>

Донорство.

28 Листопада 2022

Готувалися стати донором крові? Перед донацією, у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку випийте чай Greenfield  з печивом «Марія», а після дачі крові можете додати й цукерку від Житомирських ласощей. Й будете впевненими в придатності вашої крові для реципієнта та корисності для себе. Гарячий солодкий чай потрібен й вашому організму. 
Дякуємо за смачну підтримку – https://zl.com.ua/ https://orimi.ua/  http://pkf-zov.com.ua/  https://orimi.ua/brands/chai-ua/greenfield/

Перед здачею крові небажано пити каву принаймні протягом 4-5 годин. Кофеїн звужує судини, у донора може бути важче взяти необхідну кількість крові. Утриматися від кавування варто також протягом 12 годин після донації, так як кофеїн має сечогінний ефект, а для донора важливо підтримувати достатню кількість рідини в організмі, аби швидше та якісніше відновити кров.  

Як готові бути постійним донором крові для конкретних дітей, то зв’яжіться з куратором нашої донорської бази - Оксана Бойко +38 098 228 2938.

Як готові приїхати на Ломоносова 33/43, м.Київ та здати кров для поранених, то контактуйте з зав.відділенням - Ірина Приходько +38 098 864 3212.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments