Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Вайпан Вікторія
Вайпан Вікторія
15 серпня 2006 р.н.
Одеська обл., Саратський р-н, с. Введенка
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Антоніна 

У листопаді 2018 року дівчинка почала скаржитися, що ночами болить нога. Через два тижні звернулися в районну поліклініку. На рентгені виявили новоутворення. Приїхали в обласну лікарню, де на рентгені підтвердили наявність пухлини і направили в НІР. Біопсія підтвердила діагноз. З січня 2019 року Вікторія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Білінська Тетяна
Білінська Тетяна
29 липня 2014 р.н.
Тернопільська обл., Підволочиський район, с. Новосілка
Діагноз: рабдоміосаркома лівої орбіти
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталія
Гуссак Ростислав
Гуссак Ростислав
5 березня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н., м. Калуш
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У червні 2018 року хлопцю почало сильно боліти коліно. У районній травматології поставили діагноз «запалення колінного суглоба». За місяць лікування стало трохи легше, але через три місяці біль посилився знову. В обласній лікарні госпіталізували і два тижні знову лікували запалення суглоба. Знову настало полегшення, але через два місяці помітили набряк на стегні. В обласній лікарні зробили УЗД і виявили новоутворення. Провели КТ, біопсію і поставили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапій хлопець пройшов за місцем проживання. З липня 2019 року Ростислав приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку на аутотрансплантацію.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7118 5994
Одержувач: Гуссак Ірина
Капінос Антон
Капінос Антон
05 лютого 2017 р.н.
Хмельницька обл., м. Полонне
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Юлія

В січні 2019 року мама почала відчувати, що з дитиною щось не так. Педіатра відвідували регулярно, хлопчик часто хворів, постійно зверталися з проханням повної перевірки. У квітні на УЗД подивилися все крім нирок, здали аналізи. Заспокоїлися і в червні поїхали до Туреччини на відпочинок. Дитина почала неконтрольовано мочитися. У серпні звернулися до іншого педіатра, який направив до хірурга, до уролога. Лікарі сказали, що дитина маленька і це нормально. Зробили УЗД нирок і виявили новоутворення. Приїхали в НІР і після місяця обстежень і двох біопсій, встановили діагноз. З вересня 2019 року Антон поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2065 49999
Одержувач: Капінос Юлія
Семенюк Андрій
Семенюк Андрій
19 листопада 2000 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин лівого плеча
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Галина

На початку травня 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в лівому плечі. В цей же час звернулися до педіатра зі скаргами на застуду. Сказали про біль в руці. Доктор рекомендувала розтирати маззю. За два тижні такого лікування біль посилилився. Звернулися до травматолога. Встановивши «плечовий артроз», призначили електрофорез та знеболююче. Легше не стало й звернулися до невропатолога. Перед святковими вихідними встигли зробити МРТ, але його довелося переробити з контрастом, тому що за чотири дні вихідних на шиї з'явилося ущільнення. Зробили рентген легенів, встановили «невриному плечового сплетення» і направили в обласну лікарню. З обласної - до Києва, в Інститут нейрохірургії. Подивилися знімки й сказали приїхати через місяць - відпускні періоди, немає лікарів. Вдома дитині стало гірше. Приїхали в Інститут нейрохірургії та зверталися вже до тих лікарів, які чергували. Дитячий нейрохірург направив в НІР. У Національному інституті раку зробили біопсію, встановили «парагангліому» і, з огляду на складність розташування й операції, направили до Національного інституту хірургії і трансплантології. В середині серпня пухлину видалили. Як наслідок - параліч Дюшена-Ерба. Матеріали пухлини досліджували в декількох лабораторіях, використовуючи імуногістохімічний та молекулярний аналіз. Встановили діагноз й з вересня 2018 року Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бабич Емілія
Бабич Емілія
23 травня 2012 р.н.
Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с. Трикрати
Діагноз: саркома Юінга попереково-крижового відділу хребта
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Жанна 

У листопаді 2018 року дівчинка прокинулася вночі від сильного болю в правій нозі. Дитина почала кульгати, періодично прокидатися від болю. Звернулися до районної поліклініки. Зробили рентген таза, який не викликав занепокоєння. Лікарі вирішили, що це ревматизм як ускладнення після ГРВІ. Тиждень вдома приймали препарати. Болі залишилися, не допомагало й знеболююче. Звернулися в поліклініці до невролога. Припустивши «синдром Ебра», батькам рекомендували поїхати в обласну лікарню. В обласній лікарі припустили поліомієліт, лікували тиждень. Лікування «монопареза правої ноги» теж не принесло результатів. Зробили МРТ і виявили новоутворення. У грудні дівчинку привезли на консультацію до Києва, в Інститут нейрохірургії. Лікар сказав, що фінансово таке лікування буде важко потягнути. Батьки повернулися додому і повезли доньку до Мінська, в Інститут неврології і нейрохірургії. МРТ, УЗД, підтвердили діагноз і в січні 2019 року дівчинку прооперували. Зробили гістологічне дослідження й встановили вид пухлини. Батькам було рекомендовано проходити хіміотерапію в Україні, в НІР. В Інституті раку підтвердили гістологію і з лютого 2019 року Емілія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7422 2962 9310
Одержувач: Бабич Жанна
Русо Руслан
Русо Руслан
4 жовтня 2004 р.н.
Чернівецька обл., Глибоцький р-н, смт. Глибока
Діагноз: остеосаркома лівої великогомілкової кістки
Група крові: О(I) Rh(-)
Мама Родіка

У квітні 2019 року, займаючись спортом, хлопець вдарився ногою. При навантаженні нога сильно боліла і було важко ходити. За літо хлопець зменшив навантаження на ногу. Біль зник, але, після активних тренувань, перед змаганнями з баскетболу, в жовтні знову з'явилися сильні болі. У районній лікарні лікар припустив забій і призначив мазі. Через місяць такого лікування нога набрякла, за результатами рентгена помітили ознаки пухлини і направили в обласну лікарню. Провели КТ і направили в Охматдит. Батьки самі вирішили звернутися до НІР. Взяли біопсію, перевірили результати в Інституті травматології та встановили діагноз. З листопада 2019 року Руслан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 3494 2588
Одержувач: Русо Руслан
Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга 

У листопаді 2016 року дитина поскаржилася на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок і сечового міхура та призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступного дня знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення й направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь з гістології та з січня 2017 по травень 2018 року Олексій пройшов одинадцять хіміотерапій, операцію та півроку приймав підтримуючу хімію. У листопаді 2018 року, на черговій перевірці виявили рецидив. Олексію знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 1113 4159
Одержувач: Самборська Ольга Володимирівна
Дердюк Владислав
Дердюк Владислав
15 серпня 2012 р.н.
Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт. Делятин
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

На початку грудня 2018 року дитина почала скаржитися на біль у боці. Педіатр призначив здати аналіз сечі і зробити УЗД. Хлопчика направили в обласну лікарню до гастроентеролога. Повторили УЗД, сказали мамі, що є проблема й призначили консультацію онколога. Дитину госпіталізували у відділення онкогематології. Взяли біопсію, два тижні чекали результат, але виявилося, що взяли матеріал з нирки, а не пухлини. Для повторної біопсії були адміністративні труднощі, які затягували процедуру, а стан хлопчика погіршувався. Дитину направили в НІР. Вивчивши знімки, лікарі встановили діагноз і почали хіміотерапію. З лютого 2019 року Владислав на лікуванні у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Бутрік Роман
Бутрік Роман
11 жовтня 2003 р.н.
Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Холосне
Діагноз: пілоцітарна астроцитома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Алла

У червні 2019 року дитина почала періодично скаржитися на головний біль і двоїння в очах. Через тиждень звернулися до невропатолога. Зробили МРТ і хлопчика направили в обласну лікарню до нейрохірурга, а потім в Інститут нейрохірургії. В кінці червня пухлину частково видалили. Ускладненням операції став «невроз лицьового нерва». Поки проходили обстеження, чекали на результат гістології. Діагноз не могли встановити більше місяця. Консиліум в НІР призначив хіміотерапію. Після двох курсів хімії, МРТ-обстеження показало зростання залишку пухлини. Після консультації з закордонними фахівцями хіміотерпію скасовано і призначено препарат Дарафініб.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2073 9786
Одержувач: Бутрик Віктор
Колісник Марія
Колісник Марія
1 серпня 2006 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Пригородок
Діагноз: герміногенна пухлина правого яєчника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку літа 2019 року дівчинка стала скаржитися на періодичні болі внизу живота. Батьки не звернули особливої ​​уваги, припустивши, що скоро може початися перша менструація. На початку вересня, батькам подзвонили зі школи - дитина скаржилася на біль. Сімейний лікар районної лікарні направив до гінеколога. УЗД показало наявність кісти великих розмірів. Направили в обласну лікарню. Після УЗД, КТ, припустили онкологію й направили до Києва. У НІР описали диски КТ і припустили діагноз, в жовтні дівчинку прооперували, взяли матеріал на гістологію і встановили діагноз. З жовтня 2019 року Марія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2300 1664
Одержувач: Колісник Олена
Корпус Богдан
Корпус Богдан
18 лютого 2012 р.н.
Черкаська обл., м.Канів
Діагноз: гепатобластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Катерина

В кінці серпня 2019 року звернули увагу, що дитина почала худнути. Висновок медичної комісії в школі перед початком навчального року - все в нормі. Хлопчик захоплювався легкою атлетикою і потрібна була довідка, що він може займатися спортом. Лікар направив на УЗД черевної порожнини та обстеження серця. У державній лікарні треба було довго чекати обстеження, тому звернулися в приватну. Виявили новоутворення. Дитину госпіталізували в обласну лікарню, обстежили на КТ, підтвердили наявність пухлини і запропонували їхати в Київ. Після обстеження, з кінця вересня 2019 року, Богдан поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2653 7032
Одержувач: Корпус Катерина
Антоненко Ксенія
Антоненко Ксенія
17 серпня 2007 р.н.
м. Одеса
Діагноз: остеосаркома нижньої третини лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ольга

На початку червня 2019 року дівчинка вдарилася ногою, після чого з'явилися періодичні болі. За місяць біль не минув, тому звернулися до хірурга в районну поліклініку, провели рентген, який не викликав занепокоєння. В обласній лікарні провели повторний рентген і КТ, яке показало наявність новоутворення. Провели МРТ, біопсію й встановили діагноз. З липня 2019 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0255 4404
Одержувач: Антоненко Ольга
Вертигел Іван
Вертигел Іван
2 лютого 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: АТРП лівої гемосфери головного мозку
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Марія 
Пецей Богдана
Пецей Богдана
17 лютого 2001 р.н.
Чернівецька обл., Путильський р-н, с. Конятен
Діагноз: саркома Юінга малого таза
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

Перші болі в лівій нозі почалися в серпні 2014 року. У районній лікарні встановили «тромбофлебіт» і дівчинка пройшла двотижневий курс лікування. Через півроку болі поновилися. Дитину направили в обласну лікарню, де місяць лікували «коксит». Але, як тільки, дівчинку перестали знеболювати, болі відновилися. Незабаром дитині довелося тримати ногу на витяжці, поміняти кілька лікарень, лікувати «неврит», «остеомієліт», отримати курси масажу, електрофорезу, антибіотикотерапії ... Коли дівчинка намацала у себе в животі ущільнення й звернули на це увагу доктора, то почули відповідь: «Лікуємо ноги, потім з животами ... » Дівчинку оглядали ще й гінеколог, гастроентеролог, хірург, а стан дитини стрімко погіршувався. Чекали прийом онколога, який був відсутній, але мама забрала дитину і поїхала в НІР. З квітня 2015 по грудень 2016 року Богдана пройшла дев'ять курсів хіміотерапії, променеву терапію і півроку приймала підтримуючу хімію. Дівчинка пішла вчитися в медичний коледж. У листопаді 2018 року з'явилася біль в нозі. Пройшли КТ й приїхали в НІР. З листопада 2018 року Богдана знову поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7573 7127 8542
Одержувач: Пецей Богдана
Янішевський Артем
Янішевський Артем
23 червня 2010 р.н.
Київська обл., Богуславський район, с. Саварка
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ліна

В кінці березня 2019 року хлопчик впав і вдарився головою. Через тиждень помітили порушення координації, припухлість і почервоніння очей. Так як дитина з 5 місяців перебувала на постійному спостереженні у лора, звернулися до лора в районну лікарню. Лікар припустив гайморит і направив на рентген. Знімки не викликали занепокоєння, але батьки самостійно вирішили звернутися в приватну клініку в Києві, де лікар сказав, що, швидше за все, це новоутворення й порадив пройти МРТ в Інституті нейрохірургії. Обстеження показало новоутворення і порадили терміново оперувати. За порадою знайомих, батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні 2019 року хлопчика прооперували, взяли гістологію і встановили діагноз. Півтори місяці дитина перебувала в Охматдиті, поставили резервуар і направили в обласну лікарню для подальшого лікування. Мама вирішила продовжувати лікування в НІР. З травня 2019 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Лисих Данило
Лисих Данило
8 червня 2004 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Батько Сергій

У лютому 2019 року у дитини почала боліти нога в області коліна, звернулися в поліклініку, де зробили рентген, припустили забій коліна і призначили 10 сеансів електрофорезу. Після 7го сеансу стало гірше - почало боліти все стегно. Звернулися до завідуючого відділення травматології, який порадив пройти цифровий рентген в приватній клініці. На знімках побачили новоутворення і терміново направили в Охматдит, де подивилися знімок і направили в НІР. У НІР пройшли обстеження, провели відкриту біопсію та поставили діагноз. З травня 2019 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8432 6528
Одержувач: Лисих Юлія
Костроба Олександр
Костроба Олександр
09 травня 2017 р.н.
Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Сасово
Діагноз: нейробластома заднього середостіння і заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Катерина
Пантюх Марта
Пантюх Марта
18 червня 2012 р.н.
м. Рівне
Діагноз: ПНЕТ м'яких тканин спини
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

У листопаді 2018 року дівчинка отримала чергове щеплення. І коли почала скаржитися на болі в ногах, то вирішили, що це реакція. Через три тижні зі скаргами на підвищену температуру тіла, опухлу ногу і болі в ногах, що посилюються, батьки звернулися в поліклініку. Направляли з кабінету в кабінет. Батьки наполягли зробити МРТ. Під час обстеження вже відмовили органи. Госпіталізували в нейрохірургію і рекомендували якомога швидше робити операцію, щоб не втратити чутливість. Необхідний мікроскоп для операції знайшли в Луцьку. Там же вночі й видалили пухлину. Через тиждень повернулися додому і за результатами гістології госпіталізували в онкогематологічне відділення. Після консультації з НІР, була призначена променева терапія. Отримавши половину променів, пройшли обстеження в НІР і почали хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. Після чергового обстеження в НІР, з листопада 2019 року Марту готують до аутотрансплантації у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4378 6531 6234
Одержувач: Пантюх Андрій
Юхимчук Єлізавета
Юхимчук Єлізавета
30 квітня 2010 р.н.
м. Рівне
Діагноз: саркома Юінга правої гомілки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марія 

У жовтні 2018 року дівчинку вдарили в ногу. Синяк зійшов, але періодично давав про себе знати ниючий біль. У грудні звернули увагу на невелику припухлість на місці удару, а на початку січня з'явився сильний біль. Після святкових днів звернулися в обласну лікарню. Рентген не виявив нічого тривожного. Припустили остеомієліт і лікували два тижні. Після закінчення курсу лікування повернулися додому, а через два дні знову приїхали в лікарню зі скаргами на біль. Мама попросила зробити КТ. Виявили новоутворення і після консультації з онкологом, направили в НІР. В Інституті раку направили в Охматдит, де зробили МРТ, виявили таки пухлину й направили назад в НІР. Біопсію брали двічі. Встановили діагноз і з лютого 2019 року Ліза поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Студенти.
21-01-2020

Студенти.

З паперу майструємо гнучку рибу й починаємо її апгрейдувати. У...
Вузлики.
20-01-2020

Вузлики.

Як хочеш виявити терпіння, посидючість та впертість, то варто...
Гості.
19-01-2020

Гості.

Сьогодні вчимо англійську зі Study Hall. Виявляється, можна...
АртСтудія.
17-01-2020

АртСтудія.

Сьогодні під керівництвом Ірини Зінченко створювали підвіски у...
Кінофойє.
16-01-2020

Кінофойє.

Ми сьогодні дивимося мульт про механічний світ в якому живе...
Клоуни.
16-01-2020

Клоуни.

Тоша й Міша сьогодні вірші складали, стояли електричним...
АртСтудія.
15-01-2020

АртСтудія.

Працюємо з деревом. Розфарбовуємо пташок, "одягаємо" їх...
Гості.
14-01-2020

Гості.

Музичний вечір проводимо в компанії гурту "Бенд Олексія...
АртСтудія.
14-01-2020

АртСтудія.

З Катериною Хливнюк придумуємо нові види лускокрилих мудруємо...
Ляльковий театр.
13-01-2020

Ляльковий театр.

- Дівчинко, а ти мовчки думати вмієш? От і думай мовчки! Ми...
Вертеп.
12-01-2020

Вертеп.

Сьогодні до нас завітали учасники студії Вертеп . У формі...
Барабанимо.
12-01-2020

Барабанимо.

Нам нема коли байдикувати, адже ми сьогодні відбиваємо ритм...
Гості.
10-01-2020

Гості.

Сьогодні з майстер-класом у нас гості, які самі пройшли через...
Клоуни.
09-01-2020

Клоуни.

Тоша й Міша на обході з палати в палату потрібно завітати до...
Чаювання.
09-01-2020

Чаювання.

За чашкою чаю та смаколиками сьогодні зібралися на Чаюванні...
АртСтудія.
08-01-2020

АртСтудія.

Ялиночок не буває забагато! Особливо hand made. Особливо таких...
АртСтудія.
06-01-2020

АртСтудія.

Сьогодні під керівництвом Інни Степанчук розфарбовуємо...
АртСтудія.
05-01-2020

АртСтудія.

Сьогодні у нас м які та пухнасті снігурі! Юлія Волкова старанно...
АртСтудія.
03-01-2020

АртСтудія.

Тістопластика у нас сьогодні. З різних фігурок складаємо...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments