>

Катерина Бурлак.

21 Сiчня 2023

Знайомтеся – Катерина Бурлак. Катерина керівник паліативного напрямку фонду. Взагалі-то у неї більше відповідальностей, але все, що стосується організації консультацій лікарів, знеболення, догляду, симптоматики, груп підтримки – то до неї. Телефонуючи на гарячу «Лінія паліатив», ви потрапляєте саме до неї. Щодня її можна застати й в офісі фонду.

Вісім років тому Катя потрапила в фонд за рекомендацією Тетяни Дубініної. Саме заради паліативної підтримки родин. Зараз цей напрямок в фонді не тільки налаштований, а й Катерина представляє фонд в групах та органах державної влади, що розбудовують паліативну допомогу. Має польську освіту у сфері менеджменту паліативної допомоги дітям. Є членом PACED,  Української асоціації паліативної допомоги дітям, секретарем Асоціації паліативної допомоги дітям країн Центральної Європи та середньої Азії. В 2019 році від Президента України отримала державну нагороду - медаль "За врятовані життя".

За її ініціативи, роботи та підтримки, фондом було започатковано Виїзне відділення мобільної паліативної допомоги дітям у Київському міському дитячому діагностичному центрі.

Спокійна, врівноважена, вміє вислухати, почекати та дослухатися. Усі, хто не готовий сприйняти її з першого погляду, потім постійно звертаються саме до неї. Вона надійна.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments