>

Щедрий забіг

Щороку наприкінці листопада благодійна платформа Kind Challenge та «Zagoriy Foundation» організовують Щедрий забіг в рамках всесвітнього руху «Щедрий вівторок». Цьогорічний Щедрий забіг відбудеться в форматі імерсивного театру – такої собі вуличної вистави, коли учасники переживають певний інформаційний та естетичний досвід, окремий і особливий.
Підтримайте фонд Краб своєю участю ????
.
27 та 28 листопада з будь-якої точки світу ви можете долучитися до нашої історії допомоги. Для цього просто зареєструйтеся, сплатіть внесок і отримайте QR-код з аудіосупроводом до обраної дистанції та вирушайте. На тих, хто приєднається до забігу в Києві, чекає кастомізований інтерактивний маршрут.
За бажання ви можете відвідати у Києві стартове містечко з фотозоною та отримати пакет учасника та медаль там – або її надішлють їх вам поштою. До речі, цього року для Вас підготували особливі медалі: цей успіх ви точно зможете з кимось розділити в найпрямішому сенсі.
Вартість реєстрації:
Благодійний внесок 500 грн до кінця жовтня.
1-21 листопада – 800 грн
з 22 листопада – 1000 грн
При реєстрації на забіг у кожного учасника автоматично створюється власна фандрейзингова кампанія, першою пожертвою на якій буде ваш реєстраційний внесок. Спробуйте себе в ролі фандрейзера та зберіть кошти до Щедрого Вівторка на підтримку пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Бігуни, які нафандрейзять найбільше коштів, отримають незабутній досвід добрих справ та класні подарунки!
Реєстрація за посиланням: https://kindchallenge.net/marathons/616e7290ae153800093c0a70
Доступні дистанції: коротка (2-3 км), середня (5-6 км), довга (10-12 км)
Обрану дистанцію можна пробігти, а можна пройти. Аудіогід під кожну з дистанцій буде мати свою довжину, що відповідає темпу повільного бігу чи швидкої ходьби.
Якщо ви хочете взяти участь у Щедрому Забігові своєю командою чи компанією, ви можете зареєструватися самостійно або звернутися за допомогою до Kind Challenge, написавши на km@kindchallenge.net. Детальну інструкцію ви можете знайти за цим посиланням: https://docs.google.com/.../1wz8w2jDZ3gKQpkxkd5u8pqI.../edit#
Будьте з нами!
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments