>

Битовуха.

10 Серпня 2021

Завдяки нашим спонсорам, ми трошки розійшлися з ремонтами та облаштуванням відділення дитячої онкології та відділення психологічної допомоги Національного інституту раку. Відремонтовано та обладнано кухню для батьків у дитячому відділенні – ще один холодильник (тепер їх три), морозильна камера, нова мийка, полички та столи з нержавійки. Взагалі так сталося, що ми опікуємося цією кухнею. Бо тут періодично потребують заміни мікрохвильова, мультиварки загального користування, електрочайник. Та й тут знаходиться бутильована вода для відділення, яку замовляємо двічі на тиждень. Ще під такою опікою пральні машинки у відділенні.
А ще додатково замінили вісім віконних конструкцій в дитячому. З демонтажем, монтажем та відкосами, та й в деяких місцях потрібно було відновити плитку.
А ще встановили кондиціонер в кімнаті де зберігаються постільні приладдя дитячого відділення та прасується одяг медпрацівників.
Відділення психологічної допомоги Національного інституту раку відремонтовано доволі серйозно - дванадцять кімнат та коридор. Крім ремонту продовжуємо облаштовувати відділення меблями. Про цей ремонт буде докладніше пізніше. Хоча, й кухню дитячого ще покажемо та більш детально розповімо хто доклав свої зусилля.
Дякуємо усім хто нам довіряє!
Бути добру!

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments