Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Богуцький Іван
Богуцький Іван
20 січня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., П'ятихатський р-н, смт. Вишневе
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Світлана

В кінці січня 2016 року, наливаючи чай, у дитини раптом переламалася нога. Приїхали в районну лікарню, де зробили рентген, наклали шину і направили в Криворізьку лікарню. Не проводячи операції, хлопчикові склали кістку і загіпсували. Через два тижні зробили рентген і стало зрозуміло, що щось не так. Під загальним наркозом ламали кістку і знову складали без операції. Наклали гіпс і відправили додому. Через тиждень у дитини з'явилася підвищена температура тіла. Знову приїхали в Криворізьку лікарню. Зняли гіпс і побачили опухле коліно. Один лікар сказав, що це нормально при такому переломі, інший доктор побачив почервоніле горло. Призначили антибіотики. Через тиждень хлопчика госпіталізували в реанімацію з інтоксикацією при дуже високій температурі. Швидкою перевезли в обласну лікарню. Зробили біопсію і перевели в онкогематологічне відділення. В НІР розписали протокол лікування і першу хіміотерапію дитина пройшла за місцем проживання. З травня 2017 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4337 0560
Одержувач: Д'ячкова Світлана Павлівна (мама)
Ніцук Владислав
Ніцук Владислав
18 червня 2004 р.н.
Чернігівська обл., м. Корюківка
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У грудні 2016 року, граючи в футбол, дитина сильно забила ногу. Зробили рентген, лікар призначив мазь. На початку серпня 2017 року, катаючись на гойдалці, хлопчик знову забив ногу. Зробили рентген, який показав перелом, але через наявність набряклості рекомендували повторити знімок через два тижні. За результатами повторного знімка дитину направили в обласну лікарню, а після консультації з ортопедом - госпіталізували. Після КТ, біопсії направили в НІР. Обстежили, встановили діагноз і з вересня 2017 року Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3817 8905
Одержувач: Андрєєва Наталія (мама)
Прохорчук Наталія
Прохорчук Наталія
05 травня 2003 р.н.
Житомирська обл., Черняхівський р-н, с. Некраші
Діагноз: гигантоклеточная пухлина крижів
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

У січні 2017 року у дитини з'явилися болі в спині. Звернулися до районної лікарні. У дівчинки виявили два зайвих хребця і одне ребро. Через два місяці болі посилилися, стала кульгати, стало боляче сидіти. Батьки привезли доньку в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, направили в НІР. Біопсію провели двічі. Підтвердили доброякісність новоутворення і неоперабельність пухлини. Призначили прийом препарату Проліа.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 6582 6323
Одержувач: Прохорчук Ірина Василівна
Кільо Саша
Кільо Саша
4 серпня 2008 р.н.
м. Тернопіль
Діагноз: саркома Юінга нижньої щелепи і крило-піднебінної ямки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Леся

У січні 2017 року звернулися до стоматолога зі скаргами на припухлість біля зуба. За місяць лікування - зуб видалили, дренаж стояв, але припухлість на обличчі так і не сходила. Робили панорамний знімок щелепи, рентген голови - нічого тривожного лікарі не бачили. З підозрою на кісту, хлопчика направили до лора в обласну лікарню. Провели обстеження на КТ і направили до Києва, в щелепно-лицьову хірургію. Дитину почали вже було готувати до операції, чекали дозволу від онкологів. Після консультації в НІР, з березня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 7001 7595
Одержувач: Кільо Леся Володимирівна
Олексієнко Богдан
Олексієнко Богдан
17 січня 2016 р.н.
Черкаська обл., Лисянський р-н, с.Семенівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Любов

У червні 2016 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в боці. Стали спостерігати і помітили, що ущільнення почало збільшуватися, а дитина стала неспокійною, іноді підвищувалася температура тіла, до того ж різалися зубки. Звернулися до педіатра в районну лікарню. Зробили УЗД і хлопчика направили в обласну. У онковідділенні зробили КТ і направили в НІР. З липня 2016 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 7549
Одержувач: Олексієнко Любов Леонідівна
Назаренко Іван
Назаренко Іван
29 червня 2014 р.н.
Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Войниха
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Віталій

У вересні 2017 року звернули увагу, що у дитини порушилися випорожнення, з'явилася слабкість, почав втрачати у вазі, скаржитися на біль в ногах. Педіатр припустив, що це глисти і призначив лікування. Тиждень прийому препаратів не поліпшив стан хлопчика. Звернулися в приватну клініку. Здали аналізи, зробили УЗД - все в нормі. Лікар рекомендував пробіотики. Два тижні прийому препаратів не поліпшили стану. Звернулися в іншу приватну клініку. Після УЗД, кардіограми, аналізів, хлопчика направили в Охматдит. Госпіталізували в хірургічне відділення, обстежили і направили в НІР. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 1253 2151
Одержувач: Назаренко Віталій Васильович
Довбиш Кирило
Довбиш Кирило
10 листопада 2015 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Марина

У квітні 2017 року батьки виявили невелике ущільнення у сина на шиї. Незабаром з'явилася шишка на голові. Звернулися до педіатра, проконсультувалися у травматолога, зробили рентген, який не викликав побоювань. Аналіз крові показав низький рівень гемоглобіну. Хлопчик ставав млявим, стали помітними зміни верхньої і нижньої повіки - з'явилися синці. Дитину направили в міську лікарню. Необхідна була консультація гематолога, якого не було в лікарні. Через інтернет батьки записалися на прийом до лікаря в поліклініці Охматдит. Хлопчика госпіталізували в гематологію, зробили пункцію, МРТ і направили в НІР. З травня 2017 року Кирило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. З червня 2017 року продовжив лікування в Італії.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 2557 1415
Одержувач: Довбиш Марина Євгенівна
Лапшина Софія
Лапшина Софія
21 липня 2012 р.н.
Житомирська обл., смт. Чуднів
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Наталя

У червні 2017 року дівчинка втратила у вазі, почала скаржитися на болі в правій руці, нозі, з'явилася підвищена температура тіла. Звернулися до поліклініки. Аналізи показали низький рівень гемоглобіну і підвищений ШОЕ. Дитину направили в обласну лікарню. На УЗД виявили новоутворення і направили в НІР. З серпня 2017 року Софія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0120 4121
Одержувач: Лапшина Наталія Олександрівна
Соєнко Олександра
Соєнко Олександра
7 квітня 2014 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У лютому 2016 року батьки звернули увагу, що дівчинка якось дивно хилить голову вліво і є невпевненість в ході. Звернулися до поліклініки. Після консультацій з хірургом, травматологом, невропатологом, дитину направили до обласного травматолога. Підозрюючи, що у дівчинки підвивих шийного хребця (атланта), одягли бандаж. Через три дні стан погіршився, дитина не могла ходити. Через знайомих звернулися до невропатолога, зробили МРТ, виявили новоутворення, госпіталізували і на початку квітня дівчинці частково видалили пухлину. Через півтора місяці відновлення почали хіміотепарію. На блоки з метатрексатом Саша приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Укрсиббанк
Поповнення карти: 4073 6430 0629 4335
Одержувач: Соєнко Тетяна Борисівна
Медведенко Владислав
Медведенко Владислав
20 грудня 1999 р.н.
Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський
Діагноз: аденокарцинома сигмовидної кишки
Группа крові: А (II) Rh (-)
Мама Інна

На початку березня 2017 року дитина почала скаржитися на запор, хоча позиви були. Пробували проносне, клізму. На третій день звернулися в лікарню. Зробили клізму, від якої з'явилися тільки болі в животі. Після консультації хірурга запланували операцію. Під час операції стало зрозуміло, що у дитини рак, форма якого буває у дорослих. Вивели стому і після двох тижнів відновлення, перевели в обласну лікарню. На УЗД виявили абсцес і ще десять днів лікували запалення. Перевели в онкологічний диспансер, зробили КТ і близько місяця проходили консультації з НІР. Після консиліуму розписали протокол лікування. Чотири хіміотерапії хлопець отримав за місцем проживання в обласній лікарні. З вересня 2017 року Владислав продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0357 8197
Одержувач: Медведенко Владислав Юрійович
Василевська Ангеліна
Василевська Ангеліна
18 листопада 2014 р.н.
Рівненська обл., смт. Млинів
Діагноз: тератобластома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У червні 2016 року дівчинка почала плакати ночами зі скаргами на болі в області тазу. З'явилася затримка сечі й калу. Педіатр припустила цистит і направила на консультацію до гінеколога. Близько десяти днів лікували вагініт. Ситуація не покращилася. Призначили курс лікування від глистів. Біль не зменшився. Батьки звернулися в приватну клініку. Зробили УЗД, терапевт відправила на консультацію до хірурга. Дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, з підозрою на новоутворення, направили в НІР. Обстежили, розписали протокол лікування і чотирнадцять курсів хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З грудня 2017 року Ангеліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Заїка Артем
Заїка Артем
14 січня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

З кінця квітня 2016 року дитина почала прокидатися ночами, з'явилася пітливість, втома, підвищена температура тіла. Звернулися в поліклініку до педіатра. Встановили «гастрит» і почали антибіотикотерапію. Після місяця лікування хлопчик почав періодично скаржитися на болі в тазу, слабкість, болі в животі. У поліклініці зробили УЗД, але на старому апараті і побачили роздутий кишечник. Після консультації з ортопедом, зробили рентген тазостегнових суглобів і повторили УЗД на новому апараті. Виявили новоутворення і дитину направили в обласну лікарню, а звідти, після КТ, в НІР. З червня 2016 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Гончарук Вадим
Гончарук Вадим
1 травня 2006 р.н.
Вінницька обл., м.Бар
Діагноз: багатокомпонентна тератома 3-го шлуночка головного мозку
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Юлія

З півроку, раз в тиждень, дитина скаржилася на головний біль. У березні 2017 року, в школі, хлопчик сильно забився. Ніс вирівняли, а через півтора місяці почав падати зір, почали роз'їжджатися очі. Зробили МРТ і дитину направили до Києва, в Інститут нейрохірургії. На початку червня зробили операцію, видалили рідину, взяли біопсію. Онкомаркери були підвищені і хлопчика направили в НІР. З липня 2017 року Вадим поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Сорокіна Віка
Сорокіна Віка
27 березня 2005 р.н.
Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с. Новий Комар
Діагноз: остеосаркома н/3 правої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анна

У вересні 2015 року дівчинка добу пролежала з високою температурою тіла і виявила на нозі ущільнення, яке не турбувало. Звернулися до травматолога в районну лікарню. Зробили МРТ в Запоріжжі і з підозрою на онкологію поїхали в обласну лікарню в Донецьк. Після обстеження, біопсії, підтвердили діагноз і направили в НІР. З листопада 2015 року Віка почала лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено 14 хіміотерапій і в середині березня встановили ендопротез. Після року ремісії, в липні 2017 року, у дівчинки почала підніматися температура тіла, висіяли стафілокок в ендопротезі. В середині листопада почистили, а на початку січня 2018 року ендопротез замінили спейсером. З січня 2018 року Віка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 0673 0666
Одержувач: Сорокіна Ганна Олександрівна
Кравченко Марія
Кравченко Марія
06 липня 2006 р.н.
Херсонська обл., м.Скадовськ
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ніна

Дівчинка з п'яти років займається бальними танцями. У листопаді 2016 року у дитини раптово почалася блювота, головний біль. На наступний день з'явилася слабкість та сонний стан. Звернулися до міської лікарні. Припустили отруєння та почали капати. З другою пляшкою розчину посилилися головні болі та почалися судоми. Дівчинку забрали в реанімацію обласної лікарні. Відновивши дитину, зробили МРТ та виявили новоутворення. Мама привезла дочку в НІР. З листопада 2016 року Маша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 1388 1713
Одержувач: Кравченко Ніна Федорівна
Олійник Іванна
Олійник Іванна
2 липня 2017 р.н.
Київська обл., Макарівський р-н, с. Бишів
Діагноз: нейробластома шиї справа, лобових кісток
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Яна

У вересні 2017 року помітили на грудях у дитини невелике ущільнення. Під час планового огляду в Охматдиті звернулися до хірурга. Лікар запропонував поспостерігати дитину два місяці. За цей час з'явилися ще множинні ущільнення. У листопаді дівчинку госпіталізували. МРТ, КТ показало наявність новоутворення. Біопсія не показала наявності злоякісних клітин. Дитину направили в НІР на консультацію. Обстежили, взяли повторну біопсію, встановили діагноз. З січня 2018 року Іванна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4391 0728 8932
Одержувач: Олійник Яна Олексіївна
Гордієнко Настя
Гордієнко Настя
16 лютого 2015 р.н.
Донецька обл., м. Дружківка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

На початку березня 2017 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в животі. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і направили дівчинку в міську лікарню. Звідти, за консультацією дитячого хірурга, в лікарню Краматорська. Після огляду - в Охматдит. З дитячої спеціалізованої лікарні - в НІР. З кінця березня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5724 9017
Одержувач: Гордієнко Вадим Анатолійович
Єршова Валерія
Єршова Валерія
26 лютого 2000 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Дідусь Євген Олександрович

Офіційним опікуном дитини є дідусь. У квітні 2017 року дівчинка почала кульгати. Звернулася до хірурга, який оглянув, сказав, що це не до нього й направив до терапевта. Терапевт призначила мазь та знеболююче. Місяць такого лікування особливого результату не дав. Дівчинка вирішила поїхати відпочити до тата, який був на заробітках в Ростові. Поїхали в Азов. Папа побачив опухлу ногу дочки й звернулися в лікарню. Зробили рентген, припустили рідину в суглобі, але відібрати нічого не вдалося. Рекомендували звернутися до онколога. Приїхали до Ростова. Після КТ, біопсії, встановили діагноз і почали хіміотерапію. Між курсами хіміотерапії приїхали в Донецьк і звернулися в лікарню. Запропонували продовжити лікування або в Москві, або в Києві. З листопада 2017 року Валерія продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Шкулка Єва
Шкулка Єва
1 серпня 2013 р.н.
Луганська обл., м. Антрацит
Діагноз: кістозно-солідна гліома хіазми зорових нервів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олеся

У півроку батьки звернулися до педіатра зі скаргою на коливальний рух правого ока у дитини. З підозрою на «ністагм» направили до невролога. За результатами МРТ встановили діагноз і дівчинка протягом двох років спостерігалася в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. У зв'язку з тим, що пухлина неоперабельна, дитину консультували і в НІР. Через півтора року контрольне обстеження на МРТ показало збільшення ущільнення. Після 12 курсів хіміотерапій з'явилася гідроцефалія. В середині липня проведена ендоскопічна перфорація кісти пухлини. З лютого 2017 року Єва почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 4901 7720 6654
Одержувач: Шелест Олеся (мама)

Події

АртСтудія.
22-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні творили під керівництвом Юлії Волкової та Віолети...
АртСтудія.
21-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні з Мариною Дмитренко малювали усмішки та мордашки. Але...
АртСтудия.
19-01-2018

АртСтудия.

Разом з Катериною Хливнюк зі шматочків різноманітної тканини...
Кінофойє.
18-01-2018

Кінофойє.

Сьогодні у нас Кінофойє. Дивимося мульт "Підводна ера". Разом з...
АртСтудія.
17-01-2018

АртСтудія.

Ми сьогодні малюємо зі Світланою Марченко. Малюємо вовною....
АртСтудія.
16-01-2018

АртСтудія.

Якщо використати уяву та фантазію, будь-який предмет можна...
АртСтудія.
15-01-2018

АртСтудія.

На заняттях Ольги Лукаш доводиться неабияк потрудитися....
АртСтудія.
14-01-2018

АртСтудія.

Під керівництвом Людмили Стреж малювали мандалу-оберіг на...
АртСтудія.
12-01-2018

АртСтудія.

Новорічні свята не відпускають. З Лесею Максаєвою, Іриною...
Дивовижне малювання.
10-01-2018

Дивовижне малювання.

У техніці правопівкульного малювання сьогодні зображували...
Гості.
09-01-2018

Гості.

Сьогодні разом зі Світланою Бондар займалися з лєго....
Гості.
08-01-2018

Гості.

Сьогодні до нас в гості завітали клоуни. Спершу здавалося, що...
Гості.
07-01-2018

Гості.

Сьогодні у нас гості. Дружньою компанією з Марією Шелеповою...
Театр.
06-01-2018

Театр.

Театр. Зовнішність може бути оманливою. Істинна краса захована...
АртСтудія.
05-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні на занятті тихо та спокійно. Під керівництвом Катерини...
АртСтудія.
04-01-2018

АртСтудія.

Білий папір дає волю фантазії. Сьогодні відділення заполонили...
АртСтудія.
03-01-2018

АртСтудія.

Разом з Катериною Хливнюк сьогодні релаксуємо з піском....
Кінофойє.
02-01-2018

Кінофойє.

Сьогодні у нас кінофойє. Смакуючи попкорн, на великому екрані...
АртСтудія.
01-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні можна малювати, складати, сипати блискітки, вишивати,...
З Новим роком!
01-01-2018

З Новим роком!

Бажаємо Вам в 2018 році радощів, добробуту, цікавинок, перемог!...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments