>

Лікування під час пандемії.

"З понеділка госпіталізують у відділення тільки при наявності тесту на covid-2019", – почуте в п’ятницю приголомшило. І це у відділення дитячої онкології, коли на результат впливають й вчасно отримані курси хіміотерапії. Почали моніторити можливості і варіанти рішення. З понеділка уклали договір з лабораторією та почали тестування. Але відчуття – чому за це мають платити батьки – не полишало. Підняли галас на соціальних сторінках, шукали офіційних пояснень від МОЗ, спілкувалися з телеканалами.

Розуміння необхідності тестування методом ПЛР на covid-2019 усіх, хто госпіталізується у відділення, зрозуміле – це безпека медичних працівників та інших пацієнтів. Але чому за це мають платити батьки або благодійники? Згодом і МОЗ надало розпорядження про необхідність тестування при госпіталізації. І надали варіант безоплатного тестування – через Київський міський лабораторний центр. От, тільки результат тестування цей центр видає через 10 діб. Але наші пацієнти терміново потребують лікування й не можуть чекати десять днів. Саме тому наш фонд сплачує за тести, результати яких готові за 24 години. 

На сьогодні, за 16 днів, ми вже обстежили 45 осіб. Ми сподівалися на тимчасове вирішення ситуації, але лікарі просять нас не залишати без допомоги в цьому випадку. Допоможіть нам справитися з цим проектом! Допоможіть дітям із відділення дитячої онкології Національного інституту раку отримати вчасно необхідну медичну допомогу!

Підтримайте наш проєкт на УББ.

Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments