Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Слатвицький Назарій
Слатвицький Назарій
23 серпня 2004 р.н.
м. Полтава
Діагноз: гермінома головного мозку
Група крові:
Мама Анна

На початку літа 2019 року у дитини оніміла ліва сторона тіла, але напад швидко пройшов, наслідків не було. Такий же напад стався і в грудні, але ще почало косити око, хлопчик значно схуд. Звернулися з проханням обстежити дитину. Зробили УЗД, подивилися щитовидку, припустили «гіпотиреоз». Енцефалограма була в нормі. МРТ вирішили не робити бо стан дитини поліпшувався. Перед введенням карантину хлопчик перехворів і стан знову різко погіршився. Звернулися до невролога, в середині квітня зробили МРТ з контрастом, виявили новоутворення. Після консультації нейрохірург написав, що термінової операції не потрібно і можна продовжити лікування після карантину. Стан дитини погіршувався і батьки самі шукали вихід на Охматдит. Пухлина неоперабельна. В середині травня встановили шунт, два тижні обстежували. З травня 2020 року Назарій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 9807 8321
Одержувач: Слатвицька Анна
Галицький Андрій
Галицький Андрій
29 листопада 2002 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

У травні 2019 року Андрій забив ногу. Поболіло, але через тиждень місце забиття почало боліти відчутно. Звернулися до поліклініки до травматолога. Хлопчику призначили фізпроцедури. На сьомій болі значно посилилися і неможливо було встати на ногу. З підозрою на «остеомієліт», направили в дитячу лікарню. Зробили рентген, СКТ і виявили зміни в кістці. В обласній лікарні взяли біопсію. У НІР підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і перший курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2019 року на блоки з метотрексатом Андрій приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 0473 8694
Одержувач: Галицька Світлана
Щербак Лілія
Щербак Лілія
23 грудня 2014 р.н.
Харківська обл., Коломацький р-н, с. Шляхове
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: АВ(IV) Rh(+)
Мама Оксана

У жовтні 2015 року впродовж місяця у дитини трималася підвищена температура тіла. Вирішили, що ріжуться зубки. Але коли в грудні дівчинка перестала вставати на ніжки, почали обстежувати і направили в обласну лікарню зі скаргами на підвищене ШОЕ. КТ виявила в заочеревинному просторі солідне утворення в яке залучені основні судини і воно є неоперабельним. МРТ, відкрита біопсія, встановили діагноз, в НІР розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У червні 2017 року на mibg-скануванні в Італії виявлена ​​зона інтенсивного накопичення в лівій наднирковій області, що вказувало на активність пухлини. Дитині призначена підтримуюча терапія. Пухлина як і раніше активна. У вересні 2017 року консиліум призначає mibg-терапію. Дівчинка отримала дев'ять циклів біотерапії і в лютому 2018 пройшла другий курс mibg-терапії. Потім послідували ще півроку підтримуючої терапії. Новоутворення без динаміки. З січня 2020 року Ліля поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5167 9851 0003 8272
Одержувач: Щербак Оксана
Калюжний Діма
Калюжний Діма
23 квітня 2010 р.н.
Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Олена

На початку червня 2016 року хлопчик забив ногу. Через два тижні звернулися до лікаря зі скаргами на біль і кульгавість. Зробили рентген, який не викликав занепокоєння у лікаря. Призначили електрофорез. Після курсу лікування знову звернулися до лікаря з тими ж скаргами. Зробили рентген та виявили значну зміну кістки й новоутворення. Дитину направили в обласну лікарню. Біопсія показала доброякісність процесу. Направили в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і хлопчика направили в НІР. З жовтня 2016 по жовтень 2017 Діма пройшов чотирнадцять хіміотерапій і операцію по кріодиструкції кістки з аутопластикою пластиною. На черговій перевірці виявлено рецидив. З жовтня 2018 року Діма знову поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення рахунку 4149 4996 4568 4224
Одержувач: Калюжна Олена
Губанов Богдан
Губанов Богдан
29 березня 2006 р.н.
Запорізька обл., м. Дніпрорудне
Діагноз: кістозно-солідна ембріональна пухлина лівої лобної ділянки головного мозку
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Марина

В кінці грудня 2019 року хлопчик почав іноді скаржитися на головний біль, періодично трималася субфебрильна температура. Незабаром головний біль посилився, з'явилася блювота, дитина почала більше спати. Прийшли в поліклініку. Педіатр пояснила стан перехідним віком і рекомендувала контролювати тиск. Богдан сказав, що у нього двоїться в очах і вирішили зайти ще й до окуліста. Після огляду, лікар направив до невропатолога в обласну лікарню. На МРТ виявили новоутворення. Старша дитина в сім'ї вчиться на медика і він показав знімки зав.кафедрою нейрохірургії. На початку лютого 2020 року Богдана прооперували в Інституті нейрохірургії. Матеріал віддали на гістологію, встановили діагноз і хімотерапіі дитина проходить в обласній лікарні за місцем проживання. На блоки з метотрексатом Богдан приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 0544 9077
Одержувач: Губанова Марина
Філімонова Діана
Філімонова Діана
19 вересня 2002 р.н.
Запорізька обл., м.Бердянськ
Діагноз: аденомокарцінома органів малого тазу
Група крові: А(II) Rh(-)
Бабуся Тетяна

З п'яти років бабуся є опікуном дівчинки. Мама позбавлена ​​батьківських прав. Діана заочно вчиться і працює в Києві бариста. У січні 2020 року дівчинку госпіталізували по швидкій зі скаргами на болі в животі. Екстрено провели лапароскопію, виявили новоутворення. Близько десяти днів дитину обстежували, КТ, МРТ й направили в НІР. Знову почалися обстеження. З місяць не могли встановити діагноз. В кінці березня 2020 року Діана почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1260 1115
Одержувач: Філімонова Тетяна
Фаліон Крістіна
Фаліон Крістіна
10 липня 2003 р.н.
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Оксана

У серпні 2019 року дівчинка повернулася з відпочинку у бабусі і почала періодично скаржитися на біль в коліні. Але коли дитина почала підкульгувати при ходьбі, звернулися в Інститут травматології. Зробили рекомендоване МРТ і дівчинку направили на консультацію до онколога. Приїхали в НІР, пройшли обстеження. З жовтня 2019 року Крістіна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Монобанк
Поповнення карти 5375 4141 1398 2697
Одержувач: Дромашко Оксана (мама)
Боднарук Емілія
Боднарук Емілія
17 листопада 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Косівський район, с. Стопчатів
Діагноз: проліферуюча гангліоневрома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Оксана 

В кінці травня 2019 року, перед дитячим садочком, дівчинка проходила медогляд в місцевій поліклініці. Мама сказала педіатру, що її непокоїть вздутий живіт дитини, лікар направив на УЗД, яке показало новоутворення. В районній лікарні пройшли повторне УЗД, яке показало наявність об’ємного утворення й батькам порадили пройти КТ. В обласній лікарні дівчинку оглянув спершу гастроентеролог, який підтвердив наявність утворення, а потім хірург, який сказав, що це застій калу й порадив вдома поставити клізми. Повернувшись додому, так і не пройшовши КТ, батьки звернулися до хірурга за місцем проживання, який сказав, що треба терміново їхати до лікарні. Батьки самостійно звернулися до Охматдиту, де два тижні дитину обслідували й направили в НІР, де двічі провели біопсію та встановили діагноз. З червня 2019 року Емілія розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Прудкогляд Ілля
Прудкогляд Ілля
19 березня 2016 р.н.
Донецька обл., м. Краматорськ
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

У жовтні 2019 року хлопчикові готувалися видаляти аденоїди, здавали аналізи. Вранці виявили в сечі кров. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД. Дитину направили в обласну лікарню до дитячого онколога. Зробили КТ і направили в НДР. Після обстеження, з листопада 2019 року Ілля почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1429 0917
Одержувач: Прудкогляд Олена
Косар Назарій
Косар Назарій
18 червня 2004 р.н.
м. Івано-Франківськ
Діагноз: остеосаркома в/3 лівої гомілкової кістки
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Леся

У квітні 2019 року хлопчик забив ногу. Вдома помітили, що опухло коліно. Через два тижні, коли набряклість не пройшла і з'явилися болі, звернулися до травматолога. Рентген і УЗД не викликали занепокоєння і доктор призначив мазь. Тиждень такого лікування не допоміг. Знову приїхали до травматолога, який вже порекомендував компреси. Набряклість «спустилася» вниз по нозі. Знову приїхали до травматолога. Повторне обстеження не виявило нічого тривожного. Мамі порадили звернутися до професора. Дочекалися його з відпустки. Доктор пояснив в якій проекції зробити рентген і вже на підставі цього знімка призначили МТР і консультацію онколога. Онколог в цей час був на конференції і батьки повезли сина до Києва. Після трьох тижнів обстеження і двох біопсій, встановили діагноз і першу хіміотерапію хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. З жовтня 2019 року Назарій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2658 3986
Одержувач: Косар Назарій
Висотенко Кіріл
Висотенко Кіріл
13 січня 2005 р.н.
м. Київ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: B(III) Rh(-)
Мама Ірина

У жовтні 2019 року дитина повернулася зі школи зі скаргами на біль в нозі. Помазали маззю й боліти перестало. У грудні мама помітила, що син накульгує, хоча він сам цього не помічав і нічого не турбувало. На новорічне свято, збираючись в гості, помітили, що нога набрякла. Першого січня приїхали в Охматдит, зробили рентген і хлопчика направили в НІР. Після обстеження, біопсії встановили діагноз і з січня 2020 року Кіріл почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 0835 8164
Одержувач: Висотенко Ірина
Кричфалушій Дарина
Кричфалушій Дарина
14 листопада 2014 р.н.
Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Калайдинці
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: B(III) Rh(-)
Мама Марина

На початку січня 2020 року, під час сну, мама помітила у дитини якесь ущільнення в боці. Звернулися до фельдшера, який направив до хірурга в обласну лікарню. Після УЗД, КТ, виявили новоутворення і направили в НІР. З січня почали хіміотерапії по протоколу, в середині лютого нирку видалили. З січня 2020 року Дарина почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 3973 0210
Одержувач: Кричфалушій Марина
Семенюк Андрій
Семенюк Андрій
19 листопада 2000 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин лівого плеча
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Галина

На початку травня 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в лівому плечі. В цей же час звернулися до педіатра зі скаргами на застуду. Сказали про біль в руці. Доктор рекомендувала розтирати маззю. За два тижні такого лікування біль посилилився. Звернулися до травматолога. Встановивши «плечовий артроз», призначили електрофорез та знеболююче. Легше не стало й звернулися до невропатолога. Перед святковими вихідними встигли зробити МРТ, але його довелося переробити з контрастом, тому що за чотири дні вихідних на шиї з'явилося ущільнення. Зробили рентген легенів, встановили «невриному плечового сплетення» і направили в обласну лікарню. З обласної - до Києва, в Інститут нейрохірургії. Подивилися знімки й сказали приїхати через місяць - відпускні періоди, немає лікарів. Вдома дитині стало гірше. Приїхали в Інститут нейрохірургії та зверталися вже до тих лікарів, які чергували. Дитячий нейрохірург направив в НІР. У Національному інституті раку зробили біопсію, встановили «парагангліому» і, з огляду на складність розташування й операції, направили до Національного інституту хірургії і трансплантології. В середині серпня пухлину видалили. Як наслідок - параліч Дюшена-Ерба. Матеріали пухлини досліджували в декількох лабораторіях, використовуючи імуногістохімічний та молекулярний аналіз. Встановили діагноз й з вересня 2018 року Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Двінських Ганна
Двінських Ганна
24 листопада 2008 р.н.
м. Харків
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Світлана

У січні 2020 року дівчинка з тиждень скаржилася на біль в колінах. Перестало боліти само собою, до лікаря не стали звертатися. В лютому у дитини опухли гомілковостопні суглоби. Мама почала мазати йодом, але це не дало результату. У березні звернулися в районний травмпункт. Дівчинці зробили рентген і, з попереднім діагнозом остеомієліт, направили в обласну дитячу лікарню. Зробили біопсію, встановили діагноз і почали хіміотерапію. З травня 2020 року Аня приїжджає на курси з метотрексатом у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7426 0081 7559
Одержувач: Двінських Світлана
Мартинюк Настя
Мартинюк Настя
27 вересня 2014 р.н.
Кіровоградська обл., м. Кропивницький
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ(IV) Rh(+)
Мама Олена

На початку лютого 2020 року, зі скаргами на нудоту і блювоту, дівчинку госпіталізували по швидкій до лікарні. За три дні стан погіршився і перевели в обласну з підозрою на перитоніт. На УЗД лікар не побачила нирку. Зробили КТ, виявили новоутворення і рекомендували їхати до Києва на біопсію. Першу хіміотерапію пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. Напередодні другого курсу у дитини трапився ішемічний інсульт. Після чотирьох днів в реанімації, відновлювалися днів десять і з березня 2020 року Настя продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 4295 5611
Одержувач: Мартинюк Анатолій
Морев Феодосій
Морев Феодосій
27 серпня 2013 р.н.
Миколаївська обл., м. Вознесенськ
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марія
Гуссак Ростислав
Гуссак Ростислав
5 березня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н., м. Калуш
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У червні 2018 року хлопцю почало сильно боліти коліно. У районній травматології поставили діагноз «запалення колінного суглоба». За місяць лікування стало трохи легше, але через три місяці біль посилився знову. В обласній лікарні госпіталізували і два тижні знову лікували запалення суглоба. Знову настало полегшення, але через два місяці помітили набряк на стегні. В обласній лікарні зробили УЗД і виявили новоутворення. Провели КТ, біопсію і поставили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапій хлопець пройшов за місцем проживання. З липня 2019 року Ростислав приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку на аутотрансплантацію.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7118 5994
Одержувач: Гуссак Ірина
Сколовська Надя
Сколовська Надя
25 березня 2016 р.н.
Тернопільська обл., Бучацький р-н, с. Переволока
Діагноз: ембріональне злоякісне новоутворення правої лобної частини
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Катерина

У червні 2019 року у дитини почалася блювота два-три рази на тиждень. В кінці липня помітили, що косить око. Звернулися до окуліста, який призначив МРТ і виявили новоутворення. Дівчинку направили в Інститут нейрохірургії, де в середині серпня прооперували, зробили гістологію й встановили діагноз. На початку вересня в НІР розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла в Рівненському відділенні онкогематології. З січня 2020 року на аутотрансплантацію Надя поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 9699 2044
Одержувач: Лучків Катерина (мама)
Гетьман Ілля
Гетьман Ілля
13 липня 2016 р.н.
Чернігівська обл., Сосницький р-н, с. Шаболтасівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
мама Анна

В кінці червня 2019 року мама помітила, що у дитини збільшився живіт і з'явилася припухлість з правого боку. Відразу ж звернулися до хірурга в обласну лікарню. Оглянувши дитину, лікар припустив новоутворення, яке підтвердило УЗД. За результатами КТ припустили нейробластому і направили дитину в НІР, де взяли біопсію й підтвердили діагноз. З липня 2019 року Ілля почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7426 0042 0248
Одержувач: Гетьман Дмитро
Пантюх Марта
Пантюх Марта
18 червня 2012 р.н.
м. Рівне
Діагноз: ПНЕТ м'яких тканин спини
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

У листопаді 2018 року дівчинка отримала чергове щеплення. І коли почала скаржитися на болі в ногах, то вирішили, що це реакція. Через три тижні зі скаргами на підвищену температуру тіла, опухлу ногу і болі в ногах, що посилюються, батьки звернулися в поліклініку. Направляли з кабінету в кабінет. Батьки наполягли зробити МРТ. Під час обстеження вже відмовили органи. Госпіталізували в нейрохірургію і рекомендували якомога швидше робити операцію, щоб не втратити чутливість. Необхідний мікроскоп для операції знайшли в Луцьку. Там же вночі й видалили пухлину. Через тиждень повернулися додому і за результатами гістології госпіталізували в онкогематологічне відділення. Після консультації з НІР, була призначена променева терапія. Отримавши половину променів, пройшли обстеження в НІР і почали хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. Після чергового обстеження в НІР, з листопада 2019 року Марту готують до аутотрансплантації у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4378 6531 6234
Одержувач: Пантюх Андрій

Події

Битовуха.
10-08-2020

Битовуха.

Карантин карантином, а побутові потреби ніхто не відміняв....
Карантин.
07-08-2020

Карантин.

Пам ятаєте домашнього ельфа, що став вільним, коли отримав...
Карантин.
05-08-2020

Карантин.

Ми варті не тільки отримувати приємності просто так, а й...
Карантин.
03-08-2020

Карантин.

Різноманітні дрібні сюрпризики. Саме їх дітлахи збирають,...
День народження.
01-08-2020

День народження.

У фонда сьогодні День народження! Нам сьогодні 15 років....
Карантин.
30-07-2020

Карантин.

Згадаємо, що сьогодні день Кінофойє. А ще сьогодні Міжнародний...
Карантин.
28-07-2020

Карантин.

Сьогодні обираємо крутяцькі розмальовки, дряпалки, альбоми,...
Карантин.
24-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен обирає творчу роботу за настроєм. У новеньких є...
Карантин.
22-07-2020

Карантин.

Найчастіше саме м яка іграшка стає другом. Її можна прихопити з...
Карантин.
20-07-2020

Карантин.

Вивчаємо покрокову інструкцію, готуємо заготовку, беремо розчин...
Карантин.
16-07-2020

Карантин.

Що знаходиться глибоко під поверхнею земної кори? Що приховано...
Карантин.
14-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен займається своєю креативною творчістю. Кожен...
Карантин.
10-07-2020

Карантин.

Сьогодні самостійно шиємо м яку іграшку. Усе необхідне є в...
Карантин.
08-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен отримав окремий чарівний світ книгу. Про книги,...
Карантин.
06-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен зайнятий своєю роботою, у кожного своє завдання...
Квартальний звіт.
04-07-2020

Квартальний звіт.

Звіт за II квартал 2020 року. Станом на початок квітня на...
Карантин.
02-07-2020

Карантин.

Зазвичай, у першу п ятницю липня у відділенні збираються ті,...
Карантин.
30-06-2020

Карантин.

Оля Франко вирішила, що в кожній палаті має пахнути полуничкою...
Карантин.
25-06-2020

Карантин.

До тривалих вихідних потрібно підготуватися, варто придумати...

Акції

Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться". Богдан звичайний симпатичний парубок із протезом замість правої ноги. В 14 років йому довелося пройти лікування при онкології. Ампутували ногу. Закінчивши хіміотерапії, одягнувши протез, життя продовжилося. Приховувати протез не захотів одразу. Не захотів косметику. Почав працювати провайдером місцевого оператора. Життя налаштовувалося. Через сім років після агресивного лікування у Богдана почало щось поколювати під ребром. Лікарі розбиралися декілька місяців, призначаючи різні курси лікування. Знайшлися ті, хто розібрався,...
Далi
Лікування під час пандемії.
"З понеділка госпіталізують у відділення тільки при наявності тесту на covid-2019", почуте в п ятницю приголомшило. І це у відділення дитячої онкології, коли на результат впливають й вчасно отримані курси хіміотерапії. Почали моніторити можливості і варіанти рішення. З понеділка уклали договір з лабораторією та почали тестування. Але відчуття чому за це мають платити батьки не полишало. Підняли галас на соціальних сторінках, шукали офіційних пояснень від МОЗ, спілкувалися з телеканалами. Розуміння необхідності тестування методом ПЛР на covid-2019 усіх, хто госпіталізується у відділення,...
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. УВАГА! Під час карантину донорів приймають у вівторок та четвер з 10.00 до 13.00 Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися,... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments