>

Варто знати.

29 Листопада 2022

Щоб не панікувати та діяти, варто володіти інформацією. Маєте знати - з тих, хто вдало закінчить протокол лікування, дві третини страждатимуть від хронічних захворювань через токсичні побічні ефекти лікування раку, включаючи вторинний рак та інші небезпечні для життя захворювання.
Дякуємо АССО, що ділитеся цією інформацією!

Діти, які отримують хіміотерапію на основі платини, таку як цисплатин, ризикують отримати постійну втрату слуху.

Що таке втрата слуху, викликана цисплатином?

Цисплатин – потужний препарат, який використовується для лікування раку у дітей. Згодом цисплатин накопичується в завитку (cochlea). Завитка - це спіралеподібна частина внутрішнього вуха. Тисячі крихітних волоскових клітин у вушній раковині роблять звук голоснішим. Цисплатин пошкоджує ці волоскові клітини, які не можуть відрости. Результатом може бути постійна втрата слуху на обидва вуха.

Що таке PEDMARK?

PEDMARK - це перший і єдиний препарат, схвалений Управлінням з контролю за харчовими продуктами та ліками (FDA), спеціально розроблений для захисту вух дитини після лікування цисплатином.

PEDMARK - це ліки, що відпускаються за рецептом і використовуються для зниження ризику втрати слуху у дітей віком від 1 місяця, які отримують цисплатин для лікування солідних пухлин, що не поширилися на інші частини тіла.

PEDMARK вводиться внутрішньовенно і займає близько 15 хвилин. Дитина має отримати PEDMARK через 6 годин після закінчення 1-6-годинного лікування цисплатином. Якщо PEDMARK буде призначено занадто рано, це може знизити ефективність цисплатину. Якщо PEDMARK вводиться більше ніж через 6 годин після цисплатину, він може не спрацювати для захисту слуху. Препарат не слід вводити, якщо дитина планує розпочати наступну інфузію цисплатину менше ніж за 10 годин.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments