>

Єднання.

27 Лютого 2022

Численні слова підтримки та пропозиції отримуємо від колег з-за кордону! Усі занепокоєні тим, що наразі діти в Україні не отримують звичного лікування при онкології. Дійсно, нам телефонують стурбовані батьки. Хтось напередодні подій привіз дитину на консультацію до онколога, хтось готувався на хіміотерапію, хтось мав пройти обстеження, а тепер усі мають чекати. А очікування в онкології не найкращий помічник. В умовах війни в Україні наших дітей готові приймати клініки в Румунії, Молдові, Угорщині, Польщі, Латвії. Як ви маєте як добратися до обраної країни, залиште допис під цим постом, напишіть Ларисі в особисті, ми повідомимо вам контакти до кого звернутися.

Дякуємо,  фонд Little People Romania, фонд Youth Cancer Europe (YCE), Katie Rizvi, João de Bragança президент Childhood Cancer International, Anita and Carina з CCI Europe, Olexandra, Lesja!

 

P.S. Дякуємо усім батькам, хто пише, телефонує та пропонує особисто нам прихисток! Ви чудові! Але ми залишаємося в Києві.
Наразі у підвальному приміщенні Національного інституту раку розташувалися 14 пацієнтів відділення дитячої онкології. З ними є медичний персонал.
Ми тримаємо зв’язок з батьками. Знаємо потреби й поки виходить їх вирішувати.
Як що, то будемо озвучувати.
Слава Україні!

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments