Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Савочкин Андрій
Савочкин Андрій
13 грудня 2005 р.н.
Житомирська обл., смт. Ємільчине
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Людмила

В кінці серпня 2017 року, готувалися до школи, приміряли штани. Мама провела рукою по штанині й відчула якесь ущільнення на нозі дитини. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і, з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню. Дообстежилися, зробили КТ та направили в НІР. За результатами біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і один блок хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2017 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0481 1714
Одержувач: Савочкина Людмила Миколаївна
Манчул Денис
Манчул Денис
29 серпня 2012 р.н.
м. Суми
Діагноз: нейробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У вересні 2017 року батьки помітили, що дитина стала швидко втомлюватися. Скаржився, що не хоче в садок - болить нога, голова. Через кілька тижнів почалися скарги на болі в руках, ногах, голові. З'явилася підвищена температура. Подзвонили педіатру, який призначив лікування при ГРВІ. Через тиждень знову піднялася температура. Звернулися до міської лікарні, здали аналізи. Зі скаргами на знижений рівень гемоглобіну, знижений ШОЕ, запах ацетону, звернулися в обласну лікарню до педіатра і гематолога. Припустили запалення легенів, зробили рентген. Припустили пієлонефрит, здали аналізи. Зняли інтоксикацію, зробили УЗД і виявили новоутворення. Госпіталізували в онкогематологію, обстежили. Взяли пункцію і в Охматдит встановили діагноз. З жовтня 2017 року Денис поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 7618 9596
Одержувач: Манчул Оксана Миколаївна
Бабак Владислав
Бабак Владислав
23 листопада 2000 р.н.
Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Мислятин
Діагноз: ПНЕТ малого таза
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Сніжана

Хлопчик професійно займається волейболом, тому, коли влітку 2017 року з'явилися болі в спині, то особливої тривожності вони не викликали. Два місяці застосування мазей поліпшення не дали. Звернулися до невропатолога. Зробили КТ попереку, доктор побачив протрузію. Незабаром з'явилися проблеми зі стільцем, з'явився біль під час сидіння. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення в малому тазу. Приїхали в урологічне відділення обласної лікарні. Зробили МРТ і дитину направили в НІР. З вересня 2017 року Владислав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Богуцький Іван
Богуцький Іван
20 січня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., П'ятихатський р-н, смт. Вишневе
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Світлана

В кінці січня 2016 року, наливаючи чай, у дитини раптом переламалася нога. Приїхали в районну лікарню, де зробили рентген, наклали шину і направили в Криворізьку лікарню. Не проводячи операції, хлопчикові склали кістку і загіпсували. Через два тижні зробили рентген і стало зрозуміло, що щось не так. Під загальним наркозом ламали кістку і знову складали без операції. Наклали гіпс і відправили додому. Через тиждень у дитини з'явилася підвищена температура тіла. Знову приїхали в Криворізьку лікарню. Зняли гіпс і побачили опухле коліно. Один лікар сказав, що це нормально при такому переломі, інший доктор побачив почервоніле горло. Призначили антибіотики. Через тиждень хлопчика госпіталізували в реанімацію з інтоксикацією при дуже високій температурі. Швидкою перевезли в обласну лікарню. Зробили біопсію і перевели в онкогематологічне відділення. В НІР розписали протокол лікування і першу хіміотерапію дитина пройшла за місцем проживання. З травня 2017 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4337 0560
Одержувач: Д'ячкова Світлана Павлівна (мама)
Негря Василь
Негря Василь
6 лютого 2010 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Мала Уголька
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин лівої гомілки
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Михайло

На початку 2018 року дитина іноді стала скаржитися на ниючий біль в нозі. Через місяць нога стала опухати. Приїхали в обласну лікарню. Не прийняли. Виявилося, що лікар МРТ у відпустці. Приїхали через три тижні. Не прийняли. Карантин на кір. Приїхали в березні. Нога помітно збільшилася. Зробили МРТ, встановили пухлину м'яких тканин й запропонували операцію. Батьки відмовилися та приїхали в НІР. З квітня 2018 року Вася почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5167 9856 6010 5651
Одержувач: Негря Любов
Крук Ілона
Крук Ілона
7 червня 2006 р.н.
Тернопільська обл., Заліщицький р-н, с. Нирків
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Лілія

У вересні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Самостійно лікували розтягнення. Скарги почастішали і в листопаді звернулися в районну поліклініку. Лікар не виявив нічого незвичайного й призначив вітаміни. Нога продовжувала боліти при фізичних навантаженнях, а на початку січня опухла. Після новорічних вихідних знову звернулися в поліклініку. Зробили рентген і виявили новоутворення. Батькам пояснили, що гниє кістка і направили в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, УЗД, встановили діагноз та направили в НІР. З січня 2018 року Ілона поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7426 0331 0446
Одержувач: Ляшенко Лілія Михайлівна (мама)
Шкулка Єва
Шкулка Єва
1 серпня 2013 р.н.
Луганська обл., м. Антрацит
Діагноз: кістозно-солідна гліома хіазми зорових нервів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олеся

У півроку батьки звернулися до педіатра зі скаргою на коливальний рух правого ока у дитини. З підозрою на «ністагм» направили до невролога. За результатами МРТ встановили діагноз і дівчинка протягом двох років спостерігалася в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. У зв'язку з тим, що пухлина неоперабельна, дитину консультували і в НІР. Через півтора року контрольне обстеження на МРТ показало збільшення ущільнення. Після 12 курсів хіміотерапій з'явилася гідроцефалія. В середині липня проведена ендоскопічна перфорація кісти пухлини. З лютого 2017 року Єва почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 4901 7720 6654
Одержувач: Шелест Олеся (мама)
Бучацька Ганна
Бучацька Ганна
8 травня 1999 р.н.
Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Тартак
Діагноз: саркома кісток таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У червні 2016 року дівчинка невдало приземлилася на попу. Через п'ять місяців місце забиття початок боліти. Біль поширився на ногу. Звернулися до міської лікарні. Після обстеження, дівчину направили до обласного травматолога. Після новорічних свят зробили КТ в обласній лікарні та дитину направили в онкодиспансер. Батьки об'їздили ще чотири лікарні. З квітня 2017 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Лапшина Софія
Лапшина Софія
21 липня 2012 р.н.
Житомирська обл., смт. Чуднів
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Наталя

У червні 2017 року дівчинка втратила у вазі, почала скаржитися на болі в правій руці, нозі, з'явилася підвищена температура тіла. Звернулися до поліклініки. Аналізи показали низький рівень гемоглобіну і підвищений ШОЕ. Дитину направили в обласну лікарню. На УЗД виявили новоутворення і направили в НІР. З серпня 2017 року Софія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0120 4121
Одержувач: Лапшина Наталія Олександрівна
Масний Петро
Масний Петро
26 червня 2003 р.н.
Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Біще
Діагноз: дисплазія кісток
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Тетяна
Постільняк Саша
Постільняк Саша
23 червня 2014 р.н.
Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт. Власівка
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У травні 2016 року перед щепленням вирішили перевірити кров. Здали аналіз, який показав підвищену кількість ШОЕ. Повторний аналіз показав те саме. Звернулися до педіатра в міській поліклініці, призначили антибіотики. Батьки вирішили показати дочку знайомому лікарю. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Отримавши направлення в Охматдит, вирішили відразу їхати в НІР. Після обстеження, дитині розписали протокол лікування і передопераційні курси дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Олександра продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0969 6112
Одержувач: Постільняк Людмила Іванівна
Любицький Максим
Любицький Максим
10 червня 2015 р.н.
м. Миколаїв
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У вересні 2017 року батьки звернули увагу на жовтизну шкіри, що з'явилася у сина, синці під очима. Звернулися до поліклініки, здали аналізи і виявили знижений рівень гемоглобіну в крові. Після консультації з гематологом взяли кістковий мозок і направили в Охматдит на перевірку. Зробили УЗД та виявили новоутворення. Після МРТ, КТ направили в НІР. З жовтня 2017 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6719 7244
Одержувач: Любицький Анатолій Михайлович
Медведенко Владислав
Медведенко Владислав
20 грудня 1999 р.н.
Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський
Діагноз: аденокарцинома сигмовидної кишки
Группа крові: А (II) Rh (-)
Мама Інна

На початку березня 2017 року дитина почала скаржитися на запор, хоча позиви були. Пробували проносне, клізму. На третій день звернулися в лікарню. Зробили клізму, від якої з'явилися тільки болі в животі. Після консультації хірурга запланували операцію. Під час операції стало зрозуміло, що у дитини рак, форма якого буває у дорослих. Вивели стому і після двох тижнів відновлення, перевели в обласну лікарню. На УЗД виявили абсцес і ще десять днів лікували запалення. Перевели в онкологічний диспансер, зробили КТ і близько місяця проходили консультації з НІР. Після консиліуму розписали протокол лікування. Чотири хіміотерапії хлопець отримав за місцем проживання в обласній лікарні. З вересня 2017 року Владислав продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0357 8197
Одержувач: Медведенко Владислав Юрійович
Кілішок Богдан
Кілішок Богдан
27 липня 2012 р.н.
Волинська обл., Маневицький р-н, с. Нові Підцаревичі
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Марія

У лютому 2016 року дитині вирвали зуб у стоматолога і не змогли зупинити кров. Через дві доби вже були в онкогематологічному відділенні обласної лікарні. Прокапали, відновили, взяли пункцію кісткового мозку, зробили КТ. Припустили чотири діагнози та направили в НІР. З березня 2016 року дитина пройшла курс спецлікування. На черговій перевірці в грудні 2017 року виявили рецидив. З січня 2018 року Богдан знову поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4991 0284 3511
Одержувач: Кілішок Марія Іванівна
Назаренко Іван
Назаренко Іван
29 червня 2014 р.н.
Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Войниха
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Віталій

У вересні 2017 року звернули увагу, що у дитини порушилися випорожнення, з'явилася слабкість, почав втрачати у вазі, скаржитися на біль в ногах. Педіатр припустив, що це глисти і призначив лікування. Тиждень прийому препаратів не поліпшив стан хлопчика. Звернулися в приватну клініку. Здали аналізи, зробили УЗД - все в нормі. Лікар рекомендував пробіотики. Два тижні прийому препаратів не поліпшили стану. Звернулися в іншу приватну клініку. Після УЗД, кардіограми, аналізів, хлопчика направили в Охматдит. Госпіталізували в хірургічне відділення, обстежили і направили в НІР. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 1253 2151
Одержувач: Назаренко Віталій Васильович
Давиденко Христина
Давиденко Христина
10 вересня 2012 р.н.
м. Суми
Діагноз: саркома Юінга правої клубової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олександра

У березні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі й кульгати. Звернулися в обласну лікарню. Рентген показав, що на кістці щось є. Госпіталізували на тиждень обстеження в ортопедичне відділення. КТ показала наявність новоутворення. Після консультації онколога та біопсії, з травня 2018 року Христина поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0253 3534
Одержувач: Давиденко Олександра
Прохорчук Наталія
Прохорчук Наталія
05 травня 2003 р.н.
Житомирська обл., Черняхівський р-н, с. Некраші
Діагноз: гигантоклеточная пухлина крижів
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

У січні 2017 року у дитини з'явилися болі в спині. Звернулися до районної лікарні. У дівчинки виявили два зайвих хребця і одне ребро. Через два місяці болі посилилися, стала кульгати, стало боляче сидіти. Батьки привезли доньку в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, направили в НІР. Біопсію провели двічі. Підтвердили доброякісність новоутворення і неоперабельність пухлини. Призначили прийом препарату Проліа.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 6582 6323
Одержувач: Прохорчук Ірина Василівна
Заблоцький Ілля
Заблоцький Ілля
28 січня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

Вперше блювота та висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитину спостерігали в Діагностичному центрі, постійно обстежували, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза противорвотного препарату. У хлопчика звело очі. За швидкої госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, доктор проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня, провівши складну операцію, пухлину видалили. На початку червня один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З червня 2017 року курси з метатрексатом Ілля почав проходити у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама)
Склярова Анастасія
Склярова Анастасія
2 квітня 2014 р.н.
Київська обл., Обухівський р-н, с. Червоне-1
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома перикарда
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

У червні 2017 року дитині вдома лікували ангіну, виводили ацетон. Дівчинка була слабкою. Звернулися до міської лікарні для УЗД. У перикарді виявили багато рідини і новоутворення під серцем. В середині червня приїхали в Центр кардіології, встановили «гидроперикард з загрозою тампонади серця». Не встигли отримати консультацію онколога, як у дитини зупинилося серце. Реанімація. Понад три доби дівчинка провела під ШВЛ і з штучним серцем. Відкриваючи грудну клітку під час операції, заодно видалили і пухлину. У Центрі кардіології 21 червня почали хіміотерапію. В кінці липня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

УкрСибБанк
Поповнення карти 5169 3048 1041 2892
Одержувач: Повханич Галина Василівна (мама)
Говорун Аделіна
Говорун Аделіна
6 липня 2017 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Пашківці
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Валерія

В кінці грудня 2017 року звернули увагу, що у дитини збільшився живіт. Звернулися до районної лікарні - тиждень лікували здуття. Живіт не зменшився. Звернулися в обласну лікарню - з підозрою на здуття, прописали лікування на 10 днів. Через п'ять днів, розуміючи, що немає поліпшення, батьки звернулися до іншого лікаря своєї районної лікарні. З підозрою на пухлину, дитину направили в дитячу обласну клінічну лікарню. Зробили УЗД, виявили новоутворення і направили в дитячу міську клінічну лікарню. Зробили МРТ і для підтвердження діагнозу направили в НІР. З січня 2018 року Аделіна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4731 2127 0014 4602
Одержувач: Василькова Валерія Вікторівна (мама)

Події

АртСтудія.
20-06-2018

АртСтудія.

З Катериною Хливнюк мудруємо над лялькою-мотанкою. Працюємо без...
Гості.
19-06-2018

Гості.

Сьогодні у нас незвичайні гості. До нас завітали борці, атлети...
Валяння.
18-06-2018

Валяння.

На вчорашньому занятті так старанно створювали квіти, що...
АртСтудія.
17-06-2018

АртСтудія.

Коли є безліч цікавинок та конкретна ідея, то й творчість...
АртСтудія.
15-06-2018

АртСтудія.

Після учорашньої грози, Леся Максаєва запропонувала нам...
Чаювання.
14-06-2018

Чаювання.

Сьогодні у нас Чаювання. З Катериною Хливнюк говоримо про...
День донора.
14-06-2018

День донора.

Сьогодні День донора крові. День безоплатного донора крові!...
Малювання.
13-06-2018

Малювання.

Сьогодні у нас правопівкульне малювання. Малюємо перо чарівного...
АртСтудія.
12-06-2018

АртСтудія.

Наполегливо готуємось, аби незабаром привітати донорів та...
Валяння.
11-06-2018

Валяння.

Ми сьогодні валяємо жуків. З вовни, спеціальними голками....
АртСтудія.
10-06-2018

АртСтудія.

Творчість це, в першу чергу, самовираження. Сьогодні у компанії...
Вузлики.
08-06-2018

Вузлики.

Виплітаємо з Ольгою Лукаш стильні та нескладні браслетики з...
Кінофойє.
07-06-2018

Кінофойє.

У нас Кінофойє. Дивимося "Славні пташки". Дивимося про пригоди...
АртСтудія.
06-06-2018

АртСтудія.

Сьогодні у нас рибний день. З Мариною Дмитренко створюємо...
АртСтудія.
05-06-2018

АртСтудія.

Незабаром День донора, тож сьогодні в компанії Катерини Хливнюк...
Шоу.
04-06-2018

Шоу.

День народження це веселощі, пустощі, подарунки та ласощі! Один...
Вистава.
04-06-2018

Вистава.

"Оскарі і Рожева Пані" не просто вистава. Ця вистава не...
Вогник надії.
03-06-2018

Вогник надії.

Сьогодні відбувся благодійний концерт Вогник надії на підтримку...
АртСтудія.
03-06-2018

АртСтудія.

У компанії Марини Дмитренко сьогодні бавились з паперовими...
Шоу.
01-06-2018

Шоу.

Тепер ми знаємо, як приборкати вогонь в долоньках, забити цвях...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments