Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Трегубчук Олександр
Трегубчук Олександр
19 жовтня 2005 р.н.
м. Київ
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

В середині січня 2018 року дитина перехворіла гнійної ангіною. Після одужання зробили пробу манту. На наступний день почалася блювота, головний біль, біль в животі. Така реакція тривала три дні. Незабаром в школі дитина поскаржилася на слабкість. Температура була зниженою, а медсестра при огляді намацала, що печінка зрушена. Хлопчика направили до інфекціоніста. Зробили УЗД, рентген. Дитині рекомендували провести КТ з контрастом і виявили новоутворення. Батьки звернулися в НІР. Після обстеження, з березня 2018 року, Саша поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0086 8731
Одержувач: Трегубчук Оксана Анатоліївна
Гарматюк Світлана
Гарматюк Світлана
16 листопада 2016 р.н.
Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Бальківці
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Соломія

У сім місяців звернулися до педіатра зі скаргами на опухле око. Поки чекали всіх результатів аналізів, то око почало косити. У окуліста не виявилося всієї необхідної апаратури для обстеження і дівчинку повезли в сусідню обласну лікарню. Після УЗД, КТ, МРТ, з підозрою на ураження окорухаючого нерва, печінки та селезінки, дитину направили в НІР. З червня 2017 року Світлана почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 2314 9447
Одержувач: Гарматюк Соломія
Гордієнко Настя
Гордієнко Настя
16 лютого 2015 р.н.
Донецька обл., м. Дружківка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

На початку березня 2017 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в животі. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і направили дівчинку в міську лікарню. Звідти, за консультацією дитячого хірурга, в лікарню Краматорська. Після огляду - в Охматдит. З дитячої спеціалізованої лікарні - в НІР. З кінця березня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5724 9017
Одержувач: Гордієнко Вадим Анатолійович
Кудим Кіра
Кудим Кіра
15 липня 2015 р.н.
м. Черкаси
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У серпні 2017 року, під час обстеження при оформленні в дитячий садочок, на УЗД, виявили новоутворення. Після обстеження в обласній лікарні направили в НІР. У серпні зробили операцію, видалили пухлину разом з наднирником. Після гістології встановили діагноз і з вересня 2017 року Кіра почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1246 9026
Одержувач: Кудим Станіслав Володимирович.
Голоднюк Андрій
Голоднюк Андрій
10 грудня 2000 р.н.
Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, с. Чернелиця
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Галина

У вересні 2017 року хлопчик почав скаржитися на болі в коліні. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген. На знімку були помітні якісь зміни і дитину направили на консультацію в обласну лікарню. Для госпіталізації провели додаткові обстеження - зробили рентген легенів та побачили зміни - з підозрою на туберкульоз направили в тубдиспансер. За місяць лікування в тубдиспансері, коліно опухло, болі посилилися. Зробили КТ, виявили новоутворення і направили в онкогематологічне відділення обласної лікарні. У НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Андрій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 3970 9455
Одержувач: Голоднюк Галина Михайлівна
Постольник Анна
Постольник Анна
17 травня 2005 р.н.
Харківська обл., Лозівський р-н, с.Артельне
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Антоніна

В кінці серпня 2016 року дівчинка впала з велосипеда. Рана загоїлася, а через два дні на цьому місці з'явилося ущільнення. Звернулися до районної лікарні до травматолога. Зробили рентген і дитину направили в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню, потім в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка, потім в обласну клінічну лікарню №1, де зробили КТ і направили в НІР. З кінця жовтня 2016 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Севастьянов Олександр
Севастьянов Олександр
6 грудня 1995 р.н.
Хмельницька обл., м. Дунаївці
Діагноз: хондросаркома правої стегнової кістки
Группа крови: А(II) Rh(-)
Мама Віта
Склярова Анастасія
Склярова Анастасія
2 квітня 2014 р.н.
Київська обл., Обухівський р-н, с. Червоне-1
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома перикарда
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

У червні 2017 року дитині вдома лікували ангіну, виводили ацетон. Дівчинка була слабкою. Звернулися до міської лікарні для УЗД. У перикарді виявили багато рідини і новоутворення під серцем. В середині червня приїхали в Центр кардіології, встановили «гидроперикард з загрозою тампонади серця». Не встигли отримати консультацію онколога, як у дитини зупинилося серце. Реанімація. Понад три доби дівчинка провела під ШВЛ і з штучним серцем. Відкриваючи грудну клітку під час операції, заодно видалили і пухлину. У Центрі кардіології 21 червня почали хіміотерапію. В кінці липня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

УкрСибБанк
Поповнення карти 5169 3048 1041 2892
Одержувач: Повханич Галина Василівна (мама)
Донських Ганна
Донських Ганна
22 грудня 2009 р.н.
м. Полтава
Діагноз: остеосаркома правої променевої кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку грудня 2016 року дівчинка поскаржилася на біль в руці. Мама оглянула руку і виявила ущільнення. Звернулися до травматолога в міську лікарню. Зробили рентген, КТ, зібрали консиліум і направили дитину в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка до Харкова. З Інституту Ситенка дівчинку направили в НІР. З лютого 2017 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Гороховський Єгор
Гороховський Єгор
12 березня 2003 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Наталія 

Єгор старший з трьох дітей в родині. У серпні 2016 року відпочивав місяць в таборі як дитина з багатодітної сім'ї. У жовтні у хлопчика іноді стала проявлятися невиразна мова і порушення ходи. У грудні всією сім'єю перехворіли на грип. У дитини стала помітною хиткість в ході, почало косити око. Після новорічних свят домовилися про візит до лікаря, але в школі, дитині стало погано. Госпіталізували в обласну лікарню. Зробили КТ, МРТ та нейрохірург запропонував спостерігатися з місяць. Стан погіршився. Знову звернулися до лікаря. На обстеженні було помітно, що пухлина розрослася. На початку березня зробили операцію. В кінці березня 2017 року Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бойко Настя
Бойко Настя
9 квітня 2015 р.н.
Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Cорока
Діагноз: пухлина VI шлуночка головного мозку
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У червні 2016 року батьки звернули увагу на незвичну поведінку дитини. Дочка стала нервовою, слабкою, перестала повзати і намагатися ходити. Звернулися в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення і дівчинку направили в Інститут нейрохірургії. На даний момент пухлина виявилася неоперабельною. У липні дитині встановили шунт і направили в НІР, де розписали протокол лікування. Курси хіміотерапій Настя проходить в обласній лікарні. На курси з метатріксатом приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Кічура Вікторія
Кічура Вікторія
23 серпня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Бурштин
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Зоряна

У жовтні 2017 року дівчинка забила ногу в школі на фізкультурі. Через півтора місяці звернулися до травматолога зі скаргами на біль. Застосовували призначену мазь два тижні. Нога почала боліти й ночами. Зробили рентген. З підозрою на запалення, призначили знеболювальні свічки і таблетки. В середині грудня стало помітним, що коліно опухає. Звернулися в обласну лікарню. Дитину обстежили, взяли біопсію і направили батьків в приватну лабораторію. Результат затягувався, не могли встановити діагноз. Батьки забрали блоки й віддали в НІР. Дитині встановили діагноз, розписали протокол лікування і один курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З лютого 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 3890 3625
Одержувач: Чех Зоряна Тарасівна (мама)
Войналович Єгор
Войналович Єгор
20 жовтня 2016 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку 2017 року у дитини з'явився висип. Викликали педіатра додому. Оглядаючи хлопчика, лікар виявив ущільнення. Зробили УЗД і направили дитину в Охматдит. Після обстеження, консультації з НІР, в січні хлопчика прооперували в хірургії новонароджених клініки Охматдит. Гістологію перевіряли і переперевіряли з місяць. Встановили діагноз і з березня 2017 року, Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 3161 7479
Одержувач: Войналович Олена Юріївна
Кваснюк Софія
Кваснюк Софія
1 квітня 2014 р.н.
Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с.Кунін
Діагноз: нейробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Іванна

На початку травня 2017 року у дитини поступово почали з'являтися синці під очима. В цей же час дівчинка захворіла на бронхіт. Здали аналізи, виявили низький рівень гемоглобіну. Через два тижні аналізи здали повторно і виявили всі показники нижче норми. Обстежили на УЗД, МРТ і ніяк не могли встановити діагноз. Дитину перевели в онкогематологію, зробили пункцію, виявили атипові клітини і направили в НІР. Після обстеження, з кінця червня 2017 року Софія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Андрушко Ксенія
Андрушко Ксенія
26 травня 2002 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Покров
Діагноз: остеосаркома н / 3 лівої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У жовтні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Мінімізували фізичні навантаження, але через місяць звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген та хірург направив в обласну лікарню на консультацію до онколога. Дитину госпіталізували, зробили КТ, відкриту біопсію. Встановили діагноз і направили в НІР. В Інституті діагноз підтвердили, розписали протокол лікування і перший курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З січня 2018 року на курси з метотрексатом Ксенія приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7555 0515 3607
Одержувач: Андрушко Оксана Миколаївна
Чурсін Валентин
Чурсін Валентин
08 лютого 2002 р.н.
Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Білецьківка
Діагноз: саркома Юінга / ПНЕТ правої лопатки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У вересні 2016 року зі скаргами на біль в лопатці і підвищеною температурою тіла, звернулися в поліклініку. По черзі дивилися невропатолог, травматолог, ортопед. Всі вирішили, що у дитини остеохондроз. Паралельно навіть проходили медкомісію в школі. Ніхто нічого не побачив. На той час почали робити масаж. Після двох сеансів з'явилося ущільнення. На знімку рентгенографії було все нормально. Знову ніхто не захотів розбиратися. Мама наполягала на наявності ущільнення. Хлопчика госпіталізували у відділення травматології. На УЗД, МРТ побачили новоутворення. На вихідні виписали дитину додому з підвищеною температурою тіла і співчуттями. З понеділка батьки знову привезли сина в лікарню зі скаргами на болі. Після розмови з головним лікарем, дали направлення в НІР. З березня 2017 року Валентин поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7555 3204 4191
Одержувач: Кузуб Наталія Василівна (мама)
Кільо Саша
Кільо Саша
4 серпня 2008 р.н.
м. Тернопіль
Діагноз: саркома Юінга нижньої щелепи і крило-піднебінної ямки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Леся

У січні 2017 року звернулися до стоматолога зі скаргами на припухлість біля зуба. За місяць лікування - зуб видалили, дренаж стояв, але припухлість на обличчі так і не сходила. Робили панорамний знімок щелепи, рентген голови - нічого тривожного лікарі не бачили. З підозрою на кісту, хлопчика направили до лора в обласну лікарню. Провели обстеження на КТ і направили до Києва, в щелепно-лицьову хірургію. Дитину почали вже було готувати до операції, чекали дозволу від онкологів. Після консультації в НІР, з березня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 7001 7595
Одержувач: Кільо Леся Володимирівна
Данишенко Софія
Данишенко Софія
26 листопада 2010 р.н.
Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Олешків
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Лариса

У березні 2017 року помітили у дитини в сечі кров. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні дівчинці повторили УЗД, взяли аналізи. Обстеження на КТ треба було довго чекати. Щоб не втрачати час, батьки привезли доньку в НІР. З квітня 2017 року Софія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1166 7539
Одержувач: Данишенко Василь Дмитрович
Дутчак Марта
Дутчак Марта
1 лютого 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н, с. Довге-Калуське
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Христина

У серпні 2017 року звернули увагу, що у дитини змінився нахил голови. Незабаром стала погано їсти, ходити, почалися блювоти. Приїхали в обласну лікарню. Рентген, УЗД не викликали ніякого занепокоєння. Припустили, що неправильно зрослися сухожилля і рекомендували приїхати через місяць на операцію. Мама не стала чекати - звернулася до невропатолога і наполягла на госпіталізації. Після МРТ виявили новоутворення і направили в Інститут нейрохірургії. Дитині встановили шунт і в кінці вересня пухлину видалили. Курси хіміотерапій дівчинка проходить в обласній лікарні за місцем проживання, на блоки з метотрексатом Марта приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Титаренко Аделіна
Титаренко Аделіна
10 грудня 2013 р.н.
Сумська обл., м. Середина-Буда
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олена

У березні 2017 року дитину госпіталізували в лікарню з бронхітом. Після десяти днів лікування виписали, але на третю добу знову піднялася температура тіла. Після ще одного тижня лікування знову піднялася температура. Дівчинка почала скаржитися на болі в животі. Зробили УЗД. З підозрою на «карбункул нирки» дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, направили в НІР. З травня 2017 року Аделіна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5457 0822 3373 2622
Одержувач: Титаренко Олена Єгорівна

Події

АртСтудія.
23-03-2018

АртСтудія.

Заняття сьогодні Ірина Зінченко наскільки змогла, настільки й...
Чаювання.
22-03-2018

Чаювання.

Чаювання з Катериною Хливнюк. Якось розмова розпочалася з...
АртСтудія.
21-03-2018

АртСтудія.

Сьогодні вільний день: хочеш - малюй; хочеш - роби аплікацію....
АртСтудія.
20-03-2018

АртСтудія.

Доклавши трохи умінь, майстерності та фантазії, зі звичайних...
АртСтудія.
19-03-2018

АртСтудія.

Використовуючи цікаві дрібниці, які зазвичай викидають, у нас з...
АртСтудія.
18-03-2018

АртСтудія.

Сьогодні релаксуємо малюючи на акварельному папері. Спочатку...
Вузлики.
16-03-2018

Вузлики.

Сьогодні з нами Ольга Лукаш. Сьогодні ниточки та вузлики....
Кінофойє.
15-03-2018

Кінофойє.

У нас Кінофойє. Дивимося історію про хлопчика-сироту, який був...
Дивовижне малювання.
14-03-2018

Дивовижне малювання.

Техніка правопівкульного малювання дозволяє обирати кольори, що...
АртСтудія.
13-03-2018

АртСтудія.

На столі біла шовкова тканина, ножиці, нитки з голками та...
АртСтудія.
12-03-2018

АртСтудія.

Марина Дмитренко підготувала нам основу під граттажики і з...
АртСтудія.
11-03-2018

АртСтудія.

Сьогодні займалися паперовою аплікацією у компанії Тетяни...
АртСтудія.
09-03-2018

АртСтудія.

Ірина Зінченко запропонувала нам сьогодні зробити брошку з...
Зі святом.
08-03-2018

Зі святом.

Сьогодні користуємося нагодою зробити мамкам приємне -...
Карантин.
06-03-2018

Карантин.

У відділенні вже давно є вільний доступ до інтернету. За роки...
Карантин.
05-03-2018

Карантин.

У відділенні карантин на вітрянку. Батьки схвильовані, вже...
АртСтудія.
02-03-2018

АртСтудія.

За вікнами бушує сніжна заметіль та лютують морози. Тож...
Чаювання.
01-03-2018

Чаювання.

У нас Чаювання. Надто серйозних розмов сьогодні немає, але...
АртСтудія.
28-02-2018

АртСтудія.

У нас є величезне бажання прискорити прихід весни. Тепла...
Карантин.
27-02-2018

Карантин.

У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments