Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Керімова Діана
Керімова Діана
15 липня 2014 р.н.
Херсонська обл., Генічеський р-н, смт. Партизани
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Левза

На початку вересня 2016 року у дитини з'явилися проблеми з апетитом, слабкість, перестала вставати на ноги, з'явилася субфебрильна температура тіла. Батьки вирішили, що це реакція на зубки, що ріжуться. Через два тижні, як з'явився такий стан, звернулися до педіатра. Аналіз крові показав високий ШОЕ і низький рівень гемоглобіну. Дівчинку направили в обласну лікарню, але потрапили на кінець робочого дня перед вихідними. Повернулися додому і звернулися до лікаря, який призначив знеболюючі та жарознижувальні препарати. Після тимчасового поліпшення, через тиждень стан погіршився. Приїхали в обласну лікарню. Після обстеження, МРТ, КТ, виявили метастази і дитину направили до Києва. З листопада 2016 року Діана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Мусієнко Артем
Мусієнко Артем
30 листопада 2008 р.н.
Полтавська обл., м.Лубни
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Світлана

У серпні 2014 року дитина почала скаржитися на періодичні болі в животі. Педіатр нічого підозрілого не побачила. Через тиждень знову звернулися з такими скаргами. З підозрою на панкреатит, дитину госпіталізували в лікарню. Після УЗД, консультації хірурга, направили в обласну. Почали антибіотикотерапію і продовжували обстеження. Після консультації з НІР, розписали хіміотерапію і лікування хлопчик проходив за місцем проживання. З вересня 2014 року по квітень 2015 Артем пройшов 7 хіміотерапій і операцію. На черговій перевірці в грудні 2016 року, виявили рецидив. Після телефонної консультації з НІР, два курси хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. На початку лютого дитину прооперували в Інституті Шалімова. З березня 2017 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4731 2191 0552 9121
Одержувач: Мусієнко Світлана Андріївна
Ярошенко Настя
Ярошенко Настя
17 червня 2006 р.н.
Сумська обл., м. Лебедин
Діагноз: пухлина Вільмса лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (-)
Тато Олександр

Настя народилася семимісячною з гідроцефалією. У два з половиною роки дитину виписували з відділення неврології з встановленою глухотою та затримкою мовного розвитку. Рекомендували пройти повне обстеження. На МРТ виявили новоутворення біля лівої нирки. На консультацію до онколога батьки не потрапили і поїхали додому. Настя третя дівчинка в сім'ї. Інвалід дитинства. Такий же статус має і старша дочка. Проблеми з дітьми постійно відкладали візит до лікаря. Тим більше дівчинка ні на що не скаржилася і відвідувала школу-інтернат для глухих. На початку березня 2017 року батьки звернули увагу на асиметрію живота. Звернулися до шкільного лікаря, який направив в міську лікарню. Зробили УЗД і дитину направили в обласну, а звідти в НІР. Після тижня обстеження, з березня 2017 року Настю готують до операції у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Сіроштан Уляна
Сіроштан Уляна
10 серпня 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: пінеобластома головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олена

В квітні 2015 року у дитини стало помітним порушення в ході. Звернулися в поліклініку до невролога. Доктор призначив п'ятиденне лікування, яке не допомогло і дівчинку госпіталізували. У відділенні неврології два тижні лікували «атаксичний синдром». Стан дитини погіршувався. Зробили МРТ, виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Ще місяць довелося лікувати ОРВ і на початку червня в Інституті нейрохірургії в Києві дівчинку прооперували. Консультація в Москві з проф.Желудковою і з липня 2015 року Уляна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7572 5564 2417
Одержувач: Сіроштан Олена Олександрівна
Довбиш Кирило
Довбиш Кирило
10 листопада 2015 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Марина

У квітні 2017 року батьки виявили невелике ущільнення у сина на шиї. Незабаром з'явилася шишка на голові. Звернулися до педіатра, проконсультувалися у травматолога, зробили рентген, який не викликав побоювань. Аналіз крові показав низький рівень гемоглобіну. Хлопчик ставав млявим, стали помітними зміни верхньої і нижньої повіки - з'явилися синці. Дитину направили в міську лікарню. Необхідна була консультація гематолога, якого не було в лікарні. Через інтернет батьки записалися на прийом до лікаря в поліклініці Охматдит. Хлопчика госпіталізували в гематологію, зробили пункцію, МРТ і направили в НІР. З травня 2017 року Кирило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. З червня 2017 року продовжив лікування в Італії.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 2557 1415
Одержувач: Довбиш Марина Євгенівна
Волошина Анастасія
Волошина Анастасія
28 квітня 2005 р.н.
Закарпатська обл., Берегівський р-н, с.Квасово
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У травні 2016 року дівчинку вдарили в школі по нозі. Нога відразу ж опухла, дитину відпустили додому. На наступний день набряклість не зійшла і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген і дівчинку направили в обласну лікарню. Зробили пункцію, яка не показала нічого тривожного. Дитину направили додому з рекомендаціями робити компреси. Два місяці такого лікування не поліпшили ситуацію, навпаки припухлість ущільнилася. Зробили КТ, УЗД і хірург направив на консультацію до дитячого онколога. Онколог дав висновок, що показань для онкології немає і призначив місяць робити нагрівають компреси. Дівчинці стало трохи краще, у вересні з усіма пішла в школу. У жовтні ущільнення знову збільшилося. Приїхали в обласну лікарню в Ужгороді, де в дитячій хірургії гематому вирізали. Через два місяці ущільнення знову з'явилося, але лікарі переконували, що це через навантаження, рекомендували гріти. Після новорічних свят дитину таки направили в Охматдит. З хірургії Охматдиту відразу направили в НІР. В результаті обстеження, підтвердився онкологічний діагноз і виявлено тромб в серці. З січня 2017 року Настя почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

КомІнвестБанк
Поповнення карти 6772 3710 1269 0200
Одержувач: Волошина Наталія
Головко Вадим
Головко Вадим
19 жовтня 2002 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчуг
Діагноз: саркома Юінга лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Віталіна

Після падіння з велосипеда в 2015 році, почало боліти коліно лівої ноги. Ортопед призначив процедури і з місяць лікували забій. У школі дитина знову вдарила коліно, знову з'явилися болі. Хлопчика тричі госпіталізували в лікарню і лікували проблемне коліно. У жовтні 2016 року на уроці фізкультури у дитини щось хруснуло в коліні, хлопчик не зміг встати на ногу. Швидкою госпіталізували в міську лікарню. Дитина пройшла призначений курс лікування в три тижні і виписали додому. У школу ходив накульгуючи, з фіксуючою пов'язкою, зі знеболюючими. Знову звернулися до ортопеда зі скаргами на болі, які не проходять. Тепер дитину госпіталізували у відділення старшого віку міської лікарні. Зробили рентген, КТ, зателефонували НІР. З березня 2017 року Вадим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення картки 5168 7426 0293 7421
Одержувач: Головко Віталіна Іванівна
Титаренко Аделіна
Титаренко Аделіна
10 грудня 2013 р.н.
Сумська обл., м. Середина-Буда
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олена

У березні 2017 року дитину госпіталізували в лікарню з бронхітом. Після десяти днів лікування виписали, але на третю добу знову піднялася температура тіла. Після ще одного тижня лікування знову піднялася температура. Дівчинка почала скаржитися на болі в животі. Зробили УЗД. З підозрою на «карбункул нирки» дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, направили в НІР. З травня 2017 року Аделіна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5457 0822 3373 2622
Одержувач: Титаренко Олена Єгорівна
Жиров Єгор
Жиров Єгор
12 січня 2006 р.н.
Луганська обл., м Лисичанськ
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

Після активної гри, в березні 2017 року, на нозі, трохи вище коліна з'явилася припухлість. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і хлопчика направили до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка. У НІР не було місця для госпіталізації. В Інституті ім.Сітенка зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, де дитина пройшла два курси хіміотерапії. На блоки з метотрексатом, з липня 2017 Єгор приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0306 8231
Одержувач: Ткачова Тетяна Костянтинівна (мама)
Гороховський Єгор
Гороховський Єгор
12 березня 2003 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Наталія 

Єгор старший з трьох дітей в родині. У серпні 2016 року відпочивав місяць в таборі як дитина з багатодітної сім'ї. У жовтні у хлопчика іноді стала проявлятися невиразна мова і порушення ходи. У грудні всією сім'єю перехворіли на грип. У дитини стала помітною хиткість в ході, почало косити око. Після новорічних свят домовилися про візит до лікаря, але в школі, дитині стало погано. Госпіталізували в обласну лікарню. Зробили КТ, МРТ та нейрохірург запропонував спостерігатися з місяць. Стан погіршився. Знову звернулися до лікаря. На обстеженні було помітно, що пухлина розрослася. На початку березня зробили операцію. В кінці березня 2017 року Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Лембей Олеся
Лембей Олеся
11 квітня 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Павлоград
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Світлана

У липні 2016 року дитину госпіталізували по швидкій зі скаргами на болі в животі та підвищену температуру тіла. Встановили кишкові кольки, збили температуру і відпустили додому. На наступний день знову піднялася температура і мама звернулася в поліклініку. Педіатр припустила інвазії. Батьки звернулися через знайомих до іншого педіатра. Дівчинці призначили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ, біопсію, в НІР підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і дитина пройшла п'ять курсів хіміотерапії за місцем проживання. З лютого 2017 року Олеся продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 8842 9683
Одержувач: Лембей Світлана Сергіївна
Постільняк Саша
Постільняк Саша
23 червня 2014 р.н.
Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт. Власівка
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У травні 2016 року перед щепленням вирішили перевірити кров. Здали аналіз, який показав підвищену кількість ШОЕ. Повторний аналіз показав те саме. Звернулися до педіатра в міській поліклініці, призначили антибіотики. Батьки вирішили показати дочку знайомому лікарю. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Отримавши направлення в Охматдит, вирішили відразу їхати в НІР. Після обстеження, дитині розписали протокол лікування і передопераційні курси дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Олександра продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0969 6112
Одержувач: Постільняк Людмила Іванівна
Стаценко Владислав
Стаценко Владислав
18 грудня 2012 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нейробластома середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

В середині січня 2016 року хлопчика госпіталізували з ангіною. Незабаром, після курсу лікування, дитина почала скаржитися на болі в коліні. Звернулися до лікаря і пройшли курс лікування ускладнення - «артрит». В середині лютого дитині знову стало погано, не вставав на ніжки, трималася підвищена температура тіла. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Призначили гормонотерапію і лікарі вирішили ретельніше обстежити дитину. З підозрою на лейкоз направили в гематологію. Пункцію кісткового мозку брали тричі. Аналіз дивилися в Києві. Лейкоз не підтвердився, але визначили, що до кісткового мозку надходять клітини метастаз. З березня 2016 року Владислав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5167 9855 6002 8086
Одержувач: Стаценко Олег Олександрович
Левченко Таня
Левченко Таня
28 січня 2013 р.н.
Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Нова Вигода
Діагноз: пухлина Вільмса лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Жанна

На початку грудня 2016 року дитина почала скаржитися на болі в животі. Звернулися до поліклініки. Лікар припустила глистні інвазії, рекомендувала лікування. За місяць дитина почала втрачати у вазі, а живіт збільшився. Звернулися до міської лікарні, звідки відразу направили в обласну. Після тижня обстеження, УЗД, рентгену, виявили новоутворення і з лютого 2017 року Таня поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7456 0105 7703 
Одержувач: Левченко Жанна Миколаївна
Чобанюк Данило
Чобанюк Данило
30 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Катерина

Наприкінці серпня 2016 року дитину вночі госпіталізували по швидкій зі скаргами на головний біль, блювоту. В інфекційному відділенні зняли інтоксикацію. Через два тижні знову трапився подібний напад. Швидка привезла хлопчика в Охматдит з підозрою на апендицит. Після обстеження, УЗД, КТ, виявили новоутворення та направили в НІР. Біопсія лапорокскопом виявилася невдалою і на початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини. З вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Перевірка на mibg показала наявність осередків пухлини. З вересня 2017 року дитина продовжила лікування в Італії.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4620 2786
Одержувач: Чобанюк Катерина Михайлівна
Запара Аліса
Запара Аліса
27 січня 2014 р.н.
м. Полтава
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Андрій

В кінці грудня 2016 року, відпочиваючи за кордоном, виявили в сечі дитини кров. Протягом п'яти днів вона періодично з'являлася. Повернувшись, здали аналізи. Всі показники були завищені. Звернулися в обласну лікарню до нефролога. Зробили УЗД і дівчинку направили в онкогематологічне відділення. Дообстежили, зробили КТ і направили в НІР. З січня 2017 року Аліса поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Чирков Денис
Чирков Денис
5 жовтня 2013 р.н.
Херсонська обл., м.Нова Каховка
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома м'яких тканин
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

З Денисом в родині четверо дітей. У листопаді 2016 року дитина травмувалася ударом під око. Утворилася гематома. Лікар прописав краплі і теплові процедури. Утворення стало збільшуватися. Хлопчика направили в обласну лікарню. На початку грудня гематому розкрили і встановили дренаж. Утворення почало збільшуватися швидко. Дитину направили до Одеси, в Інститут ім.Філатова. Новоутворення видалили, зробили гістологію, встановили діагноз, який підтвердили в НІР. Хлопчик отримав 40гр променевої терапії і з січня 2017 року поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4378 5267 9917
Одержувач: Чиркова Юлія Миколаївна
Костюк Ярослав
Костюк Ярослав
1 лютого 2015 р.н.
Запорізька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анжела

У грудні 2016 року дитина перехворіла на запалення легенів. У лютому стали помічати, що почав збільшуватися живіт. Звернулися до педіатра. Хлопчика направили до хірургічного відділення міської лікарні. Зробили УЗД, виявили пухлину і направили в обласну. Батьки вирішили відразу їхати в НІР. З березня 2017 року Ярослав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПУМБ
Поповнення карти 5168 9906 0000 2298
Одержувач: Залевадна Анжела Вікторівна (мама)
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти  5168 7427 0201 9187
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна
Копичева Віка
Копичева Віка
31 березня 2008 р.н.
м. Київ
Діагноз: тератобластома лівого яєчника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

На початку березня 2017 року виявили якесь ущільнення в животі у дитини. Дівчинка довго спостерігається у гастроентеролога, тому звернулися до свого лікаря. Зробили УЗД і після консультації у хірурга, дитину госпіталізували в хірургічне відділення Охматдиту. Після КТ, обстеження, направили в НІР. З березня 2017 року Віка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7423 2496 1691
Одержувач: Копичева Ірина Володимирівна

Події

Благодійна лотерея.
22-10-2017

Благодійна лотерея.

Дякуємо Юрію Шуманському за можливість і в цьому році взяти...
АртСтудія.
22-10-2017

АртСтудія.

Осіння пора продовжує надихати своїми барвами. Сьогодні...
АртСтудія.
20-10-2017

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Лесі Максаєвої, Ірини Зінченко, Міли...
Вистава.
19-10-2017

Вистава.

Сьогодні у відділенні лялькова вистава з використанням масок....
Дивовижне малювання.
18-10-2017

Дивовижне малювання.

Під керівництвом Тетяни Дубицької у техніці правопівкульного...
Чарівна музика.
17-10-2017

Чарівна музика.

Сьогодні завітав в гості Михайло Волк та приніс з собою цікаві...
АртСтудія.
16-10-2017

АртСтудія.

Як відомо, осіння пора багата на дари. Сьогодні разом з Мариною...
Фотосесія.
15-10-2017

Фотосесія.

Неділя. Хочеться дива та побешкетувати. Допомагає нам в цьому...
АртСтудія.
15-10-2017

АртСтудія.

В холодний дощовий осінній день так приємно згадати теплу та...
Прем’єра.
13-10-2017

Прем’єра.

Отримали запрошення подивитися сьогодні новий український...
АртСтудія.
13-10-2017

АртСтудія.

Сьогодні кожен занурився в атмосферу золотої осені....
Чаювання.
12-10-2017

Чаювання.

Чаювання. Спілкування батьків в присутності психолога Катерини...
Шоу.
11-10-2017

Шоу.

Сьогодні фантастичний день! З неймовірним шоу до нас завітав...
АртСтудія.
10-10-2017

АртСтудія.

Сьогодні знайомились з технікою псевдо-вітражу. За допомогою...
Плетіння.
09-10-2017

Плетіння.

Бісеринка до бісеринки, хитро закручений дріт, трошки...
АртСтудія.
08-10-2017

АртСтудія.

Сьогодні ми були архітекторами та ландшафтними дизайнерами....
АртСтудія.
06-10-2017

АртСтудія.

Виявляється з підручних матеріалів можна зробити гарнющі рамки...
Кінофойє.
05-10-2017

Кінофойє.

У нас кінофойє. Дивимося мульт "Вартові снів". Зубна Фея,...
Дивовижне малювання.
04-10-2017

Дивовижне малювання.

Разом з Тетяною Дубицькою в техніці правопівкульного малювання...
АртСтудія.
03-10-2017

АртСтудія.

Сьогодні відділення заполонили зубасті риби. Незважаючи на...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments