>

Всесвітній день донора крові.

14 Червня 2020

Сьогодні день безоплатного донора крові!
Забезпечити достатню кількість безпечної крові можна тільки за рахунок її регулярної безоплатної здачі добровільними донорами. Саме тому 15 років тому Всесвітня асамблея охорони здоров'я заснувала спеціальний день, для того щоб висловити вдячність донорам і закликати людей більш активно здавати кров. Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Кампанія з нагоди Всесвітнього дня донора в цьому році присвячена темі «Безпечна кров рятує життя» і проходить під гаслом «Здавати кров в ім'я здорового світу».
Безпечна кров потрібна повсюдно. Вона життєво необхідна як для лікування, так і для екстреної медичної допомоги. Вона використовується для продовження та поліпшення життя пацієнтів, які страждають смертельно небезпечними захворюваннями,  для проведення складних медичних і хірургічних процедур. Крім того, кров застосовується для лікування поранених в надзвичайних ситуаціях будь-якого роду і допомагає рятувати життя матерів і новонароджених.
До того ж сьогодні привід закликати уряд, національні органи охорони здоров'я та національні служби переливання крові виділяти достатні ресурси, створювати системи та інфраструктуру, необхідні для збільшення об'єму крові, яка безоплатно здається добровільними донорами; забезпечувати якісне медичне обслуговування донорів; розширювати належне використання крові в клініках;  створювати системи нагляду і спостереження за всіма етапами ланцюжка переливання крові.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments