> >

Про відділення

З січня 2008 року державна установа Інститут онкології Академії Медичних Наук України перейшла у підпорядкування Міністерства охорони здоров'я України і перейменована в Національний інститут раку Міністерства Охорони Здоров`я Украіни. Національний інститут раку знаходиться за адресою: 02033 м.Київ, вул. Ломоносова, 33/43. Такого роду медичний заклад єдиний в Україні. На лікування сюди відправляють дітей з усієї України. Найчастіше в запущених стадіях. В 1968 році закінчилося будівництво будівель на вулиці Ломоносова для Інституту онкології. Поруч були розміщені: адміністративна будівля, лабораторні корпуси, поліклініка, стаціонар. Інститут онкології, що знаходився до цього в невеличкій будівлі в центрі міста, в травні 1968 року переїхав на вул. Ломоносова. Спочатку дитячі ліжка знаходились по різних відділеннях. У 1969 році дитяче відділення виділили як самостійне відділення, і складалося воно з п'яти ліжок. Згодом відділення розширили до 27 ліжок-місць.

З лютого 2012 року відділення дитячої онкології переїхало в новий операційний корпус на другий поверх. Відділення розраховане на 38 місць. У відділенні 6 одномісних палат і 16 двомісних палат. З них чотири палати інтенсивної терапії. Кожен блок має свій санвузол. У відділенні є два перев'язувальних кабінети, маніпуляційна, два медичних поста, ігрова, реабілітаційна кімната. У будівлі поліклініки є свій кабінет прийому. Мається пансіонат з сімейними кімнатами на 10 місць. У дитячого відділення є свій операційний зал, оснащений сучасною технікою. В розпорядженні діагностичної служби відділення знаходиться два комп'ютерні томографи, магнітно-резонансний томограф, обладнання для остеосцинграфіі, ультразвукові апарати експерт класу, дитячі цисто-, гастро- і бронхоскопи. В процесі діагностики використовуються сучасні методики: визначення онкогенів, інфекційних агенів методом ПЛР в реальному часі, FISH-гібридизація, проточна цитометрія, імуно-ферментний аналіз.

Лікування дітей у відділенні дитячої онкології здійснюється по лікувальним програмам, що рекомендовані МОЗ України, які розроблені на основі сучасних європейських клінічних протоколів.

З 2002 року введені в лікування трансплантаційні методики (stem cell support, bone marrow transplantation), які супроводжують хіміотерапевтичне лікування.

Штат дитячого відділення 5 лікарів-онкологів, 4 наукових співробітника, 2 анастезіолога, 14 медсестер, 2 медичних психолога, 2 реабілітолога, вихователь. Щорічно лікування проходять понад 400 дітей з усіх регіонів України. На лікування поступають діти від 0 до 18 років, з усіма видами солідних злоякісних новоутворень. В кабінеті консультативного прийому реєструється близько 3500 звернень за рік.

Першим керівником заснованого дитячого відділення був Войнов Євген Олександрович. Керівник відділення насамперед відповідає за наукову роботу. Безпосереднє функціонування відділення налагоджує завідувач відділенням. Ці відповідальні посади займали:

Бур'янов Анатолій Федорович, керівник дитячого отделенія.

Каноненко Микола Григорович, керівник дитячого отделенія.

Токарский Микола Серафимович, завідувач дитячим отделеніем.

Бутенко Андрій Костянтинович, керівник дитячого отделенія.

в.о. Глухівська Ірина Юріївна, завідуюча дитячим отделеніем.

в.о. Балицька Оксана Володимирівна, керівник дитячого відділення.

На даний момент:

Климнюк Григорій Іванович, керівник дитячого отделенія.

Павлік Сергій Володимирович, завідувач дитячим відділенням.Телефони: дитяче відділення (044) 259-01-85

301 кабінет прийому дитячого відділення (044) 360-94-83.

e-mail: 301kab@ukr.net

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments