>

Дерево життя

Об'єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР.

Партнерський проект «Дерево життя» - допомога пацієнтам відділення дитячої онкології в придбанні модульних ендопротезів, протезів, проходженні реабілітації та створення умов для повноцінного життя дітей з саркомами кісток кінцівок.

Завдяки значному прогресу хіміотерапії, операції, що зберігають кінцівку з ендопротезуванням при злоякісних пухлинах кісток є альтернативою ампутаціям у всіх спеціалізованих клініках світу. Саме застосування модульних ендопротезів визнаної якості стало основним методом реконструкції в онкоортопедії, що дозволяє повністю відновити функцію кінцівки і підвищити якість подальшого життя дітей за рахунок повернення їм повноцінної рухової активності та істотного зниження післяопераційних ускладнень. Наші фахівці мають досвід установки ендопротезів провідних світових виробників - фірми Stryker та Mutars.

Щорічно у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку виконується не менше 15 операцій з ендопротезування кінцівок при саркомі кісток і порядку 10 інших оперативних втручань, що зберігають кінцівку. Також пацієнтів дитячої онкології ендопротезіруют в Харківському Інституті патології хребта та суглобів ім. Ситенко.

Проект ініційований в лютому 2012 року Національним інститутом раку та БО «Фонд допомоги онкохворим дітям« Краб »за підтримки Благодійного фонду Ріната Ахметова« Розвиток України ».

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments