Події


Сортировка: Показывать новостей из 1070

Карантин. 27-07-2017

Карантин.

Сьогодні останній день карантину. На вітряну віспу перехворіло 10 дітей та двоє дорослих. Усі хворіли вдома. За 22 дні карантину нами роздано близько 200 творчих наборів, ігор, іграшок. Дякуємо усім, хто допоміг або самими наборами, або можливістю їх придбати! У нас все вийшло так, як запланували.... Далее
Карантин. 26-07-2017

Карантин.

М яка іграшка має бути у кожного. Треба ж когось обійняти засинаючи, або пожалітися на тривале лікування, нудний стан чи поганий настрій, або довірити свої таємнички чи розцілувати на радостях... Карантин закінчується. Вирішили дати передихнути з творчим навантаженням. Будемо просто бавитися -... Далее
Карантин. 25-07-2017

Карантин.

Розфарбовування - прекрасний засіб позбутися стресу через творчість. Як відзначають психологи, задіяна і логіка, і креатив - наприклад, коли людина вибирає і поєднує відтінки. Направивши увагу на малюнок, можна відволіктися від тривог. За рахунок повторюваних рухів мозок отримує хороший... Далее
Карантин. 24-07-2017

Карантин.

Сьогодні ми запропонували кожному попрацювати з наборами "Гравюра". У них застосовується інноваційна технологія і будь-хто може освоїти техніку створення метало-гравірування. Раніше така техніка була доступна тільки кваліфікованим майстрам. Гравірування - це дуже давнє та містке ремесло - вид... Далее
"Мрії здійснюються". 24-07-2017

"Мрії здійснюються".

Додзвонитися Наташі складно. Телефон практично завжди у сина. А для Валіка - це не тільки розмови, але й можливість спілкування в соціальних мережах, відео - відволікання під час хіміотерапії. На питання - чому не купують телефон дитині - логічна відповідь: Ми лікуємося . А Валентин і не просить... Далее
Карантин. 23-07-2017

Карантин.

Сьогодні у нас спеціальні творчі набори . Рахуємо крапочки, виконуємо інструкції і малюємо картину. А ще вчимося малювати по клітинкам та робити спеціальні поробки. Карантин дозволяє освоїти нові техніки.
Карантин. 21-07-2017

Карантин.

Карантин триває, тож творчі набори вже чекають на власни ків. Будемо різати, клеїти, фарбувати! Кожному книжечка з добіркою цікавих завдань, яких вистачить й на декілька днів .
Карантин. 20-07-2017

Карантин.

Сьогодні ми малюватимемо. Кожен отримав альбом для малювання та фломастери, будемо візуалізувати свою уяву на папері. Карантин в дії.
Карантин. 19-07-2017

Карантин.

Сьогодні ми інженери-конструктори. Зі спеціальних наборів випилюємо, будуємо, мудруємо. Карантин нам не завадить цікаво проводити час. А ще починаємо тренування з пісочними наборами.
Карантин. 18-07-2017

Карантин.

Давненько ми не творили. Карантин продовжується, але творчий порив не зупинити. Тож, кожен отримав творчий набір до смаку і буде витворяти.
Карантин. 17-07-2017

Карантин.

На вихідних почитали, логічно помислили, в настільні ігри пограли, тож самий час іграшками побавитись. Іграшка к ожному.
Карантин. 16-07-2017

Карантин.

Сьогодні будемо логіку розвивати. Дістали з закромів настільні ігри, мудруватимемо над ними. Даруємо кожному настільну гру.
Карантин. 14-07-2017

Карантин.

Попереду вихідні, тому, щоб не нудьгувати, даємо можливість кожному поринути в фантастичний світ літературних пригод! Книжка - в подарунок.
Карантин. 13-07-2017

Карантин.

Як справжні художники творимо на полотні! Хоч карантин продовжується, творчі набори вже приготовані та чекають на нас.
Карантин. 12-07-2017

Карантин.

Карантин не привід лінуватися! Будемо спеціальні заготовки розмальовувати. За допомогою пензликів та фарб надаємо барв однотонним фігуркам.
Сортировка: Показывать новостей из 1070
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments