Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Жиров Єгор
Жиров Єгор
12 січня 2006 р.н.
Луганська обл., м Лисичанськ
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

Після активної гри, в березні 2017 року, на нозі, трохи вище коліна з'явилася припухлість. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і хлопчика направили до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка. У НІР не було місця для госпіталізації. В Інституті ім.Сітенка зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, де дитина пройшла два курси хіміотерапії. На блоки з метотрексатом, з липня 2017 Єгор приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0306 8231
Одержувач: Ткачова Тетяна Костянтинівна (мама)
Мартишин Вероніка
Мартишин Вероніка
10 лютого 2008 р.н.
Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Путятинці
Діагноз: гангліоневрома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

В кінці травня 2018 року дівчинка почала скаржитися на болі в животі. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД і, з підозрою на кісту яєчника, дитину направили в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення й відразу ж прооперували. Видалити вдалося тільки частинину. Зробили гістологію, встановили діагноз та на два місяці відпустили додому. На перевірці зробили КТ і стало зрозуміло, що пухлина росте. Дівчинку направили в НІР. Після місяця обстеження, з вересня 2018 року Вероніка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гегельський Саша
Гегельський Саша
27 вересня 2002 р.н.
Черкаська обл., м. Шпола
Діагноз: остеосаркома н / 3 правої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
мама Наталя

У лютому 2018 року з'явилися періодичні болі в нозі. Через місяць звернулися до травматолога в районну лікарню. За результатом рентгена доктор сказав, що була тріщина, але затяглася, і призначив гель й сольові ванночки. Через десять днів повторили рентген, і доктор призначив інший гель та компреси. Сказав робити десять днів. Після трьох процедур, розуміючи, що з'явилися постійні болі та нога почала опухати, звернулися в обласну лікарню. Госпіталізували в травматологію. Зробили КТ, МРТ, відкриту біопсію і направили на дообстеження до онкодиспансеру. З травня 2018 року Сашу направили у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6499 4709
Одержувач: Гегельська Наталя
Нагорнов Родіон
Нагорнов Родіон
4 грудня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Краматорськ
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Дар'я

На початку лютого 2018 року у дитини кілька разів трапилася блювота. Звернулися до поліклініки. Виявили підвищений ацетон та призначили лікування. Два тижні лікування блювота так і тривала, та додалися скарги на головний біль. Хлопчика госпіталізували в міську лікарню. МРТ зробили в приватній клініці. Виявили новоутворення й направили в Інститут нейрохірургії, де пухлину частково видалили. По гістології встановили діагноз, онколог в НІР розписав протокол лікування. Перший курс хіміотерапії пройшли в обласній лікарні Дніпропетровська. З квітня 2018 року на курс в метатрексатом Родіон поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 2126 1023
Одержувач: Нагорнова Дар'я
Гожда Іван
Гожда Іван
26 жовтня 2013 р.н.
Одеська обл., Іванівський р-н, с. Адамівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Олена

У січні 2018 року помітили, що у дитини збільшується живіт і з'явилася підвищена температура тіла. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД й виявили новоутворення. Хлопчика направили в обласну лікарню. Після обстеження, консультації в НІР, в лютому почали лікування. Чотири курсу хіміотерапії пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. У червні в НІР зробили операцію та ще два курси хіміотерапії знову пройшли в своїй обласній лікарні. З вересня 2018 року на аутотрансплантацію Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3454 6126
Одержувач: Гожда Олена
Бакай Мирон
Бакай Мирон
28 вересня 2013 р.н
м. Дніпро
Діагноз: ПНЕТ м'яких тканин черевної порожнини
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ганна

У січні 2018 року ввечері викликали швидку зі скаргами на болі в попереку, високу температуру тіла, пітливість. З підозрою на апендицит дитину госпіталізували. Апендицит видалили. Через три тижні знову викликали швидку з тими ж скаргами. Лікар припустив ГВРІ та рекомендував звернутися до гастроентеролога. Ще через три тижні хлопчика госпіталізували з високим рівнем ацетону. Мама розповіла про приступи. Зробили УЗД і виявили ущільнення. Після КТ, МРТ запропонували прооперувати. Батьки відмовилися та повезли дитину в ОХМАТДИТ, де обстежили, встановили діагноз й направили в НІР. З травня 2018 року Мирон почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 1549 6075
Одержувач: Бакай Ганна
Бураковська Марина
Бураковська Марина
15 січня 2006 р.н.
Луганська обл., Новопсковський р-н, с.Закотне
Діагноз: пухлина в малому тазу
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку вересня 2018 року у дівчинки заболів живіт. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД, виявили новоутворення великих розмірів та направили в обласну лікарню. Після трьох днів обстеження дитину направили в НІР. З вересня 2018 Марина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Раздобудько Ярослав
Раздобудько Ярослав
15 вересня 2010 р.н.
м. Дніпро
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анна

У жовтні 2016 року дитина почала скаржитися на болі в спині. Звернулися до поліклініки. Близько трьох місяців по черзі ортопед, нейрохірург, невропатолог намагалися зрозуміти, що з дитиною. Батьки звернулися до ортопеда в обласній лікарні, який призначив МРТ. За результатами обстеження рекомендована була консультація онколога. Хлопчика госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні, провели біопсію. Матеріал привезли в НІР, де встановили діагноз, розписали протокол лікування і сім курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З жовтня 2017 року Ярослав продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 9711 0438
Одержувач: Раздобудько Анна Володимирівна
Побережний Вадим
Побережний Вадим
4 травня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: карцинома правої легені
Група крові: А (II) Rh (+)
Батько Руслан

У листопаді 2017 року, під час планової медкомісії у військкоматі, на флюорографії виявили якесь затемнення. Зробили КТ й хлопчика направили на консультацію до фтизіатра. Після двох тижнів обстеження, біопсії направили в НІР. З січня по квітень 2018 року пройдені операція та дві хіміотерапії. Ще 4 курсу хіміотерапії скасували, враховуючи важку переносимість і складність операції. Раз на місяць дитина проходила рентген, а в липні на КТ помітили якісь зміни в печінці. З серпня 2018 року Вадимові знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 5579 5040
Одержувач: Побережний Руслан
Хвостійонок Богдан
Хвостійонок Богдан
8 листопада 2013 р.н
м. Суми
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Денис

В кінці квітня 2018 року дитина почала частіше хворіти. Постійно турбувало горло. Під час чергового звернення до лікаря зі скаргами на біль в горлі, лор звернув увагу на язик та здуття живота. Після консультації хірурга зробили УЗД та виявили новоутворення. Госпіталізували в обласну онкогематологію, почали обстеження. Після КТ, пункції, направили в НІР. Біопсію брали двічі. Встановили діагноз й з серпня 2018 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.


ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 9259 4024
Одержувач: Хвостійонок Денис
Герасимович Олександра
Герасимович Олександра
17 лютого 2011 р.н.
Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка
Діагноз: саркома Юінга лівої плечової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

На початку 2017 року дівчинка почала скаржитися на біль в руці. Вирішили, що це розтягнення зв'язок. Болі не проходили, звернулися до сімейного лікаря. Взяли аналіз на ревмопробу. Отримавши негативний результат, вирішили, що все-таки це розтягнення. У серпні помітили на руці ущільнення. Знову звернулися до сімейного лікаря. Дитину направили в обласну лікарню. Після рентгену, КТ, двох біопсій, встановили діагноз, пройшли один курс хіміотерапії в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2017 року Саша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3370 5095
Одержувач: Герасимович Тетяна Миколаївна
Пономарьова Поліна
Пономарьова Поліна
16 січня 2009 р.н.
Волинська обл., смт. Любешів
Діагноз: саркома Юінга 8-го ребра справа
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Неля

З 5 років дитині встановлено діагноз «лівосторонній геміпарез». У серпні 2018 року приїхали на планову реабілітацію в санаторій в Луцькому районі. Пройшли обстеження й на УЗД виявили новоутворення. Після консультації в Охматдиті, направили в НІР. З вересня 2018 року Поліна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3418 1098
Одержувач: Пономарьова Неля
Андрушко Ксенія
Андрушко Ксенія
26 травня 2002 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Покров
Діагноз: остеосаркома н / 3 лівої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У жовтні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Мінімізували фізичні навантаження, але через місяць звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген та хірург направив в обласну лікарню на консультацію до онколога. Дитину госпіталізували, зробили КТ, відкриту біопсію. Встановили діагноз і направили в НІР. В Інституті діагноз підтвердили, розписали протокол лікування і перший курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року на курси з метотрексатом Ксенія приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7551 0960 4237
Одержувач: Андрушко Оксана Миколаївна
Родін Андрій
Родін Андрій
23 травня 2006 р.н.
м. Донецьк
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Анна
Біляшов Назар
Біляшов Назар
7 лютого 2003 р.н.
Вінницька обл., м. Жмеринка
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

В кінці вересня 2017 року дитина почала скаржитися на болі в коліні. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген. Нічого підозрілого лікар не побачив. Пояснив стан тим, що хлопчик швидко зростає і призначили кальцій. Біль не припинявся і батьки звернулися в обласну лікарню. Знову рентгенівський знімок був цілком нормальним, знову рекомендували кальцій і спокій. У грудні довелося знову звернутися в обласну лікарню зі скаргами на болі в коліні. УЗД і рентген знову не викликали занепокоєння. Вдома хлопчик підвернув ногу, нога опухла. Приїхали в обласну лікарню. На рентгені побачили новоутворення. Зробили КТ, взяли біопсію, встановили діагноз. З січня 2018 року Назар поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 5127 4149
Одержувач: Біляшова Вікторія Анатоліївна
Суський Костянтин
Суський Костянтин
21 листопада 2013 р.н.
Полтавська обл., смт. Диканька
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору, рецидив-метастаз в головний мозок
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У березні 2016 року у дитини розболівся живіт. На третій день звернулися до педіатра. Зробили УЗД й виявили новоутворення великих розмірів. Після КТ онкогематолог підтвердив діагноз і батьки повезли сина в НІР. Після обстеження, розписали протокол лікування й курси хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. На операцію поїхали до лікаря в Київський міський онкоцентр. У грудні 2016 року в НІР пройшли аутотрансплантацію. У березні 2017 року mibg в Італії показало, що в організмі все чисто. Почали приймати таблетовану підтримуючу хімію. Ще не закінчивши курс, в жовтні, у дитини почалися напади з судомами. Лікарі не могли зрозуміти причину, поки в березні 2018 роки не зробили МРТ та виявили пухлину в лівій тім'яній області. Оперувати треба було терміново, що й зробили в Інституті нейрохірургії. У НІР знову розписали призначення на два курси хіміотерапії з подальшим контролем. Після повернення додому дитині різко стало погано. МРТ показало знову пухлину великих розмірів на місці останньої операції. В середині червня в Інституті нейрохірургії обстежили і на початку липня знову видалили новоутворення. З липня 2018 року Костя поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.


ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6295 7716
Одержувач: Суська Юлія
Благодір Кирило
Благодір Кирило
28 червня 2015 р.н.
м. Черкаси
Діагноз: нейробластома заднього середостіння
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Надія

У лютому 2018 року, оформлюючись в дитячий садок, зробили щеплення АКДС. Швидка допомога госпіталізувала дитину з високою температурою. Щоб виключити запалення легенів, зробили рентген і виявили новоутворення. Перевели у відділення дитячої онкології та гематології обласного онкодиспансеру, зробили КТ й направили в НІР. На початку квітня пухлину видалили. В середині травня провели остеогарфію, виявили осередкові поразки ребер. Розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла у відділенні дитячої онкології за місцем проживання. Повторна остеографія показала, що ураження зменшилися. Хлопчика готують до аутотрансплантації. З вересня 2018 року Кирило поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3609 0404
Одержувач: Бабенко Надія Григорівна (мама)
Лунів Тимофій
Лунів Тимофій
4 листопада 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Кнезівське
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гомілки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У липні 2017 року на нозі у дитини помітили якесь невелике ущільнення й звернулися до хірурга в районній поліклініці. Лікар оглянув, нічого не знайшов та відправив додому. Ущільнення пропало, але через п'ять місяців знову з'явилося. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і, припустивши жировик, рекомендували спостерігати. Ущільнення почало збільшуватися й батьки поїхали в Охматдит. Знову УЗД та припущення, що це жировик. Батьки наполягли на видаленні. На початку червня 2018 року провели операцію, озвучили діагноз «ліпома», а через десять днів прийшов результат гістології та хлопчика направили в НІР. З липня 2018 року Тимофій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 7161 9419
Одержувач: Лунів Оксана
Дюг Марина
Дюг Марина
20 вересня 2011 р.н.
Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Шляхова
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

В кінці травня 2018 року у дівчинки заболіла нога. Приїхали в обласну лікарню, дитину обстежили, припустили «хворобу Пертеса» та поклали на витяжку. Півтора тижні дівчинка нерухомо провела на витяжці. Діагноз не підтвердився, але з'явилася висока температура тіла й кашель. Дитину перевели в діагностичне відділення. Зробили УЗД, виявили новоутворення і госпіталізували у відділення онкогематології. На початку червня батьки привезли доньку в Охматдит, де уточнили локалізацію новоутворення та три тижні лікували пневмонію, яка розвинулася від застою в легенях внаслідок тривалого лежання. З липня 2018 року Марина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Назаренко Іван
Назаренко Іван
29 червня 2014 р.н.
Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Войниха
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Віталій

У вересні 2017 року звернули увагу, що у дитини порушилися випорожнення, з'явилася слабкість, почав втрачати у вазі, скаржитися на біль в ногах. Педіатр припустив, що це глисти і призначив лікування. Тиждень прийому препаратів не поліпшив стан хлопчика. Звернулися в приватну клініку. Здали аналізи, зробили УЗД - все в нормі. Лікар рекомендував пробіотики. Два тижні прийому препаратів не поліпшили стану. Звернулися в іншу приватну клініку. Після УЗД, кардіограми, аналізів, хлопчика направили в Охматдит. Госпіталізували в хірургічне відділення, обстежили і направили в НІР. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 1253 2151
Одержувач: Назаренко Віталій Васильович

Події

Гості.
17-10-2018

Гості.

А у нас сьогодні суботник. Співробітники компанії Shire...
Шоу.
17-10-2018

Шоу.

Здавалося б, чи довго можна бавитися зі звичайною повітряною...
АртСтудія.
16-10-2018

АртСтудія.

За вікном золоте та багряне листя, осінній ліс так і манить....
АртСтудія.
15-10-2018

АртСтудія.

Смугастими бувають не лише зебри! Сьогодні створюємо барвистих...
АртСтудія.
14-10-2018

АртСтудія.

Дар я Красножон влаштувала нам сьогодні смачний майстер-клас....
АртСтудія.
12-10-2018

АртСтудія.

Малюємо акварельними фарбами на акварельному папері. Ксенія...
Чаювання.
11-10-2018

Чаювання.

Наше "Чаювання" сьогодні розпочалося зі смачного та гарного...
Малювання.
10-10-2018

Малювання.

Фарби осені зачаровують усіх. От і Марина Крук сьогодні...
АртСтудія.
09-10-2018

АртСтудія.

Крутимо, вертимо, складаємо та вирізаємо. Сьогодні мудруємо над...
АртСтудія.
08-10-2018

АртСтудія.

От і настала осінь пора жовтогарячого листя, червоних ягід та...
АртСтудія.
07-10-2018

АртСтудія.

Перед нами на столах лежать кавові зерна, розкладені стрічки,...
АртСтудія.
05-10-2018

АртСтудія.

Кожна культура має свої власні обереги, традиційні образи та...
Кінофойє.
04-10-2018

Кінофойє.

У нас Кінофойє і дивимося мульт "Заплутана історія". Звичайно,...
Гості.
03-10-2018

Гості.

Ми сьогодні дізналися і про пригоди написання, ілюстрування та...
Школа.
02-10-2018

Школа.

Тепер можна оголосити! Проект запрацював. У відділенні дитячої...
АртСтудія.
02-10-2018

АртСтудія.

Сьогодні з Світланою Марченко валяли з вовни найдавнішого...
Вузлики.
01-10-2018

Вузлики.

Ольга Лукаш сьогодні зробила нам кавунове заняття. І...
АртСтудія.
30-09-2018

АртСтудія.

Що може ховатися в звичайному відбитку пальця? А якщо додати до...
АртСтудія.
28-09-2018

АртСтудія.

Сьогодні разом з Іриною Зінченко ловимо сонячних зайчиків....
Чаювання.
27-09-2018

Чаювання.

Сьогодні у нас "Чаювання" з Катериною Хливнюк. Вже стало...

Акції

Оскар і Рожева пані
м.Київ, 03 грудня о 19.00 в Національному академічному драматичному театрі ім.Івана Франка відбудеться показ вистави "Оскар і Рожева пані". Сердечно запрошуємо киян та гостей міста прийти на виставу, підтримати онкохворих дітей, які долають важку хворобу у Національному інституті раку. Збір у кеш-бокси в фойє театру для Фонда допомоги онкохворим дітям "Краб". Квитки від 100 грн можна придбати в касі театру та он-лайн за посиланням: https://kiev.internet-bilet.ua/uk/event-scheme?eventId=24524
Далi
Модна лялька
Візьміть участь в нашій благодійній лотереї на виставці "Модна лялька" 19-21 жовтня, ВДНХ. Благодійний внесок 10 грн і у Вас буде можливість забрати творчу роботу майстра. Також всі три дні з нами будуть майстри мєхєнді!
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments