Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Раздобудько Ярослав
Раздобудько Ярослав
15 вересня 2010 р.н.
м. Дніпро
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анна

У жовтні 2016 року дитина почала скаржитися на болі в спині. Звернулися до поліклініки. Близько трьох місяців по черзі ортопед, нейрохірург, невропатолог намагалися зрозуміти, що з дитиною. Батьки звернулися до ортопеда в обласній лікарні, який призначив МРТ. За результатами обстеження рекомендована була консультація онколога. Хлопчика госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні, провели біопсію. Матеріал привезли в НІР, де встановили діагноз, розписали протокол лікування і сім курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З жовтня 2017 року Ярослав продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 9711 0438
Одержувач: Раздобудько Анна Володимирівна
Панчіщенко Олексій
Панчіщенко Олексій
26 травня 2015 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Ірина

В кінці січня 2018 року, після активної гри, дитина поскаржилася на біль у боці. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Хлопчика направили в обласну лікарню. Після біопсії встановили діагноз й направили в НІР. З лютого 2018 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 0576 2787
Одержувач: Пархоменко Ірина
Лунів Тимофій
Лунів Тимофій
4 листопада 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Кнезівське
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гомілки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У липні 2017 року на нозі у дитини помітили якесь невелике ущільнення й звернулися до хірурга в районній поліклініці. Лікар оглянув, нічого не знайшов та відправив додому. Ущільнення пропало, але через п'ять місяців знову з'явилося. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і, припустивши жировик, рекомендували спостерігати. Ущільнення почало збільшуватися й батьки поїхали в Охматдит. Знову УЗД та припущення, що це жировик. Батьки наполягли на видаленні. На початку червня 2018 року провели операцію, озвучили діагноз «ліпома», а через десять днів прийшов результат гістології та хлопчика направили в НІР. З липня 2018 року Тимофій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 7161 9419
Одержувач: Лунів Оксана
Гандзенко Настя
Гандзенко Настя
24 лютого 2007 р.н.
Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Княжа Лука
Діагноз: незріла тератома лівого яєчника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

У травні 2018 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в животі і паху. Приїхали до знайомого лікаря, пройшли УЗД. З підозрою на кісту, дитину направили в обласну лікарню. Але батьки повезли доньку до Києва, в ПАГ. Вирішили оперувати, але запідозрили щось недобре та направили на консультацію в НІР. На початку червня прооперували й гістологія підтвердила діагноз. З червня 2018 року Настя почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Кравченко Катя
Кравченко Катя
11 листопада 2010 р.н.
Чернігівська обл., м.Прилуки
Діагноз: інфантильна гемангіоендотеліома скроневої області
Група крові: А (II) Rh (-)
Тато Віктор

На початку січня 2018 року батьки звернули увагу, що обличчя доньки стало асиметричним. Звернулися до невропатолога, який встановив «неврит лицьового нерва» та призначив лікування. Після трьох тижнів лікування, перекіс не пройшов, але ще турбувало, що дитина не давала чистити вушка. Звернулися за консультацією до лора. Лікар виявив новоутворення розміром з горошину, схожим на чужорідне тіло. Дівчинку оглянули в Охматдиті й направили в Інститут нейрохірургії. Після обстеження, дитину направили в Інститут отоларингології, де тиждень обстежували та знову направили в Інститут нейрохірургії. В середині лютого пухлину частково видалили. Через місяць виписали й батьки привезли доньку в НІР. Лікарі вирішили перевірити ще раз гістологію - направили блоки в Італію, а дитину відпустили додому. Але через три дні батьки привезли дівчинку в НІР - пухлина почала рости. Знову Інститут нейрохірургії, де підтвердили, що не можуть провести операцію. Знову Інститут отоларингології, де зважилися робити операцію спільно з нейрохірургами, але після консиліуму відмовилися. Дитині взяли повторну гістологію і з квітня 2018 року Катя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4731 2191 0302 4422
Одержувач: Кравченко Віктор
Хвостійонок Богдан
Хвостійонок Богдан
8 листопада 2013 р.н
м. Суми
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Денис

В кінці квітня 2018 року дитина почала частіше хворіти. Постійно турбувало горло. Під час чергового звернення до лікаря зі скаргами на біль в горлі, лор звернув увагу на язик та здуття живота. Після консультації хірурга зробили УЗД та виявили новоутворення. Госпіталізували в обласну онкогематологію, почали обстеження. Після КТ, пункції, направили в НІР. Біопсію брали двічі. Встановили діагноз й з серпня 2018 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.


ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 9259 4024
Одержувач: Хвостійонок Денис
Кілішок Богдан
Кілішок Богдан
27 липня 2012 р.н.
Волинська обл., Маневицький р-н, с. Нові Підцаревичі
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Марія

У лютому 2016 року дитині вирвали зуб у стоматолога і не змогли зупинити кров. Через дві доби вже були в онкогематологічному відділенні обласної лікарні. Прокапали, відновили, взяли пункцію кісткового мозку, зробили КТ. Припустили чотири діагнози та направили в НІР. З березня 2016 року дитина пройшла курс спецлікування. На черговій перевірці в грудні 2017 року виявили рецидив. З січня 2018 року Богдан знову поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4991 0284 3511
Одержувач: Кілішок Марія Іванівна
Крук Ілона
Крук Ілона
7 червня 2006 р.н.
Тернопільська обл., Заліщицький р-н, с. Нирків
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Лілія

У вересні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Самостійно лікували розтягнення. Скарги почастішали і в листопаді звернулися в районну поліклініку. Лікар не виявив нічого незвичайного й призначив вітаміни. Нога продовжувала боліти при фізичних навантаженнях, а на початку січня опухла. Після новорічних вихідних знову звернулися в поліклініку. Зробили рентген і виявили новоутворення. Батькам пояснили, що гниє кістка і направили в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, УЗД, встановили діагноз та направили в НІР. З січня 2018 року Ілона поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7426 0331 0446
Одержувач: Ляшенко Лілія Михайлівна (мама)
Соловйова Анна
Соловйова Анна
15 липня 2012 р.н.
Херсонська обл., Алешковский р-н, с. Подо-Калинівка
Діагноз: злоякісна пухлина
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

На початку грудня 2017 року батьки помітили, що дочка при ходьбі тягне ліву ногу. Дівчинка сказала, що впала й болить нога. На наступний день у дитини перестали рухатися ноги. Звернулися до невропатолога в обласну лікарню. Провели різнобічне обстеження, висувалося багато діагнозів. Після консиліуму, з підозрою на саркому направили в НІР. З грудня 2017 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 0306 2254
Одержувач: Кириченко Валерій Павлович (дідусь)
Севастьянов Олександр
Севастьянов Олександр
6 грудня 1995 р.н.
Хмельницька обл., м. Дунаївці
Діагноз: хондросаркома правої стегнової кістки
Группа крови: А(II) Rh(-)
Мама Віта
Чучак Орест
Чучак Орест
29 грудня 2005 р.н.
Рівненська обл., Радовилівській р-н, с. Башарівка
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

Періодично блювота у дитини траплялася з 2015 року. Батьки припускали проблему зі шлунком і лікували самі. Влітку 2017 року хлопчик почав скаржитися на головний біль, втому. В кінці серпня почало двоїтися в очах, з'явилася блювота. Звернулися до міської лікарні. З підозрою на менінгіт дитину госпіталізували в реанімацію. Після УЗД, аналізів, діагноз не підтвердився. Звернулися до невропатолога в поліклініку. Хлопчику провели МРТ і з підозрою на новоутворення направили в Інститут нейрохірургії. Після обстеження, МРТ, КТ, на початку вересня дитину прооперували. Курси хіміотерапії хлопчик проходить в обласній лікарні за місцем проживання. З грудня 2017 року на блоки з метатрексатом Орест приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3283 7188
Одержувач: Чучак Наталія Романівна
Ватрич Ганна
Ватрич Ганна
30 жовтня 2017 р.н.
м.Чернівці
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна
Коптякова Владислава
Коптякова Владислава
16 листопада 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Нікополь
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

У березні 2017 року, після щеплення, у дитини піднялася температура тіла, почалася блювота. Викликали бригаду швидкої допомоги і з підозрою на перитоніт госпіталізували в обласну лікарню. Після операції обстежили, виявили новоутворення та перевели в хірургічне відділення на онкогематологічні ліжка. Взяли біопсію й направили в НІР. За результатами гістології розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У вересні дитину прооперували. З жовтня 2017 року Владислава продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 1631 3107
Одержувач: Коптякова Ольга Юріївна
Боднарський Артем
Боднарський Артем
9 вересня 2015 р.н.
Закарпатська обл., м. Свалява
Діагноз: ПНЕТ м'яких тканин привушної ділянки справа
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У квітні 2016 року дитина забилася при падінні з ходунків. З'явилося ущільнення. Звернулися до травматолога, який направив в обласну лікарню в Мукачеві. Дитину по черзі дивилися травматолог, лор, онколог та направили до хірурга. Хірург відмовився видаляти гематому, сказавши, що вона незвичайна й знову направив до онколога. Онколог зробив пункцію, показав в шприці кров і сказав: «До побачення». Батьки поїхали додому, але повернулися через тиждень зі скаргою, що поліпшення немає. Хірург знову відмовився оперувати та направив у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. Батьки ще звернулися до нейрохірурга в Ужгороді, зробили МРТ і з підозрою на кавернозную гемангіому, приїхали до Львова. Після обстеження, встановили наявність новоутворення та 1 червня 2016 року його видалили. Зробили гістологію, іммуногістохімію, встановили діагноз й почали лікування. У Львові дитина пройшла 11 курсів хіміотерапії. З червня 2018 року Артем поступив на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Суський Костянтин
Суський Костянтин
21 листопада 2013 р.н.
Полтавська обл., смт. Диканька
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору, рецидив-метастаз в головний мозок
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У березні 2016 року у дитини розболівся живіт. На третій день звернулися до педіатра. Зробили УЗД й виявили новоутворення великих розмірів. Після КТ онкогематолог підтвердив діагноз і батьки повезли сина в НІР. Після обстеження, розписали протокол лікування й курси хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. На операцію поїхали до лікаря в Київський міський онкоцентр. У грудні 2016 року в НІР пройшли аутотрансплантацію. У березні 2017 року mibg в Італії показало, що в організмі все чисто. Почали приймати таблетовану підтримуючу хімію. Ще не закінчивши курс, в жовтні, у дитини почалися напади з судомами. Лікарі не могли зрозуміти причину, поки в березні 2018 роки не зробили МРТ та виявили пухлину в лівій тім'яній області. Оперувати треба було терміново, що й зробили в Інституті нейрохірургії. У НІР знову розписали призначення на два курси хіміотерапії з подальшим контролем. Після повернення додому дитині різко стало погано. МРТ показало знову пухлину великих розмірів на місці останньої операції. В середині червня в Інституті нейрохірургії обстежили і на початку липня знову видалили новоутворення. З липня 2018 року Костя поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.


ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6295 7716
Одержувач: Суська Юлія
Альошин Ігнат
Альошин Ігнат
31 грудня 2008 р.н.
Донецька обл., м. Краматорськ
Діагноз: остеосаркома правої клубової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

З квітня 2010 по липень 2011 року хлопчик проходив лікування з діагнозом «синовіальна саркома правого передпліччя».
У червні 2018 року батьки звернулися в ПАГ, де дитина спостерігається після лікування, зі скаргами, що син кульгає, а при фізичному навантаженні болить нога. Направили в Інститут травматології та ортопедії. Рентген не виявив нічого тривожного і доктор рекомендував мазь Траумель. Два тижні такого лікування результату не дали. Звернулися в Обласний інститут травматології та ортопедії в Красному Лимані. Рентген знову не викликав занепокоєння. Прийняли рішення проколоти кілька курсів з Траумелем. Після п'яти уколів стало краще, після шостого з'явилася гостра біль. Більше в Краматорську звертатися було нікуди. Мама набрала нефролога з Богатирської, де хлопчик раз на рік проходить планову госпіталізацію. На початку серпня приїхали на обстеження. Оглянули травматолог, невролог. Помітили, що одна нога темніше і набрякла. Припустили тромб, але доктора треба було чекати - вихідні дні. Звернулися до флемболога в приватній клініці. Зробили УЗД вен і артерій та виявили тромб в паху. Доктор припустив пухлину, тому що у дітей тромб це вторинне явище. Швидкою дитину госпіталізували в хірургію Дитячої міської клінічної лікарні №2. Після обстеження, КТ, виявили новоутворення й направили в НІР. З серпня 2018 року Ігнат поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0019 5450
Одержувач: Альошина Ольга
Діденко Максим
Діденко Максим
9 листопада 2014 р.н.
м. Харків
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

На початку листопада 2017 року дитина почала скаржитися на головний біль, з'явилася хиткість ходи. Педіатр припустила енцефаліт, призначила антибіотики. Через тиждень хлопчик перестав ходити. Зробили МРТ, виявили новоутворення, госпіталізували в нейрохірургію. В середині листопада встановили шунт, а через тиждень пухлину частково видалили. В середині грудня встановили резервуар. Один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року, на курси з метотрексатом, Максим приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5363 5423 0621 4017
Одержувач: Діденко Ірина Сергіївна
Трегубчук Олександр
Трегубчук Олександр
19 жовтня 2005 р.н.
м. Київ
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

В середині січня 2018 року дитина перехворіла гнійної ангіною. Після одужання зробили пробу манту. На наступний день почалася блювота, головний біль, біль в животі. Така реакція тривала три дні. Незабаром в школі дитина поскаржилася на слабкість. Температура була зниженою, а медсестра при огляді намацала, що печінка зрушена. Хлопчика направили до інфекціоніста. Зробили УЗД, рентген. Дитині рекомендували провести КТ з контрастом і виявили новоутворення. Батьки звернулися в НІР. Після обстеження, з березня 2018 року, Саша поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0086 8731
Одержувач: Трегубчук Оксана Анатоліївна
Лебедівська Вікторія
Лебедівська Вікторія
2 січня 2006 р.н.
Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Жабелівка
Діагноз: саркома Юінга правого плечового суглоба
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У жовтні 2017 року дівчинка впала в школі і наступного деня помітили, що рука опухла й болить. Протягом тижня намагалися лікувати самостійно, але поліпшення не було. Крім того, рука перестала розгинатися. Звернулися в приватну клініку, зробили рентген. З підозрою на новоутворення, дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, дівчинку госпіталізували в онкогематологічне відділення. Гістологію перевірили в НІР, підтвердили діагноз, розписали протокол лікування та шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6049 6139
Одержувач: Лебедівським Людмила Станіславівна
Гунченко Діма
Гунченко Діма
24 вересня 2013 р.н.
м. Житомир
Діагноз: нейробластома середостіння
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У серпні 2017 року дитина почала скаржитися на болі в ногах. Вихідний день, приїхали в обласну лікарню до чергового лікаря. Припустивши артрит, призначили мазь і знеболююче, та рекомендували в понеділок звернутися в поліклініку. Артрит підтвердили й призначили лікування на два тижні. Болі пішли, хлопчик почав ходити в дитячий садок. В кінці вересня запалився лімфовузол на шиї, дитина не могла повернути голову. В обласній лікарні госпіталізували в хірургічне відділення, призначили компреси та антибіотики. Через два тижні виписали додому, а через п'ять днів знову з'явилися болі в ногах. Госпіталізували в гематологічне відділення. Після КТ, пункції, біопсії, встановили діагноз. У НІР розписали протокол лікування й в обласній лікарні за місцем проживання хлопчик проходив курси хіміотерапії. У середині лютого 2018 року в НІР прооперували. З липня 2018 року на аутотрансплантацию Діма поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.


ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0633 9474
Одержувач: Гунченко Тетяна

Події

Кінофойє.
20-09-2018

Кінофойє.

Дивимося мульт "Рататуй". Щур Ремі володіє унікальним смаком....
Карантин.
17-09-2018

Карантин.

З нетерпінням чекаємо закінчення карантину та початку занять!...
Карантин.
14-09-2018

Карантин.

Завтра Юля повертається в Німеччину, а сьогодні завітала до нас...
Карантин.
13-09-2018

Карантин.

Пальчикові фарби, альбоми, пензлики, набори для творчості в...
Карантин.
12-09-2018

Карантин.

Тривають дні карантину, тому пропонуємо скрасити час...
Карантин.
10-09-2018

Карантин.

Карантин продовжується, тож продовжуємо розносити по палатах...
Битовуха.
07-09-2018

Битовуха.

Двері з алюмінію мають міцний та тривалий термін використання....
Карантин.
06-09-2018

Карантин.

Карантин у відділенні триває. Сьогодні пропонуємо книги до...
Карантин.
04-09-2018

Карантин.

Сьогодні у нас творчий процес іншого роду. Сьогодні ми активно...
Карантин.
03-09-2018

Карантин.

Карантин - не привід байдикувати. Аби кожний міг організувати...
Перше вересня!
01-09-2018

Перше вересня!

У нас сьогодні справжнє 1 вересня День знань. За підтримки та...
Карантин.
31-08-2018

Карантин.

З карантином з явилася нагода передивитися усі місця...
Карантин.
30-08-2018

Карантин.

Творчі набори, пластилін, олівці, альбоми, фарби - все активно...
Карантин.
29-08-2018

Карантин.

У відділенні карантин по вітряній віспі. Вже захворіло п ятеро...
Карантин.
28-08-2018

Карантин.

У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку з...
Фестиваль.
28-08-2018

Фестиваль.

Пролетіли чотири насичених дні фестивалю "Дари Добро" в Одесі....
Імпровізація.
27-08-2018

Імпровізація.

Прислухаючись до професійних порад Леоніда Канфера знімаємось в...
Онкоолімпіада.
26-08-2018

Онкоолімпіада.

Незважаючи на дощ та прохолоду, встигли й відпочити. Сьогодні...
Вузлики.
26-08-2018

Вузлики.

Незабаром перше вересня, тож сьогодні з Ольгою Лукаш створюємо...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments