>

COVID-19.

14 Березня 2020

Зважаючи на часті запитання батьків у відділенні та спостерігаючи їх дії, є сенс донести адаптовану Настанову COVID-19 для дітей та молоді з онкологічними захворюваннями, які проходять лікування, що написана колегами з ССLG.

Що таке COVID-19?
Коронавірус (COVID-19) - це новий штам вірусу, який вперше був ідентифікований у місті Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

Як він поширюється?
Подібні віруси до коронавірусу поширюються крапельками від кашлю або чхання. Ці краплі падають на людей, які знаходяться поблизу, і їх можна безпосередньо вдихати або брати на руки і передавати, коли хтось торкається обличчя.

Які симптоми?
Симптоми цього нового коронавірусу (COVID-19) включають кашель, лихоманку, задишку або грипоподібні симптоми. Поточні дані свідчать про те, що більшість випадків виявляються легкими.

Чи доступне лікування?
В даний час немає вакцини для запобігання гострого респіраторного захворювання COVID-19. Найкращий спосіб запобігти зараженню - уникнути впливу вірусу. Противірусні препарати ще не виявились ефективними проти коронавірусу.

Як коронавірус може вплинути на мою дитину, яка перебуває на лікуванні раку?
Наразі дані, схоже, показують, що інфекція у дітей легша, ніж у дорослих. Однак у дітей та молодих людей, які проходять лікування раку, є ослаблена імунна система, що ускладнює організм для боротьби з інфекціями, такими як COVID-19. Дітям, хворим на рак, та їх сім'ям важливо дотримуватися кроків, щоб захистити себе там, де це можливо.

Які заходи обережності ми повинні вжити?
Діти, молоді люди з ослабленою імунною системою та їх супроводжуючі повинні дотримуватися належних заходів обережності, оскільки боротьба з раком ослаблює організм для боротьби з інфекціями, такими як COVID-19. Зважаючи на це, діти та молоді люди, які перебувають на лікуванні, та їх сім'ї повинні дотримуватися таких заходів обережності:

•             Часто мийте руки з милом і водою не менше 20 секунд. Використовуйте дезінфікуючий засіб на основі алкоголю, який містить щонайменше 60% спирту, якщо мила та води немає. Це особливо важливо після користування громадським транспортом.

•             Спробуйте допомогти дитині не торкатися очей, носа та рота немитими руками, де це можливо. І самі цього дотримуйтеся.

•             Уникайте тісних контактів з людьми, які, як відомо, хворіють.

•             Прикривайте тканиною дитині і собі рот під час кашлю або чхання, потім викиньте тканину у смітник.

•             Дезінфікуйте предмети та поверхні, яких часто торкаєтеся у своєму оточенні.

Чи варто носити маски для обличчя, щоб захистити себе від зараження?
Маски для обличчя відіграють дуже важливу роль у клінічних умовах, таких як лікарні, але є дуже мало свідчень про широку користь від їх використання поза цими клінічними умовами. Маски для обличчя необхідно носити правильно, часто міняти, належним чином знімати та утилізувати, щоб бути ефективними.

Що робити, якщо у дитини розвивається лихоманка або будь-які інші симптоми?
Слід дотримуватися звичайних рекомендацій щодо відвідування лікарні, якщо у дитини розвивається лихоманка.
Якщо ви стурбовані тим, що ваша дитина має симптоми COVID-19 або має відомий контакт із COVID-19, важливо, щоб ви повідомили лікарів до приїзду, щоб було домовлено про необхідні заходи.

А як щодо відвідування моєї дитини в лікарні?
Згідно звичайної практики, будь-які відвідувачі, які страждають нездужанням або мають якісь симптоми, не повинні відвідувати вашу дитину в лікарні. Наразі у відділенні дитячої онкології Національного інститут раку введено карантин, що обмежує усіх відвідувачів. Дотримання цього правилу дозволить убезпечити тих, хто перебуває у відділенні.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments