Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Кошель Роман
Кошель Роман
16 травня 2017 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Інна 

У жовтні 2018 року у дитини почалася раптова блювота. Викликали бригаду невідкладної допомоги. Вирішили, що проблема зі шлунком. Після тижня лікування стало краще, але не надовго. Звернулися до педіатра. Знову лікували шлунок два тижні. Не бачачи поліпшення, мама звернулася в інфекційну лікарню. Тиждень капали. Не бачачи поліпшення, госпіталізувалися в обласну лікарню. Невролог призначив МРТ, де й виявили новоутворення. Встановили шунт і прооперували. Гістологію перевірили у чотирьох фахівців. Хлопчику встановили резервуар і почали хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2019 року, на блоки з метотрексатом, Роман приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Коварж В'ячеслав
Коварж В'ячеслав
15 вересня 2002 р.н.
Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Красівка
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Надія

У липні 2018 року хлопчика вдарило лоша. У серпні почав кульгати і з'явився біль. Звернулися до районної поліклініки, зробили рентген, нічого не виявили, але наклали гіпс. Приїхали в районну лікарню, знову зробили рентген і, припустивши «дисплазію», направили в обласну до ортопеда. Після КТ з'явився діагноз «остеомієліт». Дитину госпіталізували, взяли біопсію. Лікування тривало три тижні. З гістологією вийшла незрозуміла ситуація. За цей час нога опухла. Приїхали в НІР, зробили відкриту біопсію, встановили діагноз. З листопада 2018 року В'ячеслав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 2303 2334
Одержувач: Коварж Надія
Дросова Дар'я
Дросова Дар'я
09 жовтня 2008 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка головного мозку
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталя

Взимку 2017 року дівчинка почала скаржитися на часті головні болі, ночами з'явилася блювота. Звернулися до поліклініки. Лікар припустив ротавірус та призначив лікування. Звернення до лікаря тривали, то зі скаргами на нирки, то ГРВІ. Через півтора місяці після курсу лікування блювання відновилося. Лікували отруєння. У березні 2018 року сильно набрякли руки й ноги. Звернулися в поліклініку до ендокринолога й невропатолога. Здали аналізи на гормони та зробили рентген черепа, який показав відхилення, але лікарі переконали, що це така будова. У дівчинки почалася трястися рука, призначили заспокійливе. Незабаром дитина знову перехворіла ГРВІ та почалася трястися рука, косити очко і з'явилася часта блювота. Батьки відвезли дочку в районну лікарню. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Госпіталізували в нейрохіругію обласної лікарні. Після видалення пухлини, гістології, встановили діагноз та направили в НІР. З травня 2018 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2660 3805
Одержувач: Дросова Наталя
Сорокін Максим
Сорокін Максим
28 травня 2014 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Карина

До кінці грудня 2017 року мама помітила у сплячої дитини якусь припухлість праворуч в районі попереку. Після святкових вихідних звернулися в поліклініку. На УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. На КТ побачили пухлину й направили в приватну клініку на аналізи. Виявили гепатит В. Дитина захворіла на вітрянку. Після одужання перездати аналізи і гепатит В не підтвердився. В середині січня батьки самі звернулися в НІР. Після обстеження, встановили діагноз і з січня 2018 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4188 3701 0000 0911
Одержувач: Сорокіна Карина Романівна
Палилюлько Едуарда
Палилюлько Едуарда
20 червня 2008 р.н.
Хмельницька обл., м.Нетішин
Діагноз: остеосаркома 2-й плюсної кістки лівої стопи
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Едуард

У липні 2018 року дівчинка поскаржилася на біль в стопі. Батьки оглянули ногу та помітили припухлість. Звернулися в Рівненську обласну лікарню, де зробили рентген й побачили, що відсутня кісточка. Сказали, що це схоже на онкологію. Батьки поїхали в міську лікарню за місцем проживання, дитину на тиждень госпіталізували у відділення травматології та ортопедії. Обстеження на КТ підтвердило наявність новоутворення. Дівчинку перевели в обласний онкодиспансер. Після чотирьох днів перебування там, батьки самі привезли доньку в НІР. На початку серпня зробили біопсію, результат чекали з місяць, але матеріал був нерезультативним. Діагноз підтвердили в Інституті травматології та ортопедії. З вересня 2018 року Едуарда поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7423 5935 6429
Одержувач: Палилюлько Едуард
Кошелева Поліна
Кошелева Поліна
4 березня 2016 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: двостороння нефробластома
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Альбіна

У грудні 2017 року, провівши рукою по тілу дитини, мама виявила якесь об'ємне ущільнення в боці. Звернулися в поліклініку до хірурга, який направив в обласну лікарню. Дівчинку обстежили, встановили діагноз і почали лікування. Після двох курсів хіміотерапії постало питання куди їхати з території ДНР. Час не дозволяв чекати і Київ - виявилося швидше. В кінці лютого госпіталізували в НІР, підняли аналізи і, в зв'язку з карантином на вітрянку, хіміотерапію дитина проходила в міській онкогематології. З березня 2018 року Поліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 4901 6818 1478
Одержувач: Кошелев Артем
Снігуряк Єлізар
Снігуряк Єлізар
15 квітня 2007 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Колінківці
Діагноз: тератобластома середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марта
Погребний Микола
Погребний Микола
10 травня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Катя 

У грудні 2018 року дитина перехворіла вітрянкою. Незабаром помітили, що у хлопчика збільшений живіт і звернулися до педіатра. Зробили УЗД, госпіталізували і направили в НІР. Після обстеження, УЗД, КТ встановили діагноз і з лютого 2019 року Микола поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Костючок Тетяна
Костючок Тетяна
1 червня 2002 р.н.
Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт. Десна
Діагноз: солідна псевдокапілярна пухлина підшлункової залози
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ніна 

На початку грудня 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в животі. Коли через кілька днів біль не вщух, звернулися до педіатра в міській лікарні. На УЗД виявили новоутворення. Повторили УЗД й наявність пухлини підтвердили. Дівчинку направили в обласну лікарню. Після УЗД, КТ, знову підтвердили наявність новоутворення, сказали, що треба оперувати, але вони не можуть провести таку операцію. Дитину направили в НІР. Зробили МРТ і в січні 2019 року прооперували. Після гістологічного дослідження встановили діагноз й з січня 2019 року Таня початку лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Каніщук Матвій
Каніщук Матвій
28 серпня 2016 р.н.
Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Іванківці
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ліля 

У січні 2019 року помітили справа на животі велике ущільнення. Звернулися до районної лікарні. Припустили, що це запор і так роздуло кишечник. Зробили клізму й відправили додому. Вдома весь день робили клізми - не допомогло. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і виявили новоутворення. На КТ підтвердилося. Направили в НІР, де встановили діагноз і з лютого 2019 року Матвій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 2513 4132
Одержувач: Каніщук Ліля
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Лазута Олег
Лазута Олег
27 серпня 2008 р.н.
Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Велика Лука
Діагноз: рабдоміосаркома м'яких тканин малого таза
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Марія 

В кінці січня 2019 року хлопчика вдарили в школі. Звернулися до районної лікарні зі скаргою на різкі болі в животі й складність сечовипускання. Дитину відразу ж направили в обласну лікарню. На той час вже піднялася температура тіла. З підозрою на апендицит провели операцію, апендикс був в нормі, але виявили новоутворення. Взяли біопсію. Гістологічне дослідження не показало злоякісність процесу. Зробили КТ, привезли в НІР перевірити аналіз. Гістологія підтвердила наявність атипових клітин, а на знімках було видно метастази. У НІР розписали протокол лікування і проходити хіміотерапію направили в обласну лікарню за місцем проживання. У дитини почалася кровотеча і його направили в НІР. З березня 2019 року Олег почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Ріщук Давид
Ріщук Давид
5 березня 2016 р.н.
м. Херсон
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома головного мозку
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Вікторія 

У грудні 2018 року хлопчик вдарився головою. Ніяких змін не було, але батьків турбувало почервоніння на місці удару, яке не сходило. Звернулися до невропатолога. Призначили МСКТ. Батьки вирішили спробувати мазі, щоб не робити наркоз для обстеження. Два тижні не дали поліпшення, навпаки, з'явилося ущільнення і хлопчикові провели мультиспіральну комп'ютерну томографію. Приїхали в дитячу обласну лікарню. Дообстежили, зробивши МРТ, і направили в НІР. З січня 2019 року Давид почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Пецей Богдана
Пецей Богдана
17 лютого 2001 р.н.
Чернівецька обл., Путильський р-н, с. Конятен
Діагноз: саркома Юінга малого таза
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

Перші болі в лівій нозі почалися в серпні 2014 року. У районній лікарні встановили «тромбофлебіт» і дівчинка пройшла двотижневий курс лікування. Через півроку болі поновилися. Дитину направили в обласну лікарню, де місяць лікували «коксит». Але, як тільки, дівчинку перестали знеболювати, болі відновилися. Незабаром дитині довелося тримати ногу на витяжці, поміняти кілька лікарень, лікувати «неврит», «остеомієліт», отримати курси масажу, електрофорезу, антибіотикотерапії ... Коли дівчинка намацала у себе в животі ущільнення й звернули на це увагу доктора, то почули відповідь: «Лікуємо ноги, потім з животами ... » Дівчинку оглядали ще й гінеколог, гастроентеролог, хірург, а стан дитини стрімко погіршувався. Чекали прийом онколога, який був відсутній, але мама забрала дитину і поїхала в НІР. З квітня 2015 по грудень 2016 року Богдана пройшла дев'ять курсів хіміотерапії, променеву терапію і півроку приймала підтримуючу хімію. Дівчинка пішла вчитися в медичний коледж. У листопаді 2018 року з'явилася біль в нозі. Пройшли КТ й приїхали в НІР. З листопада 2018 року Богдана знову поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7573 7127 8542
Одержувач: Пецей Богдана
Соловйова Ганна
Соловйова Ганна
15 липня 2012 р.н.
Херсонська обл., Алешковский р-н, с. Подо-Калинівка
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома сечового міхура
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

На початку грудня 2017 року батьки помітили, що дочка при ходьбі тягне ліву ногу. Дівчинка сказала, що впала і болить нога. На наступний день у дитини перестали рухатися ноги. Звернулися до невропатолога в обласну лікарню. Провели повне обстеження, висувалося багато діагнозів. Після консиліуму, з підозрою на саркому направили в НЫР. З грудня 2017 по липень 2018 року Ганна пройшла вісім курсів хіміотрапій. На черговій перевірці виявили рецидив. З листопада 2018 року знову призначено лікування.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7422 1973 6992
Одержувач: Кириченко Валерій Павлович (дідусь)
Ващенко Данило
Ващенко Данило
10 листопада 2003 р.н.
Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Мала Данилівка
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана

В кінці серпня 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі. Почали мазати маззю, біль вщух. Через пару місяців біль відновився, посилився, хлопчикові стало важко підніматися по сходинках, нога злегка опухла. Звернулися до районної лікарні. На рентгені було помітно, що щось є. УЗД не викликало тривоги. Зробили КТ і виявили новоутворення. Приїхали до Харкова, в Інститут ім. Ситенка. Зробили біопсію, встановили діагноз. Батьки перевірили гістологію в НІР і Інституті ортопедії. В обласній лікарні за місцем проживання почали хіміотерапію. З грудня 2018 року Данило поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7422 2900 3607
Одержувач: Ващенко Сергій
Білінська Тетяна
Білінська Тетяна
29 липня 2014 р.н.
Тернопільська обл., Підволочиський район, с. Новосілка
Діагноз: рабдоміосаркома лівої орбіти
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталія
Писар Святослав
Писар Святослав
17 червня 2013 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Перегінське
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого тазу
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Христина
Янішевський Артем
Янішевський Артем
23 червня 2010 р.н.
Київська обл., Богуславський район, с. Саварка
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ліна

В кінці березня 2019 року хлопчик впав і вдарився головою. Через тиждень помітили порушення координації, припухлість і почервоніння очей. Так як дитина з 5 місяців перебувала на постійному спостереженні у лора, звернулися до лора в районну лікарню. Лікар припустив гайморит і направив на рентген. Знімки не викликали занепокоєння, але батьки самостійно вирішили звернутися в приватну клініку в Києві, де лікар сказав, що, швидше за все, це новоутворення й порадив пройти МРТ в Інституті нейрохірургії. Обстеження показало новоутворення і порадили терміново оперувати. За порадою знайомих, батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні 2019 року хлопчика прооперували, взяли гістологію і встановили діагноз. Півтори місяці дитина перебувала в Охматдиті, поставили резервуар і направили в обласну лікарню для подальшого лікування. Мама вирішила продовжувати лікування в НІР. З травня 2019 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гонца Анна
Гонца Анна
4 квітня 2011 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: нефробластома правої нирки, рецидив.
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У серпні 2016 року Аня відпочивала у бабусі в Херсонській області. Коли почалися сильні болі в животі - поїхали в обласну лікарню з підозрою на апендицит. У суботній день не стали дообстежувати й просто видалили апендикс. Апендикс запаленим не був, але при операції помітили, що щось не так в черевній порожнині. У понеділок на УЗД виявили новоутворення. Приїхали в обласну лікарню за місцем проживання. Зробили КТ, МРТ і, з підозрою на пухлину на лівому наднирнику, дівчинку направили в НІР, де нирку видалили. До кінця 2017 року Аня пройшла 12 хіміотерапій та 14 променів в обласній лікарні за місцем проживання, і закінчила лікування. У квітні 2018 року, під час чергової перевірки, на КТ виявили пухлину на місці видаленої нирки. З «рецидивом нефробластоми», з червня 2018 року Анна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 1284 2107
Одержувач: Гонца Людмила

Події

Малювання.
19-06-2019

Малювання.

З Каріною Ковальовою вимальовуємо море, яскраве сонечко та...
АртСтудія.
18-06-2019

АртСтудія.

Ми сьогодні працюємо над великою порцією морозива! За кольором...
Цирульнєтерапія.
17-06-2019

Цирульнєтерапія.

Сьогодні щомісячний день краси. У цей день майстри діляться...
День батька.
16-06-2019

День батька.

З цього року День батька в Україні став державним святом. З...
Барабанимо.
16-06-2019

Барабанимо.

Сьогодні під керівництвом Альони Сухорукової та Макса...
День донора.
14-06-2019

День донора.

Сьогодні Всесвітній день донора крові. Ми щиро дякуємо людям,...
АртСтудія.
14-06-2019

АртСтудія.

Сьогодні Альона Стреканова та Ірина Зінченко принесли нам...
Кінофойє.
13-06-2019

Кінофойє.

На вулиці спека, а ми охолоджуємося переглядом мультфільму...
Малювання.
12-06-2019

Малювання.

Сьогодні під керівництвом Валентини Дубицької малюємо вовною....
АртСтудія.
11-06-2019

АртСтудія.

Цей тиждень вимагає підготовки до трьох свят. Усі, хто...
АртСтудія.
10-06-2019

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Катерини Хливнюк релаксуємо з папером. Ми...
АртСтудія.
09-06-2019

АртСтудія.

Сьогодні ми створюємо смугастиків. Виявляється, за допомогою...
Приємність.
09-06-2019

Приємність.

Дякуємо, Юлія Тагінцева, за професійні чотири години. Сьогодні...
Приємність.
09-06-2019

Приємність.

Тему краси та здоров я продовжуємо. Сьогодні кожен у відділенні...
АртСтудія.
07-06-2019

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Ірини Зінченко та Альони Стреканової...
Чаювання.
06-06-2019

Чаювання.

У нас Чаювання. До чаю гарненькі смаколики, печиво з...
Обновки.
04-06-2019

Обновки.

Центр дизайну Blest - власна студія, розробляє й втілює сучасні...
АртСтудія.
04-06-2019

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Катерини Хливнюк пробуємо себе в ролі...
Вузлики.
03-06-2019

Вузлики.

Сьогодні під керівництвом Ольги Лукаш мудруємо з синельним...

Акції

Терміновий збір!
У Христини пухлиною вражена клубова кістка. У дитячій онкології, в Києві, пройдено сім курсів хіміотерапій і два блоки аутотрансплантації. Складний діагноз, складне розташування і складно приймати рішення. Після численних консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Дівчинка з сім єю зараз в Центрі протонної терапії онкологічної клініки МІБС, в Санкт-Петербурзі. У всьому світі метод протонної терапії безумовно визнаний кращим інструментом серед променевих в дитячій онкології. Це великий шанс для дівчинки! Христина - активна, допитлива шестирічна дитина. Вона вже встигла зачарувати...
Далi
Аналізатор
Допоможіть нам допомогти. Збираємо кошти на обладнання. 187 000 грн гематологічний аналізатор ABX Micros ES60 для відділення трансфузіології Національного інституту раку. Обладнання потрібне для обстеження донорів крові. БФ "Краб" АТ Райффазен Банк Аваль в м. Києві МФО 380805 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 2600169634 Призначення платежу: благодійна допомога БФ "Краб" ПриватБанк МФО 320649 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 26005052642748 Призначення платежу: благодійна допомога Або картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник)
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments