>

Трансфузіологія.

13 Грудня 2022

У Відділенні трансфузіології розпочато ремонт блоку з кімнатою, де людина може стати донором тромбоцитів. Зазвичай процедура тромбоцитаферезу триває півтори-дві години.  Людині має бути комфортно.
Підтримати нас у відновленні відділення можна на рахунки фонду та карту фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478.

Тромбоцити - це елементи крові, які допомагають утворювати згустки та припиняти кровотечу. Вони виробляються в кістковому мозку – м'якій, пористій серцевині більшості наших великих кісток. У нормі кількість тромбоцитів становить від 150000 до 400000 клітин на 1 мікролітр крові.

Рівень тромбоцитів у донора відновлюється в повній кількості за три тижні. Здавання тромбоцитів однією людиною може здійснюватися не більше трьох разів на рік з проміжками не менше 3-4 місяців. Кров на тромбоконцентрат у Відділенні трансфузіології здається тільки за потребою та для конкретної людини. Бо цей тромбоконцентрат зберігається не більше п'яти діб при постійному помішуванні.

Донори тромбоцитів легше переносять крововтрати, наприклад, після травм чи операцій: їхній організм «натренований» компенсувати втрату частини крові. У донорів здоровіша серцево-судинна система і в середньому менший ризик інфаркту міокарда.

Як готові бути постійним донором крові для конкретних дітей, то зв'яжіться з куратором нашої донорської бази - Оксана Бойко +38 098 228 2938.

Як готові приїхати на Ломоносова 33/43, м.Київ та здати кров для поранених, то контактуйте з зав.відділенням - Ірина Приходько +38 098 864 3212.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments