Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Іваненко Люба
Іваненко Люба
30 січня 2014 р.н.
Житомирська обл., Малинський р-н, смт. Гранітне
Діагноз: гангліонейробластома заднього верхнього середостіння і спинно-мозкового каналу
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Валя

У жовтні 2019 року дівчинка почала часто хворіти. Звернулися до районної поліклініки, встановили діагноз «бронхіт» і відправили на рентген. Рентген показав наявність новоутворення і дитину направили в Охматдит. Батькам порадили звернутися в НІР, але, так як рекомендованого лікаря необхідно було чекати два тижні, батьки відвезли дитину в міську клінічну лікарню № 17. В середині листопада в 17-ій лікарні взяли біопсію, а ввечері у дитини віднялися ноги - частина пухлини давила на спинний мозок. Провели операцію і взяли матеріал на гістологію, яка показала, що клітини доброякісні. Батьки звернулися в НІР, де перевірили ще раз матеріал дослідження і виявили 40% злоякісних клітин. З кінця січня 2020 року Люба почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Кучура Анна
Кучура Анна
2 січня 2010 р.н.
Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Старий Биків
Діагноз: саркома Юінга 8-го ребра зліва
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

У травні 2019 року дівчинка поскаржилася на біль у боці. Звернулися до поліклініки, здали аналізи. У сечі виявили підвищену кількість білка і почали лікувати нирки. Тиждень прийому антибіотиків й ліків поліпшення не дали. Звернулися за рекомендацією знайомих до гастроентеролога в приватну клініку Києва. Два тижні вдома виконували призначення і лікували запалення підшлункової. Нападоподібні болі тривали і особливо посилювалися ночами. Звернулися в Києві до іншого гастроентеролога. Ще тиждень лікування. В районі 8-9 ребра у дитини почало прощупуватися ущільнення. Звернулися до ортопеда. Зробили КТ і виявили новоутворення. Рекомендовано було звернутися до онколога. Мама привезла дочку в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз. З серпня 2019 року Аня поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 1262 7695
Одержувач: Кучура Вікторія (сестра)
Вертигел Іван
Вертигел Іван
2 лютого 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: АТРП лівої гемосфери головного мозку
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Марія 
Гавей Серафима
Гавей Серафима
26 березня 2019 р.н.
Закарпатська обл., Міжгірський р-н, с.Лісковець
Діагноз: нейробластома середостіння
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Любов

У шість місяців дівчинка перестала перевертатися, стала неактивною, почалася ангіна і стоматит. Місцевий фельдшер направив в обласну лікарню. Зробили рентген, бо були хрипи, запідозрили кісту правої легені й призначили КТ. Під час обстеження виявили пухлину і направили в НІР. Після двох тижнів обстеження, біопсії, з грудня 2019 року Серафиму госпіталізували у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4993 4403 4424
Одержувач: Масляник Любов (мама)
Гуссак Ростислав
Гуссак Ростислав
5 березня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н., м. Калуш
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У червні 2018 року хлопцю почало сильно боліти коліно. У районній травматології поставили діагноз «запалення колінного суглоба». За місяць лікування стало трохи легше, але через три місяці біль посилився знову. В обласній лікарні госпіталізували і два тижні знову лікували запалення суглоба. Знову настало полегшення, але через два місяці помітили набряк на стегні. В обласній лікарні зробили УЗД і виявили новоутворення. Провели КТ, біопсію і поставили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапій хлопець пройшов за місцем проживання. З липня 2019 року Ростислав приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку на аутотрансплантацію.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7118 5994
Одержувач: Гуссак Ірина
Хвищук Матвій
Хвищук Матвій
1 вересня 2015 р.н.
Волинська обл., Ковельський район, с. Козлиничі
Діагноз: десмопластична медулобластома задньочерепної ямки, пілоцитарна астроцитома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марія

У березні 2019 року хлопчик кілька днів скаржився на болі в животі і голові. Батьки звернулися до районної поліклініки, де взяли аналіз крові й провели УЗД, яке показало запалення підшлункової. Вирішили підтвердити діагноз в обласній лікарні. Знову провели обстеження, зробили рентген і УЗД, скоригували призначене у поліклініці лікування і прописали двотижневий курс лікування. Дитині стало гірше - біль не зник, з'явилася блювота, скосило око й збільшилися лімфовузли. Батьки звернулися до хірурга в районну лікарню. Лікар рекомендував госпіталізацію, тому що дитина дуже слабка і млява. У приймальному відділенні помітили ангіну та припустили мононукліоз. Хлопчика госпіталізували в інфекційне відділення районної лікарні. Доктор звернув увагу, що косить око. Так як рік тому вже були скарги на косоокість, яка з часом сама минулася, провели КТ, яке показало новоутворення головного мозку. Наступного дня хлопчика направили в обласну лікарню, де підтвердили мононукліоз і провели МРТ. Направили в Інститут нейрохірургії, але батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні дитину прооперували. На першій операції видалили 3 пухлини і поставили діагноз «медуллобластома», змінили дренаж та знову прооперували. З гістології матеріалу наступної операції, встановили діагноз «пілоцитарна астроцитома». З травня 2019 року Матвій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0219 8608
Одержувач: Хвищук Марія
Акименко Юля
Акименко Юля
11 квітня 2005 р.н.
Луганська обл., смт. Новопсков
Діагноз: медуллобластома головного мозку
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Ольга

В кінці 2018 року дівчинка почала періодично скаржитися на головний біль. Через півроку іноді почала вранці траплятися блювота. Коли блювота почастішала, звернулися в лікарню. Дитину госпіталізували в інфекційне відділення. Після консиліуму дівчинку направили в обласну лікарню на МРТ. Встановили діагноз і направили до Києва, в Інститут нейрохірургії. На початку липня 2019 року дівчинку прооперували і направили в Охматдит на променеву терапію. Лікування продовжили в харківській обласній лікарні, де пройшли один курс хіміотерапії і приїхали в Охматдит на МРТ. Дівчинку направляють в НІР. Під час обстеження виявили тромб в серці. У Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії, на початку грудня, дитину прооперували. З грудня 2019 року Юля поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 8030 0094 8187
Одержувач: Акименко Ольга
Саєнко Максим
Саєнко Максим
5 грудня 2001 р.н.
Черкаська обл., м.Канів
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана 

В кінці жовтня 2018 року хлопець почав скаржитися на біль в нозі. Звернулися до районної лікарні, де припустили розтягнення й призначили мазь. Батьки наполягали на рентгені, але лікар відмовив, зазначивши, що для цього не достатньо показань. За два тижні лікування вдома біль посилився. А після того, як хлопець послизнувся і впав, нога розпухла. В обласній лікарні провели УЗД, яке показало надрив чотириголового м'яза і рідину в коліні. За результатами обстеження в районній лікарні наклали гіпс і сказали повторно приїхати через тиждень. При наступному зверненні прибрали рідину з коліна і вкололи гормональний препарат, щоб попередити подальше утворення рідини. Ще тиждень хлопець провів у гіпсі. Коли гіпс зняли - біль і набряк залишилися. Батькам порадили пройти МРТ в Києві, за результатами обстеження встановили діагноз і направили в НІР. Біопсія підтвердила новоутворення. З січня 2019 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4243 1439
Одержувач: Саєнко Віктор
Луппа Руслан
Луппа Руслан
9 січня 2003 р.н.
Черкаська обл., м. Умань
Діагноз: остеосаркома правої клубової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Альона
Соболь Амелія
Соболь Амелія
27 жовтня 2007 р.н.
м. Полтава
Діагноз: пухлина м'яких тканин правої гомілки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

На початку березня 2019 року дівчинка поскаржилася на біль під коліном, намацали ущільнення розміром з горошину і звернулися в поліклініку до хірурга. Лікар призначив компреси й постільний режим. Через два тижні лікування біль пройшла. Три роки тому дитина перенесла енцефаліт, тому навесні, під час загострення стану, госпіталізують в неврологічний центр. Дівчинка почала активно ходити і знову з'явилися болі. Лікар заспокоїв, що при розтягненні так буває і призначив електропроцедури. Через два тижні лікування дитина почала тягнути ногу та болі посилилися. На початку травня мама забрала доньку і повезла на КТ. За результатами обстеження рекомендували дообстежити дівчинку і припустили новоутворення. Направили до травматолога, бо дитячого онколога в місті немає. Знімки проконсультували у знайомих медиків і приїхали в НІР. З травня 2019 року Амелія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)
Янов Максим
Янов Максим
17 лютого 2005 р.н.
Донецька обл., м. Покровськ
Діагноз: остеосаркома в/3 правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Наталя

На початку червня 2019 року хлопчик катався на велосипеді і вдарився об педаль. Через місяць звернулися до сімейного лікаря та травматолога зі скаргою на біль в нозі. Зробили рентген і встановили «остеопороз». Призначили кальцій і електрофорез. Після трьох процедур нога опухла. Призначили мазь. Три дня лікування не дали результат і батьки самі повезли дитину в обласну лікарню. На КТ виявили новоутворення. Направили в НДІ травматології та ортопедії м.Лиман. Взяли біопсію і батьки поїхали до Харкова, в Інститут ім.Сітенка. Дитину чотири дні дообслідували, встановили діагноз і направили в НІР. З кінця серпня 2019 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2969 0960
Одержувач: Янова Наталя
Куценко Володимир
Куценко Володимир
14 липня 2012 р.н.
Київська обл., Фастівський р-н, смт. Кожанка
Діагноз: низькодиференційована злоякісна пухлина малого тазу
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Юлія

На початку вересня 2019 року дитина почала періодично скаржитися на болі в животі. В цей час сім'я відпочивала на морі, мама лікар, а все було схоже на харчове отруєння. Повернувшись, звернулися до хірурга, припустивши запалення апендициту. Здали аналізи, лікар, не знайшовши нічого тривожного, запропонував звернутися якщо будуть болі і підвищення температури. В кінці вересня син ввечері знову поскаржився на гострий біль в животі. Мама взялася промацати живіт і виявила ущільнення. Зранку були в обласній лікарні та на УЗД виявили новоутворення. Промоніторивши куди звернутися, приїхали в НІР. З жовтня 2019 року Вова поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Корпус Богдан
Корпус Богдан
18 лютого 2012 р.н.
Черкаська обл., м.Канів
Діагноз: гепатобластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Катерина

В кінці серпня 2019 року звернули увагу, що дитина почала худнути. Висновок медичної комісії в школі перед початком навчального року - все в нормі. Хлопчик захоплювався легкою атлетикою і потрібна була довідка, що він може займатися спортом. Лікар направив на УЗД черевної порожнини та обстеження серця. У державній лікарні треба було довго чекати обстеження, тому звернулися в приватну. Виявили новоутворення. Дитину госпіталізували в обласну лікарню, обстежили на КТ, підтвердили наявність пухлини і запропонували їхати в Київ. Після обстеження, з кінця вересня 2019 року, Богдан поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2653 7032
Одержувач: Корпус Катерина
Дердюк Владислав
Дердюк Владислав
15 серпня 2012 р.н.
Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт. Делятин
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

На початку грудня 2018 року дитина почала скаржитися на біль у боці. Педіатр призначив здати аналіз сечі і зробити УЗД. Хлопчика направили в обласну лікарню до гастроентеролога. Повторили УЗД, сказали мамі, що є проблема й призначили консультацію онколога. Дитину госпіталізували у відділення онкогематології. Взяли біопсію, два тижні чекали результат, але виявилося, що взяли матеріал з нирки, а не пухлини. Для повторної біопсії були адміністративні труднощі, які затягували процедуру, а стан хлопчика погіршувався. Дитину направили в НІР. Вивчивши знімки, лікарі встановили діагноз і почали хіміотерапію. З лютого 2019 року Владислав на лікуванні у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Бичкова Дар'я
Бичкова Дар'я
24 березня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медулобластома, рецидив
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Анастасія

У серпні 2017 року батьки помітили, що дитина стала вередливою, пропав апетит і з'явилася хиткість в ході. На п'ятий день дівчинку вирвало. Батьки відразу звернулися в міську лікарню, де припустили сонячний удар або пухлину і дитину госпіталізували. За вихідні стан погіршився і з'явився сильний головний біль. КТ показало новоутворення. В обласній лікарні провели МРТ, за результатами якого було вирішено оперувати, але, через відсутність наркозу, операцію було неможливо провести найближчим часом і батьки самостійно поїхали з дитиною в Мінськ. У Мінську прооперували, взяли гістологію, яка підтвердила діагноз, і наступні півтора року дівчинка проходила лікування в Мінську. У грудні 2018 року повернулися до Одеси. Перше планове МРТ не викликало занепокоєння, але через два місяці почався сильний головний біль. В обласній лікарні пройшли КТ, яке показало рецидив. Стан дитини швидко погіршувався, і батьки вирішили везти доньку в Москву, але їх не пропустили на кордоні, тому що під час лікування в Мінську, вони перевищили кількість днів, які могли перебувати в іншій країні. З квітня 2109 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7423 5919 5413
Одержувач: Бичкова Анастасія
Бабич Емілія
Бабич Емілія
23 травня 2012 р.н.
Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с. Трикрати
Діагноз: саркома Юінга попереково-крижового відділу хребта
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Жанна 

У листопаді 2018 року дівчинка прокинулася вночі від сильного болю в правій нозі. Дитина почала кульгати, періодично прокидатися від болю. Звернулися до районної поліклініки. Зробили рентген таза, який не викликав занепокоєння. Лікарі вирішили, що це ревматизм як ускладнення після ГРВІ. Тиждень вдома приймали препарати. Болі залишилися, не допомагало й знеболююче. Звернулися в поліклініці до невролога. Припустивши «синдром Ебра», батькам рекомендували поїхати в обласну лікарню. В обласній лікарі припустили поліомієліт, лікували тиждень. Лікування «монопареза правої ноги» теж не принесло результатів. Зробили МРТ і виявили новоутворення. У грудні дівчинку привезли на консультацію до Києва, в Інститут нейрохірургії. Лікар сказав, що фінансово таке лікування буде важко потягнути. Батьки повернулися додому і повезли доньку до Мінська, в Інститут неврології і нейрохірургії. МРТ, УЗД, підтвердили діагноз і в січні 2019 року дівчинку прооперували. Зробили гістологічне дослідження й встановили вид пухлини. Батькам було рекомендовано проходити хіміотерапію в Україні, в НІР. В Інституті раку підтвердили гістологію і з лютого 2019 року Емілія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7422 2962 9310
Одержувач: Бабич Жанна
Архипчук Дмитро
Архипчук Дмитро
4 червня 2002 р.н.
Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Куцуруб
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Наталія

У жовтні 2019 року помітили, що у хлопця припухла нога. Діма активно займався футболом і волейболом, тому без особливого занепокоєння звернулися до травматолога в районну лікарню. Рентген показав надрив м'яза, призначили відповідне лікування. Хлопець зменшив навантаження на ногу і три тижні лікували мазями. Набряк не зник, а після випадкового удару в ногу, почав збільшуватися. Знову звернулися в районну лікарню, повторний рентген не викликав занепокоєння. Зробили УЗД і побачили, що лопнули судини. Травматолог уточнив чм не підвищувалася температура тіла, мама підтвердила, що підвищення температури було, і хлопця направили в обласну лікарню. За результатами КТ і аналізів припустили саркому Юінга і направили в НІР. Двічі брали біопсію, встановили діагноз. З січня 2020 року Дмитро почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 8042 2055
Одержувач: Архипчук Наталія
Шерепа Аліна
Шерепа Аліна
13 серпня 2014 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: нейробластома зачеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Оксана 

У листопаді 2018 року звернулися в поліклініку до педіатра зі скаргами на біль в лівому боці й збільшені лімфовузли. Призначили лікування і з місяць позбувалися глистів. Дівчинці ставало гірше. Батьки звернулися в лабораторію, зробили розгорнутий аналіз крові. Показали педіатру і дитину відразу відправили на госпіталізацію. Два тижні лікували нирки. На консультацію приходило багато лікарів. На КТ направив хірург. У черевній порожнині виявили новоутворення. Призначили консультацію онколога. На час консультації у дівчинки був пронос, тому доктор сказав приїхати через тиждень. Батьки не стали чекати й звернулися в обласну лікарню. На УЗД припустили «пухлину Вільмса» і направили на консультацію в НІР зі знімками. В НІР звернули увагу на метастази в кістках черепу. Дівчинку по швидкій привезли в НІР на біопсію. З лютого 2019 року Аліна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 9495 5696
Одержувач: Шерепа Оксана
Лебедєв Максим
Лебедєв Максим
14 червня 2013 р.н.
Донецька обл., Мм. Селидове
Діагноз: естезіонейробластома пазух носа
Група крові: B (III) Rh ()
мама Наталя

На початку травня 2019 року дитина почала скаржитися на болі в правому вусі і скроні. Звернулися до лора. Лікар сказав, що дитина здорова і йому нічого не болить. Хлопчику промили ніс, призначили краплі, але через три дні батьки звернулися до педіатра з такими ж скаргами. Ще один лікар сказав, що дитина здорова. Ще три дні лікування результату не дали. Мама попросила направлення на МРТ. Виявили новоутворення в пазухах носа. Дитину направили в обласну лікарню Славінська. Звідти терміново направили в Інститут отоларингології. Взяли біопсію, яка показала, що клітини пухлини злоякісні. В кінці травня 2019 року Максим поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8020 1488 6003
Одержувач: Лебедєв Юрій
Кацаран Кіра
Кацаран Кіра
19 листопада 2011 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: гіпатобластома
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Ніна

Влітку 2019 року, відпочиваючи з родичами у себе на Азовському морі, дівчинка поскаржилася на дискомфорт біля пупка. Зізвонились зі своїм лікарем і почали гнати глистів. Через тиждень звернулися до педіатра в приватну клініку. Лікар призначив лікування як при ГРВІ, але зазначив, що збільшена печінка. Мама попросила направлення на УЗД. З підозрою на карциному печінки призначили КТ і, за результатами обстеження, направили в НІР. Після тижня обстеження, біопсії, з серпня 2019 року Кіру госпіталізували у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Карантин.
06-04-2020

Карантин.

Сьогодні працюємо з творчими наборами. Вивчаємо інструкцію,...
Карантин.
05-04-2020

Карантин.

Сьогодні радіовистави та аудіокниги для підлітків....
Карантин.
03-04-2020

Карантин.

Кожен отримав альбом та олівці, отож, малюємо сьогодні дракона...
Карантин.
02-04-2020

Карантин.

Сканворди, філворди, кейворди, японські та класичні кросворди....
Квартальний звіт.
02-04-2020

Квартальний звіт.

Звіт за I квартал 2020 року. На початок року залишок на...
Карантин.
01-04-2020

Карантин.

Сьогодні до вашої уваги казки на різний вік - від 3 до 10....
Карантин.
31-03-2020

Карантин.

Сьогодні для занять з дитиною - ігри на увагу та пам ять,...
Карантин.
30-03-2020

Карантин.

Цей тиждень буде тижнем корисних посилань на різні розваги...
Карантин.
27-03-2020

Карантин.

Карантин у відділенні триває 22 день. Доступ не тільки у...
Карантин.
25-03-2020

Карантин.

Дівчата сьогодні байдикують. Для дівчаток сьогодні припасені...
Карантин.
23-03-2020

Карантин.

Сьогодні кожен отримав книгу. Читаємо, безпечно проживаємо...
Карантин.
20-03-2020

Карантин.

Для тих, хто має бажання зацікавити себе роботою, або зайняти...
Карантин.
18-03-2020

Карантин.

Карантин посилює умови перебування у відділенні. Сьогодні...
Карантин.
16-03-2020

Карантин.

За вихідні встигли скучити за поробками, тож сьогодні із...
COVID-19.
14-03-2020

COVID-19.

Зважаючи на часті запитання батьків у відділенні та...
Карантин.
13-03-2020

Карантин.

Попереду вихідні, тож потрібно запастися роботою. Тому сьогодні...
Карантин.
11-03-2020

Карантин.

Хлопці сьогодні байдикують! Для хлопців припасені машинки,...
Карантин.
09-03-2020

Карантин.

У відділенні карантин, але це ще не означає, що доведеться...
Допомога.
07-03-2020

Допомога.

При щільних солідних пухлинах операцію потребує кожен. Потім...
Карантин.
06-03-2020

Карантин.

У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку до...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments