Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Іванов Діма
Іванов Діма
24 вересня 2007 р.н.
Полтавська обл., м. Глобине
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки головного мозку, рецидив
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Леся

В 2015 році у дитини з'явилася хиткість ходи, блювота й головний біль. Звернулися до районної лікарні. З підозрою на струс мозку, хлопчик пройшов лікування. Через тиждень симптоми поновилися. Звернулися знову в районну лікарню. Зробили МРТ і виявили новоутворення. Батькам дали результати обстеження на руки й сказали самим шукати куди звернутися. Приїхали в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. Пухлину видалили, по гістології встановили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і за місцем проживання дитина пройшла хіміо- та променеву терапію. Кожні півроку обстеження проходили вдало. Але в грудні 2017 на МРТ виявили рецидив. Знову операція в Інституті нейрохірургії. За гістологічним дослідженням - незрозуміла структура. Вирішили спостерігати. Через місяць - МРТ «чисте». Через два місяці - пухлина збільшилася в два рази. Знову операція. З червня 2018 року Діма продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4188 2160
Одержувач: Іванова Леся
Дюг Марина
Дюг Марина
20 вересня 2011 р.н.
Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Шляхова
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

В кінці травня 2018 року у дівчинки заболіла нога. Приїхали в обласну лікарню, дитину обстежили, припустили «хворобу Пертеса» та поклали на витяжку. Півтора тижні дівчинка нерухомо провела на витяжці. Діагноз не підтвердився, але з'явилася висока температура тіла й кашель. Дитину перевели в діагностичне відділення. Зробили УЗД, виявили новоутворення і госпіталізували у відділення онкогематології. На початку червня батьки привезли доньку в Охматдит, де уточнили локалізацію новоутворення та три тижні лікували пневмонію, яка розвинулася від застою в легенях внаслідок тривалого лежання. З липня 2018 року Марина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Панчіщенко Олексій
Панчіщенко Олексій
26 травня 2015 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Ірина

В кінці січня 2018 року, після активної гри, дитина поскаржилася на біль у боці. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Хлопчика направили в обласну лікарню. Після біопсії встановили діагноз й направили в НІР. З лютого 2018 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 0576 2787
Одержувач: Пархоменко Ірина
Львова Єва
Львова Єва
11 січня 2008 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: злоякісна пухлина заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Ніна

У жовтні 2016 року помітили у дитини виділення з піхви. Звернулися в поліклініку до гінеколога. Два тижні безуспішно лікували мікрофлору. Звернулися в Центр планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Зробили УЗД, КТ і виявили пухлину малого тазу. Госпіталізували в обласну лікарню на операцію. Під час операції визначили, що у дівчинки пухлина тіла матки і не зважилися видаляти. Направили в НІР. У січні дитину госпіталізували у відділення, не могли встановити діагноз і хіміотерапію не проводили. В кінці квітня знову прооперували. В травні мама з дитиною поїхала додому. В кінці липня у дівчинки почав збільшуватися живіт. Звернулися до онколога в обласну лікарню. Зробили КТ, виявили розростання пухлини. З серпня 2017 року Єва знову поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 4790 7010 0057 5232
Одержувач: Львова Ніна
Соловйова Анна
Соловйова Анна
15 липня 2012 р.н.
Херсонська обл., Алешковский р-н, с. Подо-Калинівка
Діагноз: злоякісна пухлина
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

На початку грудня 2017 року батьки помітили, що дочка при ходьбі тягне ліву ногу. Дівчинка сказала, що впала й болить нога. На наступний день у дитини перестали рухатися ноги. Звернулися до невропатолога в обласну лікарню. Провели різнобічне обстеження, висувалося багато діагнозів. Після консиліуму, з підозрою на саркому направили в НІР. З грудня 2017 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 0306 2254
Одержувач: Кириченко Валерій Павлович (дідусь)
Дросова Дар'я
Дросова Дар'я
09 жовтня 2008 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка головного мозку
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталя

Взимку 2017 року дівчинка почала скаржитися на часті головні болі, ночами з'явилася блювота. Звернулися до поліклініки. Лікар припустив ротавірус та призначив лікування. Звернення до лікаря тривали, то зі скаргами на нирки, то ГРВІ. Через півтора місяці після курсу лікування блювання відновилося. Лікували отруєння. У березні 2018 року сильно набрякли руки й ноги. Звернулися в поліклініку до ендокринолога й невропатолога. Здали аналізи на гормони та зробили рентген черепа, який показав відхилення, але лікарі переконали, що це така будова. У дівчинки почалася трястися рука, призначили заспокійливе. Незабаром дитина знову перехворіла ГРВІ та почалася трястися рука, косити очко і з'явилася часта блювота. Батьки відвезли дочку в районну лікарню. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Госпіталізували в нейрохіругію обласної лікарні. Після видалення пухлини, гістології, встановили діагноз та направили в НІР. З травня 2018 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2660 3805
Одержувач: Дросова Наталя
Демченко Іванна
Демченко Іванна
6 жовтня 2015 р.н.
Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, смт. Меліоративне
Діагноз: медуллобластома мозочка головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У липні 2017 року помітили, що дитина незвично хилить голову в бік. Звернулися до невропатолога в міську приватну клініку. З припущенням, що дівчинка потягнула м'язи шиї, призначили лікування. Через місяць стан тільки погіршився, перестала ходити, вранці почалася блювота. Батьки привезли дитину в обласну лікарню. Зробили КТ, МРТ, виявили новоутворення і послали результати обстежень в Інститут нейрохірургії. В Інституті ім.Ромоданова оперувати відмовилися через великий розмір пухлини. Біопсію взяли в обласній лікарні, встановили шунт, визначили вид пухлини і з жовтня 2017 року розпочали хіміотерапію. У відділення дитячої онкології Національного інституту раку Іванна приїжджає на курси з метотрексатом.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0796 8834
Одержувач: Демченко Наталія
Ткачук Софія
Ткачук Софія
2 січня 2017 р.н.
Сумська обл., м. Конотоп
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Альона

У 8 місяців звернулися до педіатра зі скаргами на ГРВІ. Лікар призначив лікування. Через тиждень у дівчинки піднялася температура під сорок. Бригада швидкої допомоги госпіталізувала дитину в лікарню. Близько двох тижнів лікували пієлонефрит і для контролю направили в обласну лікарню до нефролога. Зробили УЗД й виявили новоутворення. Після двох тижнів обстеження, дитину направили в НІР. Дівчинку взяли на облік та рекомендували спостерігатися. Буває, що в такому віці новоутворення зникає саме. Але у Софійки воно почало збільшуватися. На початку квітня 2018 року дівчинку прооперували та почали хіміотерапію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6925 7631
Одержувач: Ткачук Олена
Фаізова Ельвіра
Фаізова Ельвіра
27 жовтня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, сел. Чорноморське
Діагноз: остеосаркома лівої малогомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Любов

Восени 2017 року, після удару, нога почала боліти. Лікували самі, але через місяць звернулися в сільську лікарню зі скаргами на періодичні болі. Припустивши гематому, доктор призначив мазь. Через деякий час болі знову поновилися. Приїхали в районну лікарню. Знову припустили гематому. До постійних болів додався набряк. Батьки привезли доньку в обласну лікарню. Зробили рентген та виявили новоутворення. МРТ, біопсія, діагноз підтвердили в НІР. Через карантин перший курс хіміотерапії пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2018 року Ельвіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2451 5118
Одержувач: Пивовар Любов Михайлівна (мама)
Шобей Ярослава
Шобей Ярослава
11 квітня 2001 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Вільхівці-Лоза
Діагноз: лейміосаркома малого таза
Група крові: АВ (IV) Rh (-)
Тато Михайло

У два роки дівчинка пройшла курс лікування при ретинобластомі. Видалене око.
У квітні 2017 року звернулися до районної поліклініки до гінеколога, зі скаргами на болі в низу живота зліва. На УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили УЗД, МРТ, підтвердили припущення і направили дівчинку до Києва, у приватну клініку. Батьки приїхали в НІР. Після обстеження, біопсії встановили діагноз. З кінця липня 2017 року Ярослава поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Сімяник Іван
Сімяник Іван
23 січня 2010 р.н.
Полтавська обл., Кобеляцький р-н, с. Придніпрянське
Діагноз: медуллобластома мозочка і 4-го шлуночка
Група крові:
Мама Наталя

З вересня 2017 року звернули увагу, що дитина почала худнути, з'явилася раптова блювота, періодично почав скаржитися на головний біль. Лікарі не виявляли ніякої патології. Через вісім місяців такого стану вранці хлопчик прокинувся від різкого головного болю. У місцевій лікарні розвели руками, мама посадила сина в машину й повезла в Кам'янське. Зробили КТ, побачили новоутворення та направили в обласну лікарню. У Дніпропетровській обласній лікарні встановили шунт в середині квітня і через тиждень прооперували. Гістологічне дослідження підтвердив НІР, розписали протокол лікування та перший курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні. З червня 2018 року Іван продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7426 0177 6606
Одержувач: Сімяник Наталя
Дутчак Марта
Дутчак Марта
1 лютого 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н, с. Довге-Калуське
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Христина

У серпні 2017 року звернули увагу, що у дитини змінився нахил голови. Незабаром стала погано їсти, ходити, почалися блювоти. Приїхали в обласну лікарню. Рентген, УЗД не викликали ніякого занепокоєння. Припустили, що неправильно зрослися сухожилля і рекомендували приїхати через місяць на операцію. Мама не стала чекати - звернулася до невропатолога і наполягла на госпіталізації. Після МРТ виявили новоутворення і направили в Інститут нейрохірургії. Дитині встановили шунт і в кінці вересня пухлину видалили. Курси хіміотерапій дівчинка проходить в обласній лікарні за місцем проживання, на блоки з метотрексатом Марта приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Кравченко Катя
Кравченко Катя
11 листопада 2010 р.н.
Чернігівська обл., м.Прилуки
Діагноз: інфантильна гемангіоендотеліома скроневої області
Група крові: А (II) Rh (-)
Тато Віктор

На початку січня 2018 року батьки звернули увагу, що обличчя доньки стало асиметричним. Звернулися до невропатолога, який встановив «неврит лицьового нерва» та призначив лікування. Після трьох тижнів лікування, перекіс не пройшов, але ще турбувало, що дитина не давала чистити вушка. Звернулися за консультацією до лора. Лікар виявив новоутворення розміром з горошину, схожим на чужорідне тіло. Дівчинку оглянули в Охматдиті й направили в Інститут нейрохірургії. Після обстеження, дитину направили в Інститут отоларингології, де тиждень обстежували та знову направили в Інститут нейрохірургії. В середині лютого пухлину частково видалили. Через місяць виписали й батьки привезли доньку в НІР. Лікарі вирішили перевірити ще раз гістологію - направили блоки в Італію, а дитину відпустили додому. Але через три дні батьки привезли дівчинку в НІР - пухлина почала рости. Знову Інститут нейрохірургії, де підтвердили, що не можуть провести операцію. Знову Інститут отоларингології, де зважилися робити операцію спільно з нейрохірургами, але після консиліуму відмовилися. Дитині взяли повторну гістологію і з квітня 2018 року Катя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4731 2191 0302 4422
Одержувач: Кравченко Віктор
Яровенко Катерина
Яровенко Катерина
7 серпня 2015 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

Періодично живіт у дівчинки трохи болів з народження. У січні 2018 року болі посилилися. Звернулися в дитячу поліклініку. УЗД не викликало занепокоєння і рекомендували звернутися до гастроентеролога. Приїжджали в обласну лікарню, але дівчинці встановили «запор» і не госпіталізували. Почали лікування у гастроентеролога. Болі постійно тривали, стан погіршувався. Зверталися до хірургів, в приватні клініки - ніхто не міг розібратися, що з дитиною. В березні у дівчинки різко піднявся ацетон у сечі, стало погано, повисла на руках й кричала. Приїхали в обласну лікарню до хірурга. Зробили УЗД, виявили пухлину, на тиждень забрали в реанімацію. Зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і реанімобілем відправили в НІР. З кінця березня 2018 року Катя поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 1661 3581
Одержувач: Яровенко Олена Валеріївна
Гегельський Саша
Гегельський Саша
27 вересня 2002 р.н.
Черкаська обл., м. Шпола
Діагноз: остеосаркома н / 3 правої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
мама Наталя

У лютому 2018 року з'явилися періодичні болі в нозі. Через місяць звернулися до травматолога в районну лікарню. За результатом рентгена доктор сказав, що була тріщина, але затяглася, і призначив гель й сольові ванночки. Через десять днів повторили рентген, і доктор призначив інший гель та компреси. Сказав робити десять днів. Після трьох процедур, розуміючи, що з'явилися постійні болі та нога почала опухати, звернулися в обласну лікарню. Госпіталізували в травматологію. Зробили КТ, МРТ, відкриту біопсію і направили на дообстеження до онкодиспансеру. З травня 2018 року Сашу направили у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6499 4709
Одержувач: Гегельська Наталя
Нагорнов Родіон
Нагорнов Родіон
4 грудня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Краматорськ
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Дар'я

На початку лютого 2018 року у дитини кілька разів трапилася блювота. Звернулися до поліклініки. Виявили підвищений ацетон та призначили лікування. Два тижні лікування блювота так і тривала, та додалися скарги на головний біль. Хлопчика госпіталізували в міську лікарню. МРТ зробили в приватній клініці. Виявили новоутворення й направили в Інститут нейрохірургії, де пухлину частково видалили. По гістології встановили діагноз, онколог в НІР розписав протокол лікування. Перший курс хіміотерапії пройшли в обласній лікарні Дніпропетровська. З квітня 2018 року на курс в метатрексатом Родіон поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 2126 1023
Одержувач: Нагорнова Дар'я
Гонца Анна
Гонца Анна
4 квітня 2011 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: нефробластома правої нирки, рецидив.
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У серпні 2016 року Аня відпочивала у бабусі в Херсонській області. Коли почалися сильні болі в животі - поїхали в обласну лікарню з підозрою на апендицит. У суботній день не стали дообстежувати й просто видалили апендикс. Апендикс запаленим не був, але при операції помітили, що щось не так в черевній порожнині. У понеділок на УЗД виявили новоутворення. Приїхали в обласну лікарню за місцем проживання. Зробили КТ, МРТ і, з підозрою на пухлину на лівому наднирнику, дівчинку направили в НІР, де нирку видалили. До кінця 2017 року Аня пройшла 12 хіміотерапій та 14 променів в обласній лікарні за місцем проживання, і закінчила лікування. У квітні 2018 року, під час чергової перевірки, на КТ виявили пухлину на місці видаленої нирки. З «рецидивом нефробластоми», з червня 2018 року Анна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 1284 2107
Одержувач: Гонца Людмила
Опалько Ірина
Опалько Ірина
29 квітня 2000 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Клесів
Діагноз: гігантоклітинна пухлина крижів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Алла

Занепокоєння в правій нозі виникало часто, крутило суглоби, а в липні 2016 року стало тягнути м'язи. Звернулися до поліклініки за місцем проживання. Дівчинку направили до районної лікарні. Зробили рентген, УЗД, припустили запалення нерва і призначили лікування. Через два тижні звернулися з тими ж скаргами та дитину направили в обласну лікарню. Призначили МРТ, але обстеження вдалося пройти тільки через тиждень через чергу. З підозрою на новоутворення крижів нейрохірург направив до Інституту нейрохірургії, а звідти, після обстеження, в НІР. З вересня 2016 року Ірина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Призначено препарат тривалого застосування раз на місяць.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 1416 5871
Одержувач: Маковецька Алла Миколаївна (мама)
Казін Михайло
Казін Михайло
20 листопада 2001 р.н.
м. Рівне
Діагноз: остеосаркома правої плечової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Віка

У листопаді 2017 року хлопчик вже їхав на змагання з флорболу з періодичними болями в руці. Після повернення звернулися в поліклініку до травматолога. Лікар припустив забій м'язів, але дитина наполягла, що болить по-іншому. Зробили рентген. З коментарями доктора: «Я такого ще не бачив», - направили в обласну лікарню. Після консультації в тубдиспансері, хлопчика направили в поліклініку Охматдиту до онколога. В НІР, після двох біопсій, встановили діагноз. Один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З березня 2018 року Михайло продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3890 2390
Одержувач: Левчук Вікторія (мама)
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Цирульнетерапія.
20-08-2018

Цирульнетерапія.

Раз на місяць до нас приїздить команда майстрів, аби допомогти...
АртСтудія.
19-08-2018

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Юлії Волкової створюємо стильні...
АртСтудія.
17-08-2018

АртСтудія.

В компанії Лесі Максаєвої, Ірини Зінченко, Міли Ольховик, Олени...
Чаювання.
16-08-2018

Чаювання.

У нас "Чаювання" - формат спілкування за чаєм між батьками та з...
АртСтудія.
15-08-2018

АртСтудія.

Сьогодні Валентина Дубицька вчить нас малювати вовною. Ретельно...
АртСтудія.
14-08-2018

АртСтудія.

На столах кольорові соломинки, довгі дерев яні палички, картон...
АртСтудія.
13-08-2018

АртСтудія.

Якщо з являється поклик до творчості, його не варто стримувати....
Фотозона.
13-08-2018

Фотозона.

А пам ятаєте у нас на зустрічі Переможців була фотозона? От і...
АртСтудія.
12-08-2018

АртСтудія.

На столі безліч паперових серветок - ми створюємо оригінальні...
АртСтудія.
10-08-2018

АртСтудія.

Разом з Іриною Кіріченко зі спеціального паперу створювали...
Кінофойє.
09-08-2018

Кінофойє.

Якщо вірити у власні сили, то все вдасться! Сьогодні герої...
Малювання.
08-08-2018

Малювання.

Разом з Тетяною Дубицькою сьогодні у техніці правопівкульного...
АртСтудія.
07-08-2018

АртСтудія.

Сині долоньки, різнокольорове обличчя, пофарбовані стіл, сусід...
АртСтудія.
06-08-2018

АртСтудія.

Спекотний серпень розлігся пухнастим ледачим котом й не хоче...
АртСтудія.
05-08-2018

АртСтудія.

Сьогодні у нас малювання навпаки. За допомогою гострої палички...
АртСтудія
03-08-2018

АртСтудія

Коли за вікном спекотне літо, як ніколи хочеться бадьорості....
Колеги.
03-08-2018

Колеги.

Неділя з 30 липня по 3 серпня була присвячена навчанню наших...
Чаювання.
02-08-2018

Чаювання.

У нас Чаювання з Катериною Хливнюк. Сьогодні маємо можливість...
Ляльковий театр.
01-08-2018

Ляльковий театр.

Сьогодні з нами Театр ляльок Каспер та дивимося лялькову...
АртСтудія.
31-07-2018

АртСтудія.

Ви думаєте розфарбовки це просто? А от нічого подібного! Для...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments