Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2016 року дитина поскаржився на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок та сечового міхура і призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступний день знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь по гістології та з січня 2017 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4731 2191 0225 2545
Одержувач: Самборський Олексій Васильович
Титаренко Аделіна
Титаренко Аделіна
10 грудня 2013 р.н.
Сумська обл., м. Середина-Буда
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олена

У березні 2017 року дитину госпіталізували в лікарню з бронхітом. Після десяти днів лікування виписали, але на третю добу знову піднялася температура тіла. Після ще одного тижня лікування знову піднялася температура. Дівчинка почала скаржитися на болі в животі. Зробили УЗД. З підозрою на «карбункул нирки» дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, направили в НІР. З травня 2017 року Аделіна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5457 0822 3373 2622
Одержувач: Титаренко Олена Єгорівна
Прохорчук Наталія
Прохорчук Наталія
05 травня 2003 р.н.
Житомирська обл., Черняхівський р-н, с. Некраші
Діагноз: гигантоклеточная пухлина крижів
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

У січні 2017 року у дитини з'явилися болі в спині. Звернулися до районної лікарні. У дівчинки виявили два зайвих хребця і одне ребро. Через два місяці болі посилилися, стала кульгати, стало боляче сидіти. Батьки привезли доньку в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, направили в НІР. Біопсію провели двічі. Підтвердили доброякісність новоутворення і неоперабельність пухлини. Призначили прийом препарату Проліа.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 6582 6323
Одержувач: Прохорчук Ірина Василівна
Василевська Ангеліна
Василевська Ангеліна
18 листопада 2014 р.н.
Рівненська обл., смт. Млинів
Діагноз: тератобластома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У червні 2016 року дівчинка почала плакати ночами зі скаргами на болі в області тазу. З'явилася затримка сечі й калу. Педіатр припустила цистит і направила на консультацію до гінеколога. Близько десяти днів лікували вагініт. Ситуація не покращилася. Призначили курс лікування від глистів. Біль не зменшився. Батьки звернулися в приватну клініку. Зробили УЗД, терапевт відправила на консультацію до хірурга. Дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, з підозрою на новоутворення, направили в НІР. Обстежили, розписали протокол лікування і чотирнадцять курсів хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З грудня 2017 року Ангеліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Любицький Максим
Любицький Максим
10 червня 2015 р.н.
м. Миколаїв
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У вересні 2017 року батьки звернули увагу на жовтизну шкіри, що з'явилася у сина, синці під очима. Звернулися до поліклініки, здали аналізи і виявили знижений рівень гемоглобіну в крові. Після консультації з гематологом взяли кістковий мозок і направили в Охматдит на перевірку. Зробили УЗД та виявили новоутворення. Після МРТ, КТ направили в НІР. З жовтня 2017 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6719 7244
Одержувач: Любицький Анатолій Михайлович
Кравченко Марія
Кравченко Марія
06 липня 2006 р.н.
Херсонська обл., м.Скадовськ
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ніна

Дівчинка з п'яти років займається бальними танцями. У листопаді 2016 року у дитини раптово почалася блювота, головний біль. На наступний день з'явилася слабкість та сонний стан. Звернулися до міської лікарні. Припустили отруєння та почали капати. З другою пляшкою розчину посилилися головні болі та почалися судоми. Дівчинку забрали в реанімацію обласної лікарні. Відновивши дитину, зробили МРТ та виявили новоутворення. Мама привезла дочку в НІР. З листопада 2016 року Маша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 1388 1713
Одержувач: Кравченко Ніна Федорівна
Кічура Вікторія
Кічура Вікторія
23 серпня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Бурштин
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Зоряна

У жовтні 2017 року дівчинка забила ногу в школі на фізкультурі. Через півтора місяці звернулися до травматолога зі скаргами на біль. Застосовували призначену мазь два тижні. Нога почала боліти й ночами. Зробили рентген. З підозрою на запалення, призначили знеболювальні свічки і таблетки. В середині грудня стало помітним, що коліно опухає. Звернулися в обласну лікарню. Дитину обстежили, взяли біопсію і направили батьків в приватну лабораторію. Результат затягувався, не могли встановити діагноз. Батьки забрали блоки й віддали в НІР. Дитині встановили діагноз, розписали протокол лікування і один курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 3890 3625
Одержувач: Чех Зоряна Тарасівна (мама)
Кудояр Марія
Кудояр Марія
2 червня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: анапластична епіндемома шийного відділу хребта
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У жовтні 2016 року помітили, що при ходьбі дитина тягне ногу. Після консультації ортопеда і невролога, дівчинку направили в обласну лікарню. Дитині місяць лікували защемлення нерва. Через тиждень після курсу лікування, дівчинка знову стала тягнути ногу. Батькам рекомендували зробити МРТ голови і шиї. Виявили пухлину. В кінці січня 2017 року в Охматдиті новоутворення частково видалили. Через півтора місяці в обласній лікарні почали хіміотерапію. З серпня 2017 року Марія проходить променеву терапію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6643 1677
Одержувач: Кудояр Ірина Анатоліївна
Грабко Ксенія
Грабко Ксенія
22 серпня 2010 р.н.
Херсонська обл., смт. Чаплинка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Алла

У вересні 2015 року дівчинка почала скаржитися на періодичні болі в нозі, але завжди була активна. В один день, в лютому 2016, дитина просто не змогла ступити на ногу. Звернулися в обласну лікарню, зробили рентген, який не викликав ніяких занепокоєнь. Доктор призначив мазь. Через тиждень застосування мазі, збільшилися лімфовузли. Дівчинку госпіталізували у відділення хірургії. Гістологічне дослідження показало злоякісність процесу. Дві лабораторії встановили різні діагнози. Звернулися в НІР, повторили біопсію, встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Ксенія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 7702 8710
Одержувач: Грабко Алла Вікторівна
Савочкин Андрій
Савочкин Андрій
13 грудня 2005 р.н.
Житомирська обл., смт. Ємільчине
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Людмила

В кінці серпня 2017 року, готувалися до школи, приміряли штани. Мама провела рукою по штанині й відчула якесь ущільнення на нозі дитини. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і, з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню. Дообстежилися, зробили КТ та направили в НІР. За результатами біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і один блок хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2017 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0481 1714
Одержувач: Савочкина Людмила Миколаївна
Бучацька Ганна
Бучацька Ганна
8 травня 1999 р.н.
Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Тартак
Діагноз: саркома кісток таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У червні 2016 року дівчинка невдало приземлилася на попу. Через п'ять місяців місце забиття початок боліти. Біль поширився на ногу. Звернулися до міської лікарні. Після обстеження, дівчину направили до обласного травматолога. Після новорічних свят зробили КТ в обласній лікарні та дитину направили в онкодиспансер. Батьки об'їздили ще чотири лікарні. З квітня 2017 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Костюк Ярослав
Костюк Ярослав
1 лютого 2015 р.н.
Запорізька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анжела

У грудні 2016 року дитина перехворіла на запалення легенів. У лютому стали помічати, що почав збільшуватися живіт. Звернулися до педіатра. Хлопчика направили до хірургічного відділення міської лікарні. Зробили УЗД, виявили пухлину і направили в обласну. Батьки вирішили відразу їхати в НІР. З березня 2017 року Ярослав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПУМБ
Поповнення карти 5168 9906 0000 2298
Одержувач: Залевадна Анжела Вікторівна (мама)
Роман Яна
Роман Яна
1 вересня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Нова Збур'ївка
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У вересні 2016 року виявили ущільнення на ключиці. Припустили, що це лімфовузол. За місяць він збільшився і звернулися до районного травматолога, який направили в обласну лікарню. За результатами УЗД, КТ, з підозрою на саркому, направили в НІР. Перша біопсія була малоінформативною. За другою встановили діагноз і з грудня 2016 року Яна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7450 1035 7819
Одержувач: Роман Юлія Віталіївна
Діденко Максим
Діденко Максим
9 листопада 2014 р.н.
м. Харків
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

На початку листопада 2017 року дитина почала скаржитися на головний біль, з'явилася хиткість ходи. Педіатр припустила енцефаліт, призначила антибіотики. Через тиждень хлопчик перестав ходити. Зробили МРТ, виявили новоутворення, госпіталізували в нейрохірургію. В середині листопада встановили шунт, а через тиждень пухлину частково видалили. В середині грудня встановили резервуар. Один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року, на курси з метотрексатом, Максим приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5363 5423 0621 4017
Одержувач: Діденко Ірина Сергіївна
Автономов Микита
Автономов Микита
9 березня 2006 р.н.
Харківська обл., Краснопільський р-н, с.Козіевка
Діагноз: нефробластома зліва
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Лариса

У березні 2010 року хлопчик перехилився через крісло й відчув біль у боці. Біль посилився, вранці звернулися в районну лікарню. Запідозрили розрив селезінки. Провели УЗД, подивилися через зонд і направили в обласну лікарню. Чотири доби дитина провела в реанімації. Хлопчика прооперували. Під час операції виявили пухлину, яка лопнула й розтеклася. Через тиждень дитину перевели у відділення. По гістології встановили діагноз і дванадцять курсів хіміотерпіі Микита пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. У січні 2011 року лікування закінчилося. Протягом шести років всі перевірки підтверджували ремісію. У травні 2017 року, на черговій перевірці виявили новоутворення. У червні дитину прооперували та гістологія не підтвердила наявності ракових клітин. У листопаді, на черговій перевірці, знову виявили новоутворення. Операцію робили з УЗД і виявилося, що в минулий раз пухлину просто не помітили. Пройдено два курси хіміотерапії. З лютого 2018 року на аутотрансплантацію Микита приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 5875 2357
Одержувач: Автономова Лариса Вікторівна
Чхан Настя
Чхан Настя
20 серпня 2016 р.н.
Донецька обл., м. Слов'янськ
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Бабуся Тетяна

У серпні 2017 року, приїхавши в гості, бабуся помітила у дитини збільшений живіт. Дільничний лікар рекомендував попити Еспумізан. Два тижні прийому препарату ситуацію не поліпшили. Звернулися до педіатра, здали аналізи і дівчинку направили до гінеколога. Доктор встановила вагініт й призначила місячний курс лікування. Свічки теж не допомогли. Дитина стала малоактивною, погано їсти. Знову звернулися до лікаря. Дівчинку госпіталізували в гінекологію. Зробили рентген, виявили застій калу та вирішили, що потрібна операція. Направили в обласну лікарню в Краматорську. На УЗД виявили новоутворення і направили до Харкова в онкогематологічне відділення. Зробили УЗД, біопсію й вирішили, що у дитини генетична мутація печінки. В кінці листопада зробили відкриту біопсію, але й це не допомогло встановити діагноз. Бабуся попросила направлення в Охматдит. Приїхали до генетика, зробили повторну біопсію, встановили діагноз і дівчинку направили в НІР. З грудня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 5286 9561
Одержувач: Гузей Тетяна Анатоліївна (бабуся)
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н / 3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мати Оксана

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген та дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівський знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній, по привезеним знімкам, запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Бондарєв Богдан
Бондарєв Богдан
19 грудня 2015 р.н.
м Харків
Діагноз: гепатобластома
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Анна

Дитина народилася недоношеною. Півроку провели в лікарні з багатьма встановленими діагнозами. Надалі постійно спостерігалися, здаючи аналізи та на УЗД. У квітні 2017 року на УЗД виявили новоутворення печінки. Після консультації з онкологом, КТ, хлопчика направили в НІР. Зробили МРТ і рекомендували спостерігати. Через півроку в НІР зробили біопсію, встановили діагноз, розписали протокол лікування і п'ять курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Після повторної КТ, для вирішення по операції, направлений в НІР. З січня 2018 року Богдан поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4378 6463 2102
Одержувач: Кошкарова Ганна Олександрівна (мама)
Лембей Олеся
Лембей Олеся
11 квітня 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Павлоград
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Світлана

У липні 2016 року дитину госпіталізували по швидкій зі скаргами на болі в животі та підвищену температуру тіла. Встановили кишкові кольки, збили температуру і відпустили додому. На наступний день знову піднялася температура і мама звернулася в поліклініку. Педіатр припустила інвазії. Батьки звернулися через знайомих до іншого педіатра. Дівчинці призначили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ, біопсію, в НІР підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і дитина пройшла п'ять курсів хіміотерапії за місцем проживання. З лютого 2017 року Олеся продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
З грудня 2017 року Олеся продовжила лікування в клініці Італії.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 4750 5705
Одержувач: Лембей Світлана Сергіївна
Щербатюк Іван
Щербатюк Іван
29 квітня 2017 р.н.
Хмельницька обл., м.Кам'янець-Подільський
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Іванна

У червні 2017 року батьки виявили якесь ущільнення на животі у дитини. Звернулися до хірурга в поліклініку. Лікар сказав чекати і з'явитися через місяць. Приїхали на повторний огляд. Лікар знову радив спостерігатися. У вересні батьки самі звернулися до УЗД, де виявили новоутворення. Батьки привезли сина в Охматдит. Дитину обстежили - УЗД, КТ, МРТ і направили в НІР. Зробили біопсію, встановили діагноз. Хлопчика спостерігали, але в грудні КТ показало, що пухлина збільшилася. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

АртСтудія.
21-03-2018

АртСтудія.

Сьогодні вільний день: хочеш - малюй; хочеш - роби аплікацію....
АртСтудія.
20-03-2018

АртСтудія.

Доклавши трохи умінь, майстерності та фантазії, зі звичайних...
АртСтудія.
19-03-2018

АртСтудія.

Використовуючи цікаві дрібниці, які зазвичай викидають, у нас з...
АртСтудія.
18-03-2018

АртСтудія.

Сьогодні релаксуємо малюючи на акварельному папері. Спочатку...
Вузлики.
16-03-2018

Вузлики.

Сьогодні з нами Ольга Лукаш. Сьогодні ниточки та вузлики....
Кінофойє.
15-03-2018

Кінофойє.

У нас Кінофойє. Дивимося історію про хлопчика-сироту, який був...
Дивовижне малювання.
14-03-2018

Дивовижне малювання.

Техніка правопівкульного малювання дозволяє обирати кольори, що...
АртСтудія.
13-03-2018

АртСтудія.

На столі біла шовкова тканина, ножиці, нитки з голками та...
АртСтудія.
12-03-2018

АртСтудія.

Марина Дмитренко підготувала нам основу під граттажики і з...
АртСтудія.
11-03-2018

АртСтудія.

Сьогодні займалися паперовою аплікацією у компанії Тетяни...
АртСтудія.
09-03-2018

АртСтудія.

Ірина Зінченко запропонувала нам сьогодні зробити брошку з...
Зі святом.
08-03-2018

Зі святом.

Сьогодні користуємося нагодою зробити мамкам приємне -...
Карантин.
06-03-2018

Карантин.

У відділенні вже давно є вільний доступ до інтернету. За роки...
Карантин.
05-03-2018

Карантин.

У відділенні карантин на вітрянку. Батьки схвильовані, вже...
АртСтудія.
02-03-2018

АртСтудія.

За вікнами бушує сніжна заметіль та лютують морози. Тож...
Чаювання.
01-03-2018

Чаювання.

У нас Чаювання. Надто серйозних розмов сьогодні немає, але...
АртСтудія.
28-02-2018

АртСтудія.

У нас є величезне бажання прискорити прихід весни. Тепла...
Карантин.
27-02-2018

Карантин.

У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку...
Терапія.
27-02-2018

Терапія.

Катерина Хливнюк поставила спеціальний стіл з освітленням та ми...
Цирульнетерапія.
26-02-2018

Цирульнетерапія.

Навесні все розквітає, тож до приходу тепла сумлінно готуємось...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments