Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Гандера В'ячеслав
Гандера В'ячеслав
17 березня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Липча
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома привушної ділянки зліва.
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Надія

На Новий рік дитина почала скаржитися на біль в щоці. Через тиждень одне око вже не закривалося через припухлість. Ще через тиждень звернулися до ЛОРа, який визначив неврит лицьового нерва. Тиждень лікування не дало результатів і батьки приїхали в лікарню Мукачева. Вигрівання і вітаміни тільки погіршили ситуацію. Дитину направили в лицьову хірургію обласної лікарні. Ще тиждень чекали результатів біопсії і хлопчика направили в Київ на консультацію в Інститут отоларингології. З підозрою на три різні діагнози дитину перенаправили в НІР. Хлопчику встановлена трахеостома, порушено ковтання. З лютого 2016 року В'ячеслав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7556 3405 0708
Одержувач: Гандера Надія
Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2016 року дитина поскаржився на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок та сечового міхура і призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступний день знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь по гістології та з січня 2017 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4731 2191 0225 2545
Одержувач: Самборський Олексій Васильович
Кіфор Тимофій
Кіфор Тимофій
03 липня 2011 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Косів
Діагноз: анапластична астроцитома стовбура головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Вікторія

Влітку 2016 року мама помітила хиткість при ходьбі у дитини. Звернулися до міської лікарні. Хлопчика направили до невропатолога в обласну. Зробили МРТ і виявили новоутворення. В середині грудня дитину прооперували в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. В НІРі розписали протокол лікування та направили проходити хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. Починаючи лікування, планово зробили УЗД та виявили тромб в лівому передсерді. Після двох тижнів процедур в обласній лікарні та двох тижнів в кардіології Охматдиту, пухлина виросла знову. В середині лютого хлопчика знову прооперували і встановили шунт. З березня 2017 року Тимофій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7572 5913 4528
Одержувач: Зоркіна Вікторія Олександрівна (мама)
Заіка Артем
Заіка Артем
14 січня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

З кінця квітня 2016 року дитина почала прокидатися ночами, з'явилася пітливість, втома, підвищена температура тіла. Звернулися в поліклініку до педіатра. Встановили «гастрит» і почали антибіотикотерапію. Після місяця лікування хлопчик почав періодично скаржитися на болі в тазу, слабкість, болі в животі. У поліклініці зробили УЗД, але на старому апараті і побачили роздутий кишечник. Після консультації з ортопедом, зробили рентген тазостегнових суглобів і повторили УЗД на новому апараті. Виявили новоутворення і дитину направили в обласну лікарню, а звідти, після КТ, в НІР. З червня 2016 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Короць Олег
Короць Олег
20 березня 2007 р.н.
Волинська обл., Шацький р-н, с. Вілиця
Діагноз: саркома Юінга заднього середостіння
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Леся

Рік тому, після перенесеного грипу, зі скаргами на утруднене дихання звернулися до кардіолога, невропатолога. Нічого підозрілого лікарі не виявили, призначили мазь. Так і залишилося, що дитина іноді покашлювала. У травні 2016 року, на шкільному медогляді, доктор не змогла прослухати ліву легеню. Призначили рентген. З підозрою на туберкульоз дитину направили в обласну лікарню. Консиліум, УЗД, консультація в тубдиспансері - підозрауна туберкульоз зняли. Зробили КТ, виявили новоутворення в середостінні і направили в Охматдит, а звідти відразу в НІР. Після обстеження, з червня 2016 року Олег почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7420 6019 6973
Одержувач: Короць Леся Сидорівна
Крейденець Вадим
Крейденець Вадим
10 червня 2002 р.н.
м.Черкаси
Діагноз: саркома Юінга лівої клубової кістки.
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У січні 2015 року, після падіння в басейні, у хлопчика почала боліти нога. Звернулися до поліклініки. Ортопед припустив «коксит грушоподібного м'яза» і призначив електропроцедури. Після чотирьох курсів у дитини почала підніматися температура тіла. Звернулися до педіатра, який призначив лікування при ГРЗ. Чотири місяці дитина лавірувала між педіатром, ортопедом, травматологом. Кожен призначав своє лікування. У травні батьки звернулися в обласну лікарню, де порекомендували зробити МРТ. Обстеження пройшли в Києві, тому що в Черкасах необхідно було довго чекати. За результатами обстеження рекомендували звернутися в онкодиспансер, звідки хлопчика і направили в НІР. Після відкритої біопсії, встановили діагноз і з червня 2015 року Вадим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7420 6963 1863
Одержувач: Крейденець Оксана Петрівна.
Барабаш Микита
Барабаш Микита
13 травня 2010 р.н.
Луганська обл., м.Лисичанськ
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ганна

Ніяких скарг у дитини не було. В кінці травня, купаючи сина, мама виявила якесь ущільнення в боці. Звернулися до хірурга, зробили УЗД і з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню, а звідти відразу в НІР. З червня 2016 року Микита почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 2532 6266
Отримувач: Сіра Ганна Юріївна (мама)
Вістовська Вікторія
Вістовська Вікторія
19 вересня 2005 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н, с.Степанівка
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Тетяна

У квітні 2014 року дівчинка впала з велосипеда. Через тиждень почалися головні болі, почала швидко втомлюватися, а через два дні перестала ходити, з'явилася блювота. Перечекали святкові великодні дні і звернулися в районну лікарню. Встановили струс мозку, два дня дитину прокапали в реанімації і перевели у відділення. Через тиждень у дитини почало косити око і дівчинка почала ховатися від світла. Віку зібралися виписувати додому, але мама звернула увагу на ці симптоми. Після консультації з окулістом, нейрохірургом, призначили МРТ, виявили пухлину і направили в обласну лікарню. З обласної направили в Інститут нейрохірургії, де, після обстеження, в травні встановили шунт і направили в обласну лікарню на хіміотерапію. Але дитині довелося двічі повернутися в Інститут нейрохірургії з ревізією шунта, видалити в дитячій лікарні апендицит, що запалився, пролежати півтора місяці в комі, знову встановити шунт і два тижні вдома підлікувати печінку. Пройдена операція, 8 курсів хіміотерапії, 2 курсу променевої терапії, 4 курси підтримуючої хіміотерапії. Курс спецлікування закінчився в квітні 2016 року, а вже в липні батьки звернули увагу, що права половина обличчя дитини почала видозмінюватися. Звернулися в обласну лікарню. МРТ не показало наявності пухлини. Почали лікувати неврит. Покращення не було. У вересні повторили обстеження МРТ і на знімках вже побачили новоутворення. У НІР розписали протокол лікування, 4 курсу хіміотерапії дівчинка пройшла за місцем проживання. З лютого 2017 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 5252 8494
Одержувач: Вістовська Тетяна Миколаївна
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н/3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Тато Володимир

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген і дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівский знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній по привезеним знімкам запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Чертова Настя
Чертова Настя
01 серпня 2005 р.н.
м. Херсон
Діагноз: гангліонейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анна

У листопаді 2016 року дитині встановили ГРВІ, фарингіт. Курс лікування зайняв тиждень. Через тиждень знову повторилися всі симптоми. Знову пролікувалися. Але коли через тиждень знову з'явилися ті ж скарги - звернулися до лікаря в приватну клініку. Зробили УЗД та виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ і направили в НІР. З січня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5167 9856 9000 5145
Одержувач: Туманова Анна Сергіївна (мама)
Цирень Ганна
Цирень Ганна
13 лютого 2011 р.н.
м. Київ
Діагноз: рабдоміосаркома м'яких тканин лівої стопи.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

Наприкінці 2015 року мама звернула увагу на гематому у дитини на мізинці лівої ноги. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і доктор призначив мазь. Через місяць знову звернулися з тією ж проблемою. Зробили УЗД і знову призначили мазь. Через місяць «гематома» збільшилася. Лікар рекомендував видаляти операбельним шляхом. Хірург подивився результати УЗД і відправив в НІР на консультацію. Після обстеження, з березня 2015 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6579 9490
Одержувач: Цирень Роман Миколайович.
Бойко Настя
Бойко Настя
9 квітня 2015 р.н.
Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Cорока
Діагноз: пухлина VI шлуночка головного мозку
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У червні 2016 року батьки звернули увагу на незвичну поведінку дитини. Дочка стала нервовою, слабкою, перестала повзати і намагатися ходити. Звернулися в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення і дівчинку направили в Інститут нейрохірургії. На даний момент пухлина виявилася неоперабельною. У липні дитині встановили шунт і направили в НІР, де розписали протокол лікування. Курси хіміотерапій Настя проходить в обласній лікарні. На курси з метатріксатом приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Пасічник Олег
Пасічник Олег
1 жовтня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, с. Чернелиця
Діагноз: саркома Юінга крила правої клубової кістки.
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Галина

З травня 2007 по лютий 2008 року Олег пройшов курс лікування від лейкозу та ще рік приймав курс підтримуючої таблетованій хіміотерапії. У 2012 році дитині зняли групу інвалідності.

У серпні 2014 року хлопчика став турбувати різкий біль в нозі і підвищена температура тіла. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген і припустили «інфекційно-алергійний артрит правого тазостегнового суглобу». Дитина пройшла курс лікування, почав ходити в школу, але через 4 місяці біль в нозі і підвищена температура тіла поновилися. Звернулися в обласну лікарню. Травматолог припустив запалення або защемлення нерва і призначив лікування. Болі то з'являлися, то зникали, але через місяць знову звернулися до лікаря зі скаргами на більш сильний біль. Лікар заспокоював, що все пройде, рекомендував приймати знеболююче. У травні у дитини знову різко піднялася температура тіла, сильний біль в тазостегновому суглобі і виявили ущільнення в області апендициту. Звернулися до районної лікарні, зробили УЗД і, з підозрою на «інфекційний апендицит», направили в обласну лікарню. Розуміючи, що обстеження дитини затягується, батьки привезли сина в НІР. Хлопчика направили до Охматдиту, де стали готувати до операції з видалення апендициту, але мама не дала дозволу. Зробили КТ, виявили новоутворення і направили знову в НІР. З червня 2015 року Олег поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 4166 2994
Одержувач: Пасічник Галина Романівна.
Патепух Руслан
Патепух Руслан
1 квітня 2007 р.н.
Вінницька обл., Тульчинський р-н, пгт.Кірносівка
Діагноз: анапластична епендінома 4 шлуночка головного мозку.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

В кінці травня 2015 року у дитини знизився апетит, хлопчик став втрачати у вазі. Літо пройшло в пошуку причини стану. У районній лікарні, а потім і в обласній вважали причиною гормони, інвазії. У вересні у дитини з'явилася блювота. Батьки привезли сина в обласну лікарню і наполягли на діагностиці. До цього часу дитина стала дуже чутливою до запахів. Зробили МРТ і виявили новоутворення. У Київському Інституті нейрохірургії, в середині грудня, операбельним шляхом видалили пухлину. По гістології встановили діагноз і з середини січня 2016 року Руслан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7555 1463 2245
Одержувач: Патепух Євген Валентинович.
Натальчук Юрій
Натальчук Юрій
7 травня 2009 р.н.
Хмельницька обл., Полонський р-н, с.Новоселиця
Діагноз: рабдоміосаркома м'яких тканин стегна
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення на нозі. Звернулися до хірурга в районну лікарню. Зробили УЗД і хлопчика направили в онкодиспансер. Провели КТ і запропонували операцію з видалення утворення. Батьки відмовилися і привезли сина в НІР. З грудня 2016 року Юрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4602 6318
Одержувач: Натальчук Тетяна Володимирівна
Опалько Ірина
Опалько Ірина
29 квітня 2000 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Клесів
Діагноз: гігантоклітинна пухлина крижів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Алла

Занепокоєння в правій нозі виникало часто, крутило суглоби, а в липні 2016 року стало тягнути м'язи. Звернулися до поліклініки за місцем проживання. Дівчинку направили до районної лікарні. Зробили рентген, УЗД, припустили запалення нерва і призначили лікування. Через два тижні звернулися з тими ж скаргами та дитину направили в обласну лікарню. Призначили МРТ, але обстеження вдалося пройти тільки через тиждень через чергу. З підозрою на новоутворення крижів нейрохірург направив до Інституту нейрохірургії, а звідти, після обстеження, в НІР. З вересня 2016 року Ірина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 1416 5871
Одержувач: Маковецька Алла Миколаївна (мама)
Полозун Ганна
Полозун Ганна
12 червня 2014 р.н.
м.Біла Церква
Діагноз: пухлина черевної порожнини
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У жовтні 2015 року в області печінки мама помітила у дитини якесь ущільнення. Звернулися в міську лікарню, зробили УЗД і дівчинку направили в обласну. Після 4 курсів хіміотерапії, дитину почали готувати до операції. Але ускладненням стало те, що по обстеженням запідозрили тромб у серці. Аню в Кардіоцентрі оперувала бригада кардіологів та онкологів. Пухлина лежала на серцевій аорті. З січня 2016 року Ганна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 0863 6064
Одержувач: Полозун Наталія Михайлівна.
Удовенко Микита
Удовенко Микита
26 грудня 2014 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: нейробластома заднього середостіння з проростанням в кістки черепа
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Вікторія

У грудні 2015 року батьки виявили шишку у дитини над бровою. Вирішили, що вдарився, але після новорічних свят звернулися до педіатра. Після консультації з хірургом, направили до онколога. З середини січня 2016 року розпочали обстежитися в обласній лікарні. Після МРТ, КТ виявили велике новоутворення. Після консультації в НІР, з лютого почали хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2016 року Микита продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 9197 9112
Одержувач: Удовенко (Костенко) Вікторія Сергіївна
Чобанюк Данило
Чобанюк Данило
30 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Катерина

Наприкінці серпня 2016 року дитину вночі госпіталізували по швидкій зі скаргами на головний біль, блювоту. В інфекційному відділенні зняли інтоксикацію. Через два тижні знову трапився подібний напад. Швидка привезла хлопчика в Охматдит з підозрою на апендицит. Після обстеження, УЗД, КТ, виявили новоутворення та направили в НІР. Біопсія лапорокскопом виявилася невдалою і на початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини. З вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4620 2786
Одержувач: Чобанюк Катерина Михайлівна
Кононенко Софія
Кононенко Софія
8 квітня 2014 р.н.
Київська обл. Софіївська Борщагівка
Діагноз: складна герміногенна пухлина піхви
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

У квітні 2015 року помітили у дитини кров'янисті виділення з піхви. Звернулися до гінеколога. Дівчинку направили в обласну лікарню. На УЗД доктор бачила, що щось є, але через те, що не повний сечовий міхур, було складно визначити. Направили в Охматдит, а звідти відразу в НІР. З травня 2015 року Софія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Аплікація.
20-03-2017

Аплікація.

Катерина Хливнюк сьогодні роздала зображення вівці та...
СтудКраб.
19-03-2017

СтудКраб.

Сьогодні у нас по галявинці розбігалися павучки. А ще були...
АртСтудія.
17-03-2017

АртСтудія.

Чи вмієте ви робити акуратні надрізи ножицями? Це ми сьогодні і...
Чаювання.
16-03-2017

Чаювання.

Сьогодні у нас "Чаювання" з Катериною Хливнюк. Корисні...
Дивовижне малювання.
15-03-2017

Дивовижне малювання.

З Тетяною Дубицькою в техніці правопівкульного малювання...
Дивовижні вузлики.
13-03-2017

Дивовижні вузлики.

Не уявляю, як Ользі Лукаш вдається слідкувати та допомагати...
Магія дня.
12-03-2017

Магія дня.

Ми сьогодні зовсім трошки бешкетуємо. Крім того, що кожен...
Гості.
10-03-2017

Гості.

У нас сьогодні гості з міжнародної єврейської студентської...
Кінофойє.
09-03-2017

Кінофойє.

У нас кінофойє. Дивимося "Корпорація монстрів". Ви ж пам ятаєте...
Святковий день.
08-03-2017

Святковий день.

Не вітаннями єдиними наповнюємо сьогоднішній день. Сьогодні з...
Весняні букети.
06-03-2017

Весняні букети.

Сьогодні у нас дівчата з училища дизайну. Майструємо весняні...
СтудКраб.
05-03-2017

СтудКраб.

Сьогодні для малювання нам потрібні не тільки акварельний папір...
Цирульнетерапія.
03-03-2017

Цирульнетерапія.

Весна. От ми й готуємося. У відділенні команда, що легко...
Чаювання.
02-03-2017

Чаювання.

"Чаювання" з Катериною Хливнюк. Говоримо про вміння говорити зі...
Дивовижні вузлики.
01-03-2017

Дивовижні вузлики.

З Ольгою Лукаш заплітаємо дивовижні вузлики, додаємо...
Професор Шарікофф.
27-02-2017

Професор Шарікофф.

А у нас шоу! Ми любимо виступи Олександра Лисенко. Любимо його...
Випікаємо хліб
26-02-2017

Випікаємо хліб

Сьогодні у нас дивовижне заняття, яке розтягнулося на цілий...
АртСтудія.
24-02-2017

АртСтудія.

Ірина Зінченко запропонувала сьогодні робити квіткову прикрасу...
Кінофойє.
23-02-2017

Кінофойє.

Дивимося мульт на великому екранi. З попкорном, цікавістю,...
Гості.
21-02-2017

Гості.

Сьогодні у нас в гостях відомі спортсмени, представники...

Акції

Murahy.com
Ми підключені до фондів-отримувачів Першої благодійної торгової платформи Murahy.com. У кожного з нас є речі, якими ми не користуємося: щось набридло або вийшло з моди, для чогось знайшлася заміна, якісь речі подарували, а щось купувалося через примху. Сьогодні кожна така річ комусь може знадобитись, а комусь врятувати життя. Все просто. Загляньте до своєї шафи, комірчини чи просто до гаража. Перевірте, чи є у вас там речі (електроніка, одяг, книжки, іграшки, аксесуари та ін.), які вам вже не потрібні, але все ще не втратили своєї актуальності. Фотографуєте, завантажуєте до каталогу...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments