Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Акопян Аліса
Акопян Аліса
4 лютого 2013 р.н.
Херсонська обл., м. Каховка
Діагноз: білатеральна пухлина Вільмса
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Гаяне

В середині травня 2016 року у дитини почалися проблеми зі здоров'ям - чотири рази ангіна з високою температурою, запор. Аналіз крові був то поганим, то в межах норми. В кінці червня, відпочиваючи на природі, батьки звернули увагу, що у дочки асиметричний живіт. Показалися лікарю, який направив в обласну лікарню. На УЗД виявили новоутворення нирок. Після тижня обстеження в онкогематологічному відділенні, дівчинку направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз і з жовтня 2016 року Аліса поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 7033 9134
Одержувач: Акопян Гаяне Едуардівна
Данишенко Софія
Данишенко Софія
26 листопада 2010 р.н.
Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Олешків
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Лариса

У березні 2017 року помітили у дитини в сечі кров. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні дівчинці повторили УЗД, взяли аналізи. Обстеження на КТ треба було довго чекати. Щоб не втрачати час, батьки привезли доньку в НІР. З квітня 2017 року Софія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1166 7539
Одержувач: Данишенко Василь Дмитрович
Каряка Максим
Каряка Максим
13 жовтня 2004 р.н.
Дніпропетровська обл., Томаківський р-н, с. Преображенка
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки головного мозку.
Група крові: А (II) Rh (+)
Батько Андрій

З січня 2015 року хлопчик періодично став скаржитися на головний біль. Поступово болі почастішали і почали посилюватися. У вересні, на занятті в школі, дитині стало погано, почалася блювота. Хлопчика відвели до поліклініки. Терапевт направила в районну лікарню до невропатолога. З районної, в обласну. Зробили МРТ, виявили новоутворення. На початку жовтня прооперували, встановили діагноз, погодили лікування в НІР і почали курси хіміотерапії. На блоки з метатріксатом дитина приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7553 6375 7895
Одержувач: Каряка Андрій Григорович.
Цирень Ганна
Цирень Ганна
13 лютого 2011 р.н.
м. Київ
Діагноз: рабдоміосаркома м'яких тканин лівої стопи.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

Наприкінці 2015 року мама звернула увагу на гематому у дитини на мізинці лівої ноги. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і доктор призначив мазь. Через місяць знову звернулися з тією ж проблемою. Зробили УЗД і знову призначили мазь. Через місяць «гематома» збільшилася. Лікар рекомендував видаляти операбельним шляхом. Хірург подивився результати УЗД і відправив в НІР на консультацію. Після обстеження, з березня 2015 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6579 9490
Одержувач: Цирень Роман Миколайович.
Руденко Макар
Руденко Макар
11 грудня 2012 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

У вересні 2016 року дитина несподівано вирвала. Звернулися до педіатра. На УЗД виявили новоутворення в печінці. Після обстеження, КТ, хлопчика направили до хірурга, той, в свою чергу, в обласну лікарню. Дитині необхідна була тонкогольна біопсія, тому хлопчика направили в НІР. З грудня 2016 року Макар поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Дейнега Денис
Дейнега Денис
3 серпня 2014 р.н.
Донецька обл., м.Дружківка
Діагноз: нейробластома
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Світлана

В кінці серпня 2016 року у дитини почалася блювота і пронос. Звернулися до інфекціоніста. Вирішили, що хлопчик отруївся чимось. Призначені ліки через п'ять днів зупинили пронос. Але в один день, вранці, на голові у дитини виявили гулю на лобі і синець під оком. Вирішили, що не помітили, коли дитина вдарилася. Через два дні звернулися до травматолога. Після обстеження, рентгена, УЗД, дитину направили в обласну лікарню, а звідти, одразу в НІР. З вересня 2016 року Денис почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5167 9856 9006 5172
Одержувач: Дейнега Світлана Анатоліївна
Пасько Надія
Пасько Надія
23 липня 2004 р.н.
м.Хмельницький
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Клавдія

У жовтні 2016 року дівчинка отримала удар баскетбольним м'ячем по нозі. Кілька днів протималася припухлість і все зійшло. У грудні довелося серйозно перехворіти грипом. На місці удару з'явилося ущільнення. Звернулися до травматолога в міську лікарню. Зробили рентген, КТ і виявили новоутворення. В середині грудня зробили відкриту біопсію. За гістологією встановили діагноз і з лютого 2017 року Надя розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 1962 1233
Одержувач: Пасько Клавдія Сергіївна
Бойко Настя
Бойко Настя
9 квітня 2015 р.н.
Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Cорока
Діагноз: пухлина VI шлуночка головного мозку
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У червні 2016 року батьки звернули увагу на незвичну поведінку дитини. Дочка стала нервовою, слабкою, перестала повзати і намагатися ходити. Звернулися в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення і дівчинку направили в Інститут нейрохірургії. На даний момент пухлина виявилася неоперабельною. У липні дитині встановили шунт і направили в НІР, де розписали протокол лікування. Курси хіміотерапій Настя проходить в обласній лікарні. На курси з метатріксатом приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Головко Вадим
Головко Вадим
19 жовтня 2002 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчуг
Діагноз: саркома Юінга лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Віталіна

Після падіння з велосипеда в 2015 році, почало боліти коліно лівої ноги. Ортопед призначив процедури і з місяць лікували забій. У школі дитина знову вдарила коліно, знову з'явилися болі. Хлопчика тричі госпіталізували в лікарню і лікували проблемне коліно. У жовтні 2016 року на уроці фізкультури у дитини щось хруснуло в коліні, хлопчик не зміг встати на ногу. Швидкою госпіталізували в міську лікарню. Дитина пройшла призначений курс лікування в три тижні і виписали додому. У школу ходив накульгуючи, з фіксуючою пов'язкою, зі знеболюючими. Знову звернулися до ортопеда зі скаргами на болі, які не проходять. Тепер дитину госпіталізували у відділення старшого віку міської лікарні. Зробили рентген, КТ, зателефонували НІР. З березня 2017 року Вадим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення картки 5168 7426 0293 7421
Одержувач: Головко Віталіна Іванівна
Погрібний Артем
Погрібний Артем
16 червня 1999 р.н.
м. Рівне
Діагноз: ембріональна карцинома лівого яєчка
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Тетяна

У вересні 2015 року дитина почала скаржитися на болі в яєчку. Уролог призначив антибіотики. Після місяця лікування болі поновилися, яєчко було злегка збільшеним. Ще через два тижні з'явилися скарги на болі в животі. Після УЗД хлопчика направили на консультацію в НІР. КТ, УЗД, біопсія, підтвердили злоякісність процесу. У листопаді видалили яєчко і 6 курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Через півроку після закінчення лікування з'явилися болі в попереку. Погріли і хворіти перестало. Буквально відразу ж хлопчик перехворів грипом. Болі поновилися і посилилися. Приїхали на чергову перевірку і на обстеженні запідозрили метастаз в заочеревинному просторі. На консультацію в НІР приїхали тільки через місяць. Не хотілося вірити в існування метастазу. Розписали хімію і два курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З березня 2017 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7573 1841 4549
Одержувач: Погрібна Тетяна
Довбиш Кирило
Довбиш Кирило
10 листопада 2015 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Марина

У квітні 2017 року батьки виявили невелике ущільнення у сина на шиї. Незабаром з'явилася шишка на голові. Звернулися до педіатра, проконсультувалися у травматолога, зробили рентген, який не викликав побоювань. Аналіз крові показав низький рівень гемоглобіну. Хлопчик ставав млявим, стали помітними зміни верхньої і нижньої повіки - з'явилися синці. Дитину направили в міську лікарню. Необхідна була консультація гематолога, якого не було в лікарні. Через інтернет батьки записалися на прийом до лікаря в поліклініці Охматдит. Хлопчика госпіталізували в гематологію, зробили пункцію, МРТ і направили в НІР. З травня 2017 року Кирило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 2557 1415
Одержувач: Довбиш Марина Євгенівна
Мурадов Руслан
Мурадов Руслан
14 вересня 2014 р.н.
Полтавська обл., м. Пирятин
Діагноз: ПНЕТ
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Джерен

У серпні 2016 року, граючи в футбол, хлопчик отримав удар м'ячем в живіт. Через три тижні помітили ущільнення на місці удару. Звернулися до міської лікарні. Зробили УЗД і дитину направили в обласну. Госпіталізували, почали обстеження, направили в НІР на біопсію. Гістологічний аналіз показав доброякісність пухлини, а імуногістохімія підтвердила злоякісність клітин. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З березня 2017 року Руслан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7556 3054 3433
Одержувач: Мурадова Джерен Альбертівна
Рисінський Андрій
Рисінський Андрій
25 червня 2005 р.н.
Київська обл., с. Дмитрівка
Діагноз: саркома Юінга лівої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У жовтні 2016 року у дитини опухла нога. Приїхали в Охматдит. Тиждень лікували остеомієліт. Покращення не було. Зробили КТ і направили на консультацію в НІР. З листопада 2016 року Андрій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Кадар Іван
Кадар Іван
13 квітня 2010 р.н.
Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Сокирниця
Діагноз: нейробластома
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Наталя

У травні 2015 року у дитини з'явилася підвищена температура тіла і біль в суглобах. Приїхали в Закарпатську обласну лікарню, де хлопчикові встановили ревматоїдний артрит і призначили курс лікування на три місяці. До кінця лікування з'явилася асиметрія обличчя. Обстеження на КТ показало наявність пухлини. У листопаді дитині видалили новоутворення і почалися курси хіміотерапій. Пройдено п'ять блоків і в серпні 2016 - аутотрансплантація. Перевірка mibg була в нормі. У квітні 2017 року хлопчик заснув на дві доби - впав у кому. Після МРТ, КТ, в середині квітня, дитину знову прооперували. З травня 2017 року Іван поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 5967 6761
Одержувач: Кадар Наталя
Войналович Єгор
Войналович Єгор
20 жовтня 2016 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку 2017 року у дитини з'явився висип. Викликали педіатра додому. Оглядаючи хлопчика, лікар виявив ущільнення. Зробили УЗД і направили дитину в Охматдит. Після обстеження, консультації з НІР, в січні хлопчика прооперували в хірургії новонароджених клініки Охматдит. Гістологію перевіряли і переперевіряли з місяць. Встановили діагноз і з березня 2017 року, Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 3161 7479
Одержувач: Войналович Олена Юріївна
Роман Яна
Роман Яна
1 вересня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Нова Збур'ївка
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У вересні 2016 року виявили ущільнення на ключиці. Припустили, що це лімфовузол. За місяць він збільшився і звернулися до районного травматолога, який направили в обласну лікарню. За результатами УЗД, КТ, з підозрою на саркому, направили в НІР. Перша біопсія була малоінформативною. За другою встановили діагноз і з грудня 2016 року Яна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7450 1035 7819
Одержувач: Роман Юлія Віталіївна
Мусієнко Артем
Мусієнко Артем
30 листопада 2008 р.н.
Полтавська обл., м.Лубни
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Світлана

У серпні 2014 року дитина почала скаржитися на періодичні болі в животі. Педіатр нічого підозрілого не побачила. Через тиждень знову звернулися з такими скаргами. З підозрою на панкреатит, дитину госпіталізували в лікарню. Після УЗД, консультації хірурга, направили в обласну. Почали антибіотикотерапію і продовжували обстеження. Після консультації з НІР, розписали хіміотерапію і лікування хлопчик проходив за місцем проживання. З вересня 2014 року по квітень 2015 Артем пройшов 7 хіміотерапій і операцію. На черговій перевірці в грудні 2016 року, виявили рецидив. Після телефонної консультації з НІР, два курси хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. На початку лютого дитину прооперували в Інституті Шалімова. З березня 2017 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4731 2191 0552 9121
Одержувач: Мусієнко Світлана Андріївна
Гороховський Єгор
Гороховський Єгор
12 березня 2003 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Наталія 

Єгор старший з трьох дітей в родині. У серпні 2016 року відпочивав місяць в таборі як дитина з багатодітної сім'ї. У жовтні у хлопчика іноді стала проявлятися невиразна мова і порушення ходи. У грудні всією сім'єю перехворіли на грип. У дитини стала помітною хиткість в ході, почало косити око. Після новорічних свят домовилися про візит до лікаря, але в школі, дитині стало погано. Госпіталізували в обласну лікарню. Зробили КТ, МРТ та нейрохірург запропонував спостерігатися з місяць. Стан погіршився. Знову звернулися до лікаря. На обстеженні було помітно, що пухлина розрослася. На початку березня зробили операцію. В кінці березня 2017 року Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Барбашина Ніка
Барбашина Ніка
28 лютого 2012 р.н.
Полтавська обл., м. Пирятин
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У лютому 2017 року мама помітила у дитини якесь ущільнення під правим ребром. Звернулися до педіатра. Зробили УЗД, припустили кісту і направили в поліклініку Охматдиту. З підозрою на кісту, на кінець лютого, запланували операцію. Але операцію довелося відкласти, тому що дівчинка захворіла на пневмонію. Два тижні лікування і батьки помітили, що ущільнення почало активно збільшуватися. В обласній лікарні направили в онкогематологію. Зробили МРТ і направили в НІР на біопсію. Біопсію не стали брати, онкомаркери були негативними. В Охматдиті, в кінці березня, з підозрою на кісту, взяли на операцію. Але в ході операції новоутворення чіпати не стали - схоже на пухлину. Гістологію перевірили в НІР. З квітня 2017 року Ніка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Саморядова Ксенія
Саморядова Ксенія
22 вересня 2008 р.н.
м. Луганськ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

З літа 2016 року дівчинка періодично скаржилася на болі в нозі. У лютому 2017 вже стало боляче ставати на ногу. Звернулися до травматолога в поліклініці. Зробили рентген і направили дитину в обласну лікарню. Після тижня обстеження припустили три діагнози і порекомендували батькам шукати клініку. Приїхали в НІР. Оформили статус переселенця і з березня 2017 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Приватбанк
Поповнення картки 4149 4378 6645 1162
Одержувач: Саморядова Людмила Михайлівна

Події

Дивовижне малювання.
21-06-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні, у День літнього сонцестояння, в техніці...
Лялькова вистава.
20-06-2017

Лялькова вистава.

Ми сьогодні рятуємо гусеня від хитрющої лисиці. У нас з...
Дивовижні вузлики.
19-06-2017

Дивовижні вузлики.

З Ольгою Лукаш сьогодні виплітаємо браслетики. Якщо правильно...
Зі святом!
18-06-2017

Зі святом!

З Днем медичного працівника! Здоров я, миру, добробуту! Дякуємо...
День батька.
18-06-2017

День батька.

Сьогодні з багатьма країнами є нагода святкувати День батька....
Квілінг.
18-06-2017

Квілінг.

Сьогодні у нас особлива аплікація! З Катериною Романенко...
Цирюльнетерапія.
16-06-2017

Цирюльнетерапія.

Сьогодні у нас цирюльнетерапія. Як відомо, краса врятує світ!...
Кінофойє.
15-06-2017

Кінофойє.

Сьогоднi кiнофойє. Дивимося мульт "Вгору". Насмiялися! Коли...
День донора.
14-06-2017

День донора.

Сьогодні Всесвітній день донора крові! Безоплатного донора...
СтудКраб.
14-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні з Тимофієм Щербій вітали донорів! За допомогою ножиць...
Вузелковий батік.
13-06-2017

Вузелковий батік.

Сьогодні знайомились з цікавою технікою фарбування тканини....
Валяна панда.
12-06-2017

Валяна панда.

Сьогодні Світлана Марченко знайомила нас з бамбуковим...
СтудКраб.
11-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні Євгенія Новікова вчила нас створювати пташок з...
АртСтудія.
09-06-2017

АртСтудія.

Якщо хочеться творити - творити можна з будь-чого. Головне...
Чаювання.
08-06-2017

Чаювання.

Сьогодні чаюємо з Катериною Хливнюк. Формат спілкування з...
Дивовижне малювання.
07-06-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні з Тетяною Дубицькою у техніці правопівкульного...
Малюємо на молоці
06-06-2017

Малюємо на молоці

Сьогодні у нас не просто малювання, а захоплюючий експеримент....
Паперова пташка.
05-06-2017

Паперова пташка.

Сьогодні Катерина Хливнюк допомагала нам створювати райську...
СтудКраб.
04-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні з Тетяною Мариняк та учнями Київської дитячої школи...
Вовняні рибки.
02-06-2017

Вовняні рибки.

З вовни можна не тільки валяти . Сьогодні з Вікторією Болобан...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми Про що мріє тринадцятирічна дівчинка з Одеси? Її мрія коштує стільки ж скільки коштує Mersedes-Benz. Тільки ця мрія дозволить не шикувати роз їжджаючи, а ходити, танцювати, радіти життю. Проблеми почалися з жовтня 2012 року, коли виявили не зрозумілий синець, а через рік встановили рак кістки. Агресивне лікування, п ять операцій. Вона все витримала. Вже четвертий рік ремісії, але боротьба за ногу продовжилася. Лєру готують до встановлення німецького модульного ендопротезу. Операцію треба встигнути зробити в травні-червні цього року. ПІБ: Франко...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Murahy.com
Ми підключені до фондів-отримувачів Першої благодійної торгової платформи Murahy.com. У кожного з нас є речі, якими ми не користуємося: щось набридло або вийшло з моди, для чогось знайшлася заміна, якісь речі подарували, а щось купувалося через примху. Сьогодні кожна така річ комусь може знадобитись, а комусь врятувати життя. Все просто. Загляньте до своєї шафи, комірчини чи просто до гаража. Перевірте, чи є у вас там речі (електроніка, одяг, книжки, іграшки, аксесуари та ін.), які вам вже не потрібні, але все ще не втратили своєї актуальності. Фотографуєте, завантажуєте до каталогу...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments