Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Палилюлько Едуарда
Палилюлько Едуарда
20 червня 2008 р.н.
Хмельницька обл., м.Нетішин
Діагноз: остеосаркома 2-й плюсної кістки лівої стопи
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Едуард

У липні 2018 року дівчинка поскаржилася на біль в стопі. Батьки оглянули ногу та помітили припухлість. Звернулися в Рівненську обласну лікарню, де зробили рентген й побачили, що відсутня кісточка. Сказали, що це схоже на онкологію. Батьки поїхали в міську лікарню за місцем проживання, дитину на тиждень госпіталізували у відділення травматології та ортопедії. Обстеження на КТ підтвердило наявність новоутворення. Дівчинку перевели в обласний онкодиспансер. Після чотирьох днів перебування там, батьки самі привезли доньку в НІР. На початку серпня зробили біопсію, результат чекали з місяць, але матеріал був нерезультативним. Діагноз підтвердили в Інституті травматології та ортопедії. З вересня 2018 року Едуарда поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7423 5935 6429
Одержувач: Палилюлько Едуард
Родін Андрій
Родін Андрій
23 травня 2006 р.н.
м. Донецьк
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Анна
Давиденко Христина
Давиденко Христина
10 вересня 2012 р.н.
м. Суми
Діагноз: саркома Юінга правої клубової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олександра

У березні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі й кульгати. Звернулися в обласну лікарню. Рентген показав, що на кістці щось є. Госпіталізували на тиждень обстеження в ортопедичне відділення. КТ показала наявність новоутворення. Після консультації онколога та біопсії, з травня 2018 року Христина поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0253 3534
Одержувач: Давиденко Олександра
Опалько Ірина
Опалько Ірина
29 квітня 2000 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Клесів
Діагноз: гігантоклітинна пухлина крижів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Алла

Занепокоєння в правій нозі виникало часто, крутило суглоби, а в липні 2016 року стало тягнути м'язи. Звернулися до поліклініки за місцем проживання. Дівчинку направили до районної лікарні. Зробили рентген, УЗД, припустили запалення нерва і призначили лікування. Через два тижні звернулися з тими ж скаргами та дитину направили в обласну лікарню. Призначили МРТ, але обстеження вдалося пройти тільки через тиждень через чергу. З підозрою на новоутворення крижів нейрохірург направив до Інституту нейрохірургії, а звідти, після обстеження, в НІР. З вересня 2016 року Ірина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Призначено препарат тривалого застосування раз на місяць.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 1416 5871
Одержувач: Маковецька Алла Миколаївна (мама)
Гапонько Аріна
Гапонько Аріна
20 серпня 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: гепатобластома печінки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина
Костроба Олександр
Костроба Олександр
09 травня 2017 р.н.
Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Сасово
Діагноз: нейробластома заднього середостіння і заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Катерина
Іванов Діма
Іванов Діма
24 вересня 2007 р.н.
Полтавська обл., м. Глобине
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки головного мозку, рецидив
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Леся

В 2015 році у дитини з'явилася хиткість ходи, блювота й головний біль. Звернулися до районної лікарні. З підозрою на струс мозку, хлопчик пройшов лікування. Через тиждень симптоми поновилися. Звернулися знову в районну лікарню. Зробили МРТ і виявили новоутворення. Батькам дали результати обстеження на руки й сказали самим шукати куди звернутися. Приїхали в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. Пухлину видалили, по гістології встановили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і за місцем проживання дитина пройшла хіміо- та променеву терапію. Кожні півроку обстеження проходили вдало. Але в грудні 2017 на МРТ виявили рецидив. Знову операція в Інституті нейрохірургії. За гістологічним дослідженням - незрозуміла структура. Вирішили спостерігати. Через місяць - МРТ «чисте». Через два місяці - пухлина збільшилася в два рази. Знову операція. З червня 2018 року Діма продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4188 2160
Одержувач: Іванова Леся
Сорокін Максим
Сорокін Максим
28 травня 2014 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Карина

До кінці грудня 2017 року мама помітила у сплячої дитини якусь припухлість праворуч в районі попереку. Після святкових вихідних звернулися в поліклініку. На УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. На КТ побачили пухлину й направили в приватну клініку на аналізи. Виявили гепатит В. Дитина захворіла на вітрянку. Після одужання перездати аналізи і гепатит В не підтвердився. В середині січня батьки самі звернулися в НІР. Після обстеження, встановили діагноз і з січня 2018 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4188 3701 0000 0911
Одержувач: Сорокіна Карина Романівна
Желук Діана
Желук Діана
23 листопада 2007 р.н
Миколаївська обл., м.Первомайськ
Діагноз: рабдоміосаркома пахвової області
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марина

У жовтні 2018 року дівчинка повернулася з заняття танцями і поскаржилася, що болить рука. Мама оглянула й виявила якесь ущільнення в пахвовій області. Звернулися до поліклініки до сімейного лікаря. Припустивши «лімфаденіт» вирішили поспостерігати. Ущільнення активно збільшувалося. Через тиждень з дитиною звернулися в хірургічне відділення міської лікарні. Зробили УЗД і на пункцію направили в обласну. Ущільнення видалили й на гістологію рекомендували віддати в приватну лабораторію. Гістологічне дослідження показало, що це клітини метастазу. Приїхали в НІР. Обстеження КТ не показує пухлини. Гістологічний матеріал вже тільки досліджений. Три тижні вирішували, що робити і з грудня 2018 року Діана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4393 9419 4504
Одержувач: Желук Марина
Фаізова Ельвіра
Фаізова Ельвіра
27 жовтня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, сел. Чорноморське
Діагноз: остеосаркома лівої малогомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Любов

Восени 2017 року, після удару, нога почала боліти. Лікували самі, але через місяць звернулися в сільську лікарню зі скаргами на періодичні болі. Припустивши гематому, доктор призначив мазь. Через деякий час болі знову поновилися. Приїхали в районну лікарню. Знову припустили гематому. До постійних болів додався набряк. Батьки привезли доньку в обласну лікарню. Зробили рентген та виявили новоутворення. МРТ, біопсія, діагноз підтвердили в НІР. Через карантин перший курс хіміотерапії пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2018 року Ельвіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2451 5118
Одержувач: Пивовар Любов Михайлівна (мама)
Любицький Максим
Любицький Максим
10 червня 2015 р.н.
м. Миколаїв
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У вересні 2017 року батьки звернули увагу, що у сина з'явилася жовтизна шкіри, синці під очима. Звернулися до поліклініки, здали аналізи і виявили знижений рівень гемоглобіну в крові. Після консультації з гематологом взяли кістковий мозок і направили в Охматдит на перевірку. Зробили УЗД й виявили новоутворення. Після МРТ, КТ направили в НІР. З жовтня 2017 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6719 7244
Одержувач: Любицкий Анатолій Михайлович
Ватрич Ганна
Ватрич Ганна
30 жовтня 2017 р.н.
м.Чернівці
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна
Саморядова Ксенія
Саморядова Ксенія
22 вересня 2008 р.н.
м. Луганськ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

З літа 2016 року дівчинка періодично скаржилася на болі в нозі. У лютому 2017 вже стало боляче ставати на ногу. Звернулися до травматолога в поліклініці. Зробили рентген і направили дитину в обласну лікарню. Після тижня обстеження припустили три діагнози та порекомендували батькам шукати клініку. Приїхали в НІР. Оформили статус переселенця і з березня 2017 року Ксенія розпочала лікування. Пройдено чотирнадцять хіміотерапій та операція з кріодиструкції кістки з аутопластикою пластиною. Після перелому зі зміщенням послідувало ще пять операцій. В березні-квітні пройдено променеву терапію та закінчено лікування. Через місяць знову стався перелом. З вересня 2018 року, з метою зберегти ногу, Ксенія повернулася у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4378 6645 1162
Одержувач: Саморядова Людмила Михайлівна
Ляшенко Денис
Ляшенко Денис
13 серпня 2013 р.н.
Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Яреськи
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома порожнини носа
Група крові: О(I)Rh(-)
Мама Інна

У січні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в щоці. Хлопчика дивилися стоматолог, лор, невропатолог. Вирішили, що проблема з гайморовими пазухами. Після трьох тижнів лікування поліпшення не настало, біль посилилась, дитина стала погано бачити на ліве око. Звернулися до лора в приватній клініці, який виявив якийсь наріст в порожнині носа. Взяв біопсію, результат треба було чекати десять днів. За цей час приїхали в Інститут нейрохірургії, де сказали, що це не їх профіль. Приїхали в Інститут отоларингології. В середині березня зробили операцію. Гістологію знову треба було чекати десять днів. Результат направили перевірити в іншій лабораторії та з'явився інший діагноз. На початку квітня хлопчика направили в Національний інститут рака. Гістологію знову взяли передивитися. За чергові десять днів очікування, пухлина виросла. Дитина почала втрачати зір. З квітня 2018 року Дениса терміново госпіталізували у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення рахунку: 5168 7573 3809 3026
Одержувач: Ляшенко Інна
Севастьянов Олександр
Севастьянов Олександр
6 грудня 1995 р.н.
Хмельницька обл., м. Дунаївці
Діагноз: хондросаркома правої стегнової кістки
Группа крови: А(II) Rh(-)
Мама Віта
Іванців Іван
Іванців Іван
2 жовтня 1998 р.н.
Тернопільська обл., Бугацкій р-н, с. Жизномир
Діагноз: саркома Юінга лівої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марія
 
Влітку 2014 року Ваня показав якесь ущільнення на нозі, але воно його абсолютно не турбувало. Хіба мало, хлопчик грає в футбол. Через місяць ущільнення не зникло і поїхали в районну лікарню. Дитину направили в обласну лікарню до ортопеда. Зібрали консиліум лікарів, взяли біопсію, встановили діагноз, направили до Києва. У НІР підтвердили діагноз, взяли повторну біопсію, розписали протокол лікування і три курси хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2015 по липень 2016 року Іван пройшов курс спецлікування. На черговій перевірці в листопаді 2018 року побачили щось на легенях. Призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6821 8308
Одержувач: Іванців Марія Михайлівна
Вайпан Вікторія
Вайпан Вікторія
15 серпня 2006 р.н.
Одеська обл., Саратський р-н, с. Введенка
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Антоніна 

У листопаді 2018 року дівчинка почала скаржитися, що ночами болить нога. Через два тижні звернулися в районну поліклініку. На рентгені виявили новоутворення. Приїхали в обласну лікарню, де на рентгені підтвердили наявність пухлини і направили в НІР. Біопсія підтвердила діагноз. З січня 2019 року Вікторія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Орлов Діма
Орлов Діма
22 червня 2012 р.н.
Сумська обл., м. Дружба
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

Три роки дитина спостерігалася у ортопеда в Охматдиті через плоскостопість. У липні 2018 року мама помітила, що син накульгує на ліву ногу. Звернулися до районної лікарні. Зробили рентген, хірург припустив один діагноз, а педіатр - інший. Звернулися до ортопеда в обласну лікарню. Зробили КТ й виявили новоутворення. З серпня 2018 року Діма розпочав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0394 8814
Одержувач: Орлова Ольга Вікторівна
Жиров Єгор
Жиров Єгор
12 січня 2006 р.н.
Луганська обл., м Лисичанськ
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

Після активної гри, в березні 2017 року, на нозі, трохи вище коліна з'явилася припухлість. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і хлопчика направили до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка. У НІР не було місця для госпіталізації. В Інституті ім.Сітенка зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, де дитина пройшла два курси хіміотерапії. На блоки з метотрексатом, з липня 2017 Єгор приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0306 8231
Одержувач: Ткачова Тетяна Костянтинівна (мама)
Сільвеструк Олег
Сільвеструк Олег
7 серпня 2008 р.н.
Хмельницька обл., м.Шепетівка
Діагноз: медуллобластома головного мозку
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2017 року дитина стала скаржитися, що болить око й нудить. Звернулися до поліклініки до окуліста, який побачив застій зорового нерва і направив в обласну лікарню до дорослого фахівця. Обстежили очі та з діагнозом «невралгія» зібралися госпіталізувати. Батьки поїхали додому за речами. Госпіталізуватися не встигли - на наступний день стан різко погіршився, покосивлося око, дитина була дезорієнтована. Викликали швидку і хлопчика забрали до районної реанімації. Зробили МРТ і виявили новоутворення в голові. Мама наполягла на госпіталізації в Інститут нейрохірургії, де взяли біопсію і встановили шунт. В кінці грудня в обласній лікарні за місцем проживання почали хіміотерапію. Кілька разів хлопчика госпіталізували в реанімацію, тому що забивався шунт. У відділення дитячої онкології Національного інституту раку Олег приїжджає на курси з метотрексатом.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 4157 1653
Одержувач: Сильвеструк Ольга

Події

Цірульнєтерапія.
18-02-2019

Цірульнєтерапія.

Сьогодні старанно готуємося зустрічати весну і тепло - у нас...
АртСтудія.
17-02-2019

АртСтудія.

Сьогодні під керівництвом Інни Степанчук створюємо отару...
Міжнародний день.
15-02-2019

Міжнародний день.

15 лютого Міжнародний день онкохворої дитини. Це день, щоб...
АртСтудія.
15-02-2019

АртСтудія.

З Катериною Хливнюк малюємо на ґрунтованій основі - акуратно...
Кінофойє.
14-02-2019

Кінофойє.

У нас Кінофойє - "контакт неминучий" - саме такий слоган у...
Малювання.
13-02-2019

Малювання.

У нас правопівкульне малювання. Каріна Ковальова запропонувала...
АртСтудія.
12-02-2019

АртСтудія.

На занятті аншлаг. Сьогодні примірюємо на себе роль модельєра,...
Валяння.
11-02-2019

Валяння.

Напередодні Дня Святого Валентина під керівництвом Світлани...
АртСтудія.
10-02-2019

АртСтудія.

Є таке тверде правило. Встав вранці, вмився, привів себе в...
Гості.
08-02-2019

Гості.

А для нас сьогодні співав Сергій Танчинець. Фронтмен гурту БЕЗ...
Чаювання.
07-02-2019

Чаювання.

Сьогодні чаюємо з Катериною Хливнюк та ведемо відверті розмови....
АртСтудія.
06-02-2019

АртСтудія.

А ми сьогодні міксуємо фрукти, творимо й витворяємо. З...
АртСтудія.
05-02-2019

АртСтудія.

Сьогодні перший день нового року за китайським календарем....
Вузлики.
04-02-2019

Вузлики.

Ми сьогодні зайняті кропіткою справою - вив язуємо вузлики,...
Гості.
03-02-2019

Гості.

Сьогодні у нас в гостях мовна школа Study Hall. Команда...
Конференція.
02-02-2019

Конференція.

На конференції ВГО Асоціації дитячої онкогематології України...
АртСтудія.
01-02-2019

АртСтудія.

Катерина Хливнюк запропонувала нам зробити ігрову ляльку....
Кінофойє.
31-01-2019

Кінофойє.

У нас Кінофойє і на екрані мульт "Велика собача втеча". З...
Малювання.
30-01-2019

Малювання.

У нас правопівкульне малювання з Тетяною Дубицькою....
АртСтудія.
29-01-2019

АртСтудія.

Навіть найчарівніші мають гострі зубки та вміють їх показувати....

Акції

Медичні ноші
Допоможіть нам допомогти. Збираємо кошти на обладнання. 80 000 грн - медичні ноші Біомед В02. Модель і параметри обрані для відділення реанімації Національного інституту раку. БФ "Краб" АТ Райффазен Банк Аваль в м. Києві МФО 380805 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 2600169634 Призначення платежу: благодійна допомога БФ "Краб" ПриватБанк МФО 320649 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 26005052642748 Призначення платежу: благодійна допомога Або картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник)
Далi
Аналізатор
Допоможіть нам допомогти. Збираємо кошти на обладнання. 187 000 грн гематологічний аналізатор ABX Micros ES60 для відділення трансфузіології Національного інституту раку. Обладнання потрібне для обстеження донорів крові. БФ "Краб" АТ Райффазен Банк Аваль в м. Києві МФО 380805 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 2600169634 Призначення платежу: благодійна допомога БФ "Краб" ПриватБанк МФО 320649 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 26005052642748 Призначення платежу: благодійна допомога Або картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник)
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Об'єднані піснею
Нашому Алексу важлива Ваша підтримка та лайк саме на цій сторінці з відео його виступу. Декілька наших колишніх пацієнтів братимуть участь в конкурсі-фестивалі " Об єднані піснею ". Ми усіх їх підтримаємо бо вони чудові та талановиті! Починаємо з Алекса!
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments