Події


Сортировка: Показывать новостей из 1126

АртСтудія. 22-09-2017

АртСтудія.

Сьогодні з Тетяною Мариняк робили осьминіжків. Задля цього довелося і ниточки порахувати, і косички поплести, і пофантазувати. Приклеїли оченята, прилаштували капелюшки - джентельмени та панночки у нас вийшли любо-дорого дивитися!
Чаювання. 21-09-2017

Чаювання.

А у нас "Чаювання" з Катериною Хливнюк. І в гостях у нас Таня Санні. Говоримо про пошук ресурсу за допомогою дослідження історії свого роду.
Дивовижне малювання. 20-09-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні малювали з Тетяною Дубицькою в техніці правопівкульного малювання. Малювали ліхтар - символ духу, правди, розуму. Він як символ захисту: світить та вказує шлях, оберігає і спрямовує. Творили із задоволенням, всеціло занурюючись у процес!
Дивовижне малювання. 19-09-2017

Дивовижне малювання.

А ми сьогодні під керівництвом Наталії Халецької малювали на манній крупі. Це було дивовижно! На спеціальному планшеті для пісочної терапії під нашими пальчиками відбувалися справжні метаморфози. Малювали будиночок своєї мрії і чарівні мандали, прикрашені морськими камінцями та мушлями; створювали... Далее
Вовняні фантазії. 18-09-2017

Вовняні фантазії.

Сьогодні зі Світланою Марченко робили янголят з вовни. Але янголята ці не прості - вони чарівні. Ці янголята виконують бажання, покращують настрій та викликають посмішку. На маленькому аркуші писали найзаповітнішу мрію, ретельно його складали та вкладали між пасмами кольорової вовни. Доклавши... Далее
АртСтудія. 17-09-2017

АртСтудія.

Виявляється, якщо дуже захотіти, то стильну прикрасу можна зробити з будь-яких матеріалів! Сьогодні Женя Наконечна вчила нас створювати класні браслети з жовтого та блакитного паперу: і крапочки, і цяточки, і зірочки - візерунки на будь-який смак. Нарізаємо смужки паперу, хитро складаємо декілька... Далее
АртСтудія. 15-09-2017

АртСтудія.

Катерина Хливнюк запропонувала сьогодні пофантазувати над зображенням тварин, використовуючи природні матеріали та декоруючи тим, що вподобаємо. Сміялися, фантазували та відчували осінь.
Кінофойє. 14-09-2017

Кінофойє.

Сьогодні ми в королівстві сов. Ловимо потік та воюємо зі злим кланом в мультфільмі Легенди нічної варти . У нас кінофойє та фантастичні пригоди на великому екрані. - Ти просто слабак, Соран, все ще живеш в мріях. - Ні, мої мрії роблять мене сильнішим. І пам ятайте: коли ваші крила ослабнуть, віра... Далее
Гості. 13-09-2017

Гості.

Сьогодні Олена Томенко привела до нас в гості двох чарівних ведмедиків. Хлопчика звуть Мо, а дівчинку - Лі. Ця симпатична парочка покрасувалась в різних образах. Взявши в руки пензлик і фарби, кожен з нас вибрав собі фаворита і зобразив його портрет.
АртСтудія. 12-09-2017

АртСтудія.

Сьогодні з фетру створювали дизайнерські брошки. Юлія Гунько та Тетяна Мариняк запропонували нам вибрати колір фетру та трафарети різних звірят, щоб створити оригінальну прикрасу. Їжачки, поросята, зайці, леви, вовк сподобалися своїм власникам.
Дивовижні вузлики. 11-09-2017

Дивовижні вузлики.

Разом з Ольгою Лукаш плели незвичайні браслетики. Справа це нелегка і вимагає посидючості та терпіння. У спеціальні вузлики вплітали справжні гайки! Кожен отримав чудову прикрасу з оригінальним декором.
АртСтудія. 10-09-2017

АртСтудія.

Сьогодні разом з Мариною Дмитренко ми знайомились з новою технікою. На скло наносимо гуашеві або акрилові фарби і робимо фактурний відтиск на аркуш паперу. Далі обираємо трафарет собі до смаку, прикрашаємо блискітками і створюємо чудову роботу. Здавалося б, наче й просто, але як захопилися!
АртСтудія. 08-09-2017

АртСтудія.

У цей день нашими стараннями затанцювали восьминіжки на морських хвилях. Завдяки Ірині Зінченко кожен зробив динамічну картину, на якій серед водних валів виписували витончені піруети чарівні морські мешканці. Ось такий різнобарвний підводний світ потішив нас сьогодні.
Гості. 08-09-2017

Гості.

Понад сто повітряних кульок здатні навіяти відчуття свята. Мати привід не обов язково! Тут головними є відчуття захопленості, зачарованості, радості. Та й ще є можливість обрати собі кльову текстильну шапочку, що дуже доречна під час лікування. Сьогоднішні сюрпризи від тих, хто розуміється на... Далее
Чаювання. 07-09-2017

Чаювання.

Сьогодні чаювали з Катериною Хливнюк. Застосовуючи метафоричні карти розмірковуємо про життя, людей та себе. Чаювання - формат спілкування з батьками та між батьками в присутності психолога.
Сортировка: Показывать новостей из 1126
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments