>

Реабілітація.

17 Сiчня 2024

Коли розпочинається лікування у відділенні дитячої онкології, головне про що мрієш – пройти/витримати/закінчити лікування. Будь якою ціною. Здається, про решту подумаєш потім. Головне - витримати.

З наближенням останнього блоку хіміотерапії у кожного з батьків з’являється стурбованість – а що далі? Частіше батьки розпочинають з численних консультацій різних фахівців. Цих фахівців кожен шукає самостійно.

Відновлювати стан можна тривало. Наслідки лікування бувають різні. Частіше, вони вже будуть на решту життя, але варто зайнятися ними не відкладаючи. Так їх можна хоча б мінімізувати та відкоригувати. В деяких лікарнях реабілітолог розпочинає працювати з дитиною під час лікування. Ця реабілітація спонукає дитину рухатися після операції, спрямована на профілактику порушення координації, ходи, тремору, зниження м’язової маси та багато інших ускладнень. Така реабілітація теж потрібна! А ми зараз говоримо про більш складну та комплексну реабілітацію після лікування. Тут поки ще є складність – взятися за реабілітацію дитини з онкодіагнозом згодиться не кожен центр, не кожен фахівець. Але завданням є максимально відновити дитину, допомогти самостійно перебувати в школі, брати участь в розвагах з однолітками, повернутися в учбовий заклад, мати можливість знайти роботу до вподоби, а не на яку візьмуть та покращити багато інших життєвих ситуацій.

Курси хіміотерапії, променева терапія, органовидаляюча операція, ампутація, ендопротезування, аутотрансплантація – дитині випадають важкі випробування на шляху до одужання. Все це часто призводить до різних побічних ускладнень, які потребують роботи різнопрофільних фахівців. Шлях лікування/відновлення не закінчується в лікарні та може тривати роки.

Міністерство соціальної політики з 2021 року почало виділяти бюджетні кошти на реабілітацію дітям з онкологією. Ми навчаємо батьків, як отримати допомогу від держави. От тільки цього року центр, який обрали наші діти та й ми, не братиме за 309 постановою.

Фонд сплачує за курси реабілітації дітям, яких ми супроводжували під час лікування, яких добре знаємо.

В 2024 році на оплату курсів реабілітації очікують Станіслав, Марія, Артем, Поліна, Максим.

Завдання - зібрати 1 млн грн впродовж року на оплату реабілітації цим дітям.

Цього місяця вже розпочала курси Марійка, дофінансування від фонду склало 74 тис грн.

АТ Райффазен Банк Аваль
UA433808050000000002600169634

ПриватБанк
UA633052990000026006005019004

БФ Краб
Код ЄДРПОУ 34750770
Призначення платежу: на реабілітацію

Або картка фонду "ключ до рахунку" в ПриватБанку 5169 3351 0118 7868

Монобанка https://send.monobank.ua/jar/49ET5ZXv7L

PayPal - foundationcrab@gmail.com

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments