>

Донорство

11 Вересня 2022
У відділенні трансфузіології перед дачею крові можна випити солодкий чай з печивом. Ця пропозиція не випадкова.
 
????Навіть найменший шматочок сиру, кави з молоком або вершками, бутерброд з 5 грамами вершкового масла, знежирений йогурт, банан або одне яйце вплинуть на аналіз крові. Вживання жирної або смаженої їжі перед кроводачею може призвести до хільозу, а також сильно погіршити результати деяких аналізів. І кров стане непридатною. Її утилізують. Самий ідеальний сніданок —солодка каша на воді, солодкий чай, сушки, хліб з варенням.
 
????Або ж безпосередньо перед донацією крові можете у самому відділенні випити чай Greenfield https://orimi.ua/brands/chai-ua/greenfield/ з затяжним галетним печивом «Марія» та бути впевненими в придатності вашої крові для реципієнта та корисності для себе, бо в цей момент гарячий чай потрібен й вашому організму.
 
⭐Чай та печиво нам люб’язно надають для донорів «ОРІМІ Україна» https://orimi.ua/ та ТОВ «ВКФ «ЗОВ» http://pkf-zov.com.ua/
 
 
Як готові бути постійним донором крові для конкретних дітей, то зв’яжіться з куратором нашої донорської бази - Оксана Бойко +38 098 228 2938.
 
Як готові приїхати на Ломоносова 33/43, м.Київ та здати кров для поранених, то контактуйте з зав.відділенням - Ірина Приходько +38 098 864 3212.
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments