Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2016 року дитина поскаржився на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок та сечового міхура і призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступний день знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь по гістології та з січня 2017 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4731 2191 0225 2545
Одержувач: Самборський Олексій Васильович
Заблоцький Ілля
Заблоцький Ілля
28 січня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

Вперше блювота та висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитину спостерігали в Діагностичному центрі, постійно обстежували, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза противорвотного препарату. У хлопчика звело очі. За швидкої госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, доктор проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня, провівши складну операцію, пухлину видалили. На початку червня один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З червня 2017 року курси з метатрексатом Ілля почав проходити у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама)
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти  5168 7427 0201 9187
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна
Олексієнко Богдан
Олексієнко Богдан
17 січня 2016 р.н.
Черкаська обл., Лисянський р-н, с.Семенівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Любов

У червні 2016 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в боці. Стали спостерігати і помітили, що ущільнення почало збільшуватися, а дитина стала неспокійною, іноді підвищувалася температура тіла, до того ж різалися зубки. Звернулися до педіатра в районну лікарню. Зробили УЗД і хлопчика направили в обласну. У онковідділенні зробили КТ і направили в НІР. З липня 2016 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 7549
Одержувач: Олексієнко Любов Леонідівна
Кудояр Марія
Кудояр Марія
2 червня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: анапластична епіндемома шийного відділу хребта
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У жовтні 2016 року помітили, що при ходьбі дитина тягне ногу. Після консультації ортопеда і невролога, дівчинку направили в обласну лікарню. Дитині місяць лікували защемлення нерва. Через тиждень після курсу лікування, дівчинка знову стала тягнути ногу. Батькам рекомендували зробити МРТ голови і шиї. Виявили пухлину. В кінці січня 2017 року в Охматдиті новоутворення частково видалили. Через півтора місяці в обласній лікарні почали хіміотерапію. З серпня 2017 року Марія проходить променеву терапію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6643 1677
Одержувач: Кудояр Ірина Анатоліївна
Гордієнко Настя
Гордієнко Настя
16 лютого 2015 р.н.
Донецька обл., м. Дружківка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

На початку березня 2017 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в животі. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і направили дівчинку в міську лікарню. Звідти, за консультацією дитячого хірурга, в лікарню Краматорська. Після огляду - в Охматдит. З дитячої спеціалізованої лікарні - в НІР. З кінця березня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5724 9017
Одержувач: Гордієнко Вадим Анатолійович
Раздобудько Ярослав
Раздобудько Ярослав
15 вересня 2010 р.н.
м. Дніпро
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анна

У жовтні 2016 року дитина почала скаржитися на болі в спині. Звернулися до поліклініки. Близько трьох місяців по черзі ортопед, нейрохірург, невропатолог намагалися зрозуміти, що з дитиною. Батьки звернулися до ортопеда в обласній лікарні, який призначив МРТ. За результатами обстеження рекомендована була консультація онколога. Хлопчика госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні, провели біопсію. Матеріал привезли в НІР, де встановили діагноз, розписали протокол лікування і сім курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З жовтня 2017 року Ярослав продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 0160 8982
Одержувач: Раздобудько Анна Володимирівна
Диренко Андрій
Диренко Андрій
18 травня 2010 р.н.
м. Кропивницький
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

З квітня 2017 року дитина почала скаржитися на нічні болі в нозі. Звернулися до травматолога-ортопеда, який встановив плоскостопість та призначив лікування. Паралельно зверталися ще до трьох лікарів. У травні, з огляду на відсутність хірургічної патології, дитину направили до невропатолога. Почали лікувати невралгію сідничного нерва. Комплекс фізпроцедур на денному стаціонарі порекомендували закріплювати втиранням мазі вдома, ось мама і виявила, що ліва сідниця збільшена. Звернулися до хірурга, який подивився ректально і виявив новоутворення. Хлопчика госпіталізували в обласну лікарню. На КТ виявили пухлину, в НІР дообстежили й передопераційні курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Укрсиббанк
Поповнення карти 5169 3048 1498 9184
Одержувач: Диренко Наталія Станіславівна
Прокопчук Тимофій
Прокопчук Тимофій
27 грудня 2015 р.н.
Рівненська обл., Березнівський р-н, с.Білка
Діагноз: атипова тератоіднио-рабдоідная пухлина (АТРО) головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марія

У грудні 2015 року помітили, що дитина не активна, не стає на ніжки, голову хилить в бік. Звернулися до педіатра, який сказав, що всі рефлекси в нормі. Батьки наполягли на направленні в обласну лікарню. Зробили УЗД голови і з підозрою на гідроцефалію направили до нейрохірурга. Зробили МРТ, яке показало наявність новоутворення. Направили до Києва. В Інституті нейрохірургії під час операції видалили 70% пухлини, встановили шунт і з діагнозом «медуллобластома» направили на хіміотерапію за місцем проживання. Батьки повезли дитину на лікування до Білорусі. Встановили АТРО-пухлину. Після чотирьох курсів хіміотерапії пухлина продовжувала рости. Повернулися в Україну і пройшли променеву терапію в Рівненському обласному онкологічному диспансері. МРТ показало зменшення пухлини. З вересня 2017 року Тимофій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Соєнко Олександра
Соєнко Олександра
7 квітня 2014 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У лютому 2016 року батьки звернули увагу, що дівчинка якось дивно хилить голову вліво і є невпевненість в ході. Звернулися до поліклініки. Після консультацій з хірургом, травматологом, невропатологом, дитину направили до обласного травматолога. Підозрюючи, що у дівчинки підвивих шийного хребця (атланта), одягли бандаж. Через три дні стан погіршився, дитина не могла ходити. Через знайомих звернулися до невропатолога, зробили МРТ, виявили новоутворення, госпіталізували і на початку квітня дівчинці частково видалили пухлину. Через півтора місяці відновлення почали хіміотепарію. На блоки з метатрексатом Саша приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Укрсиббанк
Поповнення карти: 4073 6430 0629 4335
Одержувач: Соєнко Тетяна Борисівна
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н / 3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мати Оксана

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген та дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівський знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній, по привезеним знімкам, запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Лебедівська Вікторія
Лебедівська Вікторія
2 січня 2006 р.н.
Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Жабелівка
Діагноз: саркома Юінга правого плечового суглоба
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У жовтні 2017 року дівчинка впала в школі і наступного деня помітили, що рука опухла й болить. Протягом тижня намагалися лікувати самостійно, але поліпшення не було. Крім того, рука перестала розгинатися. Звернулися в приватну клініку, зробили рентген. З підозрою на новоутворення, дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, дівчинку госпіталізували в онкогематологічне відділення. Гістологію перевірили в НІР, підтвердили діагноз, розписали протокол лікування та шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6049 6139
Одержувач: Лебедівським Людмила Станіславівна
Сорокін Максим
Сорокін Максим
28 травня 2014 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Карина

До кінці грудня 2017 року мама помітила у сплячої дитини якусь припухлість праворуч в районі попереку. Після святкових вихідних звернулися в поліклініку. На УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. На КТ побачили пухлину й направили в приватну клініку на аналізи. Виявили гепатит В. Дитина захворіла на вітрянку. Після одужання перездати аналізи і гепатит В не підтвердився. В середині січня батьки самі звернулися в НІР. Після обстеження, встановили діагноз і з січня 2018 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4188 3701 0000 0911
Одержувач: Сорокіна Карина Романівна
Масний Петро
Масний Петро
26 червня 2003 р.н.
Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Біще
Діагноз: дисплазія кісток
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Тетяна
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Барабаш Микита
Барабаш Микита
13 травня 2010 р.н.
Луганська обл., м. Лисичанськ
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анна

Ніяких скарг у дитини не було. В кінці травня 2016 року, купаючи сина, мама виявила якесь ущільнення в боці. Звернулися до хірурга, зробили УЗД і з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню, а звідти відразу в НІР. З червня 2016 року Микита почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 2532 6266
Одержувач: Барабаш (Сіра) Анна Юріївна
Кудим Кіра
Кудим Кіра
15 липня 2015 р.н.
м. Черкаси
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У серпні 2017 року, під час обстеження при оформленні в дитячий садочок, на УЗД, виявили новоутворення. Після обстеження в обласній лікарні направили в НІР. У серпні зробили операцію, видалили пухлину разом з наднирником. Після гістології встановили діагноз і з вересня 2017 року Кіра почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1246 9026
Одержувач: Кудим Станіслав Володимирович.
Руденко Петро
Руденко Петро
6 серпня 2003 р.н.
Миколаївська обл., м.Первомайськ
Діагноз: саркома Юінга лівої ліктьової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ганна

В травні 2017 року хлопчик впав з гірки та зламав руку. Наклали гіпс в районній лікарні та через два тижні зняли. Незабаром в руці почалися болі, з'явилося ущільнення. Звернулися до лікаря, зробили рентген і дитину направили в обласну лікарню з підозрою на невідоме новоутворення. Батьки вирішили повезти сина в міську лікарню, але хлопчика знову направили в обласну. Після тижня обстеження, з підозрою на пухлину, дитину направили в НІР. У серпні дообстежили, розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2018 року Петро поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гуцан Габріелла
Гуцан Габріелла
2 листопада 2004 р.н.
Одеська обл., Саратський р-н, с. Міняйлівка
Діагноз: остеосаркома лівого ліктьового суглоба
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Валентин

На початку вересня 2017 року дівчинка забила руку. Через місяць помітили припухлість на місці удару, з'явилися болі. Звернулися до районної лікарні. Зробили рентген і направили в обласну лікарню. Дитину госпіталізували, зробили КТ, біопсію, встановили діагноз та направили в НІР на консультацію. З січня 2018 року Габріелла почала хіміотерапію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення рахунку 5167 4900 3480 5102
Одержувач: Гуцан Валентин Анатолійович
Ніцук Владислав
Ніцук Владислав
18 червня 2004 р.н.
Чернігівська обл., м. Корюківка
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У грудні 2016 року, граючи в футбол, дитина сильно забила ногу. Зробили рентген, лікар призначив мазь. На початку серпня 2017 року, катаючись на гойдалці, хлопчик знову забив ногу. Зробили рентген, який показав перелом, але через наявність набряклості рекомендували повторити знімок через два тижні. За результатами повторного знімка дитину направили в обласну лікарню, а після консультації з ортопедом - госпіталізували. Після КТ, біопсії направили в НІР. Обстежили, встановили діагноз і з вересня 2017 року Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3817 8905
Одержувач: Андрєєва Наталія (мама)

Події

АртСтудія.
23-05-2018

АртСтудія.

Ми сьогодні в техніці "декупаж" декоруємо дерев яну тарілочку....
Гості.
22-05-2018

Гості.

Сьогодні ми відпочиваємо! У програмі ігри, співи та смаколики....
АртСтудія.
21-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Катерини Хливнюк малюємо піском. На...
АртСтудія.
20-05-2018

АртСтудія.

Леся Максаєва сьогодні вчила нас як зробити цікаву прикрасу,...
Зоопарк.
19-05-2018

Зоопарк.

А ми сьогодні вибралися в Парк XII Місяців! Приватний зоопарк -...
Вузлики.
18-05-2018

Вузлики.

Ми сьогодні плутаємося в вузликах та маємо надію, що панда, яка...
Чаювання.
17-05-2018

Чаювання.

Сьогодні день розмов за чаюванням. Але Катерина Хливнюк...
Малювання.
16-05-2018

Малювання.

Сьогодні з Мариною Крук малювали дерево роду, дерево здоров я,...
АртСтудія.
15-05-2018

АртСтудія.

У компанії Марини Дмитренко сьогодні працювали на склі. Творили...
АртСтудія.
13-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні до нас завітала Катерина Романенко, ми створюємо...
День матері.
13-05-2018

День матері.

Сьогодні в Україні висловлюють подяку материнській любові,...
Гості.
11-05-2018

Гості.

Наставники, спритність рук, правильний інвентар та вечір...
Кінофойє.
10-05-2018

Кінофойє.

У мультфільмі "Кунг-фу панда" спостерігали за довгою та важкою...
АртСтудия.
09-05-2018

АртСтудия.

Сьогодні під керівництвом Людмили Стреж ми хімічили. У...
Театр.
08-05-2018

Театр.

Сьогодні у нас театр! Дивимося лялькову виставу від...
Гості.
07-05-2018

Гості.

Сьогодні Віталій Кравчук був у нас повелителем блискавок та...
АртСтудія.
06-05-2018

АртСтудія.

Для того, щоб створити оригінальний малюнок, не обов язково...
АртСтудія.
04-05-2018

АртСтудія.

В компанії Людмили Стреж мудрували з синельним дротом....
Чаювання.
03-05-2018

Чаювання.

У нас час "Чаювання" з Катериною Хливнюк - спілкування з...
Малювання.
02-05-2018

Малювання.

День правопівкульного малювання з Тетяною Дубицькою. Це...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments