Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Коптякова Владислава
Коптякова Владислава
16 листопада 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Нікополь
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

У березні 2017 року, після щеплення, у дитини піднялася температура тіла, почалася блювота. Викликали бригаду швидкої допомоги і з підозрою на перитоніт госпіталізували в обласну лікарню. Після операції обстежили, виявили новоутворення та перевели в хірургічне відділення на онкогематологічні ліжка. Взяли біопсію й направили в НІР. За результатами гістології розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У вересні дитину прооперували. З жовтня 2017 року Владислава продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 1631 3107
Одержувач: Коптякова Ольга Юріївна
Сильвеструк Олег
Сильвеструк Олег
7 серпня 2008 р.н.
Хмельницька обл., м.Шепетівка
Діагноз: медуллобластома головного мозку
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2017 року дитина стала скаржитися, що болить око й нудить. Звернулися в поліклініку до окуліста, який побачив застій зорового нерва та направив в обласну лікарню до дорослого фахівця. Обстежили очі та з діагнозом «невралгія» зібралися госпіталізувати. Батьки поїхали додому за речами. Госпіталізуватися не встигли - на наступний день стан різко погіршився, покосилося око, дитина була дезорієнтована. Викликали швидку і хлопчика забрали до районної реанімації. Зробили МРТ і виявили новоутворення в голові. Мама наполягла на госпіталізації в Інститут нейрохірургії, де взяли біопсію та встановили шунт. В кінці грудня в обласній лікарні за місцем проживання почали хіміотерапію. Кілька разів хлопчика госпіталізували в реанімацію, тому що забивався шунт. У відділення дитячої онкології Національного інституту раку Олег приїжджає на курси з метотрексатом.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 4157 1653
Одержувач: Сильвеструк Ольга
Голоднюк Андрій
Голоднюк Андрій
10 грудня 2000 р.н.
Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, с. Чернелиця
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Галина

У вересні 2017 року хлопчик почав скаржитися на болі в коліні. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген. На знімку були помітні якісь зміни і дитину направили на консультацію в обласну лікарню. Для госпіталізації провели додаткові обстеження - зробили рентген легенів та побачили зміни - з підозрою на туберкульоз направили в тубдиспансер. За місяць лікування в тубдиспансері, коліно опухло, болі посилилися. Зробили КТ, виявили новоутворення і направили в онкогематологічне відділення обласної лікарні. У НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Андрій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 3970 9455
Одержувач: Голоднюк Галина Михайлівна
Марковська Дар'я
Марковська Дар'я
10 листопада 2011 р.н.
Полтавська обл., м. Лубни
Діагноз: саркома Юінга ребра зліва
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Рада

З червня 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в області серця. Кардіолог не бачив причин для занепокоєння. У серпні, бігаючи вдома без футболки, батьки звернули увагу на якесь ущільнення в районі 7-го ребра. Утворення боліло при натисканні. Приїхали в лікарню, зробили УЗД. Дитину направили в обласну лікарню. Дівчинку обстежили, необхідно було зробити біопсію, але лікар пішов у відпустку. Батьки привезли доньку в НІР. З серпня 2017 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 1751 1834
Одержувач: Федорович Артур Васильович (батько)
Чорноліс Богдан
Чорноліс Богдан
27 січня 2003 р.н.
м. Вінниця
Діагноз: саркома Юінга грудного відділу хребта
Група крові: О(I)Rh(+) 
Мама Олена

Взимку 2017 року хлопчик, послизнувшись, впав на спину. Спина іноді трохи боліла, але дитина ще й професійно займалася стрільбою з лука. До того ж хлопчик активно і швидко почав зростати. У серпні поїхали відпочити на море й до бабусі. Дитина знову почала скаржитися на біль в спині. Оглянули спину і виявили ущільнення біля хребта. Звернулися до знайомих лікарів. Зробили МРТ, побачили якісь тріщинки. У цей час дитина одномоментно вже не може керувати однією ногою. Зробили КТ, проконсультувалися з нейрохірургом і хлопчика госпіталізували. В середині серпня зробили операцію і матеріал віддали на гістологію. Діагноз намагалися встановити кілька лабораторій. Одна з них побачила атипові клітини. У цей час, на початку вересня, дитина вже ходить після операції. Гістологію переглянули кілька фахівці, встановили діагноз. У хлопчика віднімаються ноги. Госпіталізують в онковідділення і починають хіміотерапію. З листопада 2017 року Богдан поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4378 5548 7904
Одержувач: Чорноліс Олена Андріївна
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н / 3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мати Оксана

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген та дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівський знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній, по привезеним знімкам, запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Андрушко Ксенія
Андрушко Ксенія
26 травня 2002 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Покров
Діагноз: остеосаркома н / 3 лівої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У жовтні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Мінімізували фізичні навантаження, але через місяць звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген та хірург направив в обласну лікарню на консультацію до онколога. Дитину госпіталізували, зробили КТ, відкриту біопсію. Встановили діагноз і направили в НІР. В Інституті діагноз підтвердили, розписали протокол лікування і перший курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року на курси з метотрексатом Ксенія приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7555 0515 3607
Одержувач: Андрушко Оксана Миколаївна
Постільняк Саша
Постільняк Саша
23 червня 2014 р.н.
Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт. Власівка
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У травні 2016 року перед щепленням вирішили перевірити кров. Здали аналіз, який показав підвищену кількість ШОЕ. Повторний аналіз показав те саме. Звернулися до педіатра в міській поліклініці, призначили антибіотики. Батьки вирішили показати дочку знайомому лікарю. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Отримавши направлення в Охматдит, вирішили відразу їхати в НІР. Після обстеження, дитині розписали протокол лікування і передопераційні курси дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Олександра продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0969 6112
Одержувач: Постільняк Людмила Іванівна
Цирень Анна
Цирень Анна
13 лютого 2011 р.н.
м. Київ
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома лівої стопи. Багатовогнищеве ураження головного мозку.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

У грудні 2015 року у дитини виявили ущільнення на нозі. Лікар в поліклініці припустив гематому й призначив мазь. Після двох місяців лікування ущільнення збільшилося. Було прийнято рішення оперувати, але лікар порекомендував пройти консультацію у онколога. З лютого 2016 року дівчинку півтора місяці обстежували в НІР. Встановивши діагноз, госпіталізували. Після дев'яти курсів хіміотерапії і видалення пухлини, в жовтні 2016 року Анна закінчила основне лікування. Потім півроку приймала підтримуючу хімію. Регулярні перевірки показували, що все в нормі. У листопаді 2017 року дівчинка почала скаржитися на головний біль, почалася блювота, з'явився ацетон у сечі. МРТ голови показало наявність новоутворення. На початку грудня дитину прооперували в Інституті нейрохірургії. З січня 2018 року Анна знову поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 6580 0942
Одержувач: Цирень Тетяна Василівна
Чхан Настя
Чхан Настя
20 серпня 2016 р.н.
Донецька обл., м. Слов'янськ
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Бабуся Тетяна

У серпні 2017 року, приїхавши в гості, бабуся помітила у дитини збільшений живіт. Дільничний лікар рекомендував попити Еспумізан. Два тижні прийому препарату ситуацію не поліпшили. Звернулися до педіатра, здали аналізи і дівчинку направили до гінеколога. Доктор встановила вагініт й призначила місячний курс лікування. Свічки теж не допомогли. Дитина стала малоактивною, погано їсти. Знову звернулися до лікаря. Дівчинку госпіталізували в гінекологію. Зробили рентген, виявили застій калу та вирішили, що потрібна операція. Направили в обласну лікарню в Краматорську. На УЗД виявили новоутворення і направили до Харкова в онкогематологічне відділення. Зробили УЗД, біопсію й вирішили, що у дитини генетична мутація печінки. В кінці листопада зробили відкриту біопсію, але й це не допомогло встановити діагноз. Бабуся попросила направлення в Охматдит. Приїхали до генетика, зробили повторну біопсію, встановили діагноз і дівчинку направили в НІР. З грудня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 5286 9561
Одержувач: Гузей Тетяна Анатоліївна (бабуся)
Заблоцький Ілля
Заблоцький Ілля
28 січня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

Вперше блювота та висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитину спостерігали в Діагностичному центрі, постійно обстежували, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза противорвотного препарату. У хлопчика звело очі. За швидкої госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, доктор проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня, провівши складну операцію, пухлину видалили. На початку червня один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З червня 2017 року курси з метатрексатом Ілля почав проходити у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама)
Волошина Анастасія
Волошина Анастасія
28 квітня 2005 р.н.
Закарпатська обл., Берегівський р-н, с.Квасово
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У травні 2016 року дівчинку вдарили в школі по нозі. Нога відразу ж опухла, дитину відпустили додому. На наступний день набряклість не зійшла і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген і дівчинку направили в обласну лікарню. Зробили пункцію, яка не показала нічого тривожного. Дитину направили додому з рекомендаціями робити компреси. Два місяці такого лікування не поліпшили ситуацію, навпаки припухлість ущільнилася. Зробили КТ, УЗД і хірург направив на консультацію до дитячого онколога. Онколог дав висновок, що показань для онкології немає і призначив місяць робити нагрівають компреси. Дівчинці стало трохи краще, у вересні з усіма пішла в школу. У жовтні ущільнення знову збільшилося. Приїхали в обласну лікарню в Ужгороді, де в дитячій хірургії гематому вирізали. Через два місяці ущільнення знову з'явилося, але лікарі переконували, що це через навантаження, рекомендували гріти. Після новорічних свят дитину таки направили в Охматдит. З хірургії Охматдиту відразу направили в НІР. В результаті обстеження, підтвердився онкологічний діагноз і виявлено тромб в серці. З січня 2017 року Настя почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

КомІнвестБанк
Поповнення карти 6772 3710 1269 0200
Одержувач: Волошина Наталія
Бага Олена
Бага Олена
18 січня 2004 р.н.
м. Суми
Діагноз: остеосаркома лівої н / 3 стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

У березні 2017 року сім'єю пішли в похід в ліс. Пройшли багато. Дівчинка стала скаржитися на біль в коліні. Списали на втому, помазали. А після святкових пасхальних днів звернулися до ортопеда. За результатами УЗД, рентгену, дитину направили на консультацію до онколога. Направили в НІР і за результатами обстеження, біопсії встановили діагноз. Один курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Наступний курс через карантин в НІР - в Київському обласному онкологічному диспансері. З вересня 2017 року Олена поступила до відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0121 8366
Одержувач: Бага Олена Миколаївна
Андрушко Матвій
Андрушко Матвій
25 травня 2014 р.н.
м. Львів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У травні 2017 року, купаючи дитину, мама виявила ущільнення. Звернулися до сімейного лікаря, яка заспокоїла, що це просто забій. На літні канікули дитина з мамою поїхала в село до бабусі. Звернули увагу, що хлопчик став слабким, малоактивним. Мама порадилася з місцевим фельдшером, який рекомендував їхати в обласну лікарню. Дитина почала скаржитися на болі. Сімейний доктор був у відпустці і батьки самі звернулися на УЗД. Виявили новоутворення. Приїхали в обласну лікарню. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз і почали лікування. З квітня 2018 року Матвій приїхав на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6058 0189
Одержувач: Андрушко Олег Миронович
Малонос Іван
Малонос Іван
29 травня 2013 р.н.
Черкаська обл., м. Умань
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин спини
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

З початку травня 2017 року хлопчик почав скаржитися на періодичні болі в спині. Через два тижні, вночі впав з дивана. Через три дні мама виявила на спині у дитини ущільнення в районі ребер. Не боліло, не турбувало. Ще через три дні стали помітні зміни в ході, затримка стільця. Далі проносне, дитина сіла на горщик, а встати вже не зміг. Приїхали в лікарню. Рентген, огляд вузьких фахівців - все в нормі. Нейрохірург призначив КТ і виявили новоутворення. Хлопчика направили до Охматдиту, а звідти в НІР. З червня 2017 року Іван поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 2284
Одержувач: Малонос Світлана Володимирівна
Лапшина Софія
Лапшина Софія
21 липня 2012 р.н.
Житомирська обл., смт. Чуднів
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Наталя

У червні 2017 року дівчинка втратила у вазі, почала скаржитися на болі в правій руці, нозі, з'явилася підвищена температура тіла. Звернулися до поліклініки. Аналізи показали низький рівень гемоглобіну і підвищений ШОЕ. Дитину направили в обласну лікарню. На УЗД виявили новоутворення і направили в НІР. З серпня 2017 року Софія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0120 4121
Одержувач: Лапшина Наталія Олександрівна
Постольник Анна
Постольник Анна
17 травня 2005 р.н.
Харківська обл., Лозівський р-н, с.Артельне
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Антоніна

В кінці серпня 2016 року дівчинка впала з велосипеда. Рана загоїлася, а через два дні на цьому місці з'явилося ущільнення. Звернулися до районної лікарні до травматолога. Зробили рентген і дитину направили в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню, потім в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка, потім в обласну клінічну лікарню №1, де зробили КТ і направили в НІР. З кінця жовтня 2016 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Саморядова Ксенія
Саморядова Ксенія
22 вересня 2008 р.н.
м. Луганськ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

З літа 2016 року дівчинка періодично скаржилася на болі в нозі. У лютому 2017 вже стало боляче ставати на ногу. Звернулися до травматолога в поліклініці. Зробили рентген і направили дитину в обласну лікарню. Після тижня обстеження припустили три діагнози і порекомендували батькам шукати клініку. Приїхали в НІР. Оформили статус переселенця і з березня 2017 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Приватбанк
Поповнення картки 4149 4378 6645 1162
Одержувач: Саморядова Людмила Михайлівна
Кобець Кіра
Кобець Кіра
22 червня 2015 р.н.
Черкаська обл., м. Монастирище
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олеся

У серпні 2016 року в районі куприка батьки виявили у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга. З підозрою на кісту з наривом, дівчинку направили в сусідній район. Хірург сусіднього району направив до обласної лікарні. Після двох тижнів обстеження, батькам, нічого не пояснюючи, просто дали направлення і сказали везти дитину в НІР. З вересня 2016 року Кіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6744 6553
Одержувач: Кобець Олеся Анатоліївна
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Кінофойє.
24-05-2018

Кінофойє.

У нас Кінофойє. Дивимося ранні пригоди одного з улюблених...
АртСтудія.
23-05-2018

АртСтудія.

Ми сьогодні в техніці "декупаж" декоруємо дерев яну тарілочку....
Гості.
22-05-2018

Гості.

Сьогодні ми відпочиваємо! У програмі ігри, співи та смаколики....
АртСтудія.
21-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Катерини Хливнюк малюємо піском. На...
АртСтудія.
20-05-2018

АртСтудія.

Леся Максаєва сьогодні вчила нас як зробити цікаву прикрасу,...
Зоопарк.
19-05-2018

Зоопарк.

А ми сьогодні вибралися в Парк XII Місяців! Приватний зоопарк -...
Вузлики.
18-05-2018

Вузлики.

Ми сьогодні плутаємося в вузликах та маємо надію, що панда, яка...
Чаювання.
17-05-2018

Чаювання.

Сьогодні день розмов за чаюванням. Але Катерина Хливнюк...
Малювання.
16-05-2018

Малювання.

Сьогодні з Мариною Крук малювали дерево роду, дерево здоров я,...
АртСтудія.
15-05-2018

АртСтудія.

У компанії Марини Дмитренко сьогодні працювали на склі. Творили...
АртСтудія.
13-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні до нас завітала Катерина Романенко, ми створюємо...
День матері.
13-05-2018

День матері.

Сьогодні в Україні висловлюють подяку материнській любові,...
Гості.
11-05-2018

Гості.

Наставники, спритність рук, правильний інвентар та вечір...
Кінофойє.
10-05-2018

Кінофойє.

У мультфільмі "Кунг-фу панда" спостерігали за довгою та важкою...
АртСтудия.
09-05-2018

АртСтудия.

Сьогодні під керівництвом Людмили Стреж ми хімічили. У...
Театр.
08-05-2018

Театр.

Сьогодні у нас театр! Дивимося лялькову виставу від...
Гості.
07-05-2018

Гості.

Сьогодні Віталій Кравчук був у нас повелителем блискавок та...
АртСтудія.
06-05-2018

АртСтудія.

Для того, щоб створити оригінальний малюнок, не обов язково...
АртСтудія.
04-05-2018

АртСтудія.

В компанії Людмили Стреж мудрували з синельним дротом....
Чаювання.
03-05-2018

Чаювання.

У нас час "Чаювання" з Катериною Хливнюк - спілкування з...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments