>

Турбота про донорів.

27 Липня 2022

У Національного інституту раку (НІР) є своє Відділення трансфузіології. Відділення, куди приходять донори крові та здають кров для пацієнтів НІРу. Кожного донора обов’язково перевіряють. Якщо дорога вам людина стала донором, то будьте впевнені, що то здорова людина. До донорів є певні вимоги та потрібно готуватися до дачі крові. Про це докладніше тут https://krab.org.ua/ukr/stan-donorom-krovi/

Хоч це й безпечна процедура, але це все одно стрес для організму. Хоча це й корисний стрес! Це таке собі тренування кісткового мозку. І корисніше воно для чоловічого організму, бо жіночий тренується природньо.

Перед дачею крові та після треба потурбуватися про свій стан.
З турботою про кожного донора Інститут звернувся до нас з проханням допомогти в забезпеченні можливості донорам випити чай з печивом, цукерками. Ми завжди забезпечували водичкою відділення, давненько обладнали кулером з опцією нагріву та ситуативно допомагали з чаєм, цукром, печивом, стаканчиками, мішалочками, серветками. А зараз, після офіційного прохання, звернулися до виробників чаю, печива, цукерок щодо постійного забезпечення Відділення трансфузіології корисними смаколиками для донорів. Дякуємо ТОВ «Торговий Дім «Житомирські ласощі» за цукерки, «ОРІМІ Україна» за чай Greenfield та стаканчики, "ПанСтакан"ТОВ «ВКФ «ЗОВ» за печиво Марія!

Тому, дорогі Донори, не соромтеся та приймайте цю турботу. Ви дуже потрібні! Наразі НІР приймає не тільки онкохворих, а й поранених. Кожного рятує ваша ер-маса, плазма, тромбоконцентрат!

Як готові бути постійним донором крові для конкретних дітей, то зв’яжіться з куратором нашої донорської бази Оксаною +38 098 228 2938.

Як готові приїхати та здати кров для поранених, то контактуйте з зав.відділенням Іриною +38 098 864 3212.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments