Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Писар Святослав
Писар Святослав
17 червня 2013 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Перегінське
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого тазу
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Христина
Кічура Вікторія
Кічура Вікторія
23 серпня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Бурштин
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Зоряна

У жовтні 2017 року дівчинка забила ногу в школі на фізкультурі. Через півтора місяці звернулися до травматолога зі скаргами на біль. Застосовували призначену мазь два тижні. Нога почала боліти й ночами. Зробили рентген. З підозрою на запалення, призначили знеболювальні свічки і таблетки. В середині грудня стало помітним, що коліно опухає. Звернулися в обласну лікарню. Дитину обстежили, взяли біопсію і направили батьків в приватну лабораторію. Результат затягувався, не могли встановити діагноз. Батьки забрали блоки й віддали в НІР. Дитині встановили діагноз, розписали протокол лікування і один курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 3890 3625
Одержувач: Чех Зоряна Тарасівна (мама)
Кошелева Поліна
Кошелева Поліна
4 березня 2016 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: двостороння нефробластома
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Альбіна

У грудні 2017 року, провівши рукою по тілу дитини, мама виявила якесь об'ємне ущільнення в боці. Звернулися в поліклініку до хірурга, який направив в обласну лікарню. Дівчинку обстежили, встановили діагноз і почали лікування. Після двох курсів хіміотерапії постало питання куди їхати з території ДНР. Час не дозволяв чекати і Київ - виявилося швидше. В кінці лютого госпіталізували в НІР, підняли аналізи і, в зв'язку з карантином на вітрянку, хіміотерапію дитина проходила в міській онкогематології. З березня 2018 року Поліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 4901 6818 1478
Одержувач: Кошелев Артем
Орлов Діма
Орлов Діма
22 червня 2012 р.н.
Сумська обл., м. Дружба
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

Три роки дитина спостерігалася у ортопеда в Охматдиті через плоскостопість. У липні 2018 року мама помітила, що син накульгує на ліву ногу. Звернулися до районної лікарні. Зробили рентген, хірург припустив один діагноз, а педіатр - інший. Звернулися до ортопеда в обласну лікарню. Зробили КТ й виявили новоутворення. З серпня 2018 року Діма розпочав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0394 8814
Одержувач: Орлова Ольга Вікторівна
Лебедівська Вікторія
Лебедівська Вікторія
2 січня 2006 р.н.
Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Жабелівка
Діагноз: саркома Юінга правого плечового суглоба
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У жовтні 2017 року дівчинка впала в школі і на наступний день помітили, що рука опухла й болить. Протягом тижня намагалися лікувати самостійно, але поліпшення не було. Крім того, рука перестала розгинатися. Звернулися в приватну клініку, зробили рентген. З підозрою на новоутворення, дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, дівчинку госпіталізували в онкогематологічне відділення. Гістологію перевірили ще в НІР, підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6049 6139
Одержувач: Лебедівська Людмила Станіславівна
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Диренко Андрій
Диренко Андрій
18 травня 2010 р.н.
м. Кропивницький
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

З квітня 2017 року дитина почала скаржитися на нічні болі в нозі. Звернулися до травматолога-ортопеда, який встановив плоскостопість та призначив лікування. Паралельно зверталися ще до трьох лікарів. У травні, з огляду на відсутність хірургічної патології, дитину направили до невропатолога. Почали лікувати невралгію сідничного нерва. Комплекс фізпроцедур на денному стаціонарі порекомендували закріплювати втиранням мазі вдома, ось мама і виявила, що ліва сідниця збільшена. Звернулися до хірурга, який подивився ректально і виявив новоутворення. Хлопчика госпіталізували в обласну лікарню. На КТ виявили пухлину, в НІР дообстежили й передопераційні курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Укрсиббанк
Поповнення карти 5169 3048 1498 9184
Одержувач: Диренко Наталія Станіславівна
Іванов Діма
Іванов Діма
24 вересня 2007 р.н.
Полтавська обл., м. Глобине
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки головного мозку, рецидив
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Леся

В 2015 році у дитини з'явилася хиткість ходи, блювота й головний біль. Звернулися до районної лікарні. З підозрою на струс мозку, хлопчик пройшов лікування. Через тиждень симптоми поновилися. Звернулися знову в районну лікарню. Зробили МРТ і виявили новоутворення. Батькам дали результати обстеження на руки й сказали самим шукати куди звернутися. Приїхали в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. Пухлину видалили, по гістології встановили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і за місцем проживання дитина пройшла хіміо- та променеву терапію. Кожні півроку обстеження проходили вдало. Але в грудні 2017 на МРТ виявили рецидив. Знову операція в Інституті нейрохірургії. За гістологічним дослідженням - незрозуміла структура. Вирішили спостерігати. Через місяць - МРТ «чисте». Через два місяці - пухлина збільшилася в два рази. Знову операція. З червня 2018 року Діма продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4188 2160
Одержувач: Іванова Леся
Ляшенко Денис
Ляшенко Денис
13 серпня 2013 р.н.
Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Яреськи
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома порожнини носа
Група крові: О(I)Rh(-)
Мама Інна

У січні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в щоці. Хлопчика дивилися стоматолог, лор, невропатолог. Вирішили, що проблема з гайморовими пазухами. Після трьох тижнів лікування поліпшення не настало, біль посилилась, дитина стала погано бачити на ліве око. Звернулися до лора в приватній клініці, який виявив якийсь наріст в порожнині носа. Взяв біопсію, результат треба було чекати десять днів. За цей час приїхали в Інститут нейрохірургії, де сказали, що це не їх профіль. Приїхали в Інститут отоларингології. В середині березня зробили операцію. Гістологію знову треба було чекати десять днів. Результат направили перевірити в іншій лабораторії та з'явився інший діагноз. На початку квітня хлопчика направили в Національний інститут рака. Гістологію знову взяли передивитися. За чергові десять днів очікування, пухлина виросла. Дитина почала втрачати зір. З квітня 2018 року Дениса терміново госпіталізували у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення рахунку: 5168 7573 3809 3026
Одержувач: Ляшенко Інна
Андрушко Ксенія
Андрушко Ксенія
26 травня 2002 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Покров
Діагноз: остеосаркома н / 3 лівої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У жовтні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Мінімізували фізичні навантаження, але через місяць звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген та хірург направив в обласну лікарню на консультацію до онколога. Дитину госпіталізували, зробили КТ, відкриту біопсію. Встановили діагноз і направили в НІР. В Інституті діагноз підтвердили, розписали протокол лікування і перший курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року на курси з метотрексатом Ксенія приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7551 0960 4237
Одержувач: Андрушко Оксана Миколаївна
Ніцук Владислав
Ніцук Владислав
18 червня 2004 р.н.
Чернігівська обл., м. Корюківка
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталія

У грудні 2016 року, граючи в футбол, дитина сильно забила ногу. Зробили рентген, доктор призначив мазь. На початку серпня 2017 року, катаючись на гойдалці, хлопчик знову забив ногу. Зробили рентген, який показав перелом, але через наявність набряклості рекомендували повторити знімок через два тижні. За результатами повторного знімка дитину направили в обласну лікарню, а після консультації з ортопедом - госпіталізували. Після КТ, біопсії направили в НІР. Обстежили, встановили діагноз і з вересня 2017 Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3817 8905
Одержувач: Андрєєва Наталія (мама)
Щербак Марія
Щербак Марія
31 травня 2017 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с Перебиківці
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Лілія

У серпні 2018 року приїхали відпочивати на море, але побули лише чотири дні, у дитини піднялася висока температура тіла. Повернулися додому і звернулися в обласну лікарню до педіатра. Місяць лікували то глисти, то підшлункову, призначили антибіотики. Висока температура все-одно піднімалася. Вирішили, що можливо проблема з нирками. Мама наполягла на УЗД. Виявили новоутворення, зробили КТ і направили в НІР. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Маркович Іван
Маркович Іван
21 липня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с. Бронька
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Віра

На початку листопада 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в животі. Через тиждень звернулися в районну лікарню. Дитину відразу направили в обласну. Після двох тижнів обстеження, КТ, направили в НІР на біопсію. Хлопчику встановили діагноз і з листопада 2018 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Дюг Марина
Дюг Марина
20 вересня 2011 р.н.
Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Шляхова
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

В кінці травня 2018 року у дівчинки заболіла нога. Приїхали в обласну лікарню, дитину обстежили, припустили «хворобу Пертеса» та поклали на витяжку. Півтора тижні дівчинка нерухомо провела на витяжці. Діагноз не підтвердився, але з'явилася висока температура тіла й кашель. Дитину перевели в діагностичне відділення. Зробили УЗД, виявили новоутворення і госпіталізували у відділення онкогематології. На початку червня батьки привезли доньку в Охматдит, де уточнили локалізацію новоутворення та три тижні лікували пневмонію, яка розвинулася від застою в легенях внаслідок тривалого лежання. З липня 2018 року Марина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Смерека Віка
Смерека Віка
30 травня 2003 р.н.
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с.Брід
Діагноз: злоякісна шванома горла
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Мар'яна

У лютому 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в горлі. Припустивши ангіну, самі почали лікування. Через тиждень ситуація не покращилася і звернулися до лора. З підозрою на абсцес дитину направили в обласну лікарню. У лор-відділенні взяли біопсію й відпустили додому. Результат чекали два тижні. З підозрою на пухлину направили в НІР. Після обстеження та повторної гістології, з березня 2018 року Віка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 4525 8351
Одержувач: Смерека Мар'яна Василівна
Опалько Ірина
Опалько Ірина
29 квітня 2000 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Клесів
Діагноз: гігантоклітинна пухлина крижів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Алла

Занепокоєння в правій нозі виникало часто, крутило суглоби, а в липні 2016 року стало тягнути м'язи. Звернулися до поліклініки за місцем проживання. Дівчинку направили до районної лікарні. Зробили рентген, УЗД, припустили запалення нерва і призначили лікування. Через два тижні звернулися з тими ж скаргами та дитину направили в обласну лікарню. Призначили МРТ, але обстеження вдалося пройти тільки через тиждень через чергу. З підозрою на новоутворення крижів нейрохірург направив до Інституту нейрохірургії, а звідти, після обстеження, в НІР. З вересня 2016 року Ірина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Призначено препарат тривалого застосування раз на місяць.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 1416 5871
Одержувач: Маковецька Алла Миколаївна (мама)
Назаренко Максим
Назаренко Максим
9 січня 2014 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Вікторія

В кінці травня 2018 року у дитини сильно заболів живіт. Викликали бригаду швидкої допомоги, яка госпіталізувала з підозрою на апендицит. Після обстеження підозру зняли та рекомендували звернутися в поліклініку. Педіатр призначила УЗД, де й виявили новоутворення. Приїхали в Охматдит. Після УЗД та аналізів припустили «ехонококковую кісту». У приватній лабораторії здали аналіз на ехінокок. Діагноз не підтвердився. Хлопчика направили в НІР. Після КТ, біопсії, встановили діагноз. З червня 2018 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7515 8492
Одержувач: Назаренко Вікторія
Биков Артем
Биков Артем
29 березня 2017 р.н.
Запорізька обл., Михайлівський р-н, с. Бурчак
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Юлія

У березні 2018 року у хлопчика з'явилися синці під очима, підвищена температура тіла, дитина почала втрачати у вазі. Звернулися до свого педіатра, яка сказала, що це ріжуться зуби. Незабаром набрякло око. Призначили протиалергічне лікування, але батьки повезли сина в обласну лікарню. Аналіз крові показав низький рівень гемоглобіну. Госпіталізували з підозрою на анемію. Стан погіршився, зробили УЗД та виявили новоутворення. Після МРТ, біопсії, встановили діагноз й першу хіміотерпію пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2018 року Артем продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3079 9450
Одержувач: Бикова Юлія
Гегельський Саша
Гегельський Саша
27 вересня 2002 р.н.
Черкаська обл., м. Шпола
Діагноз: остеосаркома н / 3 правої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
мама Наталя

У лютому 2018 року з'явилися періодичні болі в нозі. Через місяць звернулися до травматолога в районну лікарню. За результатом рентгена доктор сказав, що була тріщина, але затяглася, і призначив гель й сольові ванночки. Через десять днів повторили рентген, і доктор призначив інший гель та компреси. Сказав робити десять днів. Після трьох процедур, розуміючи, що з'явилися постійні болі та нога почала опухати, звернулися в обласну лікарню. Госпіталізували в травматологію. Зробили КТ, МРТ, відкриту біопсію і направили на дообстеження до онкодиспансеру. З травня 2018 року Сашу направили у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6499 4709
Одержувач: Гегельська Наталя
Бабушко Надя
Бабушко Надя
18 квітня 2015 р.н.
Черкаська обл., м.Ватутіно
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Анна

В липні 2018 року, коли дитина тільки прокинулася, мама помітила ущільнення зліва живота. Звернулися до поліклініки. Педіатр направила на УЗД, де і виявили новоутворення. Дівчинку госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні. Зробили КТ, біопсію, в НІР встановили діагноз, розписали протокол лікування і 4 курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2018 року Надя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7098 4892
Одержувач: Бабушко Анна

Події

Кінофойє.
13-12-2018

Кінофойє.

Що ми знаємо про Санту? Що Санта Клаус живе на Північному...
Малювання.
12-12-2018

Малювання.

Сьогодні правопівкульне малювання з Мариною Крук. Малюємо гори,...
АртСтудія.
11-12-2018

АртСтудія.

За легендою перший різдвяний віночок був створений, аби діти...
Донори.
11-12-2018

Донори.

Вівторки продовжують ставати добрими. Донорство крові та її...
Цирульнетерапія.
10-12-2018

Цирульнетерапія.

Наближаються новорічні свята, тож і ми готуємось зустрічати їх...
День благодійництва.
09-12-2018

День благодійництва.

У другу неділю грудня в Україні відзначається День...
Барабани.
09-12-2018

Барабани.

Сьогодні ми джемимо в компанії Олени Сухорукової, Наталії...
АртСтудія.
07-12-2018

АртСтудія.

Новий рік вже не за горами. Тож вже час готувати файні...
Чаювання.
06-12-2018

Чаювання.

Сьогодні п ємо чай з печивом та з Катериною Хливнюк ведемо...
Допомога.
06-12-2018

Допомога.

Ящики, упаковки, коробки - шприци, рукавички, халати, бахіли,...
День волонтера.
05-12-2018

День волонтера.

Сьогодні відзначають Міжнародний день волонтера. У відділенні...
Битовуха.
05-12-2018

Битовуха.

Пральні машинки у нас особливі трудяжки))) Багато різних рук,...
Донори.
04-12-2018

Донори.

Реєструючись на #ДобрийВівторок не забувайте ознайомитися з...
АртСтудія.
04-12-2018

АртСтудія.

Продовжуємо готуватися до запланованої події. А для цього нам...
АртСтудія.
03-12-2018

АртСтудія.

В компанії Світлани Марченко створюємо отару різнокольорових...
Благодійна вистава.
03-12-2018

Благодійна вистава.

Повна зала Національного академічного драматичного театру ім....
АртСтудія.
02-12-2018

АртСтудія.

На столах нас чекають маленькі холстики і невеличкі мольберти....
Фотосесія.
30-11-2018

Фотосесія.

Ми супергерої! Сьогодні ще й мали змогу спробувати себе в ролі...
Кінофойє.
29-11-2018

Кінофойє.

Сьогодні за планом - мультфільм на великому екрані. Разом з...
Казка.
28-11-2018

Казка.

З нами сьогодні лисенятко Міроша. Про пригоди лисенятка та його...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Допоможіть нам допомогти!
Допоможіть нам допомогти! Зараз нам потрібна допомога та будь-яка підтримка в наступних питаннях: - ̶6̶ ̶3̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶з̶а̶ ̶а̶п̶а̶р̶а̶т̶ ̶з̶о̶в̶н̶і̶ш̶н̶ь̶о̶ї̶ ̶ф̶і̶к̶с̶а̶ц̶і̶ї̶ ̶к̶і̶с̶т̶о̶к̶ ̶д̶л̶я̶ ̶В̶л̶а̶д̶и̶с̶л̶а̶в̶а̶; - ̶7̶ ̶1̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶з̶а̶ ̶а̶п̶а̶р̶а̶т̶ ̶з̶о̶в̶н̶і̶ш̶н̶ь̶о̶ї̶ ̶ф̶і̶к̶с̶а̶ц̶і̶ї̶ ̶к̶і̶с̶т̶о̶к̶ ̶д̶л̶я̶ ̶К̶с̶е̶н̶і̶ї̶;̶ - ̶1̶6̶ ̶0̶5̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶з̶а̶ ̶с̶т̶р̶и̶ж̶е̶н̶ь̶ ̶д̶о̶ ̶е̶н̶д̶о̶п̶р̶о̶т̶е̶з̶у̶ ̶д̶л̶я̶ ̶Г̶а̶н̶н̶и̶;̶ - ̶3̶0̶ ̶0̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶н̶а̶ ̶п̶р̶е̶п̶а̶р̶а̶т̶ ̶С̶о̶м̶а̶т̶у̶л̶і̶н̶ ̶д̶л̶я̶ ̶В̶а̶д̶и̶м̶а̶;̶ - ̶п̶о̶в̶н̶о̶ц̶і̶н̶н̶е̶ ̶з̶б̶а̶л̶а̶н̶с̶о̶в̶а̶н̶е̶ ̶п̶о̶...
Далi
Об'єднані піснею
Нашому Алексу важлива Ваша підтримка та лайк саме на цій сторінці з відео його виступу. Декілька наших колишніх пацієнтів братимуть участь в конкурсі-фестивалі " Об єднані піснею ". Ми усіх їх підтримаємо бо вони чудові та талановиті! Починаємо з Алекса!
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments