Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Заїка Артем
Заїка Артем
14 січня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

З кінця квітня 2016 року дитина почала прокидатися ночами, з'явилася пітливість, втома, підвищена температура тіла. Звернулися в поліклініку до педіатра. Встановили «гастрит» і почали антибіотикотерапію. Після місяця лікування хлопчик почав періодично скаржитися на болі в тазу, слабкість, болі в животі. У поліклініці зробили УЗД, але на старому апараті і побачили роздутий кишечник. Після консультації з ортопедом, зробили рентген тазостегнових суглобів і повторили УЗД на новому апараті. Виявили новоутворення і дитину направили в обласну лікарню, а звідти, після КТ, в НІР. З червня 2016 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бондар Світлана
Бондар Світлана
25 лютого 1999 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: остеосаркома лівої великогомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

На початку 2016 року дівчинка почала періодично скаржитися на незначні болі в нозі. У травні почалися нічні болі. Звернулися до лікарів. Печінкові, ревмапроби були в нормі. Звернулися в Охматдит до хірурга. Після УЗД, рентгену, дитину направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з липня 2016 року Світлана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти: 5167 9856 9019 8007
Одержувач: Бондар Тетяна Анатоліївна
Кобець Кіра
Кобець Кіра
22 червня 2015 р.н.
Черкаська обл., м. Монастирище
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олеся

У серпні 2016 року в районі куприка батьки виявили у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга. З підозрою на кісту з наривом, дівчинку направили в сусідній район. Хірург сусіднього району направив до обласної лікарні. Після двох тижнів обстеження, батькам, нічого не пояснюючи, просто дали направлення і сказали везти дитину в НІР. З вересня 2016 року Кіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6744 6553
Одержувач: Кобець Олеся Анатоліївна
Сенченко Рома
Сенченко Рома
21 березня 2007 р.н.
Донецька обл., м.Красний Лиман
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Альбіна

З 2014 року хлопчик скаржився на часте запаморочення, щоденну блювоту. Дитині постійно лікували шлунок. У квітні 2016 року батьки повезли сина до Харкова на консультацію. Хлопчика почали обстежувати. На МРТ виявили новоутворення і направили до Києва, в Інститут нейрохірургії. У червні дитину прооперували та направили в НІР. З липня 2016 року Рома почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0765 1895
Одержувач: Сенченко Альбіна Петрівна
Чобанюк Данило
Чобанюк Данило
30 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Катерина

Наприкінці серпня 2016 року дитину вночі госпіталізували по швидкій зі скаргами на головний біль, блювоту. В інфекційному відділенні зняли інтоксикацію. Через два тижні знову трапився подібний напад. Швидка привезла хлопчика в Охматдит з підозрою на апендицит. Після обстеження, УЗД, КТ, виявили новоутворення та направили в НІР. Біопсія лапорокскопом виявилася невдалою і на початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини. З вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4620 2786
Одержувач: Чобанюк Катерина Михайлівна
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н/3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Тато Володимир

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген і дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівский знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній по привезеним знімкам запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Саморядова Ксенія
Саморядова Ксенія
22 вересня 2008 р.н.
м. Луганськ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

З літа 2016 року дівчинка періодично скаржилася на болі в нозі. У лютому 2017 вже стало боляче ставати на ногу. Звернулися до травматолога в поліклініці. Зробили рентген і направили дитину в обласну лікарню. Після тижня обстеження припустили три діагнози і порекомендували батькам шукати клініку. Приїхали в НІР. Оформили статус переселенця і з березня 2017 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Приватбанк
Поповнення картки 4149 4378 6645 1162
Одержувач: Саморядова Людмила Михайлівна
Кравчук Станіслав
Кравчук Станіслав
19 січня 2010 р.н.
Рівненська обл., м.Сарни
діагноз:
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Інна

На початку лютого 2017 року дитина почала скаржитися на болі в спині. Через тиждень почали боліти ноги. Скарги з'явилися після шкільного уроку з хореографії. Вирішили, що потягнув м'язи і звернулися до травматолога. Після рентгену, хлопчика направили до хірурга. З підозрою на «епітеліальний куприковий хід» призначили лікування. Після тижня примочок, електрофорезу стан дитини покращився. Хлопчик пішов до школи. Але через тиждень в один момент у дитини відмовили ноги. Приїхали в травмпункт, де призначили знеболююче і відправили додому. Зі скаргами на сильні болі, вранці знову приїхали в лікарню. Дитину госпіталізували, почали обстеження і направили в обласну лікарню. Після МРТ, КТ направили в НІР. З березня 2017 року Станіслав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5645 9302
Одержувач: Кравчук Інна Адамівна
Кіфор Тимофій
Кіфор Тимофій
03 липня 2011 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Косів
Діагноз: анапластична астроцитома стовбура головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Вікторія

Влітку 2016 року мама помітила хиткість при ходьбі у дитини. Звернулися до міської лікарні. Хлопчика направили до невропатолога в обласну. Зробили МРТ і виявили новоутворення. В середині грудня дитину прооперували в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. В НІРі розписали протокол лікування та направили проходити хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. Починаючи лікування, планово зробили УЗД та виявили тромб в лівому передсерді. Після двох тижнів процедур в обласній лікарні та двох тижнів в кардіології Охматдиту, пухлина виросла знову. В середині лютого хлопчика знову прооперували і встановили шунт. З березня 2017 року Тимофій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7572 5913 4528
Одержувач: Зоркіна Вікторія Олександрівна (мама)
Ярошенко Настя
Ярошенко Настя
17 червня 2006 р.н.
Сумська обл., м. Лебедин
Діагноз: пухлина Вільмса лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (-)
Тато Олександр

Настя народилася семимісячною з гідроцефалією. У два з половиною роки дитину виписували з відділення неврології з встановленою глухотою та затримкою мовного розвитку. Рекомендували пройти повне обстеження. На МРТ виявили новоутворення біля лівої нирки. На консультацію до онколога батьки не потрапили і поїхали додому. Настя третя дівчинка в сім'ї. Інвалід дитинства. Такий же статус має і старша дочка. Проблеми з дітьми постійно відкладали візит до лікаря. Тим більше дівчинка ні на що не скаржилася і відвідувала школу-інтернат для глухих. На початку березня 2017 року батьки звернули увагу на асиметрію живота. Звернулися до шкільного лікаря, який направив в міську лікарню. Зробили УЗД і дитину направили в обласну, а звідти в НІР. Після тижня обстеження, з березня 2017 року Настю готують до операції у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Копичева Віка
Копичева Віка
31 березня 2008 р.н.
м. Київ
Діагноз: тератобластома лівого яєчника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

На початку березня 2017 року виявили якесь ущільнення в животі у дитини. Дівчинка довго спостерігається у гастроентеролога, тому звернулися до свого лікаря. Зробили УЗД і після консультації у хірурга, дитину госпіталізували в хірургічне відділення Охматдиту. Після КТ, обстеження, направили в НІР. З березня 2017 року Віка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7423 2496 1691
Одержувач: Копичева Ірина Володимирівна
Кобилян Маша
Кобилян Маша
15 жовтня 2015 р.н.
Одеська обл., м.Котовськ
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Юлія

З середини серпня 2016 року дівчинка перестала тримати голову. Звернулися до міської лікарні. Встановили «шийний міозит», призначили зігріваюче лікування. Через три дні дитина перестала рухати лівою рукою. Звернулися в обласну лікарню. Після півтора тижні обстеження, встановили той же діагноз, виявили низький рівень гемоглобіну в крові і відправили додому приймати препарати заліза. Через тиждень дівчинка перестала рухати правою рукою. Знову приїхали в міську лікарню. Лікар виписав направлення в будь-яку лікарню Києва. Батьки зверталися і в Інститут нейрохірургії, і в ПАГ, і в НІР. Приїхали в ОХМАТДИТ, де взяли біопсію, обстежили і в середині вересня прооперували. Після гістологічного дослідження, направили в НІР. З вересня 2016 року Маша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 4149 4996 4259 3691
Одержувач: Кобилян В'ячеслав Володимирович
Худін Саша
Худін Саша
31 липня 2004 р.н.
Чернігівська обл., Прилуцький р-н, с. Голубівка
Діагноз: саркома Юінга правої клубової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

Хлопчик активно займається футболом. Коли у вересні 2016 року розпочав кульгати, то особливої тривоги це не викликало. Через місяць з фимозом потрапили до хірурга. Вдома трималася підвищена температура. Знову звернулися до лікаря. Оглянувши хлопчика, виявивши ущільнення на стегні, доктор призначив УЗД і направив в обласну лікарню. Після КТ, біопсії, встановили діагноз. У НІР призначили протокол лікування. Шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2017 року Саша продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Донських Ганна
Донських Ганна
22 грудня 2009 р.н.
м. Полтава
Діагноз: остеосаркома правої променевої кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку грудня 2016 року дівчинка поскаржилася на біль в руці. Мама оглянула руку і виявила ущільнення. Звернулися до травматолога в міську лікарню. Зробили рентген, КТ, зібрали консиліум і направили дитину в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка до Харкова. З Інституту Ситенка дівчинку направили в НІР. З лютого 2017 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Цирень Ганна
Цирень Ганна
13 лютого 2011 р.н.
м. Київ
Діагноз: рабдоміосаркома м'яких тканин лівої стопи.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

Наприкінці 2015 року мама звернула увагу на гематому у дитини на мізинці лівої ноги. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і доктор призначив мазь. Через місяць знову звернулися з тією ж проблемою. Зробили УЗД і знову призначили мазь. Через місяць «гематома» збільшилася. Лікар рекомендував видаляти операбельним шляхом. Хірург подивився результати УЗД і відправив в НІР на консультацію. Після обстеження, з березня 2015 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6579 9490
Одержувач: Цирень Роман Миколайович.
Чумак Софія
Чумак Софія
23 вересня 2009 р.н.
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тамара

В кінці лютого 2017 року дівчинка почала скаржитися на болі в нозі. Через півтора тижні таких скарг, звернулися до фахівців в Інститут ортопедії. Обстеження на УЗД показало прискорений кровообіг в нозі. Зробили рентген та запідозрили новоутворення. Взяли біопсію, зробили гістологію в НІР. З кінця березня 2017 року Софія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення картки 5168 7420 2360 5532
Одержувач: Чумак Тамара Олександрівна
Черв'яцов Роман
Черв'яцов Роман
24 липня 1999 р.н.
Сумська обл., м.Путивль
Діагноз: синовіальна саркома пальця лівої руки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ольга

У липні 2016 року з'явилося якесь ущільнення на мізинці. У жовтні почало збільшуватися, звернулися до хірурга, який порекомендував мазати йодиріцином. Новоутворення продовжувало збільшуватися. Через три тижні зробили прокол, переконалися, що гною немає і направили до онколога. В обласній дитячій лікарні госпіталізували в хірургічне відділення. Ущільнення ще більше збільшилося, з'явився синюшний колір, з'явився біль. Дитині зробили рентген легенів, КТ і направили в НІР на консультацію. У грудні зробили біопсію, встановили діагноз, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії хлопчик пройшов за місцем проживання. З травня 2017 року Роман продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 7171 5304
Одержувач: Черв'яцов Роман Сергійович
Левченко Таня
Левченко Таня
28 січня 2013 р.н.
Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Нова Вигода
Діагноз: пухлина Вільмса лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Жанна

На початку грудня 2016 року дитина почала скаржитися на болі в животі. Звернулися до поліклініки. Лікар припустила глистні інвазії, рекомендувала лікування. За місяць дитина почала втрачати у вазі, а живіт збільшився. Звернулися до міської лікарні, звідки відразу направили в обласну. Після тижня обстеження, УЗД, рентгену, виявили новоутворення і з лютого 2017 року Таня поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7456 0105 7703 
Одержувач: Левченко Жанна Миколаївна
Христов Саша
Христов Саша
20 травня 2013 р.н.
Одеська обл., Болградський р-н, с.Орєховка
Діагноз: ПНЕТ кісток малого тазу
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Євгенія

У січні 2017 року звернули увагу, що дитина почала кульгати. Мама оглянула сина і виявила збільшений лімфовузол в паху. Звернулися до хірурга в районну лікарню. Зробили рентген, припустили хворобу Пертеса та направили в лікарню в Ізмаїлі. Дитині встановили «артралгію правого колінного суглоба» і призначили лікування. Тиждень лікування тільки погіршив стан. Приїхали в обласну лікарню. З підозрою на хворобу Пертеса почали обстеження. Зробили КТ малого тазу і направили в НІР. З березня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Трохименко Діана
Трохименко Діана
04 січня 2014 р.н.
Волинська обл., Горохівський р-н, смт. Мар'янівка
Діагноз: нейробластома середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

На початку лютого 2017 року у дитини раптом стала підвищуватися температура тіла. Звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген і дівчинку направили до районної лікарні з підозрою на запалення легенів. В обласній лікарні почали лікування запалення і паралельно проводили обстеження. Через тиждень підтвердилася наявність новоутворення. Провели біопсію і направили аналіз в референт-лабораторію Охматдиту. Поки встановлювали діагноз, проконсультувалися з онкологами НІРу і почали хіміотерапію. З березня 2017 року Діана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Дивовижні вузлики.
27-06-2017

Дивовижні вузлики.

В дивовижних вузликах сплелися намистини та різнокольорові...
Квілінг.
26-06-2017

Квілінг.

Ми спробували і захопилися! На прохання, з Катериною Хливнюк...
СтудКраб.
25-06-2017

СтудКраб.

Людмила Стрєж сьогодні планувала виготовлення і оформлення...
Едемський сад.
24-06-2017

Едемський сад.

А ми в "Едемському саду"! Нас дочекалися веселі папуги,...
УЗД у відділенні.
23-06-2017

УЗД у відділенні.

Після декількох років збору коштів на оплату ремонту,...
АртСтудія.
23-06-2017

АртСтудія.

В техніці об ємної аплікації створюємо дивовижні квіти....
Чаювання.
22-06-2017

Чаювання.

Ми чаюємо - формат спілкування з батьками та між батьками у...
Дивовижне малювання.
21-06-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні, у День літнього сонцестояння, в техніці...
Лялькова вистава.
20-06-2017

Лялькова вистава.

Ми сьогодні рятуємо гусеня від хитрющої лисиці. У нас з...
Дивовижні вузлики.
19-06-2017

Дивовижні вузлики.

З Ольгою Лукаш сьогодні виплітаємо браслетики. Якщо правильно...
Зі святом!
18-06-2017

Зі святом!

З Днем медичного працівника! Здоров я, миру, добробуту! Дякуємо...
День батька.
18-06-2017

День батька.

Сьогодні з багатьма країнами є нагода святкувати День батька....
Квілінг.
18-06-2017

Квілінг.

Сьогодні у нас особлива аплікація! З Катериною Романенко...
Цирюльнетерапія.
16-06-2017

Цирюльнетерапія.

Сьогодні у нас цирюльнетерапія. Як відомо, краса врятує світ!...
Кінофойє.
15-06-2017

Кінофойє.

Сьогоднi кiнофойє. Дивимося мульт "Вгору". Насмiялися! Коли...
День донора.
14-06-2017

День донора.

Сьогодні Всесвітній день донора крові! Безоплатного донора...
СтудКраб.
14-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні з Тимофієм Щербій вітали донорів! За допомогою ножиць...
Вузелковий батік.
13-06-2017

Вузелковий батік.

Сьогодні знайомились з цікавою технікою фарбування тканини....
Валяна панда.
12-06-2017

Валяна панда.

Сьогодні Світлана Марченко знайомила нас з бамбуковим...
СтудКраб.
11-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні Євгенія Новікова вчила нас створювати пташок з...
АртСтудія.
09-06-2017

АртСтудія.

Якщо хочеться творити - творити можна з будь-чого. Головне...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми Про що мріє тринадцятирічна дівчинка з Одеси? Її мрія коштує стільки ж скільки коштує Mersedes-Benz. Тільки ця мрія дозволить не шикувати роз їжджаючи, а ходити, танцювати, радіти життю. Проблеми почалися з жовтня 2012 року, коли виявили не зрозумілий синець, а через рік встановили рак кістки. Агресивне лікування, п ять операцій. Вона все витримала. Вже четвертий рік ремісії, але боротьба за ногу продовжилася. Лєру готують до встановлення німецького модульного ендопротезу. Операцію треба встигнути зробити в травні-червні цього року. ПІБ: Франко...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Murahy.com
Ми підключені до фондів-отримувачів Першої благодійної торгової платформи Murahy.com. У кожного з нас є речі, якими ми не користуємося: щось набридло або вийшло з моди, для чогось знайшлася заміна, якісь речі подарували, а щось купувалося через примху. Сьогодні кожна така річ комусь може знадобитись, а комусь врятувати життя. Все просто. Загляньте до своєї шафи, комірчини чи просто до гаража. Перевірте, чи є у вас там речі (електроніка, одяг, книжки, іграшки, аксесуари та ін.), які вам вже не потрібні, але все ще не втратили своєї актуальності. Фотографуєте, завантажуєте до каталогу...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments