>

Реалії.

29 Квiтня 2022

Два місяці прийняття швидких рішень та беззаперечна підтримка кожного до кого зверталися. Стільки всього переосмислилося, відбулося.
Дякуємо Вадиму Маковецькому за «бойовий» автобус, що вже став рідним! Дякуємо Агентству перекладів 100МОВ - Наталія Качінська, що навіть перебування в підвалі не заважало тобі працювати з перекладами медичних виписок! Дякуємо Леся Мельник, що зустрічала наших дітей/батьків в Польщі та продовжуєш їх підтримувати! Дякуємо Таша Шапіро, що познайомила з Мариною та Михайлом! Дякуємо колегам в Словаччині - Мірка, Моніка, Катаріна, Любіка, Петро! Дякуємо групі Мами в Братиславі, що долучилися до опіки над родинами! Дякуємо Ферруччіо, що допомагає в Італії Роману та його мамі!  
Дякуємо Рут Хофман, Анастасії Бобришевій, Тетяні Меліковій, Тетяні Чернявській, Ярославу Порхуну, Катерині Шаповал за організацію підтримки з-за кордону!
Дякуємо кожному, хто просто перераховує гроші на картку. Завдяки Вам, без додаткових зборів, вдалося вчасно не тільки придбати необхідне (на загальну суму 31877 грн), а й фінансово допомогти родинам Домініки, Романа, Родіона, Максима, Дмитра, Єгора, Петру (на загальну суму 29500 грн). Організувати додаткове транспортування для родин Андрія, Емілії, Артура, Олександри, Марії, Насті, Петра (на загальну суму 36600 грн).  

 

ПриватБанк 5168 7554 2684 3468
Монобанк 4441 1144 6362 8675

Лавренюк Лариса

PayPal foundationcrab@gmail.com

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments