Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Роман Яна
Роман Яна
1 вересня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Нова Збур'ївка
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У вересні 2016 року виявили ущільнення на ключиці. Припустили, що це лімфовузол. За місяць він збільшився і звернулися до районного травматолога, який направили в обласну лікарню. За результатами УЗД, КТ, з підозрою на саркому, направили в НІР. Перша біопсія була малоінформативною. За другою встановили діагноз і з грудня 2016 року Яна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7450 1035 7819
Одержувач: Роман Юлія Віталіївна
Грабко Ксенія
Грабко Ксенія
22 серпня 2010 р.н.
Херсонська обл., смт. Чаплинка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Алла

У вересні 2015 року дівчинка почала скаржитися на періодичні болі в нозі, але завжди була активна. В один день, в лютому 2016, дитина просто не змогла ступити на ногу. Звернулися в обласну лікарню, зробили рентген, який не викликав ніяких занепокоєнь. Доктор призначив мазь. Через тиждень застосування мазі, збільшилися лімфовузли. Дівчинку госпіталізували у відділення хірургії. Гістологічне дослідження показало злоякісність процесу. Дві лабораторії встановили різні діагнози. Звернулися в НІР, повторили біопсію, встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Ксенія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 7702 8710
Одержувач: Грабко Алла Вікторівна
Бучацька Ганна
Бучацька Ганна
8 травня 1999 р.н.
Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Тартак
Діагноз: саркома кісток таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У червні 2016 року дівчинка невдало приземлилася на попу. Через п'ять місяців місце забиття початок боліти. Біль поширився на ногу. Звернулися до міської лікарні. Після обстеження, дівчину направили до обласного травматолога. Після новорічних свят зробили КТ в обласній лікарні та дитину направили в онкодиспансер. Батьки об'їздили ще чотири лікарні. З квітня 2017 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Сіроштан Уляна
Сіроштан Уляна
10 серпня 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: пінеобластома головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олена

В квітні 2015 року у дитини стало помітним порушення в ході. Звернулися в поліклініку до невролога. Доктор призначив п'ятиденне лікування, яке не допомогло і дівчинку госпіталізували. У відділенні неврології два тижні лікували «атаксичний синдром». Стан дитини погіршувався. Зробили МРТ, виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Ще місяць довелося лікувати ОРВ і на початку червня в Інституті нейрохірургії в Києві дівчинку прооперували. Консультація в Москві з проф.Желудковою і з липня 2015 року Уляна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7572 5564 2417
Одержувач: Сіроштан Олена Олександрівна
Ткачук Вася
Ткачук Вася
12 березня 2006 р.н.
Чернівецька обл., Кельменецький р-н, с.Брагіновка
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Лілія

У листопаді 2016 року виявили ущільнення збоку зліва. Приїхали в обласну лікарню. На УЗД побачили пухлину в заочеревинному просторі. Направили в онкодиспансер на КТ, де виявили утворення на лівій нирці з метастазами. Після консультації з дитячим онкологом і госпіталізації в онкогематологічне відділення обласної лікарні, направили в НІР. Після додаткових обстежень, з грудня 2016 року, Вася поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0044 8539
Одержувач: Ткачук Лілія Миколаївна
Шаркевич Марта
Шаркевич Марта
21 листопада 2014 р.н.
м. Київ
Діагноз: саркома м'яких тканин правої пахвовій западини
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

В кінці серпня 2016 року батьки звернули увагу на дивну поведінку дочки - дівчинка нервувала, коли доторкалися до правої руки. Оглянули дитину і виявили ущільнення під рукою. Звернулися до педіатра. Дівчинку оглянув ортопед, зробили рентген, патології кісток не виявили. Батьки зробили УЗД у приватній клініці. Лімфатичні вузли були в нормі. Від поліклініки дитину направили в лікарню району. Після обстеження хірурга, дівчинку направили в обласну лікарню. Перша біопсія виявилася нерезультативною. Через три тижні зробили відкриту біопсію, встановили діагноз. Батьки привезли доньку в НІР. З жовтня 2016 року Марта поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Худан Андрій
Худан Андрій
14 грудня 2009 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с.Дулово
Діагноз: остеосаркома лівого плеча
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Діана

У листопаді 2016 року дитина почала скаржитися на біль у плечі. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген. Хлопчика направили до дитячого ортопеда, а той, у свою чергу, в обласну лікарню. Після консультації з дитячим ортопедом та дитячим онкологом, дитину запропонували госпіталізувати. Ось тільки зібралися оформляти в лікарню без мами. Батьки відмовилися і повезли сина до Києва. Після обстеження, з січня 2017 року, Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Кононенко Софія
Кононенко Софія
8 квітня 2014 р.н.
Київська обл. Софіївська Борщагівка
Діагноз: складна герміногенна пухлина піхви
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

У квітні 2015 року помітили у дитини кров'янисті виділення з піхви. Звернулися до гінеколога. Дівчинку направили в обласну лікарню. На УЗД доктор бачила, що щось є, але через те, що не повний сечовий міхур, було складно визначити. Направили в Охматдит, а звідти відразу в НІР. З травня 2015 року Софія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Чертова Настя
Чертова Настя
01 серпня 2005 р.н.
м. Херсон
Діагноз: гангліонейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анна

У листопаді 2016 року дитині встановили ГРВІ, фарингіт. Курс лікування зайняв тиждень. Через тиждень знову повторилися всі симптоми. Знову пролікувалися. Але коли через тиждень знову з'явилися ті ж скарги - звернулися до лікаря в приватну клініку. Зробили УЗД та виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ і направили в НІР. З січня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5167 9856 9000 5145
Одержувач: Туманова Анна Сергіївна (мама)
Олексієнко Богдан
Олексієнко Богдан
17 січня 2016 р.н.
Черкаська обл., Лисянський р-н, с.Семенівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Любов

У червні 2016 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в боці. Стали спостерігати і помітили, що ущільнення почало збільшуватися, а дитина стала неспокійною, іноді підвищувалася температура тіла, до того ж різалися зубки. Звернулися до педіатра в районну лікарню. Зробили УЗД і хлопчика направили в обласну. У онковідділенні зробили КТ і направили в НІР. З липня 2016 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 7549
Одержувач: Олексієнко Любов Леонідівна
Сергійчук Вадим
Сергійчук Вадим
13 червня 1999 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, с. Цепцевичі
Діагноз: злоякісна пухлина головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Володимир

У серпні 2014 року звернулися до районної лікарні зі скаргами на нудоту і блювоту. Невропатолог припустив проблему з хребтом і направив в обласну лікарню. З виявленими міжхребцевими грижами дитину направили в Охматдит. Знайомі порадили звернутися в Інститут нейрохірургії, де після огляду, МРТ, виявили рідину в третьому шлуночку головного мозку, в середині жовтня встановили шунт і відпустили додому. Влітку 2015 року шунт забився. В Інституті нейрохірургії провели ревізію шунта, зробили контрольне МРТ і виявили пухлину. У грудні 2016 року видалили новоутворення, в НІР розписали протокол лікування. З січня 2017 року на блоки з метатріксатом Вадим приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Войналович Єгор
Войналович Єгор
20 жовтня 2016 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку 2017 року у дитини з'явився висип. Викликали педіатра додому. Оглядаючи хлопчика, лікар виявив ущільнення. Зробили УЗД і направили дитину в Охматдит. Після обстеження, консультації з НІР, в січні хлопчика прооперували в хірургії новонароджених клініки Охматдит. Гістологію перевіряли і переперевіряли з місяць. Встановили діагноз і з березня 2017 року, Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 3161 7479
Одержувач: Войналович Олена Юріївна
Кольцов Сергій
Кольцов Сергій
8 липня 2003 р.н.
м. Кропивницький (Кіровоград)
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Катерина

Перед новорічними святами хлопчик забив ногу при падінні на льоді. Зі скаргами на болі через пару днів звернулися до травмпункту. Оглянувши, доктор визначив забій м'яких тканин і рекомендував компреси. Бачачи, що дитина накульгує, після новорічних вихідних 2017 року, звернулися до травматолога в поліклініці. Тиждень, за призначенням, прикладали мазь та спиртові компреси. Нога перестала нормально розгинатися. В кінці січня, на слизькій дорозі, хлопчик знову впав на коліно. Коліно розпухло і батьки викликали швидку допомогу. Хлопчика госпіталізували в обласну лікарню. Зробили рентген, виявили новоутворення. Санавиацією доставили дитину до Києва. З лютого 2017 року Сергій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Кобець Кіра
Кобець Кіра
22 червня 2015 р.н.
Черкаська обл., м. Монастирище
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олеся

У серпні 2016 року в районі куприка батьки виявили у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга. З підозрою на кісту з наривом, дівчинку направили в сусідній район. Хірург сусіднього району направив до обласної лікарні. Після двох тижнів обстеження, батькам, нічого не пояснюючи, просто дали направлення і сказали везти дитину в НІР. З вересня 2016 року Кіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6744 6553
Одержувач: Кобець Олеся Анатоліївна
Лащенко Кароліна
Лащенко Кароліна
26 липня 2013 р.н.
Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Недогарки
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Вікторія

У середині квітня 2015 батьки звернулися в районну лікарню зі скаргами на те, що помітили якесь ущільнення, яке з'являється, коли дитина тужиться. Лікар оглянув дівчинку і нічого не виявив. Незабаром на памперсі батьки знайшли шматочок чогось. Звернулися в приватну поліклініку. Лікар зідзвонився з колегами з обласної лікарні та батькам було рекомендовано звернутися до Охматдиту. З Охматдиту дитини відразу направили в НІР. Після обстеження, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2015 року Кароліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Пасічник Олег
Пасічник Олег
1 жовтня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, с. Чернелиця
Діагноз: саркома Юінга крила правої клубової кістки.
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Галина

З травня 2007 по лютий 2008 року Олег пройшов курс лікування від лейкозу та ще рік приймав курс підтримуючої таблетованій хіміотерапії. У 2012 році дитині зняли групу інвалідності.

У серпні 2014 року хлопчика став турбувати різкий біль в нозі і підвищена температура тіла. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген і припустили «інфекційно-алергійний артрит правого тазостегнового суглобу». Дитина пройшла курс лікування, почав ходити в школу, але через 4 місяці біль в нозі і підвищена температура тіла поновилися. Звернулися в обласну лікарню. Травматолог припустив запалення або защемлення нерва і призначив лікування. Болі то з'являлися, то зникали, але через місяць знову звернулися до лікаря зі скаргами на більш сильний біль. Лікар заспокоював, що все пройде, рекомендував приймати знеболююче. У травні у дитини знову різко піднялася температура тіла, сильний біль в тазостегновому суглобі і виявили ущільнення в області апендициту. Звернулися до районної лікарні, зробили УЗД і, з підозрою на «інфекційний апендицит», направили в обласну лікарню. Розуміючи, що обстеження дитини затягується, батьки привезли сина в НІР. Хлопчика направили до Охматдиту, де стали готувати до операції з видалення апендициту, але мама не дала дозволу. Зробили КТ, виявили новоутворення і направили знову в НІР. З червня 2015 року Олег поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 4166 2994
Одержувач: Пасічник Галина Романівна.
Гандера В'ячеслав
Гандера В'ячеслав
17 березня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Липча
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома привушної ділянки зліва.
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Надія

На Новий рік дитина почала скаржитися на біль в щоці. Через тиждень одне око вже не закривалося через припухлість. Ще через тиждень звернулися до ЛОРа, який визначив неврит лицьового нерва. Тиждень лікування не дало результатів і батьки приїхали в лікарню Мукачева. Вигрівання і вітаміни тільки погіршили ситуацію. Дитину направили в лицьову хірургію обласної лікарні. Ще тиждень чекали результатів біопсії і хлопчика направили в Київ на консультацію в Інститут отоларингології. З підозрою на три різні діагнози дитину перенаправили в НІР. Хлопчику встановлена трахеостома, порушено ковтання. З лютого 2016 року В'ячеслав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7556 3405 0708
Одержувач: Гандера Надія
Браницький Олексій
Браницький Олексій
8 січня 2014 р.н.
м. Маріуполь
Діагноз: пухлина Вільмса справа
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

В кінці липня 2016 року, відпочиваючи на пляжі, батьки звернули увагу на якесь ущільнення у сина в правому боці. Зробили УЗД у приватній клініці і, з підозрою на новоутворення печінки або нирки, звернулися в міську лікарню. Після ще одного УЗД, дитячий хірург, з підозрою на пухлину нирки, направив хлопчика в НІР. З серпня 2016 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 5933 4722
Одержувач: Браницька Ірина Михайлівна
Саморядова Ксенія
Саморядова Ксенія
22 вересня 2008 р.н.
м. Луганськ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

З літа 2016 року дівчинка періодично скаржилася на болі в нозі. У лютому 2017 вже стало боляче ставати на ногу. Звернулися до травматолога в поліклініці. Зробили рентген і направили дитину в обласну лікарню. Після тижня обстеження припустили три діагнози і порекомендували батькам шукати клініку. Приїхали в НІР. Оформили статус переселенця і з березня 2017 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Приватбанк
Поповнення картки 4149 4378 6645 1162
Одержувач: Саморядова Людмила Михайлівна
Кіфор Тимофій
Кіфор Тимофій
03 липня 2011 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Косів
Діагноз: анапластична астроцитома стовбура головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Вікторія

Влітку 2016 року мама помітила хиткість при ходьбі у дитини. Звернулися до міської лікарні. Хлопчика направили до невропатолога в обласну. Зробили МРТ і виявили новоутворення. В середині грудня дитину прооперували в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. В НІРі розписали протокол лікування та направили проходити хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. Починаючи лікування, планово зробили УЗД та виявили тромб в лівому передсерді. Після двох тижнів процедур в обласній лікарні та двох тижнів в кардіології Охматдиту, пухлина виросла знову. В середині лютого хлопчика знову прооперували і встановили шунт. З березня 2017 року Тимофій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7572 5913 4528
Одержувач: Зоркіна Вікторія Олександрівна (мама)

Події

Валяння.
24-04-2017

Валяння.

Сьогодні наш фаворит - курчатко. Сьогодні головне заняття -...
СтудКраб.
23-04-2017

СтудКраб.

Сьогодні на кольоровому фоні білий квітковий візерунок....
Гости.
21-04-2017

Гости.

В гостях з привітаннями до Пасхи парафіяни церкви "Нове життя"....
Кінофойє.
20-04-2017

Кінофойє.

Сьогодні дивимося мультфільм на великому екрані, з хорошим...
Аплікація.
19-04-2017

Аплікація.

Займаючись спільною творчістю можна займатися і всебічним...
Гості.
18-04-2017

Гості.

Ми сьогодні спілкуємося з дитячим стоматологом. Як, коли, чим...
СтудКраб.
16-04-2017

СтудКраб.

Марина Дмитренко сьогодні навчає нас графічній техніці...
Соціальне служіння.
15-04-2017

Соціальне служіння.

Сьогодні до нас завітали з подарунками до Великодня духовенство...
АртСтудія.
14-04-2017

АртСтудія.

Працюємо з фетром. Ірина Зінченко запропонувала варіанти...
Пухнасте заняття.
12-04-2017

Пухнасте заняття.

Дівчата з Київського вищого професійного училища будівництва та...
Писанки.
11-04-2017

Писанки.

Ми сьогодні з майстрами-помічниками від Марини Дмитренко...
Дивовижні вузлики.
10-04-2017

Дивовижні вузлики.

Петельний, прямий, зворотний, фріволіте, квадратний ... Це все...
Жуйка для рук.
09-04-2017

Жуйка для рук.

А ми сьогодні з Людмилою Стреж робили хентгам! Або жуйку для...
Квартальний звіт.
08-04-2017

Квартальний звіт.

За три місяці 2017 року з рахунку фонду надано допомоги на суму...
Цирульнетерапія.
07-04-2017

Цирульнетерапія.

Сьогодні у нас терапія красою. Щомісяця у відділенні перукарі,...
Кінофойє.
06-04-2017

Кінофойє.

Сьогодні черга перегляду мультика на великому екрані. "Моана"....
Квіткове заняття.
05-04-2017

Квіткове заняття.

Чи легко зробити власноруч таку квіточку? Сьогодні дізналися...
Кулінарне заняття.
03-04-2017

Кулінарне заняття.

Сьогодні наше заняття неможливе без ножа. Сьогодні ми готуємо з...
АртСтудія.
02-04-2017

АртСтудія.

А ми сьогодні таку красу робимо власноруч! Юлія Волкова та...
Амулет.
31-03-2017

Амулет.

Ми сьогодні робимо амулет - Ловець Снів. Насамперед це амулет...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми Про що мріє тринадцятирічна дівчинка з Одеси? Її мрія коштує стільки ж скільки коштує Mersedes-Benz. Тільки ця мрія дозволить не шикувати роз їжджаючи, а ходити, танцювати, радіти життю. Проблеми почалися з жовтня 2012 року, коли виявили не зрозумілий синець, а через рік встановили рак кістки. Агресивне лікування, п ять операцій. Вона все витримала. Вже четвертий рік ремісії, але боротьба за ногу продовжилася. Лєру готують до встановлення німецького модульного ендопротезу. Операцію треба встигнути зробити в травні-червні цього року. ПІБ: Франко...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Murahy.com
Ми підключені до фондів-отримувачів Першої благодійної торгової платформи Murahy.com. У кожного з нас є речі, якими ми не користуємося: щось набридло або вийшло з моди, для чогось знайшлася заміна, якісь речі подарували, а щось купувалося через примху. Сьогодні кожна така річ комусь може знадобитись, а комусь врятувати життя. Все просто. Загляньте до своєї шафи, комірчини чи просто до гаража. Перевірте, чи є у вас там речі (електроніка, одяг, книжки, іграшки, аксесуари та ін.), які вам вже не потрібні, але все ще не втратили своєї актуальності. Фотографуєте, завантажуєте до каталогу...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments