>

Турбота

19 Грудня 2023
Хочемо розказати вам приємну історію турботи ????

Наші молоді дорослі колишні пацієнти, які мають значну різницю в довжині ніг, мають і проблему зі взуттям. Мало того, що одна підошва має бути значно вищою, так моделі, які пропонують ортопедичні майстерні, м'яко кажучи, не страждають модельністю.

Ганні 26. І моніторинг цього питання почався саме з її запиту. З того, що молода дівчина не може обрати собі взуття, яке б їй сподобалося. Раніше був майстер, що на звичайно купленевзуття нарощував підошву в 10 см, але він виїхав.

Впевнилися, що ортопедичні майстерні не можуть запропонувати взуття молодій дівчині яка вміє доглядати за собою. Наростити підошву можуть, але тільки в тих моделях, які є в наявності. А як спеціально шити, то буде геть не скоро.

Почали знайомство з вітчизняними виробниками. Багато хто працює з готовими підошвами та не могли задовольнити наш запит. Але дехто з наших виробників, які самі лиють підошву, був готовий випробувати себе.

Знайомтеся - наш рятівний бренд Te-Shoes - непересічне взуття для довгих серйозних відносин. І вони дійсно серйозно підійшли до виготовлення взуття для Ганнусі. Майстер, навіть, радився з ортопедом як краще заховати один шар мікропори. Ганна протестувала готове взуття, його знов підкорегували під її особливості. І тепер наша Ганнуся в надійних руках! Радість від якісного та гарного взуття розуміє кожен, хто мав щастя таке відчути.

Дякуємо, Вікторія Гурська, що стали частиною життя Ганнусі ????
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments