>

Зустріч «Переможці в житті».

7 Липня 2018

Щороку в першу п’ятницю липня ми збираємо тих, хто колись проходив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Тих, хто пройшов «війну» та вийшов переможцем. Тих, у кого знайшовся час та можливість приїхати в Київ. А Переможці приїздять на зустріч з усієї України. Цього року у нас десята зустріч «Переможці в житті».  До нас приїхало 38 учасників, а разом з батьками, братами, сестрами нас було 97 чоловік. Сумуємо за тими, у кого не вийшло приїхати та чекаємо вас наступного року!
Як завжди, зустрічали та збирали усіх в Національному інституті раку. На майстер-класах з Катериною Хливнюк, Тетяною Дубицькою, Мариною Крук, Іриною Зінченко, Валентиною Дубицькою творили та спілкувалися з тими, хто зараз проходить лікування, обнімалися з лікарями. У дворі працювала фотозона, а на асфальті писали слова подяки лікарям. Нас порадували своїм приїздом байкери - каталися, спілкувалися та фотографувалися. Зустріч продовжили концертом. Римма Зюбіна розпитала кожного про те, що сталося за рік. Кожен Переможець отримав подарунок та лунали музичні вітання від Фоми та гурту «Мандри». Наші постійні учасники попередніх концертів, з нагоди 10-ої зустрічі, отримали спеціальні вдячності від нас. А Римма Зюбіна –  свідоцтво амбасадора фонду. Ми щасливі, що ви з нами!
Зустріч продовжилася в санаторії Феофанія – гуляння в парку, фаєр-шоу, посиденьки біля вогнища.  Зранку справно побарабанили на етнічних барабанах з Наталею, а малюнки хною вже стали традицією – чергу займали ще до приїзду майстрів. Зустріч завершила водна прогулянка Дніпром. Потім ще довго обнімалися та домовлялися щодо наступного року. Дякуємо усім, хто приїхав!
Дякуємо усім, хто підтримав проведення зустрічі – La Brioche, Galicia, Камелія, Terra Food, Гощанські ковбаси, Hermis Україна, МакДональдз, Олександр Ратушний, Таїсія Ламанга!
Дякуємо усім, хто допоміг - Олександр Демченко, Валерій Лєвашов, Ольга Пінська, Марина Степанська, Ашот, Аліна Шалін, Yaris, Сергій Пишун, Іван Мазуркевич.
Фото в Галереї.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments