Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Куценко Володимир
Куценко Володимир
14 липня 2012 р.н.
Київська обл., Фастівський р-н, смт. Кожанка
Діагноз: низькодиференційована злоякісна пухлина малого тазу
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Юлія

На початку вересня 2019 року дитина почала періодично скаржитися на болі в животі. В цей час сім'я відпочивала на морі, мама лікар, а все було схоже на харчове отруєння. Повернувшись, звернулися до хірурга, припустивши запалення апендициту. Здали аналізи, лікар, не знайшовши нічого тривожного, запропонував звернутися якщо будуть болі і підвищення температури. В кінці вересня син ввечері знову поскаржився на гострий біль в животі. Мама взялася промацати живіт і виявила ущільнення. Зранку були в обласній лікарні та на УЗД виявили новоутворення. Промоніторивши куди звернутися, приїхали в НІР. З жовтня 2019 року Вова поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Білан Катя
Білан Катя
23 квітня 2005 р.н.
Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Старий Остропіль
Діагноз: герміногенна пухлина правого яєчника
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Світлана

В кінці березня 2020 року у дівчинки почала підніматися температура тіла. Педіатр призначила антибіотики. Три дні прийому ліків не поліпшили стан. Тест на covid-19 був негативним і дитину госпіталізували в інфекційне відділення. Через тиждень запросили районного педіатра, зробили УЗД і дівчинку направили в обласну лікарню з підозрою на новоутворення. Після обстеження, УЗД, КТ, направили в НІР. З квітня 2020 року Катя поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Журомський Денис
Журомський Денис
30 жовтня 2018 р.н.
Луганська обл., Старобільський р-н, с. Половинкине
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору, метастази в кістки черепа
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Наталія

У сім місяців, купаючи дитину, мама виявила ущільнення зліва під ребром. Звернулися до педіатра. Лікар сказала, що все в нормі. Через місяць батьки помітили, що ущільнення збільшилося і поїхали в обласну лікарню. На УЗД виявили новоутворення і направили хлопчика в НІР. На початку червня 2019 року пухлину видалили, гістологія встановила «нейробластому», обстеження показало, що в організмі немає більше вогнищ і метастаз, й дитину відпустили додому з рекомендаціями перевірятися кожні три місяці. У лютому 2020 року на брові з'явилася шишка. Все було схоже на забій, але коли через три тижні «забій» так і не зійшов, звернулися до лікаря. Введений карантин в країні ускладнив ситуацію, довелося шукати можливість зробити КТ. В середині квітня приїхали в НІР - обстеження, біопсія і виявили метастаз нейробластоми. З квітня 2020 року Денис поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Антоненко Ксенія
Антоненко Ксенія
17 серпня 2007 р.н.
м. Одеса
Діагноз: остеосаркома нижньої третини лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ольга

На початку червня 2019 року дівчинка вдарилася ногою, після чого з'явилися періодичні болі. За місяць біль не минув, тому звернулися до хірурга в районну поліклініку, провели рентген, який не викликав занепокоєння. В обласній лікарні провели повторний рентген і КТ, яке показало наявність новоутворення. Провели МРТ, біопсію й встановили діагноз. З липня 2019 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0255 4404
Одержувач: Антоненко Ольга
Сінченко Олексій
Сінченко Олексій
20 червня 2007 р.н.
Луганська обл., смт. Троїцьке
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Людмила

На початку квітня 2020 року хлопчик почав скаржитися на біль в нозі. А тут як раз почався карантин. Але коли нога почала опухати, звернулися в районну лікарню. Зробили рентген, припустили порушення обміну речовин і рекомендували консультацію в обласній лікарні, коли почнеться прийом в умовах карантину. Чекали місяць. В обласній лікарні зробили КТ й припустили новоутворення. Батьки повезли сина в Інститут ім.Сітенка. Зробили біопсію, встановили діагноз і почали хіміотерапію в онкогематологічному відділенні обласної лікарні Харкова. З липня 2020 року на блоки з метотрексатом Олексій приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8896 0793
Одержувач: Сінченко Людмила
Фаліон Крістіна
Фаліон Крістіна
10 липня 2003 р.н.
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Оксана

У серпні 2019 року дівчинка повернулася з відпочинку у бабусі і почала періодично скаржитися на біль в коліні. Але коли дитина почала підкульгувати при ходьбі, звернулися в Інститут травматології. Зробили рекомендоване МРТ і дівчинку направили на консультацію до онколога. Приїхали в НІР, пройшли обстеження. З жовтня 2019 року Крістіна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Монобанк
Поповнення карти 5375 4141 1398 2697
Одержувач: Дромашко Оксана (мама)
Демченко Іванна
Демченко Іванна
6 жовтня 2015 р.н.
Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, смт. Меліоративне
Діагноз: медуллобластома мозочка головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя 

В липні 2017 року помітили, що дитина незвично хилить голову в бік. Звернулися до невропатолога в міську приватну клініку. З припущенням, що дівчинка потягнула м'язи шиї, призначили лікування. Через місяць стан тільки погіршився, перестала ходити, вранці почалася блювота. Батьки привезли дитину в обласну лікарню. Зробили КТ, МРТ, виявили новоутворення і послали результати обстежень в Інститут нейрохірургії. В Інституті ім.Ромоданова оперувати відмовилися через великий розмір пухлини. Біопсію взяли в обласній лікарні, встановили шунт, визначили вид пухлини і з жовтня 2017 року розпочали лікування. 

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0796 8834
Одержувач: Демченко Наталія
Прудкогляд Ілля
Прудкогляд Ілля
19 березня 2016 р.н.
Донецька обл., м. Краматорськ
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

У жовтні 2019 року хлопчикові готувалися видаляти аденоїди, здавали аналізи. Вранці виявили в сечі кров. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД. Дитину направили в обласну лікарню до дитячого онколога. Зробили КТ і направили в НДР. Після обстеження, з листопада 2019 року Ілля почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1429 0917
Одержувач: Прудкогляд Олена
Бичкова Дар'я
Бичкова Дар'я
24 березня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медулобластома, рецидив
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Анастасія

У серпні 2017 року батьки помітили, що дитина стала вередливою, пропав апетит і з'явилася хиткість в ході. На п'ятий день дівчинку вирвало. Батьки відразу звернулися в міську лікарню, де припустили сонячний удар або пухлину і дитину госпіталізували. За вихідні стан погіршився і з'явився сильний головний біль. КТ показало новоутворення. В обласній лікарні провели МРТ, за результатами якого було вирішено оперувати, але, через відсутність наркозу, операцію було неможливо провести найближчим часом і батьки самостійно поїхали з дитиною в Мінськ. У Мінську прооперували, взяли гістологію, яка підтвердила діагноз, і наступні півтора року дівчинка проходила лікування в Мінську. У грудні 2018 року повернулися до Одеси. Перше планове МРТ не викликало занепокоєння, але через два місяці почався сильний головний біль. В обласній лікарні пройшли КТ, яке показало рецидив. Стан дитини швидко погіршувався, і батьки вирішили везти доньку в Москву, але їх не пропустили на кордоні, тому що під час лікування в Мінську, вони перевищили кількість днів, які могли перебувати в іншій країні. З квітня 2109 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7423 5919 5413
Одержувач: Бичкова Анастасія
Гарлачова Ангеліна
Гарлачова Ангеліна
26 травня 2008 р.н.
Луганська обл., м. Суходільськ
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Яна

У січні 2020 року дівчинка поскаржилася, що у неї опухла нога. Дочекавшись понеділка, звернулися до травматолога в районну лікарню. Рентген показав «якесь скупчення в кістці» і дитину направили в обласну лікарню. Там лікар відразу ж припустив онкологію й направив на КТ, біопсію. В обласній лікарні треба було довго чекати результатів біопсії, батькам порадили звернутися в НІР, де взяли біопсію і встановили діагноз. З лютого 2020 року Ангеліна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4393 1491 1474
Одержувач: Гарлачова Яна
Скутар Анатолій
Скутар Анатолій
17 червень 2005 р.н.
м. Маріуполь
Діагноз: злоякісна пухлина куприка
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Сергій 

На початку 2019 року дитина почала скаржитися на біль в попереку, який віддавав в ногу. Звернулися до терапевта, хірурга, які рекомендували приймати знеболювальне й проколоти вітаміни. Хлопчику стало легше, але через два місяці всі симптоми повернулися. Лікарі так само стверджували, що це вікове. Коли з'явилося ущільнення в районі куприка й проблема з сечовипусканням і стільцем, то звернулися в іншу лікарню. Дитині зробили рентген і направили в НІР. З липня 2019 року Толя почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Луппа Руслан
Луппа Руслан
9 січня 2003 р.н.
Черкаська обл., м. Умань
Діагноз: остеосаркома правої клубової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Альона
Бабич Емілія
Бабич Емілія
23 травня 2012 р.н.
Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с. Трикрати
Діагноз: саркома Юінга попереково-крижового відділу хребта
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Жанна 

У листопаді 2018 року дівчинка прокинулася вночі від сильного болю в правій нозі. Дитина почала кульгати, періодично прокидатися від болю. Звернулися до районної поліклініки. Зробили рентген таза, який не викликав занепокоєння. Лікарі вирішили, що це ревматизм як ускладнення після ГРВІ. Тиждень вдома приймали препарати. Болі залишилися, не допомагало й знеболююче. Звернулися в поліклініці до невролога. Припустивши «синдром Ебра», батькам рекомендували поїхати в обласну лікарню. В обласній лікарі припустили поліомієліт, лікували тиждень. Лікування «монопареза правої ноги» теж не принесло результатів. Зробили МРТ і виявили новоутворення. У грудні дівчинку привезли на консультацію до Києва, в Інститут нейрохірургії. Лікар сказав, що фінансово таке лікування буде важко потягнути. Батьки повернулися додому і повезли доньку до Мінська, в Інститут неврології і нейрохірургії. МРТ, УЗД, підтвердили діагноз і в січні 2019 року дівчинку прооперували. Зробили гістологічне дослідження й встановили вид пухлини. Батькам було рекомендовано проходити хіміотерапію в Україні, в НІР. В Інституті раку підтвердили гістологію і з лютого 2019 року Емілія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7422 2962 9310
Одержувач: Бабич Жанна
Пряхіна Юлія
Пряхіна Юлія
30 серпня 2004 р.н.
Донецька обл., м. Мирноград
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома м'яких тканин правого передпліччя
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Ліля

Після травми в січні 2019 року, на руці з'явилося невелике ущільнення, яке абсолютно не турбувало. У вересні мама помітила, що воно почало збільшуватися. Почали мазати маззю. А в жовтні, знайшовши час між заняттями дитини, звернулися до хірурга. Зробили УЗД й направили до Краматорська. Після УЗД, МРТ, в кінці жовтня пухлину видалили. Встановили діагноз і направили в НІР. З грудня 2019 року Юля почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3830 1072
Одержувач: Пряхіна Лілія
Швецова Віка
Швецова Віка
18 липня 2008 р.н.
Одеська обл., Іванівський р-н, смт. Іванівка
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Наталя

У червні 2019 року дівчинка впала, катаючись на велосипеді. Гематома біля коліна була великою, а незабаром помітили, що дитина стала кульгати. Звернулися до травматолога, який не побачив нічого тривожного і порекомендував мазь. Мазали три тижні. Віка поводилася досить активно, вдень іноді скаржилася на біль, а ось вночі відчувала його явно. Звернулися до хірурга, зробили УЗД, рентген і поїхали в обласну лікарню до травматолога. Зробили біопсію, два тижні чекали результат і отримали направлення в НІР. З серпня 2019 року Віка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 8032 0972 6533
Одержувач: Швецова Наталія
Русу Роман
Русу Роман
4 жовтня 2003 р.н.
Чернівецька обл., Глибоцький р-н, смт. Глибока
Діагноз: остеосаркома лівої великогомілкової кістки
Група крові: О(I) Rh(-)
Мама Родіка

У квітні 2019 року, займаючись спортом, хлопець вдарився ногою. При навантаженні нога сильно боліла і було важко ходити. За літо хлопець зменшив навантаження на ногу. Біль зник, але, після активних тренувань, перед змаганнями з баскетболу, в жовтні знову з'явилися сильні болі. У районній лікарні лікар припустив забій і призначив мазі. Через місяць такого лікування нога набрякла, за результатами рентгена помітили ознаки пухлини і направили в обласну лікарню. Провели КТ і направили в Охматдит. Батьки самі вирішили звернутися до НІР. Взяли біопсію, перевірили результати в Інституті травматології та встановили діагноз. З листопада 2019 року Роман почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 3494 2588
Одержувач: Русу Роман
Федоряко Назар
Федоряко Назар
20 березня 2006 р.н.
Полтавська обл., смт. Чутове
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена
 
На початку 2020 року хлопчик поскаржився на біль в нозі. Дитина активна, вирішили поспостерігати. Через два тижні біль повторився і звернулися в районну лікарню. Зробили рентген і, з підозрою на новоутворення, направили в обласну лікарню. Після МРТ, КТ, поїхали до Харкова, в Інститут ім. Ситенка. Зробили біопсію і хлопчика направили в НІР. З лютого 2020 року Назар почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 1381 1319
Одержувач: Федоряко Олена
Сопутняк Іван
Сопутняк Іван
20 листопада 2005 р.н.
Чернівецька обл., Старожинецький р-н, с. Стара Жадова
Діагноз: ембріональна карцинома правого яєчка
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Оксана

Весною 2019 року Іван помітив, що почало збільшуватися яєчко, але соромився про це сказати батькам. У лютому 2020 року поскаржився на біль в спині і в животі. Почали збиратися до лікаря. В душі тато помітив значно збільшене яєчко і приїхали до сімейного лікаря. Зробили УЗД й з підозрою на грижу направили до хірурга. Хірург направив до уролога в обласну лікарню. Після обстеження, УЗД, КТ, виявили новоутворення і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з лютого 2020 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8031 ​​0501 2657
Одержувач: Сопутняк Олексій
Єнікова Поліна
Єнікова Поліна
5 травня 2019 р.н.
м. Херсон
Діагноз: герміногенна пухлина крижово-куприкової області
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Таміла

У липні 2019 року мама помітила якесь ущільнення на сідниці. Педіатр направила до хірурга. Виявили новоутворення. У грудні пухлину видалили, а гістологічне дослідження показало доброякісність процесу. Лікування не було. Через півроку, на контрольному обстеженні, КТ показало, що накопичується контраст. Зв'язалися з НІР, відправили перевірити ще раз першу гістологію. Результат показав, що злоякісні клітини були вже там. У НІР розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2020 року Поліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6809 6410
Одержувач: Єнікова Таміла
Костючок Тетяна
Костючок Тетяна
1 червня 2002 р.н.
Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт. Десна
Діагноз: солідна псевдокапілярна пухлина підшлункової залози
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ніна 

На початку грудня 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в животі. Коли через кілька днів біль не вщух, звернулися до педіатра в міській лікарні. На УЗД виявили новоутворення. Повторили УЗД й наявність пухлини підтвердили. Дівчинку направили в обласну лікарню. Після УЗД, КТ, знову підтвердили наявність новоутворення, сказали, що треба оперувати, але вони не можуть провести таку операцію. Дитину направили в НІР. Зробили МРТ і в січні 2019 року прооперували. Після гістологічного дослідження встановили діагноз й з січня 2019 року Таня початку лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Карантин.
03-08-2020

Карантин.

Різноманітні дрібні сюрпризики. Саме їх дітлахи збирають,...
День народження.
01-08-2020

День народження.

У фонда сьогодні День народження! Нам сьогодні 15 років....
Карантин.
30-07-2020

Карантин.

Згадаємо, що сьогодні день Кінофойє. А ще сьогодні Міжнародний...
Карантин.
28-07-2020

Карантин.

Сьогодні обираємо крутяцькі розмальовки, дряпалки, альбоми,...
Карантин.
24-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен обирає творчу роботу за настроєм. У новеньких є...
Карантин.
22-07-2020

Карантин.

Найчастіше саме м яка іграшка стає другом. Її можна прихопити з...
Карантин.
20-07-2020

Карантин.

Вивчаємо покрокову інструкцію, готуємо заготовку, беремо розчин...
Карантин.
16-07-2020

Карантин.

Що знаходиться глибоко під поверхнею земної кори? Що приховано...
Карантин.
14-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен займається своєю креативною творчістю. Кожен...
Карантин.
10-07-2020

Карантин.

Сьогодні самостійно шиємо м яку іграшку. Усе необхідне є в...
Карантин.
08-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен отримав окремий чарівний світ книгу. Про книги,...
Карантин.
06-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен зайнятий своєю роботою, у кожного своє завдання...
Квартальний звіт.
04-07-2020

Квартальний звіт.

Звіт за II квартал 2020 року. Станом на початок квітня на...
Карантин.
02-07-2020

Карантин.

Зазвичай, у першу п ятницю липня у відділенні збираються ті,...
Карантин.
30-06-2020

Карантин.

Оля Франко вирішила, що в кожній палаті має пахнути полуничкою...
Карантин.
25-06-2020

Карантин.

До тривалих вихідних потрібно підготуватися, варто придумати...
Карантин.
23-06-2020

Карантин.

Зібрати балісту, сплести браслети, розібратися з головоломкою...
Свята.
21-06-2020

Свята.

Сьогодні свій професійний день святкують медичні працівники!...
Карантин.
19-06-2020

Карантин.

Сьогодні наша увага прикута до медичних працівників. Зазвичай...

Акції

Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться". Богдан звичайний симпатичний парубок із протезом замість правої ноги. В 14 років йому довелося пройти лікування при онкології. Ампутували ногу. Закінчивши хіміотерапії, одягнувши протез, життя продовжилося. Приховувати протез не захотів одразу. Не захотів косметику. Почав працювати провайдером місцевого оператора. Життя налаштовувалося. Через сім років після агресивного лікування у Богдана почало щось поколювати під ребром. Лікарі розбиралися декілька місяців, призначаючи різні курси лікування. Знайшлися ті, хто розібрався,...
Далi
Лікування під час пандемії.
"З понеділка госпіталізують у відділення тільки при наявності тесту на covid-2019", почуте в п ятницю приголомшило. І це у відділення дитячої онкології, коли на результат впливають й вчасно отримані курси хіміотерапії. Почали моніторити можливості і варіанти рішення. З понеділка уклали договір з лабораторією та почали тестування. Але відчуття чому за це мають платити батьки не полишало. Підняли галас на соціальних сторінках, шукали офіційних пояснень від МОЗ, спілкувалися з телеканалами. Розуміння необхідності тестування методом ПЛР на covid-2019 усіх, хто госпіталізується у відділення,...
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. УВАГА! Під час карантину донорів приймають у вівторок та четвер з 10.00 до 13.00 Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися,... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments