Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Бабак Владислав
Бабак Владислав
23 листопада 2000 р.н.
Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Мислятин
Діагноз: ПНЕТ малого таза
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Сніжана

Хлопчик професійно займається волейболом, тому, коли влітку 2017 року з'явилися болі в спині, то особливої тривожності вони не викликали. Два місяці застосування мазей поліпшення не дали. Звернулися до невропатолога. Зробили КТ попереку, доктор побачив протрузію. Незабаром з'явилися проблеми зі стільцем, з'явився біль під час сидіння. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення в малому тазу. Приїхали в урологічне відділення обласної лікарні. Зробили МРТ і дитину направили в НІР. З вересня 2017 року Владислав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гуцан Габріелла
Гуцан Габріелла
2 листопада 2004 р.н.
Одеська обл., Саратський р-н, с. Міняйлівка
Діагноз: остеосаркома лівого ліктьового суглоба
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Валентин

На початку вересня 2017 року дівчинка забила руку. Через місяць помітили припухлість на місці удару, з'явилися болі. Звернулися до районної лікарні. Зробили рентген і направили в обласну лікарню. Дитину госпіталізували, зробили КТ, біопсію, встановили діагноз та направили в НІР на консультацію. З січня 2018 року Габріелла почала хіміотерапію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення рахунку 5167 4900 3480 5102
Одержувач: Гуцан Валентин Анатолійович
Лембей Олеся
Лембей Олеся
11 квітня 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Павлоград
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Світлана

У липні 2016 року дитину госпіталізували по швидкій зі скаргами на болі в животі та підвищену температуру тіла. Встановили кишкові кольки, збили температуру і відпустили додому. На наступний день знову піднялася температура і мама звернулася в поліклініку. Педіатр припустила інвазії. Батьки звернулися через знайомих до іншого педіатра. Дівчинці призначили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ, біопсію, в НІР підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і дитина пройшла п'ять курсів хіміотерапії за місцем проживання. З лютого 2017 року Олеся продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
З грудня 2017 року Олеся продовжила лікування в клініці Італії.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 4750 5705
Одержувач: Лембей Світлана Сергіївна
Ніцук Владислав
Ніцук Владислав
18 червня 2004 р.н.
Чернігівська обл., м. Корюківка
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У грудні 2016 року, граючи в футбол, дитина сильно забила ногу. Зробили рентген, лікар призначив мазь. На початку серпня 2017 року, катаючись на гойдалці, хлопчик знову забив ногу. Зробили рентген, який показав перелом, але через наявність набряклості рекомендували повторити знімок через два тижні. За результатами повторного знімка дитину направили в обласну лікарню, а після консультації з ортопедом - госпіталізували. Після КТ, біопсії направили в НІР. Обстежили, встановили діагноз і з вересня 2017 року Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3817 8905
Одержувач: Андрєєва Наталія (мама)
Дутчак Марта
Дутчак Марта
1 лютого 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н, с. Довге-Калуське
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Христина

У серпні 2017 року звернули увагу, що у дитини змінився нахил голови. Незабаром стала погано їсти, ходити, почалися блювоти. Приїхали в обласну лікарню. Рентген, УЗД не викликали ніякого занепокоєння. Припустили, що неправильно зрослися сухожилля і рекомендували приїхати через місяць на операцію. Мама не стала чекати - звернулася до невропатолога і наполягла на госпіталізації. Після МРТ виявили новоутворення і направили в Інститут нейрохірургії. Дитині встановили шунт і в кінці вересня пухлину видалили. Курси хіміотерапій дівчинка проходить в обласній лікарні за місцем проживання, на блоки з метотрексатом Марта приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Копичева Віка
Копичева Віка
31 березня 2008 р.н.
м. Київ
Діагноз: тератобластома лівого яєчника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

На початку березня 2017 року виявили якесь ущільнення в животі у дитини. Дівчинка довго спостерігається у гастроентеролога, тому звернулися до свого лікаря. Зробили УЗД і після консультації у хірурга, дитину госпіталізували в хірургічне відділення Охматдиту. Після КТ, обстеження, направили в НІР. З березня 2017 року Віка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7423 2496 1691
Одержувач: Копичева Ірина Володимирівна
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти  5168 7427 0201 9187
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна
Борка Василь
Борка Василь
11 вересня 2011 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с.Топчіно
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Наталя

У вересні 2017 року дитина почала скаржитися на болі в правому боці. Звернулися до поліклініки. На УЗД сказали, що є якась рідина і направили в обласну лікарню. У хлопчика вже почала підніматися температура тіла. Два тижні вводили антибіотики. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, гістології встановили діагноз, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З грудня 2017 року Василь продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Медведенко Владислав
Медведенко Владислав
20 грудня 1999 р.н.
Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський
Діагноз: аденокарцинома сигмовидної кишки
Группа крові: А (II) Rh (-)
Мама Інна

На початку березня 2017 року дитина почала скаржитися на запор, хоча позиви були. Пробували проносне, клізму. На третій день звернулися в лікарню. Зробили клізму, від якої з'явилися тільки болі в животі. Після консультації хірурга запланували операцію. Під час операції стало зрозуміло, що у дитини рак, форма якого буває у дорослих. Вивели стому і після двох тижнів відновлення, перевели в обласну лікарню. На УЗД виявили абсцес і ще десять днів лікували запалення. Перевели в онкологічний диспансер, зробили КТ і близько місяця проходили консультації з НІР. Після консиліуму розписали протокол лікування. Чотири хіміотерапії хлопець отримав за місцем проживання в обласній лікарні. З вересня 2017 року Владислав продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0357 8197
Одержувач: Медведенко Владислав Юрійович
Постільняк Саша
Постільняк Саша
23 червня 2014 р.н.
Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт. Власівка
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У травні 2016 року перед щепленням вирішили перевірити кров. Здали аналіз, який показав підвищену кількість ШОЕ. Повторний аналіз показав те саме. Звернулися до педіатра в міській поліклініці, призначили антибіотики. Батьки вирішили показати дочку знайомому лікарю. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Отримавши направлення в Охматдит, вирішили відразу їхати в НІР. Після обстеження, дитині розписали протокол лікування і передопераційні курси дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Олександра продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0969 6112
Одержувач: Постільняк Людмила Іванівна
Герасимович Олександра
Герасимович Олександра
17 лютого 2011 р.н.
Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка
Діагноз: саркома Юінга лівої плечової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

На початку 2017 року дівчинка почала скаржитися на біль в руці. Вирішили, що це розтягнення зв'язок. Болі не проходили, звернулися до сімейного лікаря. Взяли аналіз на ревмопробу. Отримавши негативний результат, вирішили, що все-таки це розтягнення. У серпні помітили на руці ущільнення. Знову звернулися до сімейного лікаря. Дитину направили в обласну лікарню. Після рентгену, КТ, двох біопсій, встановили діагноз, пройшли один курс хіміотерапії в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2017 року Саша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3370 5095
Одержувач: Герасимович Тетяна Миколаївна
Кудояр Марія
Кудояр Марія
2 червня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: анапластична епіндемома шийного відділу хребта
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У жовтні 2016 року помітили, що при ходьбі дитина тягне ногу. Після консультації ортопеда і невролога, дівчинку направили в обласну лікарню. Дитині місяць лікували защемлення нерва. Через тиждень після курсу лікування, дівчинка знову стала тягнути ногу. Батькам рекомендували зробити МРТ голови і шиї. Виявили пухлину. В кінці січня 2017 року в Охматдиті новоутворення частково видалили. Через півтора місяці в обласній лікарні почали хіміотерапію. З серпня 2017 року Марія проходить променеву терапію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6643 1677
Одержувач: Кудояр Ірина Анатоліївна
Львова Єва
Львова Єва
11 січня 2008 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: злоякісна пухлина заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Ніна

У жовтні 2016 року помітили у дитини виділення з піхви. Звернулися в поліклініку до гінеколога. Два тижні безуспішно лікували мікрофлору. Звернулися в Центр планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Зробили УЗД, КТ і виявили пухлину малого тазу. Госпіталізували в обласну лікарню на операцію. Під час операції визначили, що у дівчинки пухлина тіла матки і не зважилися видаляти. Направили в НІР. У січні дитину госпіталізували у відділення, не могли встановити діагноз і хіміотерапію не проводили. В кінці квітня знову прооперували. В травні мама з дитиною поїхала додому. В кінці липня у дівчинки почав збільшуватися живіт. Звернулися до онколога в обласну лікарню. Зробили КТ, виявили розростання пухлини. З серпня 2017 року Єва знову поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 4790 7010 0057 5232
Одержувач: Львова Ніна
Андрушко Ксенія
Андрушко Ксенія
26 травня 2002 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Покров
Діагноз: остеосаркома н / 3 лівої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У жовтні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Мінімізували фізичні навантаження, але через місяць звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген та хірург направив в обласну лікарню на консультацію до онколога. Дитину госпіталізували, зробили КТ, відкриту біопсію. Встановили діагноз і направили в НІР. В Інституті діагноз підтвердили, розписали протокол лікування і перший курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року на курси з метотрексатом Ксенія приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7555 0515 3607
Одержувач: Андрушко Оксана Миколаївна
Масний Петро
Масний Петро
26 червня 2003 р.н.
Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Біще
Діагноз: дисплазія кісток
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Тетяна
Пецоляк Марія
Пецоляк Марія
8 вересня 2000 р.н.
Івано-Франківська обл., Долинський р-н, с.Поляниця
Діагноз: пухлина заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Надія

У лютому 2017 року звернулися до фельдшера зі скаргами на сильні болі під час критичних днів. З підозрою на апендицит, дівчинку направили до районної лікарні. На УЗД виявили новоутворення. Припустили кісту яєчника і направили в обласну лікарню. Батьки повезли доньку в Прикарпатський центр репродукції. Після МРТ і консультації з обласним онкологом, направили в НІР. З серпня 2017 року Марія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 4900 3245 3962
Одержувач: Пецоляк Надія Іванівна
Шкулка Єва
Шкулка Єва
1 серпня 2013 р.н.
Луганська обл., м. Антрацит
Діагноз: кістозно-солідна гліома хіазми зорових нервів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олеся

У півроку батьки звернулися до педіатра зі скаргою на коливальний рух правого ока у дитини. З підозрою на «ністагм» направили до невролога. За результатами МРТ встановили діагноз і дівчинка протягом двох років спостерігалася в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. У зв'язку з тим, що пухлина неоперабельна, дитину консультували і в НІР. Через півтора року контрольне обстеження на МРТ показало збільшення ущільнення. Після 12 курсів хіміотерапій з'явилася гідроцефалія. В середині липня проведена ендоскопічна перфорація кісти пухлини. З лютого 2017 року Єва почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 4901 7720 6654
Одержувач: Шелест Олеся (мама)
Заїка Артем
Заїка Артем
14 січня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

З кінця квітня 2016 року дитина почала прокидатися ночами, з'явилася пітливість, втома, підвищена температура тіла. Звернулися в поліклініку до педіатра. Встановили «гастрит» і почали антибіотикотерапію. Після місяця лікування хлопчик почав періодично скаржитися на болі в тазу, слабкість, болі в животі. У поліклініці зробили УЗД, але на старому апараті і побачили роздутий кишечник. Після консультації з ортопедом, зробили рентген тазостегнових суглобів і повторили УЗД на новому апараті. Виявили новоутворення і дитину направили в обласну лікарню, а звідти, після КТ, в НІР. З червня 2016 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Олексієнко Богдан
Олексієнко Богдан
17 січня 2016 р.н.
Черкаська обл., Лисянський р-н, с.Семенівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Любов

У червні 2016 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в боці. Стали спостерігати і помітили, що ущільнення почало збільшуватися, а дитина стала неспокійною, іноді підвищувалася температура тіла, до того ж різалися зубки. Звернулися до педіатра в районну лікарню. Зробили УЗД і хлопчика направили в обласну. У онковідділенні зробили КТ і направили в НІР. З липня 2016 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 7549
Одержувач: Олексієнко Любов Леонідівна

Події

АртСтудія.
20-04-2018

АртСтудія.

А ми сьогодні з Іриною Зінченко чаклували над брошками з фетру....
Чаювання.
19-04-2018

Чаювання.

"Чаювання" - це такий собі смачненький формат спілкування з...
Малювання.
18-04-2018

Малювання.

Сьогодні під керівництвом Тетяни Дубицької творили в техніці...
Гості.
17-04-2018

Гості.

А пам ятаєте ми 23 березня вирізали та склеювали фігурки тварин...
АртСтудія.
17-04-2018

АртСтудія.

Карантин нарешті скінчився, тож ми з ентузіазмом приступаємо до...
Jewish Fashion Day.
15-04-2018

Jewish Fashion Day.

Сьогодні вперше в Україні та в Києві відбувся Jewish Fashion...
Модна лялька.
15-04-2018

Модна лялька.

Три дні в чарівному світі мистецтва ляльки! Дивовижні й...
Карантин.
15-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Сьогодні у відділенні кожен обрав собі книгу за...
Карантин.
13-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Якщо ви думаєте, що пазли це лише забавки, ви...
Карантин.
12-04-2018

Карантин.

Дні карантину. А сьогодні ми ліпимо! За карантин вже встигли й...
Карантин.
11-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Працювати, звичайно, добре, а відпочивати ще...
Карантин.
10-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Хоч занять зараз немає, але ми не...
Карантин.
09-04-2018

Карантин.

Дні карантину. За вихідні трошки відпочили і тепер з новими...
Карантин.
08-04-2018

Карантин.

Подарунки це завжди приємно. Сьогодні приймали привітання та...
Гості.
07-04-2018

Гості.

Сьогодні студенти Київської православної богословської академії...
Карантин.
06-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Враховуючи Великодні свята, сьогодні до...
Карантин.
05-04-2018

Карантин.

Дні карантину. У нас креативні діти та старанні батьки. Усі...
Карантин.
04-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Сьогодні кожен отримав пензлики та фарби та...
Нагорода.
04-04-2018

Нагорода.

Ми сьогодні стали гостями церемонії Герої спортивного року від...
Карантин.
03-04-2018

Карантин.

Здавна писанка є невід ємним атрибутом Великодня. Тож сьогодні,...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments