>

Волосся та лікування

20 Вересня 2023
Які у вас історії з волоссям під час та після лікування? Це питання завжди турбує новеньких. Розкажіть для них.
 
У нас є досвід з перуками, шапочками, банданами та давно зроблено вибір – ми підтримуємо дітей та підлітків залишатися собою і не дозволяти зовнішньому вигляду заважати активно жити. Хіба що вишукуємо та пропонуємо текстильні шапочки бо з ними багатьом комфортніше. В офісі є машинка для стрижки. Іноді батьки самі не наважуються стригти й це можемо зробити ми самі,або покликати перукаря.
 
Хтось готовий зразу зістригти волосся, хтось зістригає, коли воно починає активно вилазити, хтось хоче спробувати коротку стрижку, хтось хоче спробувати фарби, хтось й ті «три волосинки» ніжно оберігає. Кожне рішення правильне.
 
Випадіння волосся, витончення волосся є дуже поширеним побічним ефектом при застосуванні деяких препаратів хіміотерапії. Волосся випадає повністю або частково та всюди, включаючи брови, вії та волосся на тілі. Зазвичай волосся починає випадати через 2-3 тижні після початку хіміотерапії.
 
Але це тимчасове явище. Після завершення лікування знадобиться деякий час, щоб відростити волосся. У більшості пацієнтів волосся починає рости через 2-3 місяці після завершення хіміотерапії. Нове волосся може виглядати як «пушок», та коли цикл росту волосся нормалізується, воно стане набагато густішим. Може пройти від 6 до 12 місяців, перш ніж волосся стане достатньо густим.
 
Підтримати нас можна тут
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments