Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Побережний Вадим
Побережний Вадим
4 травня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: карцинома правої легені
Група крові: А (II) Rh (+)
Батько Руслан

У листопаді 2017 року, під час планової медкомісії у військкоматі, на флюорографії виявили якесь затемнення. Зробили КТ й хлопчика направили на консультацію до фтизіатра. Після двох тижнів обстеження, біопсії направили в НІР. З січня по квітень 2018 року пройдені операція та дві хіміотерапії. Ще 4 курсу хіміотерапії скасували, враховуючи важку переносимість і складність операції. Раз на місяць дитина проходила рентген, а в липні на КТ помітили якісь зміни в печінці. З серпня 2018 року Вадимові знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 5579 5040
Одержувач: Побережний Руслан
Макаренко Данило
Макаренко Данило
26 жовтня 2003 р.н.
м. Харків
Діагноз: саркома Юінга правої великогомілкової кістки
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Надія

В кінці січня 2020 року помітили якесь ущільнення на нозі. Воно абсолютно не турбувало, спостерігали близько півтора місяців і звернулися в поліклініку. Хлопчика направили в Інститут ім. Ситенка. У зв'язку з карантином обстеження затягнулося, два тижні чекали результат біопсії. Через півтора місяці направили в НІР. Підтвердження діагнозу чекали ще від трьох лабораторій і з травня 2020 року Данило поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5363 5420 1113 0250
Одержувач: Макаренко Надія
Васильчук Іван
Васильчук Іван
8 березня 2010 р.н.
Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Чорнобаївка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Людмила

У травні 2018 року дитина почала періодично скаржитися на нічні болі в попереку. У серпні звернулися до педіатра. Здали аналізи, які були в нормі, але направили в обласну лікарню. Огляд вузьких фахівців теж не викликав ніяких тривог. У вересні хлопчикові стало погано, почалася блювота. З підозрою на апендицит госпіталізували в хірургічне відділення. Апендицит виключили і направили в діагностичне відділення. Обстежили, зробили УЗД і на КТ виявили новоутворення. Направили в НІР. Але тут засумнівалися в наявності пухлини і направили в Інститут фтизіатрії і пульмонології. Місяць чекали з відпустки фахівця, але туберкульоз не підтвердили. Знову направили в НІР. Біопсія в листопаді 2018 року виявилась неінформативною. У грудні біопсію взяли лапараскопічно. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У квітні 2019 року зробили операцію і ще два курси хіміотерапії. У вересні на mibg в Італії показало, що є накопичення, але без патологічного процесу. Було прийнято рішення призначити променеву терапію. В Охматдиті призначили остеографію, яка показала наявність вогнищ в кістках скелету. Тому променеву терапію скасували. Не показано. Хлопчик пройшов два курси хіміотерапії за місцем проживання. З лютого 2020 року Івана готують до аутотрансплантації у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 5375 9800 9003 7762
Одержувач: Васильчук Людмила
Курінна Поліна
Курінна Поліна
16 грудня 2008 р.н.
Луганська обл., м. Сєвєродонецьк
Діагноз: пінеобластома 3-го шлуночка головного мозку
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Галина

В середині грудня 2019 року у дівчинки з'явилася нудота, головний біль. Вирішили, що отруєння. Але коли дитина поскаржилася, що двоїться в очах, звернулися до окуліста. Разом з окулістом прийшли до невролога, який направив на МРТ. Виявили новоутворення і направили в Київ, Інститут нейрохірургії. В середині січня встановили діагноз і в січні-лютому пройшли три операційних втручання з видаленням пухлини, встановленням шунта. З березня 2020 року для продовження лікування Поліну госпіталізували у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8851 7528
Одержувач: Савелій Анастасія (тітка)
Білявський Матвій
Білявський Матвій
1 вересня 2018 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна карцинома крижово-куприкового відділу
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Ірина

В середині листопада 2019 року мама виявила на попі у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга, а той до онколога. Після консультації онколога в приватній клініці, МРТ, КТ, направили в НІР на біопсію. З грудня 2019 року Матвій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4678 0800 9007 5156
Одержувач: Білявська Ірина
Коваль Денис
Коваль Денис
24 січня 2008 р.н.
Чернігівська обл., Коропський р-н, смт. Понорниця
Діагноз: остеосаркома лівої тазостегнової кістки
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Леся

Денис два роки як професійно займався міні-футболом. У листопаді 2019 року невдало впав, забив стегно. Коли за тиждень скарги на занепокоєння в нозі не припинилися, звернулися в поліклініку. Лікар сказала не турбуватися, пройде. Через тиждень знову звернулися. Виявили збільшений лімфовузол, призначили антибіотики і сказали не хвилюватися. Через тиждень знову звернулися з тими ж скаргами. Дитину направили до районної лікарні. Зробили рентген і, з підозрою на перелом тазостегнової кістки, направили в обласну лікарню. Обстеження, рентген, КТ і хлопчика направляють в НІР. Після біопсії встановили діагноз і з січня 2020 року Денис почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 4333 6712
Одержувач: Коваль Олеся
Прудкогляд Ілля
Прудкогляд Ілля
19 березня 2016 р.н.
Донецька обл., м. Краматорськ
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

У жовтні 2019 року хлопчикові готувалися видаляти аденоїди, здавали аналізи. Вранці виявили в сечі кров. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД. Дитину направили в обласну лікарню до дитячого онколога. Зробили КТ і направили в НДР. Після обстеження, з листопада 2019 року Ілля почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1429 0917
Одержувач: Прудкогляд Олена
Дьяков Михайло
Дьяков Михайло
14 лютого 2008 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: пласкоклітинна нозофарінгінальна карцинома носоглотки
Група крові: B(III) Rh()
Мама Наталя

У жовтні 2019 року хлопчик почав хропіти уві сні. Видалили аденоїди в грудні і відправили матеріал на гістологію. Виявили онкологію й направили до Києва. Дитину обстежували з місяць і, з лютого 2020 року, Михайло поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 9459 6019
Одержувач: Дьякова Наталія
Ланков Артем
Ланков Артем
14 серпня 2010 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Синельникове
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

У жовтні 2019 року зі скаргами на болі в руці звернулися в обласну лікарню. Зробили рентген, припустили «гематогенний остеомієліт» і прооперували. Гістологічне дослідження матеріалу не показало онкології і почали антибіотикотерапію. Хлопчик продовжував скаржитися на біль. Зробили рентген, УЗД, КТ, виявили гнійний процес і в кінці листопада знову прооперували. На початку грудня дитину виписали додому. Через тиждень плече опухло і хлопчика знову прооперували. Матеріал на гістологію повезли в НІР, де і встановили діагноз. До січня були в лікарні, тому що відкрилася кровотеча з рани. З початку січня 2020 року батьки самі привезли Артема у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2537 1813
Одержувач: Ланкова Олена
Сімко Андрій
Сімко Андрій
25 жовтня 2005 р.н.
м. Одеса
Діагноз: саркома Юінга першого ребра зліва
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена 

Дитина активна, тому, коли в грудні 2018 року почав скаржитися на біль у плечі й ключиці, то вирішили, що просто потягнув руку. За три дні біль посилився. Приїхали в районну лікарню до невропатолога. Доктор припустив защемлення. Тиждень призначеного лікування не допоміг. Хлопчика оглянув хірург і помітив невелике викривлення хребта. Рентген показав зміщення шийних хребців. Дитина тиждень проходила з коміром. Рука почала синіти і німіти, біль посилився. Хлопчика направили в обласну лікарню. Призначили доплерографію й стало зрозуміло, що прохідності судин щось заважає. У міській лікарні тиждень чекали чергу на КТ. Виявили новоутворення і терміново направили в Київ. Після обстеження встановили діагноз і з березня 2019 року Андрій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Архипчук Дмитро
Архипчук Дмитро
4 червня 2002 р.н.
Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Куцуруб
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Наталія

У жовтні 2019 року помітили, що у хлопця припухла нога. Діма активно займався футболом і волейболом, тому без особливого занепокоєння звернулися до травматолога в районну лікарню. Рентген показав надрив м'яза, призначили відповідне лікування. Хлопець зменшив навантаження на ногу і три тижні лікували мазями. Набряк не зник, а після випадкового удару в ногу, почав збільшуватися. Знову звернулися в районну лікарню, повторний рентген не викликав занепокоєння. Зробили УЗД і побачили, що лопнули судини. Травматолог уточнив чм не підвищувалася температура тіла, мама підтвердила, що підвищення температури було, і хлопця направили в обласну лікарню. За результатами КТ і аналізів припустили саркому Юінга і направили в НІР. Двічі брали біопсію, встановили діагноз. З січня 2020 року Дмитро почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 8042 2055
Одержувач: Архипчук Наталія
Мазур Вероніка
Мазур Вероніка
24 квітня 2014 р.н.
Хмельницька обл., Новоушицький р-н, с. Куча
Діагноз: недиференційована злоякісна пухлина малого тазу
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Віта

У жовтні 2019 року, з підозрою на цистит, педіатр направила дитину на УЗД. Дівчинку направили в обласну лікарню, де виявили доброякісну пухлину і рекомендували спостерігати. У лютому у дитини почалася блювота і почала підвищуватися температура тіла. Дівчинку госпіталізували в інфекційне відділення, почали антибіотикотерапію. Через два тижні після курсу лікування, знову почалася блювота, лікар рекомендувала промивати ніс. Батьки звернулися в лікарню в іншому районі. Дитину направили в обласну лікарню з підозрою на нефроденіт. Після КТ дівчинку направили в НІР. З квітня 2020 року Вероніка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Краля Карина
Краля Карина
25 серпня 2014 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський район, смт. Городниця
Діагноз: ангіофіброма гортані і верхньої третини трахеї, рецидив
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

У 2014 році у дитини почалися сильний нежить і кашель, з часом з'явилася задишка. За місцем проживання дівчинці поставили діагноз «бронхіт» і призначили лікування, яке призвело до ускладнень і реанімації. Після реанімації припустили поліп гортані і направили в Охматдит. Провели операцію і взяли матеріал на гістологію, за результатами якої й встановили діагноз. З 2014 по 2016 роки дівчинка пройшла шість курсів хіміотерапій і в 2016 році закінчила спецлікування.
На черговій перевірці, в липні 2019 року, на КТ побачили вогнища в легенях і лімфовузлах. Два курси хіміотерапії дівчинка пройшла за місцем проживання і з вересня 2019 року поступила на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4993 4175 1780
Одержувач: Краля Ірина
Гуссак Ростислав
Гуссак Ростислав
5 березня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н., м. Калуш
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У червні 2018 року хлопцю почало сильно боліти коліно. У районній травматології поставили діагноз «запалення колінного суглоба». За місяць лікування стало трохи легше, але через три місяці біль посилився знову. В обласній лікарні госпіталізували і два тижні знову лікували запалення суглоба. Знову настало полегшення, але через два місяці помітили набряк на стегні. В обласній лікарні зробили УЗД і виявили новоутворення. Провели КТ, біопсію і поставили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапій хлопець пройшов за місцем проживання. З липня 2019 року Ростислав приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку на аутотрансплантацію.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7118 5994
Одержувач: Гуссак Ірина
Щербак Лілія
Щербак Лілія
23 грудня 2014 р.н.
Харківська обл., Коломацький р-н, с. Шляхове
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: АВ(IV) Rh(+)
Мама Оксана

У жовтні 2015 року впродовж місяця у дитини трималася підвищена температура тіла. Вирішили, що ріжуться зубки. Але коли в грудні дівчинка перестала вставати на ніжки, почали обстежувати і направили в обласну лікарню зі скаргами на підвищене ШОЕ. КТ виявила в заочеревинному просторі солідне утворення в яке залучені основні судини і воно є неоперабельним. МРТ, відкрита біопсія, встановили діагноз, в НІР розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У червні 2017 року на mibg-скануванні в Італії виявлена ​​зона інтенсивного накопичення в лівій наднирковій області, що вказувало на активність пухлини. Дитині призначена підтримуюча терапія. Пухлина як і раніше активна. У вересні 2017 року консиліум призначає mibg-терапію. Дівчинка отримала дев'ять циклів біотерапії і в лютому 2018 пройшла другий курс mibg-терапії. Потім послідували ще півроку підтримуючої терапії. Новоутворення без динаміки. З січня 2020 року Ліля поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5167 9851 0003 8272
Одержувач: Щербак Оксана
Погребний Микола
Погребний Микола
10 травня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Катя 

У грудні 2018 року дитина перехворіла вітрянкою. Незабаром помітили, що у хлопчика збільшений живіт і звернулися до педіатра. Зробили УЗД, госпіталізували і направили в НІР. Після обстеження, УЗД, КТ встановили діагноз і з лютого 2019 року Микола поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Філімонова Діана
Філімонова Діана
19 вересня 2002 р.н.
Запорізька обл., м.Бердянськ
Діагноз: аденомокарцінома органів малого тазу
Група крові: А(II) Rh(-)
Бабуся Тетяна

З п'яти років бабуся є опікуном дівчинки. Мама позбавлена ​​батьківських прав. Діана заочно вчиться і працює в Києві бариста. У січні 2020 року дівчинку госпіталізували по швидкій зі скаргами на болі в животі. Екстрено провели лапароскопію, виявили новоутворення. Близько десяти днів дитину обстежували, КТ, МРТ й направили в НІР. Знову почалися обстеження. З місяць не могли встановити діагноз. В кінці березня 2020 року Діана почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1260 1115
Одержувач: Філімонова Тетяна
Антоненко Ксенія
Антоненко Ксенія
17 серпня 2007 р.н.
м. Одеса
Діагноз: остеосаркома нижньої третини лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ольга

На початку червня 2019 року дівчинка вдарилася ногою, після чого з'явилися періодичні болі. За місяць біль не минув, тому звернулися до хірурга в районну поліклініку, провели рентген, який не викликав занепокоєння. В обласній лікарні провели повторний рентген і КТ, яке показало наявність новоутворення. Провели МРТ, біопсію й встановили діагноз. З липня 2019 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0255 4404
Одержувач: Антоненко Ольга
Іваненко Люба
Іваненко Люба
30 січня 2014 р.н.
Житомирська обл., Малинський р-н, смт. Гранітне
Діагноз: гангліонейробластома заднього верхнього середостіння і спинно-мозкового каналу
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Валя

У жовтні 2019 року дівчинка почала часто хворіти. Звернулися до районної поліклініки, встановили діагноз «бронхіт» і відправили на рентген. Рентген показав наявність новоутворення і дитину направили в Охматдит. Батькам порадили звернутися в НІР, але, так як рекомендованого лікаря необхідно було чекати два тижні, батьки відвезли дитину в міську клінічну лікарню № 17. В середині листопада в 17-ій лікарні взяли біопсію, а ввечері у дитини віднялися ноги - частина пухлини давила на спинний мозок. Провели операцію і взяли матеріал на гістологію, яка показала, що клітини доброякісні. Батьки звернулися в НІР, де перевірили ще раз матеріал дослідження і виявили 40% злоякісних клітин. З кінця січня 2020 року Люба почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Калюжний Діма
Калюжний Діма
23 квітня 2010 р.н.
Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Олена

На початку червня 2016 року хлопчик забив ногу. Через два тижні звернулися до лікаря зі скаргами на біль і кульгавість. Зробили рентген, який не викликав занепокоєння у лікаря. Призначили електрофорез. Після курсу лікування знову звернулися до лікаря з тими ж скаргами. Зробили рентген та виявили значну зміну кістки й новоутворення. Дитину направили в обласну лікарню. Біопсія показала доброякісність процесу. Направили в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і хлопчика направили в НІР. З жовтня 2016 по жовтень 2017 Діма пройшов чотирнадцять хіміотерапій і операцію по кріодиструкції кістки з аутопластикою пластиною. На черговій перевірці виявлено рецидив. З жовтня 2018 року Діма знову поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення рахунку 4149 4996 4568 4224
Одержувач: Калюжна Олена

Події

Святкування.
01-06-2020

Святкування.

Сьогодні смакуємо піцу та тортики. Сьогодні найстаріше свято,...
Карантин.
30-05-2020

Карантин.

Скучили за нами лікарняні клоуни. В коментарях до відео чекають...
Карантин.
28-05-2020

Карантин.

Сьогодні розвагою для дітей будуть гравюри для старших та...
Карантин.
26-05-2020

Карантин.

Сьогодні відео-заняття з Мариною Крук правопівкульне малювання....
Карантин.
22-05-2020

Карантин.

Сьогодні потрібні кольоровий папір, ножиці, клей, вправність в...
Карантин.
20-05-2020

Карантин.

Геометричне згинання та складання паперу давній вид мистецтва,...
Карантин.
18-05-2020

Карантин.

В кожній палаті є пензлики, але вони нам сьогодні не потрібні....
Карантин.
14-05-2020

Карантин.

В карантинні дні час пригадати, що в цей день тижня у нас були...
Карантин.
12-05-2020

Карантин.

Ми вже працювали з розфарбовками та аплікаціями. Сьогодні кожен...
День матері.
10-05-2020

День матері.

Спокійніше, коли мама біля тебе, коли відчуваєш турботу, коли...
Карантин.
08-05-2020

Карантин.

Виростити печеру з кришталем або кришталеву корону,...
Підтримка.
07-05-2020

Підтримка.

Олімпійська родина завжди підтримує пацієнтів відділення...
Карантин.
06-05-2020

Карантин.

Сьогодні старшим пропонуємо подорож та ознайомлення з...
Карантин.
04-05-2020

Карантин.

Аплікація завжди давала можливість цікаво провести з дитиною...
Карантин.
30-04-2020

Карантин.

В кожній палаті є коробка з матеріалами для творчості олівці,...
Карантинні рішення.
29-04-2020

Карантинні рішення.

Ситуація в країні вимагає від фонду додаткових проектів. Якщо...
Карантин.
28-04-2020

Карантин.

Вишивання бісером та стрічками для старших, а картини з пайєток...
Карантинні рішення.
27-04-2020

Карантинні рішення.

З сьогоднішнього дня госпіталізація у відділення дитячої...
Карантин.
26-04-2020

Карантин.

Сьогодні створюємо 3D черепаху, для цього комбінуємо аплікацію...

Акції

Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться". Богдан звичайний симпатичний парубок із протезом замість правої ноги. В 14 років йому довелося пройти лікування при онкології. Ампутували ногу. Закінчивши хіміотерапії, одягнувши протез, життя продовжилося. Приховувати протез не захотів одразу. Не захотів косметику. Почав працювати провайдером місцевого оператора. Життя налаштовувалося. Через сім років після агресивного лікування у Богдана почало щось поколювати під ребром. Лікарі розбиралися декілька місяців, призначаючи різні курси лікування. Знайшлися ті, хто розібрався,...
Далi
Лікування під час пандемії.
"З понеділка госпіталізують у відділення тільки при наявності тесту на covid-2019", почуте в п ятницю приголомшило. І це у відділення дитячої онкології, коли на результат впливають й вчасно отримані курси хіміотерапії. Почали моніторити можливості і варіанти рішення. З понеділка уклали договір з лабораторією та почали тестування. Але відчуття чому за це мають платити батьки не полишало. Підняли галас на соціальних сторінках, шукали офіційних пояснень від МОЗ, спілкувалися з телеканалами. Розуміння необхідності тестування методом ПЛР на covid-2019 усіх, хто госпіталізується у відділення,...
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. УВАГА! Під час карантину донорів приймають у вівторок та четвер з 10.00 до 13.00 Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися,... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments