Події


Сортировка: Показывать новостей из 1370

АртСтудія. 23-05-2018

АртСтудія.

Ми сьогодні в техніці "декупаж" декоруємо дерев яну тарілочку. Краса! Тамара Гончаренко навчила нас деяким таємничкам акуратного виконання роботи. Декому так сподобалося, що оформили декілька тарілочок.
Гості. 22-05-2018

Гості.

Сьогодні ми відпочиваємо! У програмі ігри, співи та смаколики. А ще кожен спробував себе у новому амплуа завдяки чудесам аква-гриму та отримав унікальний лист. Дякуємо за організацію Наталії Божко!
АртСтудія. 21-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Катерини Хливнюк малюємо піском. На спеціальному столі створюємо власну історію, використовуючи пальчики, палички та різноманітні фігурки. А різнокольорова підсвітка створює затишок, додає казковості та таємничості. Відпочиваємо та релаксуємо.
АртСтудія. 20-05-2018

АртСтудія.

Леся Максаєва сьогодні вчила нас як зробити цікаву прикрасу, використовуючи природні матеріали, різні штампи, фарби та глину, яка сама застигає. Зрозуміли та впевнилися, що тут головне не перестаратися. Дуже стильно виглядає саме стримана робота.
Зоопарк. 19-05-2018

Зоопарк.

А ми сьогодні вибралися в Парк XII Місяців! Приватний зоопарк - парк щасливих тварин! Чудові враження! Навіть погода сприяла нашому відпочинку та знайомству з тваринами. А воно того варте! Дякуємо, Михайло Пінчук за чудовий парк та запрошення! Дякуємо, Вадим за транспортне рішення!
Вузлики. 18-05-2018

Вузлики.

Ми сьогодні плутаємося в вузликах та маємо надію, що панда, яка має бути на браслетику, нас вибачить. Заняття Ольги Лукаш для терплячих, посидючих, уважних та впертих.
Чаювання. 17-05-2018

Чаювання.

Сьогодні день розмов за чаюванням. Але Катерина Хливнюк запропонувала сьогодні й писати. Просто використала методики щоб пізнати себе, свій внутрішній стан...переключилися з тривожної щоденності.
Малювання. 16-05-2018

Малювання.

Сьогодні з Мариною Крук малювали дерево роду, дерево здоров я, дерево підтримки. Працювали в техніці правопівкульного малювання та обирали кольори за настроєм та бажанням.
АртСтудія. 15-05-2018

АртСтудія.

У компанії Марини Дмитренко сьогодні працювали на склі. Творили в техніці псевдо-вітражу. Особливість вітражних фарб в тому, що вони дозволяють створити барвисте зображення, зберігаючи прозорість скла. Працюючи в цій техніці, необхідно строго дотримувати потрібний порядок дій, щоб досягти бажаного... Далее
АртСтудія. 13-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні до нас завітала Катерина Романенко, ми створюємо експресивні кольорові полотна. Головна умова жодних умов! Творимо повітряними кульками, пальчиками, долоньками, собою. Кожна робота дуже емоційна! Мало хто зупинився на одному малюнку, тож тепер у відділенні обширна експозиція сучасного... Далее
День матері. 13-05-2018

День матері.

Сьогодні в Україні висловлюють подяку материнській любові, турботі, самопожертві й відзначають День Матері. Дякуємо, Наталія Яроменко та LAMEL, LN, DIVA за можливість дітям побалувати свою матусю косметикою. Подаруночки отримали саме діти, щоб мати змогу привітати свою маму.
Гості. 11-05-2018

Гості.

Наставники, спритність рук, правильний інвентар та вечір вдався! Ми готові фокусничати. Юрій і Тьома сьогодні ділилися з нами таємничками й дарували фокуси, якими можна здивувати без особливого тренування. Дякуємо, магазин "Дикозаврик" !
Кінофойє. 10-05-2018

Кінофойє.

У мультфільмі "Кунг-фу панда" спостерігали за довгою та важкою дорогою до вершин майстерності кунг-фу незграбною, ледачою й вічно голодною пандою По. Саме його було обрано Воїном Дракона. Саме він мав врятувати Долину Миру та всіх її мешканців від безжального майстра Тай Лунга. Кинути - не... Далее
АртСтудия. 09-05-2018

АртСтудия.

Сьогодні під керівництвом Людмили Стреж ми хімічили. У пластиковому стаканчику змішуємо клей та воду, додаємо блискіток, ефірних олій та таємний інгредієнт. Ретельно перемішуємо, добряче розминаємо в долоньках гумка для рук готова! Окрім того, що лизун добре розвиває дрібну моторику, ним весело... Далее
Театр. 08-05-2018

Театр.

Сьогодні у нас театр! Дивимося лялькову виставу від Муніципального театру "Березіль" Бориспільської міської ради Київської області. Спостерігаємо за пригодами Зайця, Ведмедя, Лисиці, бджіл та малинки. Лисицю перехитрили! Ми допомагали. Дякуємо, Світлана Бевз, Валентина Міхова. Було весело!
Сортировка: Показывать новостей из 1370
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments