Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Жиров Єгор
Жиров Єгор
12 січня 2006 р.н.
Луганська обл., м Лисичанськ
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

Після активної гри, в березні 2017 року, на нозі, трохи вище коліна з'явилася припухлість. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і хлопчика направили до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка. У НІР не було місця для госпіталізації. В Інституті ім.Сітенка зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, де дитина пройшла два курси хіміотерапії. На блоки з метотрексатом, з липня 2017 Єгор приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0306 8231
Одержувач: Ткачова Тетяна Костянтинівна (мама)
Заблоцький Ілля
Заблоцький Ілля
28 січня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

Вперше блювота та висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитину спостерігали в Діагностичному центрі, постійно обстежували, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза противорвотного препарату. У хлопчика звело очі. За швидкої госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, доктор проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня, провівши складну операцію, пухлину видалили. На початку червня один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З червня 2017 року курси з метатрексатом Ілля почав проходити у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама)
Медведенко Владислав
Медведенко Владислав
20 грудня 1999 р.н.
Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський
Діагноз: аденокарцинома сигмовидної кишки
Группа крові: А (II) Rh (-)
Мама Інна

На початку березня 2017 року дитина почала скаржитися на запор, хоча позиви були. Пробували проносне, клізму. На третій день звернулися в лікарню. Зробили клізму, від якої з'явилися тільки болі в животі. Після консультації хірурга запланували операцію. Під час операції стало зрозуміло, що у дитини рак, форма якого буває у дорослих. Вивели стому і після двох тижнів відновлення, перевели в обласну лікарню. На УЗД виявили абсцес і ще десять днів лікували запалення. Перевели в онкологічний диспансер, зробили КТ і близько місяця проходили консультації з НІР. Після консиліуму розписали протокол лікування. Чотири хіміотерапії хлопець отримав за місцем проживання в обласній лікарні. З вересня 2017 року Владислав продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0357 8197
Одержувач: Медведенко Владислав Юрійович
Кваснюк Софія
Кваснюк Софія
1 квітня 2014 р.н.
Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с.Кунін
Діагноз: нейробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Іванна

На початку травня 2017 року у дитини поступово почали з'являтися синці під очима. В цей же час дівчинка захворіла на бронхіт. Здали аналізи, виявили низький рівень гемоглобіну. Через два тижні аналізи здали повторно і виявили всі показники нижче норми. Обстежили на УЗД, МРТ і ніяк не могли встановити діагноз. Дитину перевели в онкогематологію, зробили пункцію, виявили атипові клітини і направили в НІР. Після обстеження, з кінця червня 2017 року Софія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Роман Яна
Роман Яна
1 вересня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Нова Збур'ївка
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У вересні 2016 року виявили ущільнення на ключиці. Припустили, що це лімфовузол. За місяць він збільшився і звернулися до районного травматолога, який направили в обласну лікарню. За результатами УЗД, КТ, з підозрою на саркому, направили в НІР. Перша біопсія була малоінформативною. За другою встановили діагноз і з грудня 2016 року Яна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7450 1035 7819
Одержувач: Роман Юлія Віталіївна
Ільченко Артем
Ільченко Артем
19 березня 2002 р.н.
Київська обл., м. Вишгород
Діагноз: гангліонейробластома заднього середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

Проходячи медогляд в поліклініці під час вступу до коледжу, на флюорографії помітили якесь затемнення і направили дитину на обстеження. Після КТ, МРТ, відправили на консультацію до нейрохірурга в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. У відділенні патології хребта рекомендували видалення пухлини з установкою імпланта. Вартість медичного виробу була не по силам батькам. Звернулися в поліклініку до онколога і були спрямовані в НІР. На початку серпня 2017 року хлопчика прооперували і після місяця відновлення почали курси хіміотерапії. З серпня 2017 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2668 7342
Одержувач: Ільченко Світлана Григорівна
Цирень Анна
Цирень Анна
13 лютого 2011 р.н.
м. Київ
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома лівої стопи. Багатовогнищеве ураження головного мозку.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

У грудні 2015 року у дитини виявили ущільнення на нозі. Лікар в поліклініці припустив гематому й призначив мазь. Після двох місяців лікування ущільнення збільшилося. Було прийнято рішення оперувати, але лікар порекомендував пройти консультацію у онколога. З лютого 2016 року дівчинку півтора місяці обстежували в НІР. Встановивши діагноз, госпіталізували. Після дев'яти курсів хіміотерапії і видалення пухлини, в жовтні 2016 року Анна закінчила основне лікування. Потім півроку приймала підтримуючу хімію. Регулярні перевірки показували, що все в нормі. У листопаді 2017 року дівчинка почала скаржитися на головний біль, почалася блювота, з'явився ацетон у сечі. МРТ голови показало наявність новоутворення. На початку грудня дитину прооперували в Інституті нейрохірургії. З січня 2018 року Анна знову поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 6580 0942
Одержувач: Цирень Тетяна Василівна
Келя Микита
Келя Микита
14 лютого 2016 р.н.
м.Чернівці
Діагноз: ПНЕТ 3-го шлуночка головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Люба

У червні 2017 року хлопчик катався на машинці, перекинувся. Поплакав, поспав в обід належний час, прокинувся і почалася блювота. Звернулися до лікарні. Зробили рентген голови, нічого тривожного не побачили. Папа наполіг, щоб зробили КТ голови. Виявили новоутворення і гідроцефалію. Почали капати і дитину забрали в реанімацію з судомами. Встановили шунт і хлопчик впав у кому на п'ять діб. Зробили МРТ і направили в Інститут нейрохірургії, де встановили, що пухлина неоперабельна. Після консультації в НІР, почали хіміоперапію. Після трьох курсів в обласній лікарні за місцем проживання, приїхали на аутотрансплантацию. З жовтня 2017 року Микита продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5363 5423 0565 3629
Одержувач: Келя Ігор Олексійович
Донських Ганна
Донських Ганна
22 грудня 2009 р.н.
м. Полтава
Діагноз: остеосаркома правої променевої кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку грудня 2016 року дівчинка поскаржилася на біль в руці. Мама оглянула руку і виявила ущільнення. Звернулися до травматолога в міську лікарню. Зробили рентген, КТ, зібрали консиліум і направили дитину в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка до Харкова. З Інституту Ситенка дівчинку направили в НІР. З лютого 2017 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Сергійчук Вадим
Сергійчук Вадим
13 червня 1999 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, с. Цепцевичі
Діагноз: злоякісна пухлина головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Володимир

У серпні 2014 року звернулися до районної лікарні зі скаргами на нудоту і блювоту. Невропатолог припустив проблему з хребтом і направив в обласну лікарню. З виявленими міжхребцевими грижами дитину направили в Охматдит. Знайомі порадили звернутися в Інститут нейрохірургії, де після огляду, МРТ, виявили рідину в третьому шлуночку головного мозку, в середині жовтня встановили шунт і відпустили додому. Влітку 2015 року шунт забився. В Інституті нейрохірургії провели ревізію шунта, зробили контрольне МРТ і виявили пухлину. У грудні 2016 року видалили новоутворення, в НІР розписали протокол лікування. З січня 2017 року на блоки з метатріксатом Вадим приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Нагорнов Родіон
Нагорнов Родіон
4 грудня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Краматорськ
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Дар'я

На початку лютого 2018 року у дитини кілька разів трапилася блювота. Звернулися до поліклініки. Виявили підвищений ацетон та призначили лікування. Два тижні лікування блювота так і тривала, та додалися скарги на головний біль. Хлопчика госпіталізували в міську лікарню. МРТ зробили в приватній клініці. Виявили новоутворення й направили в Інститут нейрохірургії, де пухлину частково видалили. По гістології встановили діагноз, онкологі в НІР розписали протокол лікування. Перший курс хіміотерапії пройшли в обласній лікарні Дніпропетровська. З квітня 2018 року на курс в метатрексатом Родіон поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 2126 1023
Одержувач: Нагорнова Дар'я
Любицький Максим
Любицький Максим
10 червня 2015 р.н.
м. Миколаїв
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У вересні 2017 року батьки звернули увагу на жовтизну шкіри, що з'явилася у сина, синці під очима. Звернулися до поліклініки, здали аналізи і виявили знижений рівень гемоглобіну в крові. Після консультації з гематологом взяли кістковий мозок і направили в Охматдит на перевірку. Зробили УЗД та виявили новоутворення. Після МРТ, КТ направили в НІР. З жовтня 2017 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6719 7244
Одержувач: Любицький Анатолій Михайлович
Савочкин Андрій
Савочкин Андрій
13 грудня 2005 р.н.
Житомирська обл., смт. Ємільчине
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Людмила

В кінці серпня 2017 року, готувалися до школи, приміряли штани. Мама провела рукою по штанині й відчула якесь ущільнення на нозі дитини. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і, з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню. Дообстежилися, зробили КТ та направили в НІР. За результатами біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і один блок хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2017 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0481 1714
Одержувач: Савочкина Людмила Миколаївна
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти  5168 7427 0201 9187
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна
Барабаш Микита
Барабаш Микита
13 травня 2010 р.н.
Луганська обл., м. Лисичанськ
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анна

Ніяких скарг у дитини не було. В кінці травня 2016 року, купаючи сина, мама виявила якесь ущільнення в боці. Звернулися до хірурга, зробили УЗД і з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню, а звідти відразу в НІР. З червня 2016 року Микита почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4378 5278 6308
Одержувач: Барабаш (Сіра) Анна Юріївна
Вівсяннік Єва
Вівсяннік Єва
8 червня 2016 р.н.
Київська обл., м. Вишгород
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого тазу
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марія

В червні 2017 року у дитини в паху помітили збільшений лімфовузол. Звернулися в приватну клініку. Призначили курс антибіотика. Лікування не допомогло і дівчинку направили в Київську міську дитячу клінічну лікарню. Госпіталізували, видалили лімфовузол і направили на гістологію. Чекати результату треба було тиждень, але за кілька днів у дитини почалася затримка сечі і стільця. Після огляду, пальпації, з підозрою на новоутворення, направили на КТ. Виявили пухлину та направили в НІР. З серпня 2017 року Єва поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7422 0115 7264
Одержувач: Вівсяннік Артем Олександрович
Данишенко Софія
Данишенко Софія
26 листопада 2010 р.н.
Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Олешків
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Лариса

У березні 2017 року помітили у дитини в сечі кров. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні дівчинці повторили УЗД, взяли аналізи. Обстеження на КТ треба було довго чекати. Щоб не втрачати час, батьки привезли доньку в НІР. З квітня 2017 року Софія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1166 7539
Одержувач: Данишенко Василь Дмитрович
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н / 3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мати Оксана

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген та дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівський знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній, по привезеним знімкам, запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Чижик Богдан
Чижик Богдан
28 березня 2002 р.н.
Херсонська обл., м. Берислав
Діагноз: нефробластома справа
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анна
Олійник Іванна
Олійник Іванна
2 липня 2017 р.н.
Київська обл., Макарівський р-н, с. Бишів
Діагноз: нейробластома шиї справа, лобових кісток
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Яна

У вересні 2017 року помітили на грудях у дитини невелике ущільнення. Під час планового огляду в Охматдиті звернулися до хірурга. Лікар запропонував поспостерігати дитину два місяці. За цей час з'явилися ще множинні ущільнення. У листопаді дівчинку госпіталізували. МРТ, КТ показало наявність новоутворення. Біопсія не показала наявності злоякісних клітин. Дитину направили в НІР на консультацію. Обстежили, взяли повторну біопсію, встановили діагноз. З січня 2018 року Іванна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4391 0728 8932
Одержувач: Олійник Яна Олексіївна

Події

АртСтудія.
22-04-2018

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Наталії Лакійчук мудруємо над паперовою...
АртСтудія.
20-04-2018

АртСтудія.

А ми сьогодні з Іриною Зінченко чаклували над брошками з фетру....
Чаювання.
19-04-2018

Чаювання.

"Чаювання" - це такий собі смачненький формат спілкування з...
Малювання.
18-04-2018

Малювання.

Сьогодні під керівництвом Тетяни Дубицької творили в техніці...
Гості.
17-04-2018

Гості.

А пам ятаєте ми 23 березня вирізали та склеювали фігурки тварин...
АртСтудія.
17-04-2018

АртСтудія.

Карантин нарешті скінчився, тож ми з ентузіазмом приступаємо до...
Jewish Fashion Day.
15-04-2018

Jewish Fashion Day.

Сьогодні вперше в Україні та в Києві відбувся Jewish Fashion...
Модна лялька.
15-04-2018

Модна лялька.

Три дні в чарівному світі мистецтва ляльки! Дивовижні й...
Карантин.
15-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Сьогодні у відділенні кожен обрав собі книгу за...
Карантин.
13-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Якщо ви думаєте, що пазли це лише забавки, ви...
Карантин.
12-04-2018

Карантин.

Дні карантину. А сьогодні ми ліпимо! За карантин вже встигли й...
Карантин.
11-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Працювати, звичайно, добре, а відпочивати ще...
Карантин.
10-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Хоч занять зараз немає, але ми не...
Карантин.
09-04-2018

Карантин.

Дні карантину. За вихідні трошки відпочили і тепер з новими...
Карантин.
08-04-2018

Карантин.

Подарунки це завжди приємно. Сьогодні приймали привітання та...
Гості.
07-04-2018

Гості.

Сьогодні студенти Київської православної богословської академії...
Карантин.
06-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Враховуючи Великодні свята, сьогодні до...
Карантин.
05-04-2018

Карантин.

Дні карантину. У нас креативні діти та старанні батьки. Усі...
Карантин.
04-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Сьогодні кожен отримав пензлики та фарби та...
Нагорода.
04-04-2018

Нагорода.

Ми сьогодні стали гостями церемонії Герої спортивного року від...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments