Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Пономарьова Поліна
Пономарьова Поліна
16 січня 2009 р.н.
Волинська обл., смт. Любешів
Діагноз: саркома Юінга 8-го ребра справа
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Неля

З 5 років дитині встановлено діагноз «лівосторонній геміпарез». У серпні 2018 року приїхали на планову реабілітацію в санаторій в Луцькому районі. Пройшли обстеження й на УЗД виявили новоутворення. Після консультації в Охматдиті, направили в НІР. З вересня 2018 року Поліна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3418 1098
Одержувач: Пономарьова Неля
Побережний Вадим
Побережний Вадим
4 травня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: карцинома правої легені
Група крові: А (II) Rh (+)
Батько Руслан

У листопаді 2017 року, під час планової медкомісії у військкоматі, на флюорографії виявили якесь затемнення. Зробили КТ й хлопчика направили на консультацію до фтизіатра. Після двох тижнів обстеження, біопсії направили в НІР. З січня по квітень 2018 року пройдені операція та дві хіміотерапії. Ще 4 курсу хіміотерапії скасували, враховуючи важку переносимість і складність операції. Раз на місяць дитина проходила рентген, а в липні на КТ помітили якісь зміни в печінці. З серпня 2018 року Вадимові знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 5579 5040
Одержувач: Побережний Руслан
Дердюк Владислав
Дердюк Владислав
15 серпня 2012 р.н.
Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт. Делятин
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

На початку грудня 2018 року дитина почала скаржитися на біль у боці. Педіатр призначив здати аналіз сечі і зробити УЗД. Хлопчика направили в обласну лікарню до гастроентеролога. Повторили УЗД, сказали мамі, що є проблема й призначили консультацію онколога. Дитину госпіталізували у відділення онкогематології. Взяли біопсію, два тижні чекали результат, але виявилося, що взяли матеріал з нирки, а не пухлини. Для повторної біопсії були адміністративні труднощі, які затягували процедуру, а стан хлопчика погіршувався. Дитину направили в НІР. Вивчивши знімки, лікарі встановили діагноз і почали хіміотерапію. З лютого 2019 року Владислав на лікуванні у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Желук Діана
Желук Діана
23 листопада 2007 р.н
Миколаївська обл., м.Первомайськ
Діагноз: рабдоміосаркома пахвової області
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марина

У жовтні 2018 року дівчинка повернулася з заняття танцями і поскаржилася, що болить рука. Мама оглянула й виявила якесь ущільнення в пахвовій області. Звернулися до поліклініки до сімейного лікаря. Припустивши «лімфаденіт» вирішили поспостерігати. Ущільнення активно збільшувалося. Через тиждень з дитиною звернулися в хірургічне відділення міської лікарні. Зробили УЗД і на пункцію направили в обласну. Ущільнення видалили й на гістологію рекомендували віддати в приватну лабораторію. Гістологічне дослідження показало, що це клітини метастазу. Приїхали в НІР. Обстеження КТ не показує пухлини. Гістологічний матеріал вже тільки досліджений. Три тижні вирішували, що робити і з грудня 2018 року Діана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7453 0016 3307
Одержувач: Желук Марина
Гапонько Аріна
Гапонько Аріна
20 серпня 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: гепатобластома печінки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина
Настащук Евеліна
Настащук Евеліна
5 вересня 2013 р.н.
Чернівецька обл., Заставнівський р-н, с. Баламутівка
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена 
Яворський Матвій
Яворський Матвій
8 жовтня 2018 р.н.
Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Жорнава
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Лілія

На 38 тижні вагітності, на УЗД побачили, що у дитини є новоутворення. Пологи пройшли з ускладненнями, дитину два тижні відновлювали і перевели в Охматдит. У лікарні встановили діагноз й перевели в НІР. З листопада 2018 року Матвій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2342 0327
Одержувач: Яворський Олег Михайлович (тато)
Кошелева Поліна
Кошелева Поліна
4 березня 2016 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: двостороння нефробластома
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Альбіна

У грудні 2017 року, провівши рукою по тілу дитини, мама виявила якесь об'ємне ущільнення в боці. Звернулися в поліклініку до хірурга, який направив в обласну лікарню. Дівчинку обстежили, встановили діагноз і почали лікування. Після двох курсів хіміотерапії постало питання куди їхати з території ДНР. Час не дозволяв чекати і Київ - виявилося швидше. В кінці лютого госпіталізували в НІР, підняли аналізи і, в зв'язку з карантином на вітрянку, хіміотерапію дитина проходила в міській онкогематології. З березня 2018 року Поліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 4901 6818 1478
Одержувач: Кошелев Артем
Дяденчук Дмитро
Дяденчук Дмитро
26 травня 2004 р.н.
Волинська обл., Любешівський р-н, с. Лобна
Діагноз: саркома Юінга лівої плечової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Віра 

На початку жовтня 2018 року хлопчик почав скаржитися на постійний біль в руці. Мама медсестра і почала давати нестероїдні протизапальні. На три тижні біль пропав. В кінці листопада вночі з'явився раптовий сильний біль, який не знімався анальгетиками. Звернулися до районної лікарні. На рентгені ніяких змін не було. Приїхали в обласну лікарню, зробили КТ й виявили новоутворення. Дитину направили в НІР. У грудні зробили біопсію, але з аналізу було незрозуміло яка саме злоякісна пухлина. Після відкритої біопсії встановили «синовіальну саркому», а після повторної перевірки в приватній лабораторії підтвердили «саркому Юінга». З січня 2019 року Дмитро поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 10175353
Одержувач: Дяденчук Віра
Лазута Олег
Лазута Олег
27 серпня 2008 р.н.
Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Велика Лука
Діагноз: рабдоміосаркома м'яких тканин малого таза
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Марія 

В кінці січня 2019 року хлопчика вдарили в школі. Звернулися до районної лікарні зі скаргою на різкі болі в животі й складність сечовипускання. Дитину відразу ж направили в обласну лікарню. На той час вже піднялася температура тіла. З підозрою на апендицит провели операцію, апендикс був в нормі, але виявили новоутворення. Взяли біопсію. Гістологічне дослідження не показало злоякісність процесу. Зробили КТ, привезли в НІР перевірити аналіз. Гістологія підтвердила наявність атипових клітин, а на знімках було видно метастази. У НІР розписали протокол лікування і проходити хіміотерапію направили в обласну лікарню за місцем проживання. У дитини почалася кровотеча і його направили в НІР. З березня 2019 року Олег почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Маркович Іван
Маркович Іван
21 липня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с. Бронька
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Віра

На початку листопада 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в животі. Через тиждень звернулися в районну лікарню. Дитину відразу направили в обласну. Після двох тижнів обстеження, КТ, направили в НІР на біопсію. Хлопчику встановили діагноз і з листопада 2018 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бураковська Марина
Бураковська Марина
15 січня 2006 р.н.
Луганська обл., Новопсковський р-н, с.Закотне
Діагноз: пухлина в малому тазу
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку вересня 2018 року у дівчинки заболів живіт. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД, виявили новоутворення великих розмірів та направили в обласну лікарню. Після трьох днів обстеження дитину направили в НІР. З вересня 2018 Марина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Данильченко Макар
Данильченко Макар
24 квітня 2011 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анастасія

На початку березня 2018 року батьки помітили якесь ущільнення у дитини під ребрами. Аналіз крові був в нормі. Після консультації з онкологом зробили УЗД і виявили новоутворення. Обстеження на КТ підтвердило наявність пухлини на нирці, ураження легень й заочеревинних лімфовузлів. У НІР перевірили гістологію та підтвердили діагноз. З березня 2018 року Макар почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 6551 0009
Одержувач: Данильченко Анастасія
Чуваков Ян
Чуваков Ян
17 травня 2011 р.н.
м. Одеса
Діагноз: остеосаркома правого плечового суглоба
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Інна

У липні 2018 року у дитини трапився раптовий перелом руки. Приїхали в обласну лікарню. Зробили рентген і батькам сказали, що на місці перелому щось є, але наклали гіпс й сказали приїхати через вісім тижнів, знімуть гіпс і будуть дивитися. Гіпс зняли через три тижні та в середині вересня приїхали в лікарню. Зробили біопсію, встановили діагноз й направили в НІР. Рекомендовано було починати хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. І з листопада 2018 року Ян продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5008 8917
Одержувач: Чумакова Інна Сергіївна
Коварж В'ячеслав
Коварж В'ячеслав
15 вересня 2002 р.н.
Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Красівка
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Надія

У липні 2018 року хлопчика вдарило лоша. У серпні почав кульгати і з'явився біль. Звернулися до районної поліклініки, зробили рентген, нічого не виявили, але наклали гіпс. Приїхали в районну лікарню, знову зробили рентген і, припустивши «дисплазію», направили в обласну до ортопеда. Після КТ з'явився діагноз «остеомієліт». Дитину госпіталізували, взяли біопсію. Лікування тривало три тижні. З гістологією вийшла незрозуміла ситуація. За цей час нога опухла. Приїхали в НІР, зробили відкриту біопсію, встановили діагноз. З листопада 2018 року В'ячеслав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 2303 2334
Одержувач: Коварж Надія
Пастушок Владислав
Пастушок Владислав
3 вересня 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

З народження у дитини виявили гідронефроз і в 9 місяців прооперували. Через рік, на плановій перевірці, на рентгені з контрастом, щось виявили. Зробили КТ і побачили новоутворення. Хлопчика направили в НІР. Після обстеження встановили діагноз й з листопада 2018 року Владислав розпочав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 6293 9886 7556
Одержувач: Пастушок Ірина
Кошель Роман
Кошель Роман
16 травня 2017 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Інна 

У жовтні 2018 року у дитини почалася раптова блювота. Викликали бригаду невідкладної допомоги. Вирішили, що проблема зі шлунком. Після тижня лікування стало краще, але не надовго. Звернулися до педіатра. Знову лікували шлунок два тижні. Не бачачи поліпшення, мама звернулася в інфекційну лікарню. Тиждень капали. Не бачачи поліпшення, госпіталізувалися в обласну лікарню. Невролог призначив МРТ, де й виявили новоутворення. Встановили шунт і прооперували. Гістологію перевірили у чотирьох фахівців. Хлопчику встановили резервуар і почали хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2019 року, на блоки з метотрексатом, Роман приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гунченко Діма
Гунченко Діма
24 вересня 2013 р.н.
м. Житомир
Діагноз: нейробластома середостіння
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У серпні 2017 року дитина почала скаржитися на болі в ногах. Вихідний день, приїхали в обласну лікарню до чергового лікаря. Припустивши артрит, призначили мазь і знеболююче, та рекомендували в понеділок звернутися в поліклініку. Артрит підтвердили й призначили лікування на два тижні. Болі пішли, хлопчик почав ходити в дитячий садок. В кінці вересня запалився лімфовузол на шиї, дитина не могла повернути голову. В обласній лікарні госпіталізували в хірургічне відділення, призначили компреси та антибіотики. Через два тижні виписали додому, а через п'ять днів знову з'явилися болі в ногах. Госпіталізували в гематологічне відділення. Після КТ, пункції, біопсії, встановили діагноз. У НІР розписали протокол лікування й в обласній лікарні за місцем проживання хлопчик проходив курси хіміотерапії. У середині лютого 2018 року в НІР прооперували. З липня 2018 року на аутотрансплантацию Діма поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.


ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0633 9474
Одержувач: Гунченко Тетяна
Бурдун Анна
Бурдун Анна
21 лютого 2013 р.н.
Рівненська обл., смт. Володимирець
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Інна 
Палилюлько Едуарда
Палилюлько Едуарда
20 червня 2008 р.н.
Хмельницька обл., м.Нетішин
Діагноз: остеосаркома 2-й плюсної кістки лівої стопи
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Едуард

У липні 2018 року дівчинка поскаржилася на біль в стопі. Батьки оглянули ногу та помітили припухлість. Звернулися в Рівненську обласну лікарню, де зробили рентген й побачили, що відсутня кісточка. Сказали, що це схоже на онкологію. Батьки поїхали в міську лікарню за місцем проживання, дитину на тиждень госпіталізували у відділення травматології та ортопедії. Обстеження на КТ підтвердило наявність новоутворення. Дівчинку перевели в обласний онкодиспансер. Після чотирьох днів перебування там, батьки самі привезли доньку в НІР. На початку серпня зробили біопсію, результат чекали з місяць, але матеріал був нерезультативним. Діагноз підтвердили в Інституті травматології та ортопедії. З вересня 2018 року Едуарда поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7423 5935 6429
Одержувач: Палилюлько Едуард

Події

Карантин.
18-04-2019

Карантин.

Зазвичай по четвергам ми або чаюємо за розмовами, або дивимося...
Карантин.
16-04-2019

Карантин.

Сьогодні пропонуємо - творчі набори, ліпаки, розмальовки,...
Карантин.
14-04-2019

Карантин.

Аби не гаяти дарма час, сьогодні пропонуємо обрати собі читання...
Карантин.
12-04-2019

Карантин.

Під час карантину заняття не проводимо. Сьогодні п ятий день...
Благодійний концерт.
11-04-2019

Благодійний концерт.

Малий зал палацу Україна. Роман Ващук сьогодні дарує спів,...
Благодійний вечір.
10-04-2019

Благодійний вечір.

Сьогодні звучала дивовижна сучасна поезія від Валентини...
Карантин.
09-04-2019

Карантин.

Карантин ще не привід байдикувати! Сьогодні кожен отримав...
Карантин.
08-04-2019

Карантин.

УВАГА! З сьогоднішнього дня у відділенні дитячої онкології...
АртСтудія.
07-04-2019

АртСтудія.

Сьогодні під керівництвом Ольги Циріної створюємо тендітні...
Благодійна лотерея.
07-04-2019

Благодійна лотерея.

П ятниця, субота, неділя - приймаємо участь з благодійною...
Квартальний звіт.
06-04-2019

Квартальний звіт.

В щоденних новинах ви бачите що проводять наші волонтери у...
АртСтудія.
05-04-2019

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Альони Стреканової починаємо підготовку до...
Гості.
04-04-2019

Гості.

Ми сьогодні дізнаємося багато цікавинок про Книгу добра та...
Чаювання.
04-04-2019

Чаювання.

У нас Чаювання з Катериною Хливнюк. Сьогодні наші гості -...
Малювання.
03-04-2019

Малювання.

З Мариною Крук малюємо водоспад. Найважче намалювати водоспад...
АртСтудія.
02-04-2019

АртСтудія.

При належній вправності з паперу можна створити все, що...
Добрий вівторок.
02-04-2019

Добрий вівторок.

Добрі вівторки продовжуються! Сьогодні відбувся вже 16-ий...
Гості.
01-04-2019

Гості.

Сьогодні, з фломастерами у руках, мріємо разом з телеканалом...
АртСтудія.
31-03-2019

АртСтудія.

Разом з Наталею Лакійчук декоруємо в стилі декупаж дерев яні...
АртСтудія.
29-03-2019

АртСтудія.

Створити макет з вулканом? Запросто. Створити об ємну...

Акції

Терміновий збір!
У Христини пухлиною вражена клубова кістка. У дитячій онкології, в Києві, пройдено сім курсів хіміотерапій і два блоки аутотрансплантації. Складний діагноз, складне розташування і складно приймати рішення. Після численних консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Дівчинка з сім єю зараз в Центрі протонної терапії онкологічної клініки МІБС, в Санкт-Петербурзі. У всьому світі метод протонної терапії безумовно визнаний кращим інструментом серед променевих в дитячій онкології. Це великий шанс для дівчинки! Христина - активна, допитлива шестирічна дитина. Вона вже встигла зачарувати...
Далi
Аналізатор
Допоможіть нам допомогти. Збираємо кошти на обладнання. 187 000 грн гематологічний аналізатор ABX Micros ES60 для відділення трансфузіології Національного інституту раку. Обладнання потрібне для обстеження донорів крові. БФ "Краб" АТ Райффазен Банк Аваль в м. Києві МФО 380805 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 2600169634 Призначення платежу: благодійна допомога БФ "Краб" ПриватБанк МФО 320649 Код ЄДРПОУ 34750770 р/р 26005052642748 Призначення платежу: благодійна допомога Або картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник)
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments