Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Сорокін Максим
Сорокін Максим
28 травня 2014 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Карина

До кінці грудня 2017 року мама помітила у сплячої дитини якусь припухлість праворуч в районі попереку. Після святкових вихідних звернулися в поліклініку. На УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. На КТ побачили пухлину й направили в приватну клініку на аналізи. Виявили гепатит В. Дитина захворіла на вітрянку. Після одужання перездати аналізи і гепатит В не підтвердився. В середині січня батьки самі звернулися в НІР. Після обстеження, встановили діагноз і з січня 2018 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4188 3701 0000 0911
Одержувач: Сорокіна Карина Романівна
Нейчева Аліса
Нейчева Аліса
3 вересня 2017 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заднього середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя 

У листопаді 2018 року звернулися до педіатра зі скаргою на збільшені лімфовузли. Зробили аналіз крові, УЗД. Батькам сказали, що це жировики і радили вирізати. На консультації хірург рекомендував спостерігати. Через місяць повторно приїхали до хірурга, який переконав, що все нормально. В середині січня у дитини піднялася температура тіла. Здали кров на аналіз і виявили підвищений ШОЕ. Рекомендували перездати аналіз через тиждень. В середині лютого, оглядаючи лімфовузли, мама помітила почервоніння ущільнень. На УЗД доктор виявив ще багато прихованих збільшених лімфовузлів. Зробили рентген грудної клітки й направили дівчинку до лікарні із запаленням легенів. У лікарні запалення не підтвердили, але направили в Охматдит з підозрою на збільшений тимус. На КТ виявили новоутворення і після трьох днів обстеження, направили в НІР. З лютого 2019 року Аліса поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Семенюк Андрій
Семенюк Андрій
19 листопада 2000 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин лівого плеча
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Галина

На початку травня 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в лівому плечі. В цей же час звернулися до педіатра зі скаргами на застуду. Сказали про біль в руці. Доктор рекомендувала розтирати маззю. За два тижні такого лікування біль посилилився. Звернулися до травматолога. Встановивши «плечовий артроз», призначили електрофорез та знеболююче. Легше не стало й звернулися до невропатолога. Перед святковими вихідними встигли зробити МРТ, але його довелося переробити з контрастом, тому що за чотири дні вихідних на шиї з'явилося ущільнення. Зробили рентген легенів, встановили «невриному плечового сплетення» і направили в обласну лікарню. З обласної - до Києва, в Інститут нейрохірургії. Подивилися знімки й сказали приїхати через місяць - відпускні періоди, немає лікарів. Вдома дитині стало гірше. Приїхали в Інститут нейрохірургії та зверталися вже до тих лікарів, які чергували. Дитячий нейрохірург направив в НІР. У Національному інституті раку зробили біопсію, встановили «парагангліому» і, з огляду на складність розташування й операції, направили до Національного інституту хірургії і трансплантології. В середині серпня пухлину видалили. Як наслідок - параліч Дюшена-Ерба. Матеріали пухлини досліджували в декількох лабораторіях, використовуючи імуногістохімічний та молекулярний аналіз. Встановили діагноз й з вересня 2018 року Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Костючок Тетяна
Костючок Тетяна
1 червня 2002 р.н.
Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт. Десна
Діагноз: солідна псевдокапілярна пухлина підшлункової залози
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ніна 

На початку грудня 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в животі. Коли через кілька днів біль не вщух, звернулися до педіатра в міській лікарні. На УЗД виявили новоутворення. Повторили УЗД й наявність пухлини підтвердили. Дівчинку направили в обласну лікарню. Після УЗД, КТ, знову підтвердили наявність новоутворення, сказали, що треба оперувати, але вони не можуть провести таку операцію. Дитину направили в НІР. Зробили МРТ і в січні 2019 року прооперували. Після гістологічного дослідження встановили діагноз й з січня 2019 року Таня початку лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Бураковська Марина
Бураковська Марина
15 січня 2006 р.н.
Луганська обл., Новопсковський р-н, с.Закотне
Діагноз: пухлина в малому тазу
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку вересня 2018 року у дівчинки заболів живіт. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД, виявили новоутворення великих розмірів та направили в обласну лікарню. Після трьох днів обстеження дитину направили в НІР. З вересня 2018 Марина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Столярчук Роман
Столярчук Роман
1 грудня 2001 р.н.
Волинська обл., Луцький р-н, с. Зміїнець
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Ліля 

У вересні 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в нозі. Звернулися до травматолога. Лікар припустив розтягнення і призначив вигрівання й процедури ЛФК. Після десятиденного курсу болі посилилися. Призначили чотири сеанси ударно-хвильової терапії. Стало легше. У січня 2019 дитина випадково забила ногу. Знову з'явилися болі. Звернулися до лікаря, який проводив УВТ, і він провів ще десять сеансів ударно-хвильової терапії. Дитина перестала сгинати ногу. Приїхали в обласну лікарню до травматолога. Зробили рентген і направили до онколога, а потім в НІР. Після обстеження, з лютого 2019 року Роман поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Вайпан Вікторія
Вайпан Вікторія
15 серпня 2006 р.н.
Одеська обл., Саратський р-н, с. Введенка
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Антоніна 

У листопаді 2018 року дівчинка почала скаржитися, що ночами болить нога. Через два тижні звернулися в районну поліклініку. На рентгені виявили новоутворення. Приїхали в обласну лікарню, де на рентгені підтвердили наявність пухлини і направили в НІР. Біопсія підтвердила діагноз. З січня 2019 року Вікторія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Жиров Єгор
Жиров Єгор
12 січня 2006 р.н.
Луганська обл., м Лисичанськ
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

Після активної гри, в березні 2017 року, на нозі, трохи вище коліна з'явилася припухлість. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і хлопчика направили до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка. У НІР не було місця для госпіталізації. В Інституті ім.Сітенка зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, де дитина пройшла два курси хіміотерапії. На блоки з метотрексатом, з липня 2017 Єгор приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0306 8231
Одержувач: Ткачова Тетяна Костянтинівна (мама)
Сімко Андрій
Сімко Андрій
25 жовтня 2005 р.н.
м. Одеса
Діагноз: саркома Юінга першого ребра зліва
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена 

Дитина активна, тому, коли в грудні 2018 року почав скаржитися на біль у плечі й ключиці, то вирішили, що просто потягнув руку. За три дні біль посилився. Приїхали в районну лікарню до невропатолога. Доктор припустив защемлення. Тиждень призначеного лікування не допоміг. Хлопчика оглянув хірург і помітив невелике викривлення хребта. Рентген показав зміщення шийних хребців. Дитина тиждень проходила з коміром. Рука почала синіти і німіти, біль посилився. Хлопчика направили в обласну лікарню. Призначили доплерографію й стало зрозуміло, що прохідності судин щось заважає. У міській лікарні тиждень чекали чергу на КТ. Виявили новоутворення і терміново направили в Київ. Після обстеження встановили діагноз і з березня 2019 року Андрій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Лунів Тимофій
Лунів Тимофій
4 листопада 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Кнезівське
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гомілки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У липні 2017 року на нозі у дитини помітили якесь невелике ущільнення й звернулися до хірурга в районній поліклініці. Лікар оглянув, нічого не знайшов та відправив додому. Ущільнення пропало, але через п'ять місяців знову з'явилося. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і, припустивши жировик, рекомендували спостерігати. Ущільнення почало збільшуватися й батьки поїхали в Охматдит. Знову УЗД та припущення, що це жировик. Батьки наполягли на видаленні. На початку червня 2018 року провели операцію, озвучили діагноз «ліпома», а через десять днів прийшов результат гістології та хлопчика направили в НІР. З липня 2018 року Тимофій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 7161 9419
Одержувач: Лунів Оксана
Коваль Антон
Коваль Антон
28 січня 2016 р.н.
Хмельницька обл., смт. Копистін
Діагноз: медуллобластома заднечерепной ямки головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Віта

В кінці травня 2018 року дитина періодично скаржилася на болі в голові. Через два тижні з'явилася хиткість ходи й швидка втома. Звернулися до невропатолога. Зробили МРТ і виявили новоутворення. Хлопчика направили в Інститут нейрохірургії. У червні провели операцію та встановили шунт. Два місяці довелося налагоджувати роботу шунта (забивався). З серпня 2018 року Антон почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 5930 4083
Одержувач: Коваль Віта Віталіївна
Бабич Емілія
Бабич Емілія
23 травня 2012 р.н.
Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с. Трикрати
Діагноз: саркома Юінга попереково-крижового відділу хребта
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Жанна 

У листопаді 2018 року дівчинка прокинулася вночі від сильного болю в правій нозі. Дитина почала кульгати, періодично прокидатися від болю. Звернулися до районної поліклініки. Зробили рентген таза, який не викликав занепокоєння. Лікарі вирішили, що це ревматизм як ускладнення після ГРВІ. Тиждень вдома приймали препарати. Болі залишилися, не допомагало й знеболююче. Звернулися в поліклініці до невролога. Припустивши «синдром Ебра», батькам рекомендували поїхати в обласну лікарню. В обласній лікарі припустили поліомієліт, лікували тиждень. Лікування «монопареза правої ноги» теж не принесло результатів. Зробили МРТ і виявили новоутворення. У грудні дівчинку привезли на консультацію до Києва, в Інститут нейрохірургії. Лікар сказав, що фінансово таке лікування буде важко потягнути. Батьки повернулися додому і повезли доньку до Мінська, в Інститут неврології і нейрохірургії. МРТ, УЗД, підтвердили діагноз і в січні 2019 року дівчинку прооперували. Зробили гістологічне дослідження й встановили вид пухлини. Батькам було рекомендовано проходити хіміотерапію в Україні, в НІР. В Інституті раку підтвердили гістологію і з лютого 2019 року Емілія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7556 3408 6272
Одержувач: Бабич Жанна
Яворський Матвій
Яворський Матвій
8 жовтня 2018 р.н.
Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Жорнава
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Лілія

На 38 тижні вагітності, на УЗД побачили, що у дитини є новоутворення. Пологи пройшли з ускладненнями, дитину два тижні відновлювали і перевели в Охматдит. У лікарні встановили діагноз й перевели в НІР. З листопада 2018 року Матвій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2342 0327
Одержувач: Яворський Олег Михайлович (тато)
Зуєнко Микита
Зуєнко Микита
21 травня 2008 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин малого тазу
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя 

В кінці жовтня 2018 року хлопчик активно бавився з братом  й відчувся біль у попереку. Незабаром збільшився живіт. Звернулися до лікарні, зробили УЗД й виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ і дообстежили хлопчика. Аналізи привезли в Охматдит, де встановили діагноз й направили в НІР. В Інституті раку розписали протокол лікування і шість блоків хіміотерапій дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З липня 2019 року Микита поступив на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1878 2364
Одержувач: Зуєнко Наталя
Дяденчук Дмитро
Дяденчук Дмитро
26 травня 2004 р.н.
Волинська обл., Любешівський р-н, с. Лобна
Діагноз: саркома Юінга лівої плечової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Віра 

На початку жовтня 2018 року хлопчик почав скаржитися на постійний біль в руці. Мама медсестра і почала давати нестероїдні протизапальні. На три тижні біль пропав. В кінці листопада вночі з'явився раптовий сильний біль, який не знімався анальгетиками. Звернулися до районної лікарні. На рентгені ніяких змін не було. Приїхали в обласну лікарню, зробили КТ й виявили новоутворення. Дитину направили в НІР. У грудні зробили біопсію, але з аналізу було незрозуміло яка саме злоякісна пухлина. Після відкритої біопсії встановили «синовіальну саркому», а після повторної перевірки в приватній лабораторії підтвердили «саркому Юінга». З січня 2019 року Дмитро поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 10175353
Одержувач: Дяденчук Віра
Желук Діана
Желук Діана
23 листопада 2007 р.н
Миколаївська обл., м.Первомайськ
Діагноз: рабдоміосаркома пахвової області
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марина

У жовтні 2018 року дівчинка повернулася з заняття танцями і поскаржилася, що болить рука. Мама оглянула й виявила якесь ущільнення в пахвовій області. Звернулися до поліклініки до сімейного лікаря. Припустивши «лімфаденіт» вирішили поспостерігати. Ущільнення активно збільшувалося. Через тиждень з дитиною звернулися в хірургічне відділення міської лікарні. Зробили УЗД і на пункцію направили в обласну. Ущільнення видалили й на гістологію рекомендували віддати в приватну лабораторію. Гістологічне дослідження показало, що це клітини метастазу. Приїхали в НІР. Обстеження КТ не показує пухлини. Гістологічний матеріал вже тільки досліджений. Три тижні вирішували, що робити і з грудня 2018 року Діана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7453 0016 3307
Одержувач: Желук Марина
Погребний Микола
Погребний Микола
10 травня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Катя 

У грудні 2018 року дитина перехворіла вітрянкою. Незабаром помітили, що у хлопчика збільшений живіт і звернулися до педіатра. Зробили УЗД, госпіталізували і направили в НІР. Після обстеження, УЗД, КТ встановили діагноз і з лютого 2019 року Микола поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Писар Святослав
Писар Святослав
17 червня 2013 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Перегінське
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого тазу
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Христина
Диренко Андрій
Диренко Андрій
18 травня 2010 р.н.
м. Кропивницький
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

З квітня 2017 року дитина почала скаржитися на нічні болі в нозі. Звернулися до травматолога-ортопеда, який встановив плоскостопість та призначив лікування. Паралельно зверталися ще до трьох лікарів. У травні, з огляду на відсутність хірургічної патології, дитину направили до невропатолога. Почали лікувати невралгію сідничного нерва. Комплекс фізпроцедур на денному стаціонарі порекомендували закріплювати втиранням мазі вдома, ось мама і виявила, що ліва сідниця збільшена. Звернулися до хірурга, який подивився ректально і виявив новоутворення. Хлопчика госпіталізували в обласну лікарню. На КТ виявили пухлину, в НІР дообстежили й передопераційні курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Укрсиббанк
Поповнення карти 5169 3048 1498 9184
Одержувач: Диренко Наталія Станіславівна
Саєнко Максим
Саєнко Максим
5 грудня 2001 р.н.
Черкаська обл., м.Канів
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана 

В кінці жовтня 2018 року хлопець почав скаржитися на біль в нозі. Звернулися до районної лікарні, де припустили розтягнення й призначили мазь. Батьки наполягали на рентгені, але лікар відмовив, зазначивши, що для цього не достатньо показань. За два тижні лікування вдома біль посилився. А після того, як хлопець послизнувся і впав, нога розпухла. В обласній лікарні провели УЗД, яке показало надрив чотириголового м'яза і рідину в коліні. За результатами обстеження в районній лікарні наклали гіпс і сказали повторно приїхати через тиждень. При наступному зверненні прибрали рідину з коліна і вкололи гормональний препарат, щоб попередити подальше утворення рідини. Ще тиждень хлопець провів у гіпсі. Коли гіпс зняли - біль і набряк залишилися. Батькам порадили пройти МРТ в Києві, за результатами обстеження встановили діагноз і направили в НІР. Біопсія підтвердила новоутворення. З січня 2019 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4243 1439
Одержувач: Саєнко Віктор

Події

АртСтудія.
23-07-2019

АртСтудія.

Сьогодні ми розписуємо тканинні сумки. Насправді, робота це не...
АртСтудія.
22-07-2019

АртСтудія.

Ми то знаємо, що у нас цілесеньке відділення супергероїв! А...
АртСтудія.
21-07-2019

АртСтудія.

Сьогодні ми витворяємо! В компанії Наталії Лакійчук працюємо з...
Онко-ліга.
21-07-2019

Онко-ліга.

Три дні в Варшаві. Ми повернулися з кубком та нагородами за...
Онко-ліга.
20-07-2019

Онко-ліга.

Як і планувалося, сьогоднішній день виявився насиченим!...
АртСтудія.
19-07-2019

АртСтудія.

Влітку неможливо не думати про море, тож сьогодні в компанії...
Онко-ліга.
19-07-2019

Онко-ліга.

Ми щойно прилетіли до Варшави, прийматимемо участь в Онко-лізі,...
Чаювання.
18-07-2019

Чаювання.

Чаюємо з Ксенією Резниковою - автор роману "Поток". Ксенія...
Малювання.
17-07-2019

Малювання.

Сьогодні середа, тож це означає, що у нас правопівкульне...
АртСтудія.
16-07-2019

АртСтудія.

Сьогодні Світлана Марченко ділилася з нами таємничками...
Цирульнєтерапія.
15-07-2019

Цирульнєтерапія.

Сьогодні особлива терапія - Цирульнєтерапія. Щомісяця майстри...
АртСтудія.
14-07-2019

АртСтудія.

Сьогодні Ольга Циріна запропопувала нам створити соняшник зі...
АртСтудія.
12-07-2019

АртСтудія.

Якщо є фантазія та уява - творити можна з чого завгодно!...
Кінофойє.
11-07-2019

Кінофойє.

Чим вдома займаються домашні тваринки, коли господарі відсутні?...
Малювання.
10-07-2019

Малювання.

Сьогодні під керівництвом Валентини Дубицької ми малюємо...
Відпочинок.
09-07-2019

Відпочинок.

Літо - саме час для посиденьок біля вогнища, бадмінтону та...
АртСтудія.
08-07-2019

АртСтудія.

Катерина Хливнюк запропонувала до оформлення різноманітні зшиті...
Вузлики.
07-07-2019

Вузлики.

Обираємо розмір гайок, колір ниток та застібку, виміряємо свій...
Зустріч.
06-07-2019

Зустріч.

Перша п ятниця липня означає, що ми очікуємо на тих, хто колись...

Акції

Терміновий збір!
У Христини пухлиною вражена клубова кістка. У дитячій онкології, в Києві, пройдено сім курсів хіміотерапій і два блоки аутотрансплантації. Складний діагноз, складне розташування і складно приймати рішення. Після численних консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Дівчинка з сім єю зараз в Центрі протонної терапії онкологічної клініки МІБС, в Санкт-Петербурзі. У всьому світі метод протонної терапії безумовно визнаний кращим інструментом серед променевих в дитячій онкології. Це великий шанс для дівчинки! Христина - активна, допитлива шестирічна дитина. Вона вже встигла зачарувати...
Далi
Аналізатор
Допоможіть нам допомогти. Збираємо кошти на обладнання. 187 000 грн гематологічний аналізатор ABX Micros ES60 для відділення трансфузіології Національного інституту раку. Обладнання потрібне для обстеження донорів крові. БФ "Краб" АТ Райффазен Банк Аваль в м. Києві МФО 380805 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 2600169634 Призначення платежу: благодійна допомога БФ "Краб" ПриватБанк МФО 320649 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 26005052642748 Призначення платежу: благодійна допомога Або картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник)
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments