Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Роман Яна
Роман Яна
1 вересня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Нова Збур'ївка
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У вересні 2016 року виявили ущільнення на ключиці. Припустили, що це лімфовузол. За місяць він збільшився і звернулися до районного травматолога, який направили в обласну лікарню. За результатами УЗД, КТ, з підозрою на саркому, направили в НІР. Перша біопсія була малоінформативною. За другою встановили діагноз і з грудня 2016 року Яна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7450 1035 7819
Одержувач: Роман Юлія Віталіївна
Ніцук Владислав
Ніцук Владислав
18 червня 2004 р.н.
Чернігівська обл., м. Корюківка
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У грудні 2016 року, граючи в футбол, дитина сильно забила ногу. Зробили рентген, лікар призначив мазь. На початку серпня 2017 року, катаючись на гойдалці, хлопчик знову забив ногу. Зробили рентген, який показав перелом, але через наявність набряклості рекомендували повторити знімок через два тижні. За результатами повторного знімка дитину направили в обласну лікарню, а після консультації з ортопедом - госпіталізували. Після КТ, біопсії направили в НІР. Обстежили, встановили діагноз і з вересня 2017 року Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3817 8905
Одержувач: Андрєєва Наталія (мама)
Сильвеструк Олег
Сильвеструк Олег
7 серпня 2008 р.н.
Хмельницька обл., м.Шепетівка
Діагноз: медуллобластома головного мозку
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2017 року дитина стала скаржитися, що болить око й нудить. Звернулися в поліклініку до окуліста, який побачив застій зорового нерва та направив в обласну лікарню до дорослого фахівця. Обстежили очі та з діагнозом «невралгія» зібралися госпіталізувати. Батьки поїхали додому за речами. Госпіталізуватися не встигли - на наступний день стан різко погіршився, покосилося око, дитина була дезорієнтована. Викликали швидку і хлопчика забрали до районної реанімації. Зробили МРТ і виявили новоутворення в голові. Мама наполягла на госпіталізації в Інститут нейрохірургії, де взяли біопсію та встановили шунт. В кінці грудня в обласній лікарні за місцем проживання почали хіміотерапію. Кілька разів хлопчика госпіталізували в реанімацію, тому що забивався шунт. У відділення дитячої онкології Національного інституту раку Олег приїжджає на курси з метотрексатом.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 4157 1653
Одержувач: Сильвеструк Ольга
Кічура Вікторія
Кічура Вікторія
23 серпня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Бурштин
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Зоряна

У жовтні 2017 року дівчинка забила ногу в школі на фізкультурі. Через півтора місяці звернулися до травматолога зі скаргами на біль. Застосовували призначену мазь два тижні. Нога почала боліти й ночами. Зробили рентген. З підозрою на запалення, призначили знеболювальні свічки і таблетки. В середині грудня стало помітним, що коліно опухає. Звернулися в обласну лікарню. Дитину обстежили, взяли біопсію і направили батьків в приватну лабораторію. Результат затягувався, не могли встановити діагноз. Батьки забрали блоки й віддали в НІР. Дитині встановили діагноз, розписали протокол лікування і один курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 3890 3625
Одержувач: Чех Зоряна Тарасівна (мама)
Сергійчук Вадим
Сергійчук Вадим
13 червня 1999 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, с. Цепцевичі
Діагноз: злоякісна пухлина головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Володимир

У серпні 2014 року звернулися до районної лікарні зі скаргами на нудоту і блювоту. Невропатолог припустив проблему з хребтом і направив в обласну лікарню. З виявленими міжхребцевими грижами дитину направили в Охматдит. Знайомі порадили звернутися в Інститут нейрохірургії, де після огляду, МРТ, виявили рідину в третьому шлуночку головного мозку, в середині жовтня встановили шунт і відпустили додому. Влітку 2015 року шунт забився. В Інституті нейрохірургії провели ревізію шунта, зробили контрольне МРТ і виявили пухлину. У грудні 2016 року видалили новоутворення, в НІР розписали протокол лікування. З січня 2017 року на блоки з метатріксатом Вадим приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Заїка Артем
Заїка Артем
14 січня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

З кінця квітня 2016 року дитина почала прокидатися ночами, з'явилася пітливість, втома, підвищена температура тіла. Звернулися в поліклініку до педіатра. Встановили «гастрит» і почали антибіотикотерапію. Після місяця лікування хлопчик почав періодично скаржитися на болі в тазу, слабкість, болі в животі. У поліклініці зробили УЗД, але на старому апараті і побачили роздутий кишечник. Після консультації з ортопедом, зробили рентген тазостегнових суглобів і повторили УЗД на новому апараті. Виявили новоутворення і дитину направили в обласну лікарню, а звідти, після КТ, в НІР. З червня 2016 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Мартиненко Владислав
Мартиненко Владислав
21 січня 2005 р.н.
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олена

Хлопчик активно катається на скейті, а в квітні 2017 року розпочав кульгати. Звернулися в приватну клініку до хірурга-ортопеда, який на півтора місяці прописав мазь. Через місяць такого лікування, поліпшення не було і з'явилося ущільнення. Звернулися в іншу приватну клініку. З підозрою на пухлину, дитину направили на консультацію в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз і з липня 2017 року Владислав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бучацька Ганна
Бучацька Ганна
8 травня 1999 р.н.
Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Тартак
Діагноз: саркома кісток таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У червні 2016 року дівчинка невдало приземлилася на попу. Через п'ять місяців місце забиття початок боліти. Біль поширився на ногу. Звернулися до міської лікарні. Після обстеження, дівчину направили до обласного травматолога. Після новорічних свят зробили КТ в обласній лікарні та дитину направили в онкодиспансер. Батьки об'їздили ще чотири лікарні. З квітня 2017 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Марковська Дар'я
Марковська Дар'я
10 листопада 2011 р.н.
Полтавська обл., м. Лубни
Діагноз: саркома Юінга ребра зліва
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Рада

З червня 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в області серця. Кардіолог не бачив причин для занепокоєння. У серпні, бігаючи вдома без футболки, батьки звернули увагу на якесь ущільнення в районі 7-го ребра. Утворення боліло при натисканні. Приїхали в лікарню, зробили УЗД. Дитину направили в обласну лікарню. Дівчинку обстежили, необхідно було зробити біопсію, але лікар пішов у відпустку. Батьки привезли доньку в НІР. З серпня 2017 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 1751 1834
Одержувач: Федорович Артур Васильович (батько)
Діденко Максим
Діденко Максим
9 листопада 2014 р.н.
м. Харків
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

На початку листопада 2017 року дитина почала скаржитися на головний біль, з'явилася хиткість ходи. Педіатр припустила енцефаліт, призначила антибіотики. Через тиждень хлопчик перестав ходити. Зробили МРТ, виявили новоутворення, госпіталізували в нейрохірургію. В середині листопада встановили шунт, а через тиждень пухлину частково видалили. В середині грудня встановили резервуар. Один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року, на курси з метотрексатом, Максим приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5363 5423 0621 4017
Одержувач: Діденко Ірина Сергіївна
Ільченко Артем
Ільченко Артем
19 березня 2002 р.н.
Київська обл., м. Вишгород
Діагноз: гангліонейробластома заднього середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

Проходячи медогляд в поліклініці під час вступу до коледжу, на флюорографії помітили якесь затемнення і направили дитину на обстеження. Після КТ, МРТ, відправили на консультацію до нейрохірурга в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. У відділенні патології хребта рекомендували видалення пухлини з установкою імпланта. Вартість медичного виробу була не по силам батькам. Звернулися в поліклініку до онколога і були спрямовані в НІР. На початку серпня 2017 року хлопчика прооперували і після місяця відновлення почали курси хіміотерапії. З серпня 2017 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2668 7342
Одержувач: Ільченко Світлана Григорівна
Александрова Кіра
Александрова Кіра
27 березня 2017 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку грудня 2017 року у дитини почало сльозитися та збільшуватися в розмірі око. Звернулися в дитячу поліклініку. Окуліст призначив краплі й велів показатися через тиждень. Око продовжувало збільшуватися і дівчинку направили на консультацію в Інститут Філатова. Після обстеження, УЗД, виявили новоутворення за оком, яке зміщує й тисне на око. Зробили МРТ. З підозрою на гематому знову направили до окуліста. Після КТ настала консультація у нейрохірурга. Дитину направили в НІР. Після КТ, біопсії встановили діагноз і з грудня 2017 року Кіра почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4993 4015 3764
Одержувач: Александров Юрій Васильович
Саморядова Ксенія
Саморядова Ксенія
22 вересня 2008 р.н.
м. Луганськ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

З літа 2016 року дівчинка періодично скаржилася на болі в нозі. У лютому 2017 вже стало боляче ставати на ногу. Звернулися до травматолога в поліклініці. Зробили рентген і направили дитину в обласну лікарню. Після тижня обстеження припустили три діагнози і порекомендували батькам шукати клініку. Приїхали в НІР. Оформили статус переселенця і з березня 2017 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Приватбанк
Поповнення картки 4149 4378 6645 1162
Одержувач: Саморядова Людмила Михайлівна
Львова Єва
Львова Єва
11 січня 2008 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: злоякісна пухлина заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Ніна

У жовтні 2016 року помітили у дитини виділення з піхви. Звернулися в поліклініку до гінеколога. Два тижні безуспішно лікували мікрофлору. Звернулися в Центр планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Зробили УЗД, КТ і виявили пухлину малого тазу. Госпіталізували в обласну лікарню на операцію. Під час операції визначили, що у дівчинки пухлина тіла матки і не зважилися видаляти. Направили в НІР. У січні дитину госпіталізували у відділення, не могли встановити діагноз і хіміотерапію не проводили. В кінці квітня знову прооперували. В травні мама з дитиною поїхала додому. В кінці липня у дівчинки почав збільшуватися живіт. Звернулися до онколога в обласну лікарню. Зробили КТ, виявили розростання пухлини. З серпня 2017 року Єва знову поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 4790 7010 0057 5232
Одержувач: Львова Ніна
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н / 3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мати Оксана

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген та дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівський знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній, по привезеним знімкам, запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Севастьянов Олександр
Севастьянов Олександр
6 грудня 1995 р.н.
Хмельницька обл., м. Дунаївці
Діагноз: хондросаркома правої стегнової кістки
Группа крови: А(II) Rh(-)
Мама Віта
Кудояр Марія
Кудояр Марія
2 червня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: анапластична епіндемома шийного відділу хребта
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У жовтні 2016 року помітили, що при ходьбі дитина тягне ногу. Після консультації ортопеда і невролога, дівчинку направили в обласну лікарню. Дитині місяць лікували защемлення нерва. Через тиждень після курсу лікування, дівчинка знову стала тягнути ногу. Батькам рекомендували зробити МРТ голови і шиї. Виявили пухлину. В кінці січня 2017 року в Охматдиті новоутворення частково видалили. Через півтора місяці в обласній лікарні почали хіміотерапію. З серпня 2017 року Марія проходить променеву терапію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6643 1677
Одержувач: Кудояр Ірина Анатоліївна
Чхан Настя
Чхан Настя
20 серпня 2016 р.н.
Донецька обл., м. Слов'янськ
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Бабуся Тетяна

У серпні 2017 року, приїхавши в гості, бабуся помітила у дитини збільшений живіт. Дільничний лікар рекомендував попити Еспумізан. Два тижні прийому препарату ситуацію не поліпшили. Звернулися до педіатра, здали аналізи і дівчинку направили до гінеколога. Доктор встановила вагініт й призначила місячний курс лікування. Свічки теж не допомогли. Дитина стала малоактивною, погано їсти. Знову звернулися до лікаря. Дівчинку госпіталізували в гінекологію. Зробили рентген, виявили застій калу та вирішили, що потрібна операція. Направили в обласну лікарню в Краматорську. На УЗД виявили новоутворення і направили до Харкова в онкогематологічне відділення. Зробили УЗД, біопсію й вирішили, що у дитини генетична мутація печінки. В кінці листопада зробили відкриту біопсію, але й це не допомогло встановити діагноз. Бабуся попросила направлення в Охматдит. Приїхали до генетика, зробили повторну біопсію, встановили діагноз і дівчинку направили в НІР. З грудня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 5286 9561
Одержувач: Гузей Тетяна Анатоліївна (бабуся)
Кобець Кіра
Кобець Кіра
22 червня 2015 р.н.
Черкаська обл., м. Монастирище
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олеся

У серпні 2016 року в районі куприка батьки виявили у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга. З підозрою на кісту з наривом, дівчинку направили в сусідній район. Хірург сусіднього району направив до обласної лікарні. Після двох тижнів обстеження, батькам, нічого не пояснюючи, просто дали направлення і сказали везти дитину в НІР. З вересня 2016 року Кіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6744 6553
Одержувач: Кобець Олеся Анатоліївна
Лапшина Софія
Лапшина Софія
21 липня 2012 р.н.
Житомирська обл., смт. Чуднів
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Наталя

У червні 2017 року дівчинка втратила у вазі, почала скаржитися на болі в правій руці, нозі, з'явилася підвищена температура тіла. Звернулися до поліклініки. Аналізи показали низький рівень гемоглобіну і підвищений ШОЕ. Дитину направили в обласну лікарню. На УЗД виявили новоутворення і направили в НІР. З серпня 2017 року Софія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0120 4121
Одержувач: Лапшина Наталія Олександрівна

Події

Кінофойє.
24-05-2018

Кінофойє.

У нас Кінофойє. Дивимося ранні пригоди одного з улюблених...
АртСтудія.
23-05-2018

АртСтудія.

Ми сьогодні в техніці "декупаж" декоруємо дерев яну тарілочку....
Гості.
22-05-2018

Гості.

Сьогодні ми відпочиваємо! У програмі ігри, співи та смаколики....
АртСтудія.
21-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Катерини Хливнюк малюємо піском. На...
АртСтудія.
20-05-2018

АртСтудія.

Леся Максаєва сьогодні вчила нас як зробити цікаву прикрасу,...
Зоопарк.
19-05-2018

Зоопарк.

А ми сьогодні вибралися в Парк XII Місяців! Приватний зоопарк -...
Вузлики.
18-05-2018

Вузлики.

Ми сьогодні плутаємося в вузликах та маємо надію, що панда, яка...
Чаювання.
17-05-2018

Чаювання.

Сьогодні день розмов за чаюванням. Але Катерина Хливнюк...
Малювання.
16-05-2018

Малювання.

Сьогодні з Мариною Крук малювали дерево роду, дерево здоров я,...
АртСтудія.
15-05-2018

АртСтудія.

У компанії Марини Дмитренко сьогодні працювали на склі. Творили...
АртСтудія.
13-05-2018

АртСтудія.

Сьогодні до нас завітала Катерина Романенко, ми створюємо...
День матері.
13-05-2018

День матері.

Сьогодні в Україні висловлюють подяку материнській любові,...
Гості.
11-05-2018

Гості.

Наставники, спритність рук, правильний інвентар та вечір...
Кінофойє.
10-05-2018

Кінофойє.

У мультфільмі "Кунг-фу панда" спостерігали за довгою та важкою...
АртСтудия.
09-05-2018

АртСтудия.

Сьогодні під керівництвом Людмили Стреж ми хімічили. У...
Театр.
08-05-2018

Театр.

Сьогодні у нас театр! Дивимося лялькову виставу від...
Гості.
07-05-2018

Гості.

Сьогодні Віталій Кравчук був у нас повелителем блискавок та...
АртСтудія.
06-05-2018

АртСтудія.

Для того, щоб створити оригінальний малюнок, не обов язково...
АртСтудія.
04-05-2018

АртСтудія.

В компанії Людмили Стреж мудрували з синельним дротом....
Чаювання.
03-05-2018

Чаювання.

У нас час "Чаювання" з Катериною Хливнюк - спілкування з...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments