>

Римма Зюбіна.

9 Сiчня 2023

Знайомтеся – Римма Зюбіна. Нині Римма - амбасадор фонду. А колись, в серпні 2008 року, Компанія «Стар Медіа» запросила актрису Римму Зюбіну взяти участь в проєкті фонду «Зірковий день». Це був день, коли Зірка проводила не менше години у відділенні дитячої онкології без зйомок та преси. Тоді ми дізналися про деякі акторські секрети та історії, грали у зламаний телефон на новий лад, фотографувалися та Римма прочитала казку так, що уважно слухали не тільки діти, а й дорослі. То було чарівне знайомство яке переросло в теплу дружбу!

Й досі у відділенні Римма буває як тільки ми кличемо. Й щоразу ми сміємося, жартуємо, пригадуємо те перше знайомство й кожного разу Римма є сильною підтримкою та розрадою для батьків та дітей у відділенні. Біля неї хочеться випрямити спинку та перестати нити. Сили беруться самі собою.

Щороку першу п’ятницю липня Римма проводить теж з нами. Вона завжди звільняє свій графік заради зустрічей «Переможці в житті». Говорить, що для неї це важливіше ніж для Переможців, що вчиться у них цінувати любити і приймати життя, таким яким воно є, але ніколи не здаватися. В першу п’ятницю липня  на зустріч «Переможці в житті» до нас приїздять ті, хто колись проходив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Римма є ведучою концерту під час зустрічі та спілкується й знайомить з кожним.

Дякуємо, що даруєш нам своє світло!

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments