Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Рисінський Андрій
Рисінський Андрій
25 червня 2005 р.н.
Київська обл., с. Дмитрівка
Діагноз: саркома Юінга лівої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У жовтні 2016 року у дитини опухла нога. Приїхали в Охматдит. Тиждень лікували остеомієліт. Покращення не було. Зробили КТ і направили на консультацію в НІР. З листопада 2016 року Андрій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Бондар Світлана
Бондар Світлана
25 лютого 1999 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: остеосаркома лівої великогомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

На початку 2016 року дівчинка почала періодично скаржитися на незначні болі в нозі. У травні почалися нічні болі. Звернулися до лікарів. Печінкові, ревмапроби були в нормі. Звернулися в Охматдит до хірурга. Після УЗД, рентгену, дитину направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з липня 2016 року Світлана поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти: 5167 9856 9019 8007
Одержувач: Бондар Тетяна Анатоліївна
Браницький Олексій
Браницький Олексій
8 січня 2014 р.н.
м. Маріуполь
Діагноз: пухлина Вільмса справа
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

В кінці липня 2016 року, відпочиваючи на пляжі, батьки звернули увагу на якесь ущільнення у сина в правому боці. Зробили УЗД у приватній клініці і, з підозрою на новоутворення печінки або нирки, звернулися в міську лікарню. Після ще одного УЗД, дитячий хірург, з підозрою на пухлину нирки, направив хлопчика в НІР. З серпня 2016 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 5933 4722
Одержувач: Браницька Ірина Михайлівна
Кравчук Станіслав
Кравчук Станіслав
19 січня 2010 р.н.
Рівненська обл., м.Сарни
діагноз:
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Інна

На початку лютого 2017 року дитина почала скаржитися на болі в спині. Через тиждень почали боліти ноги. Скарги з'явилися після шкільного уроку з хореографії. Вирішили, що потягнув м'язи і звернулися до травматолога. Після рентгену, хлопчика направили до хірурга. З підозрою на «епітеліальний куприковий хід» призначили лікування. Після тижня примочок, електрофорезу стан дитини покращився. Хлопчик пішов до школи. Але через тиждень в один момент у дитини відмовили ноги. Приїхали в травмпункт, де призначили знеболююче і відправили додому. Зі скаргами на сильні болі, вранці знову приїхали в лікарню. Дитину госпіталізували, почали обстеження і направили в обласну лікарню. Після МРТ, КТ направили в НІР. З березня 2017 року Станіслав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5645 9302
Одержувач: Кравчук Інна Адамівна
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н/3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Тато Володимир

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген і дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівский знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній по привезеним знімкам запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Заїка Артем
Заїка Артем
14 січня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

З кінця квітня 2016 року дитина почала прокидатися ночами, з'явилася пітливість, втома, підвищена температура тіла. Звернулися в поліклініку до педіатра. Встановили «гастрит» і почали антибіотикотерапію. Після місяця лікування хлопчик почав періодично скаржитися на болі в тазу, слабкість, болі в животі. У поліклініці зробили УЗД, але на старому апараті і побачили роздутий кишечник. Після консультації з ортопедом, зробили рентген тазостегнових суглобів і повторили УЗД на новому апараті. Виявили новоутворення і дитину направили в обласну лікарню, а звідти, після КТ, в НІР. З червня 2016 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Сенченко Рома
Сенченко Рома
21 березня 2007 р.н.
Донецька обл., м.Красний Лиман
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Альбіна

З 2014 року хлопчик скаржився на часте запаморочення, щоденну блювоту. Дитині постійно лікували шлунок. У квітні 2016 року батьки повезли сина до Харкова на консультацію. Хлопчика почали обстежувати. На МРТ виявили новоутворення і направили до Києва, в Інститут нейрохірургії. У червні дитину прооперували та направили в НІР. З липня 2016 року Рома почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0765 1895
Одержувач: Сенченко Альбіна Петрівна
Чурсін Валентин
Чурсін Валентин
08 лютого 2002 р.н.
Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Білецьківка
Діагноз: саркома Юінга / ПНЕТ правої лопатки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У вересні 2016 року зі скаргами на біль в лопатці і підвищеною температурою тіла, звернулися в поліклініку. По черзі дивилися невропатолог, травматолог, ортопед. Всі вирішили, що у дитини остеохондроз. Паралельно навіть проходили медкомісію в школі. Ніхто нічого не побачив. На той час почали робити масаж. Після двох сеансів з'явилося ущільнення. На знімку рентгенографії було все нормально. Знову ніхто не захотів розбиратися. Мама наполягала на наявності ущільнення. Хлопчика госпіталізували у відділення травматології. На УЗД, МРТ побачили новоутворення. На вихідні виписали дитину додому з підвищеною температурою тіла і співчуттями. З понеділка батьки знову привезли сина в лікарню зі скаргами на болі. Після розмови з головним лікарем, дали направлення в НІР. З березня 2017 року Валентин поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7555 3204 4191
Одержувач: Кузуб Наталія Василівна (мама)
Удовенко Микита
Удовенко Микита
26 грудня 2014 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: нейробластома заднього середостіння з проростанням в кістки черепа
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Вікторія

У грудні 2015 року батьки виявили шишку у дитини над бровою. Вирішили, що вдарився, але після новорічних свят звернулися до педіатра. Після консультації з хірургом, направили до онколога. З середини січня 2016 року розпочали обстежитися в обласній лікарні. Після МРТ, КТ виявили велике новоутворення. Після консультації в НІР, з лютого почали хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2016 року Микита продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 9197 9112
Одержувач: Удовенко (Костенко) Вікторія Сергіївна
Овечко Іван
Овечко Іван
24 грудня 2014 р.н.
м.Запоріжжя
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

Дитина народилася недоношеною, тому перевірки були частими. У 2 роки на плановій перевірці, хірург, промацуючи живіт, виявив якесь ущільнення. В обласній лікарні зробили УЗД, МРТ і направили в НІР. З березня 2017 року Іван поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7423 5832 9997
Одержувач: Овечко Наталія Сергіївна
Крейденець Вадим
Крейденець Вадим
10 червня 2002 р.н.
м.Черкаси
Діагноз: саркома Юінга лівої клубової кістки.
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У січні 2015 року, після падіння в басейні, у хлопчика почала боліти нога. Звернулися до поліклініки. Ортопед припустив «коксит грушоподібного м'яза» і призначив електропроцедури. Після чотирьох курсів у дитини почала підніматися температура тіла. Звернулися до педіатра, який призначив лікування при ГРЗ. Чотири місяці дитина лавірувала між педіатром, ортопедом, травматологом. Кожен призначав своє лікування. У травні батьки звернулися в обласну лікарню, де порекомендували зробити МРТ. Обстеження пройшли в Києві, тому що в Черкасах необхідно було довго чекати. За результатами обстеження рекомендували звернутися в онкодиспансер, звідки хлопчика і направили в НІР. Після відкритої біопсії, встановили діагноз і з червня 2015 року Вадим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7420 6963 1863
Одержувач: Крейденець Оксана Петрівна.
Каряка Максим
Каряка Максим
13 жовтня 2004 р.н.
Дніпропетровська обл., Томаківський р-н, с. Преображенка
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки головного мозку.
Група крові: А (II) Rh (+)
Батько Андрій

З січня 2015 року хлопчик періодично став скаржитися на головний біль. Поступово болі почастішали і почали посилюватися. У вересні, на занятті в школі, дитині стало погано, почалася блювота. Хлопчика відвели до поліклініки. Терапевт направила в районну лікарню до невропатолога. З районної, в обласну. Зробили МРТ, виявили новоутворення. На початку жовтня прооперували, встановили діагноз, погодили лікування в НІР і почали курси хіміотерапії. На блоки з метатріксатом дитина приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7553 6375 7895
Одержувач: Каряка Андрій Григорович.
Сергійчук Вадим
Сергійчук Вадим
13 червня 1999 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, с. Цепцевичі
Діагноз: злоякісна пухлина головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Володимир

У серпні 2014 року звернулися до районної лікарні зі скаргами на нудоту і блювоту. Невропатолог припустив проблему з хребтом і направив в обласну лікарню. З виявленими міжхребцевими грижами дитину направили в Охматдит. Знайомі порадили звернутися в Інститут нейрохірургії, де після огляду, МРТ, виявили рідину в третьому шлуночку головного мозку, в середині жовтня встановили шунт і відпустили додому. Влітку 2015 року шунт забився. В Інституті нейрохірургії провели ревізію шунта, зробили контрольне МРТ і виявили пухлину. У грудні 2016 року видалили новоутворення, в НІР розписали протокол лікування. З січня 2017 року на блоки з метатріксатом Вадим приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Чирков Денис
Чирков Денис
5 жовтня 2013 р.н.
Херсонська обл., м.Нова Каховка
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома м'яких тканин
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

З Денисом в родині четверо дітей. У листопаді 2016 року дитина травмувалася ударом під око. Утворилася гематома. Лікар прописав краплі і теплові процедури. Утворення стало збільшуватися. Хлопчика направили в обласну лікарню. На початку грудня гематому розкрили і встановили дренаж. Утворення почало збільшуватися швидко. Дитину направили до Одеси, в Інститут ім.Філатова. Новоутворення видалили, зробили гістологію, встановили діагноз, який підтвердили в НІР. Хлопчик отримав 40гр променевої терапії і з січня 2017 року поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4378 5267 9917
Одержувач: Чиркова Юлія Миколаївна
Соєнко Олександра
Соєнко Олександра
7 квітня 2014 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У лютому 2016 року батьки звернули увагу, що дівчинка якось дивно хилить голову вліво і є невпевненість в ході. Звернулися до поліклініки. Після консультацій з хірургом, травматологом, невропатологом, дитину направили до обласного травматолога. Підозрюючи, що у дівчинки підвивих шийного хребця (атланта), одягли бандаж. Через три дні стан погіршився, дитина не могла ходити. Через знайомих звернулися до невропатолога, зробили МРТ, виявили новоутворення, госпіталізували і на початку квітня дівчинці частково видалили пухлину. Через півтора місяці відновлення почали хіміотепарію. На блоки з метатрексатом Саша приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Укрсиббанк
Поповнення карти: 4073 6430 0629 4335
Одержувач: Соєнко Тетяна Борисівна
Постольник Анна
Постольник Анна
17 травня 2005 р.н.
Харківська обл., Лозівський р-н, с.Артельне
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Антоніна

В кінці серпня 2016 року дівчинка впала з велосипеда. Рана загоїлася, а через два дні на цьому місці з'явилося ущільнення. Звернулися до районної лікарні до травматолога. Зробили рентген і дитину направили в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню, потім в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка, потім в обласну клінічну лікарню №1, де зробили КТ і направили в НІР. З кінця жовтня 2016 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Богуцький Іван
Богуцький Іван
20 січня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., П'ятихатський р-н, смт. Вишневе
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Світлана

В кінці січня 2016 року, наливаючи чай, у дитини раптом переламалася нога. Приїхали в районну лікарню, де зробили рентген, наклали шину і направили в Криворізьку лікарню. Не проводячи операції, хлопчикові склали кістку і загіпсували. Через два тижні зробили рентген і стало зрозуміло, що щось не так. Під загальним наркозом ламали кістку і знову складали без операції. Наклали гіпс і відправили додому. Через тиждень у дитини з'явилася підвищена температура тіла. Знову приїхали в Криворізьку лікарню. Зняли гіпс і побачили опухле коліно. Один лікар сказав, що це нормально при такому переломі, інший доктор побачив почервоніле горло. Призначили антибіотики. Через тиждень хлопчика госпіталізували в реанімацію з інтоксикацією при дуже високій температурі. Швидкою перевезли в обласну лікарню. Зробили біопсію і перевели в онкогематологічне відділення. В НІР розписали протокол лікування і першу хіміотерапію дитина пройшла за місцем проживання. З травня 2017 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4337 0560
Одержувач: Д'ячкова Світлана Павлівна (мама)
Ткачук Вася
Ткачук Вася
12 березня 2006 р.н.
Чернівецька обл., Кельменецький р-н, с.Брагіновка
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Лілія

У листопаді 2016 року виявили ущільнення збоку зліва. Приїхали в обласну лікарню. На УЗД побачили пухлину в заочеревинному просторі. Направили в онкодиспансер на КТ, де виявили утворення на лівій нирці з метастазами. Після консультації з дитячим онкологом і госпіталізації в онкогематологічне відділення обласної лікарні, направили в НІР. Після додаткових обстежень, з грудня 2016 року, Вася поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 0044 8539
Одержувач: Ткачук Лілія Миколаївна
Олексієнко Богдан
Олексієнко Богдан
17 січня 2016 р.н.
Черкаська обл., Лисянський р-н, с.Семенівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Любов

У червні 2016 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в боці. Стали спостерігати і помітили, що ущільнення почало збільшуватися, а дитина стала неспокійною, іноді підвищувалася температура тіла, до того ж різалися зубки. Звернулися до педіатра в районну лікарню. Зробили УЗД і хлопчика направили в обласну. У онковідділенні зробили КТ і направили в НІР. З липня 2016 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 7549
Одержувач: Олексієнко Любов Леонідівна
Грабко Ксенія
Грабко Ксенія
22 серпня 2010 р.н.
Херсонська обл., смт. Чаплинка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Алла

У вересні 2015 року дівчинка почала скаржитися на періодичні болі в нозі, але завжди була активна. В один день, в лютому 2016, дитина просто не змогла ступити на ногу. Звернулися в обласну лікарню, зробили рентген, який не викликав ніяких занепокоєнь. Доктор призначив мазь. Через тиждень застосування мазі, збільшилися лімфовузли. Дівчинку госпіталізували у відділення хірургії. Гістологічне дослідження показало злоякісність процесу. Дві лабораторії встановили різні діагнози. Звернулися в НІР, повторили біопсію, встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Ксенія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 7702 8710
Одержувач: Грабко Алла Вікторівна

Події

Дивовижне малювання.
21-06-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні, у День літнього сонцестояння, в техніці...
Лялькова вистава.
20-06-2017

Лялькова вистава.

Ми сьогодні рятуємо гусеня від хитрющої лисиці. У нас з...
Дивовижні вузлики.
19-06-2017

Дивовижні вузлики.

З Ольгою Лукаш сьогодні виплітаємо браслетики. Якщо правильно...
Зі святом!
18-06-2017

Зі святом!

З Днем медичного працівника! Здоров я, миру, добробуту! Дякуємо...
День батька.
18-06-2017

День батька.

Сьогодні з багатьма країнами є нагода святкувати День батька....
Квілінг.
18-06-2017

Квілінг.

Сьогодні у нас особлива аплікація! З Катериною Романенко...
Цирюльнетерапія.
16-06-2017

Цирюльнетерапія.

Сьогодні у нас цирюльнетерапія. Як відомо, краса врятує світ!...
Кінофойє.
15-06-2017

Кінофойє.

Сьогоднi кiнофойє. Дивимося мульт "Вгору". Насмiялися! Коли...
День донора.
14-06-2017

День донора.

Сьогодні Всесвітній день донора крові! Безоплатного донора...
СтудКраб.
14-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні з Тимофієм Щербій вітали донорів! За допомогою ножиць...
Вузелковий батік.
13-06-2017

Вузелковий батік.

Сьогодні знайомились з цікавою технікою фарбування тканини....
Валяна панда.
12-06-2017

Валяна панда.

Сьогодні Світлана Марченко знайомила нас з бамбуковим...
СтудКраб.
11-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні Євгенія Новікова вчила нас створювати пташок з...
АртСтудія.
09-06-2017

АртСтудія.

Якщо хочеться творити - творити можна з будь-чого. Головне...
Чаювання.
08-06-2017

Чаювання.

Сьогодні чаюємо з Катериною Хливнюк. Формат спілкування з...
Дивовижне малювання.
07-06-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні з Тетяною Дубицькою у техніці правопівкульного...
Малюємо на молоці
06-06-2017

Малюємо на молоці

Сьогодні у нас не просто малювання, а захоплюючий експеримент....
Паперова пташка.
05-06-2017

Паперова пташка.

Сьогодні Катерина Хливнюк допомагала нам створювати райську...
СтудКраб.
04-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні з Тетяною Мариняк та учнями Київської дитячої школи...
Вовняні рибки.
02-06-2017

Вовняні рибки.

З вовни можна не тільки валяти . Сьогодні з Вікторією Болобан...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми Про що мріє тринадцятирічна дівчинка з Одеси? Її мрія коштує стільки ж скільки коштує Mersedes-Benz. Тільки ця мрія дозволить не шикувати роз їжджаючи, а ходити, танцювати, радіти життю. Проблеми почалися з жовтня 2012 року, коли виявили не зрозумілий синець, а через рік встановили рак кістки. Агресивне лікування, п ять операцій. Вона все витримала. Вже четвертий рік ремісії, але боротьба за ногу продовжилася. Лєру готують до встановлення німецького модульного ендопротезу. Операцію треба встигнути зробити в травні-червні цього року. ПІБ: Франко...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Murahy.com
Ми підключені до фондів-отримувачів Першої благодійної торгової платформи Murahy.com. У кожного з нас є речі, якими ми не користуємося: щось набридло або вийшло з моди, для чогось знайшлася заміна, якісь речі подарували, а щось купувалося через примху. Сьогодні кожна така річ комусь може знадобитись, а комусь врятувати життя. Все просто. Загляньте до своєї шафи, комірчини чи просто до гаража. Перевірте, чи є у вас там речі (електроніка, одяг, книжки, іграшки, аксесуари та ін.), які вам вже не потрібні, але все ще не втратили своєї актуальності. Фотографуєте, завантажуєте до каталогу...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments