Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Кольцов Сергій
Кольцов Сергій
8 липня 2003 р.н.
м. Кропивницький (Кіровоград)
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Катерина

Перед новорічними святами хлопчик забив ногу при падінні на льоді. Зі скаргами на болі через пару днів звернулися до травмпункту. Оглянувши, доктор визначив забій м'яких тканин і рекомендував компреси. Бачачи, що дитина накульгує, після новорічних вихідних 2017 року, звернулися до травматолога в поліклініці. Тиждень, за призначенням, прикладали мазь та спиртові компреси. Нога перестала нормально розгинатися. В кінці січня, на слизькій дорозі, хлопчик знову впав на коліно. Коліно розпухло і батьки викликали швидку допомогу. Хлопчика госпіталізували в обласну лікарню. Зробили рентген, виявили новоутворення. Санавиацією доставили дитину до Києва. З лютого 2017 року Сергій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Сивун Максим
Сивун Максим
24 лютого 2003 р.н.
Запорізька обл., Приазовський р-н, с Дівнинське
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Галина

В кінці серпня два тижні провели в лікарні за місцем проживання - дитину готували до операції на очах, направляли в Охматдит. В цей же час з'явилися болі в нозі, набряклість, нічні болі. У середині вересня в обласній лікарні зробили рентген, КТ, біопсію і госпіталізували в онкогематологічне відділення. П'ять курсів хіміотерапії провели за місцем проживання. Кістка руйнувалася, трапився патологічний перелом. З квітня 2017 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5167 9856 6014 2522
Одержувач: Сивун Галина Іванівна
Заблоцький Ілля
Заблоцький Ілля
28 січня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

Вперше блювота та висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитину спостерігали в Діагностичному центрі, постійно обстежували, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза противорвотного препарату. У хлопчика звело очі. За швидкої госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, доктор проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня, провівши складну операцію, пухлину видалили. На початку червня один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З червня 2017 року курси з метатрексатом Ілля почав проходити у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама)
Ільченко Артем
Ільченко Артем
19 березня 2002 р.н.
Київська обл., м. Вишгород
Діагноз: гангліонейробластома заднього середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

Проходячи медогляд в поліклініці під час вступу до коледжу, на флюорографії помітили якесь затемнення і направили дитину на обстеження. Після КТ, МРТ, відправили на консультацію до нейрохірурга в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. У відділенні патології хребта рекомендували видалення пухлини з установкою імпланта. Вартість медичного виробу була не по силам батькам. Звернулися в поліклініку до онколога і були спрямовані в НІР. На початку серпня 2017 року хлопчика прооперували і після місяця відновлення почали курси хіміотерапії. З серпня 2017 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2668 7342
Одержувач: Ільченко Світлана Григорівна
Божик Кирило
Божик Кирило
7 квітня 2007 р.н.
м. Донецьк
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Тетяна 
Копичева Віка
Копичева Віка
31 березня 2008 р.н.
м. Київ
Діагноз: тератобластома лівого яєчника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

На початку березня 2017 року виявили якесь ущільнення в животі у дитини. Дівчинка довго спостерігається у гастроентеролога, тому звернулися до свого лікаря. Зробили УЗД і після консультації у хірурга, дитину госпіталізували в хірургічне відділення Охматдиту. Після КТ, обстеження, направили в НІР. З березня 2017 року Віка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7423 2496 1691
Одержувач: Копичева Ірина Володимирівна
Лащенко Кароліна
Лащенко Кароліна
26 липня 2013 р.н.
Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Недогарки
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Вікторія

У середині квітня 2015 батьки звернулися в районну лікарню зі скаргами на те, що помітили якесь ущільнення, яке з'являється, коли дитина тужиться. Лікар оглянув дівчинку і нічого не виявив. Незабаром на памперсі батьки знайшли шматочок чогось. Звернулися в приватну поліклініку. Лікар зідзвонився з колегами з обласної лікарні та батькам було рекомендовано звернутися до Охматдиту. З Охматдиту дитини відразу направили в НІР. Після обстеження, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2015 року Кароліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Донських Ганна
Донських Ганна
22 грудня 2009 р.н.
м. Полтава
Діагноз: остеосаркома правої променевої кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку грудня 2016 року дівчинка поскаржилася на біль в руці. Мама оглянула руку і виявила ущільнення. Звернулися до травматолога в міську лікарню. Зробили рентген, КТ, зібрали консиліум і направили дитину в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка до Харкова. З Інституту Ситенка дівчинку направили в НІР. З лютого 2017 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Єршова Валерія
Єршова Валерія
26 лютого 2000 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Дідусь Євген Олександрович

Офіційним опікуном дитини є дідусь. У квітні 2017 року дівчинка почала кульгати. Звернулася до хірурга, який оглянув, сказав, що це не до нього й направив до терапевта. Терапевт призначила мазь та знеболююче. Місяць такого лікування особливого результату не дав. Дівчинка вирішила поїхати відпочити до тата, який був на заробітках в Ростові. Поїхали в Азов. Папа побачив опухлу ногу дочки й звернулися в лікарню. Зробили рентген, припустили рідину в суглобі, але відібрати нічого не вдалося. Рекомендували звернутися до онколога. Приїхали до Ростова. Після КТ, біопсії, встановили діагноз і почали хіміотерапію. Між курсами хіміотерапії приїхали в Донецьк і звернулися в лікарню. Запропонували продовжити лікування або в Москві, або в Києві. З листопада 2017 року Валерія продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2016 року дитина поскаржився на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок та сечового міхура і призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступний день знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь по гістології та з січня 2017 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4731 2191 0225 2545
Одержувач: Самборський Олексій Васильович
Бабак Владислав
Бабак Владислав
23 листопада 2000 р.н.
Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Мислятин
Діагноз: ПНЕТ малого таза
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Сніжана

Хлопчик професійно займається волейболом, тому, коли влітку 2017 року з'явилися болі в спині, то особливої тривожності вони не викликали. Два місяці застосування мазей поліпшення не дали. Звернулися до невропатолога. Зробили КТ попереку, доктор побачив протрузію. Незабаром з'явилися проблеми зі стільцем, з'явився біль під час сидіння. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення в малому тазу. Приїхали в урологічне відділення обласної лікарні. Зробили МРТ і дитину направили в НІР. З вересня 2017 року Владислав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Данишенко Софія
Данишенко Софія
26 листопада 2010 р.н.
Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Олешків
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Лариса

У березні 2017 року помітили у дитини в сечі кров. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні дівчинці повторили УЗД, взяли аналізи. Обстеження на КТ треба було довго чекати. Щоб не втрачати час, батьки привезли доньку в НІР. З квітня 2017 року Софія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1166 7539
Одержувач: Данишенко Василь Дмитрович
Цхай Діана
Цхай Діана
8 липня 2011 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Павлоград
Діагноз: гангліонейробластома лівої нирки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Світлана

В лютому 2017 року звернулися до швидкої допомоги зі скаргами на високу температуру у дитини, що не збивалася препаратами. Дівчинку госпіталізували та близько тижня намагалися визначити причину стану. Направили в обласну лікарню. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Зробили КТ, біопсію та направили в НІР, де встановили діагноз, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З жовтня 2017 року Діана продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2117 0005
Одержувач: Пак Світлана (мама)
Погрібний Артем
Погрібний Артем
16 червня 1999 р.н.
м. Рівне
Діагноз: ембріональна карцинома лівого яєчка
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Тетяна

У вересні 2015 року дитина почала скаржитися на болі в яєчку. Уролог призначив антибіотики. Після місяця лікування болі поновилися, яєчко було злегка збільшеним. Ще через два тижні з'явилися скарги на болі в животі. Після УЗД хлопчика направили на консультацію в НІР. КТ, УЗД, біопсія, підтвердили злоякісність процесу. У листопаді видалили яєчко і 6 курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Через півроку після закінчення лікування з'явилися болі в попереку. Погріли і хворіти перестало. Буквально відразу ж хлопчик перехворів грипом. Болі поновилися і посилилися. Приїхали на чергову перевірку і на обстеженні запідозрили метастаз в заочеревинному просторі. На консультацію в НІР приїхали тільки через місяць. Не хотілося вірити в існування метастазу. Розписали хімію і два курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З березня 2017 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7573 1841 4549
Одержувач: Погрібна Тетяна
Савочкин Андрій
Савочкин Андрій
13 грудня 2005 р.н.
Житомирська обл., смт. Ємільчине
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Людмила

В кінці серпня 2017 року, готувалися до школи, приміряли штани. Мама провела рукою по штанині й відчула якесь ущільнення на нозі дитини. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і, з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню. Дообстежилися, зробили КТ та направили в НІР. За результатами біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і один блок хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2017 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0481 1714
Одержувач: Савочкина Людмила Миколаївна
Керімова Діана
Керімова Діана
15 липня 2014 р.н.
Херсонська обл., Генічеський р-н, смт. Партизани
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Левза

На початку вересня 2016 року у дитини з'явилися проблеми з апетитом, слабкість, перестала вставати на ноги, з'явилася субфебрильна температура тіла. Батьки вирішили, що це реакція на зубки, що ріжуться. Через два тижні, як з'явився такий стан, звернулися до педіатра. Аналіз крові показав високий ШОЕ і низький рівень гемоглобіну. Дівчинку направили в обласну лікарню, але потрапили на кінець робочого дня перед вихідними. Повернулися додому і звернулися до лікаря, який призначив знеболюючі та жарознижувальні препарати. Після тимчасового поліпшення, через тиждень стан погіршився. Приїхали в обласну лікарню. Після обстеження, МРТ, КТ, виявили метастази і дитину направили до Києва. З листопада 2016 року Діана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Марковська Дар'я
Марковська Дар'я
10 листопада 2011 р.н.
Полтавська обл., м. Лубни
Діагноз: саркома Юінга ребра зліва
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Рада

З червня 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в області серця. Кардіолог не бачив причин для занепокоєння. У серпні, бігаючи вдома без футболки, батьки звернули увагу на якесь ущільнення в районі 7-го ребра. Утворення боліло при натисканні. Приїхали в лікарню, зробили УЗД. Дитину направили в обласну лікарню. Дівчинку обстежили, необхідно було зробити біопсію, але лікар пішов у відпустку. Батьки привезли доньку в НІР. З серпня 2017 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 1751 1834
Одержувач: Федорович Артур Васильович (батько)
Риліна Тетяна
Риліна Тетяна
6 лютого 2014 р.н.
Полтавська обл., м.Горишні Плавні
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Яна

У січні 2017 року дитині лікували мезаденіт. В квітні у дівчинки без явної причини почала підніматися температура тіла, з'явилися болі в ногах і руках. Мама прощупала живіт та виявила ущільнення. Звернулися до поліклініки. Зробили УЗД і, з підозрою на каловий камінь, направили в обласну лікарню. Зробили КТ, виявили новоутворення та направили в НІР. Після обстеження встановили діагноз і, з вересня 2017 року, Таня поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4393 0050 2402
Одержувач: Риліна Яна Андріївна
Кошель Марія
Кошель Марія
28 березня 2016 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У грудні 2016 року у дитини з'явилася підвищена температура тіла. Звернулися до лікарів і почали обстеження. УЗД, рентген з контрастом були в нормі. Встановили інфекцію сечостатевих шляхів і почали лікування. За чотири місяці поміняли п'ять антибіотиків, але аналізи не поліпшувалися - білок значно перевищував норму. Лікарі говорили мамі, що для її дочки це може бути нормою. Але стан дівчинки погіршувався - з'явилася слабкість, пропав апетит, перестала вставати на ніжки, з'явилася блювота. Знову звернулися до педіатра. Здали аналізи і зробили чергове УЗД. Помітили якесь ущільнення на лівому наднирнику. Після консультації у хірурга призначили КТ. Щоб не чекати в довгій черзі, обстеження приїхали зробити до Києва. З травня 2017 року Маша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти  5168 7427 0201 9187
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна

Події

АртСтудія.
20-11-2017

АртСтудія.

Сьогодні у відділенні оселився табун коней і сторожовий пес. Ох...
АртСтудія.
19-11-2017

АртСтудія.

А ви знали, що воскові олівці відштовхують воду? А ми тепер...
Дивовижні вузлики.
17-11-2017

Дивовижні вузлики.

Колібрі відомі здатністю зависати в повітрі, швидко махаючи...
Чаювання.
16-11-2017

Чаювання.

У нас "Чаювання" з Катериною Хливнюк. Розмови, розповіді,...
Дивовижне малювання.
15-11-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні під керівництвом Тетяни Дубицької та Карини Ковалевої...
Музичні диковинки.
14-11-2017

Музичні диковинки.

Музика буває різною. Вона може закликати до танцю, а може i...
АртСтудія.
13-11-2017

АртСтудія.

Сьогодні з Людмилою Стреж малювали мандали кольоровим гравієм....
АртСтудія.
12-11-2017

АртСтудія.

Сьогодні настала зима. За вікном сипле лапатий сніжок, а ми в...
АртСтудія.
10-11-2017

АртСтудія.

З фетром завжди цікаво працювати кольори, текстура, можливості....
Благодійний фестиваль.
09-11-2017

Благодійний фестиваль.

Після показу ніхто не квапився піти. Хотілося ще почути...
АртСтудія.
09-11-2017

АртСтудія.

Їжачок мандрує з грибочком. Нічого складного в цьому малюнку. А...
Гості та кінофойє.
08-11-2017

Гості та кінофойє.

Цей фільм потрібно дивитися на величезному екрані, в...
АртСтудія.
07-11-2017

АртСтудія.

Коли за вікном похмурий осінній день, просто необхідно додати...
АртСтудія.
06-11-2017

АртСтудія.

Сьогодні разом з Катериною Хливнюк прикрашали дерев яні...
АртСтудія.
05-11-2017

АртСтудія.

Виявляється на прищіпках можна не тільки сушити білизну. Якщо...
АртСтудія.
03-11-2017

АртСтудія.

Сьогодні разом з Іриною Зинченко та Оленою Громовою створювали...
Чаювання.
02-11-2017

Чаювання.

Сьогодні чаювали з Ка териною Хливнюк. У затишній та душевній...
Малюємо вовною.
01-11-2017

Малюємо вовною.

На столах яскрава кольорова вовна, кожен обирає рамочку за...
Хеловін.
31-10-2017

Хеловін.

Ми заздалегідь готувалися до сьогоднішнього дня вирізали...
Валяння.
30-10-2017

Валяння.

Який же Хеловін без святкових гарбузів! З помаранчевої вовни у...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments