>

Як ви?

22 Жовтня 2023

Питання: Як ви? - нам задають й питаючи про роботу фонду. Задають часто бо контактів, дружби, спілкування з батьками, постійними спонсорами за 18 років роботи багато. Дякуємо, що цікавитеся, турбуєтеся та підтримуєте.

Бажанням було, щоб у відділенні, як і раніше, щодня щось відбувалося. Адже, дитина залишається дитиною навіть у відділенні онкології. Щасливі, що це бажання вже поділене з іншими фондами, а у нас з’явився час на новий проєкт. Але про нього згодом.

Дякуємо, що підтримуєте наші оголошені збори донатами та репостами! Бо як розміщаємо прохання, то дійсно потрібна підтримка.

Дякуємо, що допомагаєте допомагати своїми регулярними перерахуваннями. Це саме та підтримка, яка дозволяє не оголошувати збори, а, от як останнім часом, швидко відправити Насті, Ромі, Аліні, Максиму, Анні, Богдану, Дмитру, Матвію, Анні, Артуру, Ірині призначені препарати, Яні регулярно купувати витратні по догляду за стомою, забезпечити високобілковим спеціалізованим харчуванням Артема, Олену, Яну, Іллі оплатити протез ока, а Максиму слуховий апарат, Артуру, Олександру сплатити за ПЕТ КТ, Родіону та Станіславу КТ, а Вірі, Дімі гістологічні дослідження, постійно купувати питну воду для донорів у відділення трансфузіології, оплатити Анні реабілітацію в Модричах, оплатити ритуальні послуги Анастасії та Анни, сплатити за медикаментозний сон під час лікування зубів Олексію.

А ще, спілкуючись з родиною, маємо розуміння потреб які допомагають вирішувати теж ваші і наші особисті пожертви.   

https://send.monobank.ua/jar/49ET5ZXv7L

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments