Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Сімко Андрій
Сімко Андрій
25 жовтня 2005 р.н.
м. Одеса
Діагноз: саркома Юінга першого ребра зліва
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена 

Дитина активна, тому, коли в грудні 2018 року почав скаржитися на біль у плечі й ключиці, то вирішили, що просто потягнув руку. За три дні біль посилився. Приїхали в районну лікарню до невропатолога. Доктор припустив защемлення. Тиждень призначеного лікування не допоміг. Хлопчика оглянув хірург і помітив невелике викривлення хребта. Рентген показав зміщення шийних хребців. Дитина тиждень проходила з коміром. Рука почала синіти і німіти, біль посилився. Хлопчика направили в обласну лікарню. Призначили доплерографію й стало зрозуміло, що прохідності судин щось заважає. У міській лікарні тиждень чекали чергу на КТ. Виявили новоутворення і терміново направили в Київ. Після обстеження встановили діагноз і з березня 2019 року Андрій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Янішевський Артем
Янішевський Артем
23 червня 2010 р.н.
Київська обл., Богуславський район, с. Саварка
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ліна

В кінці березня 2019 року хлопчик впав і вдарився головою. Через тиждень помітили порушення координації, припухлість і почервоніння очей. Так як дитина з 5 місяців перебувала на постійному спостереженні у лора, звернулися до лора в районну лікарню. Лікар припустив гайморит і направив на рентген. Знімки не викликали занепокоєння, але батьки самостійно вирішили звернутися в приватну клініку в Києві, де лікар сказав, що, швидше за все, це новоутворення й порадив пройти МРТ в Інституті нейрохірургії. Обстеження показало новоутворення і порадили терміново оперувати. За порадою знайомих, батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні 2019 року хлопчика прооперували, взяли гістологію і встановили діагноз. Півтори місяці дитина перебувала в Охматдиті, поставили резервуар і направили в обласну лікарню для подальшого лікування. Мама вирішила продовжувати лікування в НІР. З травня 2019 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Столярчук Роман
Столярчук Роман
1 грудня 2001 р.н.
Волинська обл., Луцький р-н, с. Зміїнець
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Ліля 

У вересні 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в нозі. Звернулися до травматолога. Лікар припустив розтягнення і призначив вигрівання й процедури ЛФК. Після десятиденного курсу болі посилилися. Призначили чотири сеанси ударно-хвильової терапії. Стало легше. У січня 2019 дитина випадково забила ногу. Знову з'явилися болі. Звернулися до лікаря, який проводив УВТ, і він провів ще десять сеансів ударно-хвильової терапії. Дитина перестала сгинати ногу. Приїхали в обласну лікарню до травматолога. Зробили рентген і направили до онколога, а потім в НІР. Після обстеження, з лютого 2019 року Роман поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Вдовиченко Саша
Вдовиченко Саша
29 грудня 2012 р.н.
Вінницька обл., м. Іллінці
Діагноз: пухлина головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Інна

У квітні 2019 року звернулися до сімейного лікаря зі скаргами на головний біль, блювоту, втрату зору. З підозрою на гайморит, дитину направили в обласну лікарню. Хлопчика обстежили вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Дитину направили до Києва, в Інститут нейрохірургії, де в кінці квітня пухлину видалили. Після відновлення хлопчика направили в НІР, де призначили променеву терапію. З травня 2019 року Сашко почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 3697 1317
Одержувач: Вдовиченко Олександр
Стойкова Катерина
Стойкова Катерина
16 лютого 2009 р.н.
Одеська обл., Арцизький р-н, с. Холмське
Діагноз: рак правого яєчника
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Антоніна 

У листопаді 2017 року вперше з'явився біль в спині. Звернулися до педіатра, який призначив мазь і знеболення. Пройшли курс два тижні. Через рік знову почала боліти спина. Педіатр направила на КТ спини, результат не викликав тривоги. Через два місяці звернулися до лікаря зі скаргами на біль в животі. Зробили УЗД й виявили два новоутворення великих розмірів. Направили в Охматдит, де дівчинку обстежили і направили в НІР. З березня 2019 року Катя почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7554 3469 0620
Одержувач: Стойков Іван (батько)
Лебедєв Максим
Лебедєв Максим
14 червня 2013 р.н.
Донецька обл., Мм. Селидове
Діагноз: естезіонейробластома пазух носа
Група крові: B (III) Rh ()
мама Наталя

На початку травня 2019 року дитина почала скаржитися на болі в правому вусі і скроні. Звернулися до лора. Лікар сказав, що дитина здорова і йому нічого не болить. Хлопчику промили ніс, призначили краплі, але через три дні батьки звернулися до педіатра з такими ж скаргами. Ще один лікар сказав, що дитина здорова. Ще три дні лікування результату не дали. Мама попросила направлення на МРТ. Виявили новоутворення в пазухах носа. Дитину направили в обласну лікарню Славінська. Звідти терміново направили в Інститут отоларингології. Взяли біопсію, яка показала, що клітини пухлини злоякісні. В кінці травня 2019 року Максим поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8020 1488 6003
Одержувач: Лебедєв Юрій
Щербак Марія
Щербак Марія
31 травня 2017 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с Перебиківці
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Лілія

У серпні 2018 року приїхали відпочивати на море, але побули лише чотири дні, у дитини піднялася висока температура тіла. Повернулися додому і звернулися в обласну лікарню до педіатра. Місяць лікували то глисти, то підшлункову, призначили антибіотики. Висока температура все-одно піднімалася. Вирішили, що можливо проблема з нирками. Мама наполягла на УЗД. Виявили новоутворення, зробили КТ і направили в НІР. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Сапяннік Маша
Сапяннік Маша
25 серпня 2015 р.н.
м. Харків
Діагноз: білатеральна нефробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ліля

З 2017 року дитині рік лікували пієлонефрит. У березні 2019 року мамі не сподобалася сеча дитини. Звернулися до нефролога. УЗД показало проблему з правого ниркою. Обстеження на КТ показало, що і з другої ниркою не все гаразд. Дівчинку госпіталізували в онкогематологію і провели чотири курси хіміотерапії. На початку липня в НІР дитину прооперували і почали хіміотерапію. З липня 2019 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Саєнко Максим
Саєнко Максим
5 грудня 2001 р.н.
Черкаська обл., м.Канів
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана 

В кінці жовтня 2018 року хлопець почав скаржитися на біль в нозі. Звернулися до районної лікарні, де припустили розтягнення й призначили мазь. Батьки наполягали на рентгені, але лікар відмовив, зазначивши, що для цього не достатньо показань. За два тижні лікування вдома біль посилився. А після того, як хлопець послизнувся і впав, нога розпухла. В обласній лікарні провели УЗД, яке показало надрив чотириголового м'яза і рідину в коліні. За результатами обстеження в районній лікарні наклали гіпс і сказали повторно приїхати через тиждень. При наступному зверненні прибрали рідину з коліна і вкололи гормональний препарат, щоб попередити подальше утворення рідини. Ще тиждень хлопець провів у гіпсі. Коли гіпс зняли - біль і набряк залишилися. Батькам порадили пройти МРТ в Києві, за результатами обстеження встановили діагноз і направили в НІР. Біопсія підтвердила новоутворення. З січня 2019 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4243 1439
Одержувач: Саєнко Віктор
Пастушок Владислав
Пастушок Владислав
3 вересня 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

З народження у дитини виявили гідронефроз і в 9 місяців прооперували. Через рік, на плановій перевірці, на рентгені з контрастом, щось виявили. Зробили КТ і побачили новоутворення. Хлопчика направили в НІР. Після обстеження встановили діагноз й з листопада 2018 року Владислав розпочав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 6293 9886 7556
Одержувач: Пастушок Ірина
Скутар Анатолій
Скутар Анатолій
17 червень 2005 р.н.
м. Маріуполь
Діагноз: злоякісна пухлина куприка
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Сергій 

На початку 2019 року дитина почала скаржитися на біль в попереку, який віддавав в ногу. Звернулися до терапевта, хірурга, які рекомендували приймати знеболювальне й проколоти вітаміни. Хлопчику стало легше, але через два місяці всі симптоми повернулися. Лікарі так само стверджували, що це вікове. Коли з'явилося ущільнення в районі куприка й проблема з сечовипусканням і стільцем, то звернулися в іншу лікарню. Дитині зробили рентген і направили в НІР. З липня 2019 року Толя почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Дросова Дар'я
Дросова Дар'я
09 жовтня 2008 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка головного мозку
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталя

Взимку 2017 року дівчинка почала скаржитися на часті головні болі, ночами з'явилася блювота. Звернулися до поліклініки. Лікар припустив ротавірус та призначив лікування. Звернення до лікаря тривали, то зі скаргами на нирки, то ГРВІ. Через півтора місяці після курсу лікування блювання відновилося. Лікували отруєння. У березні 2018 року сильно набрякли руки й ноги. Звернулися в поліклініку до ендокринолога й невропатолога. Здали аналізи на гормони та зробили рентген черепа, який показав відхилення, але лікарі переконали, що це така будова. У дівчинки почалася трястися рука, призначили заспокійливе. Незабаром дитина знову перехворіла ГРВІ та почалася трястися рука, косити очко і з'явилася часта блювота. Батьки відвезли дочку в районну лікарню. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Госпіталізували в нейрохіругію обласної лікарні. Після видалення пухлини, гістології, встановили діагноз та направили в НІР. З травня 2018 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2660 3805
Одержувач: Дросова Наталя
Соболь Амелія
Соболь Амелія
27 жовтня 2007 р.н.
м. Полтава
Діагноз: пухлина м'яких тканин правої гомілки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

На початку березня 2019 року дівчинка поскаржилася на біль під коліном, намацали ущільнення розміром з горошину і звернулися в поліклініку до хірурга. Лікар призначив компреси й постільний режим. Через два тижні лікування біль пройшла. Три роки тому дитина перенесла енцефаліт, тому навесні, під час загострення стану, госпіталізують в неврологічний центр. Дівчинка почала активно ходити і знову з'явилися болі. Лікар заспокоїв, що при розтягненні так буває і призначив електропроцедури. Через два тижні лікування дитина почала тягнути ногу та болі посилилися. На початку травня мама забрала доньку і повезла на КТ. За результатами обстеження рекомендували дообстежити дівчинку і припустили новоутворення. Направили до травматолога, бо дитячого онколога в місті немає. Знімки проконсультували у знайомих медиків і приїхали в НІР. З травня 2019 року Амелія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)
Снігуряк Єлізар
Снігуряк Єлізар
15 квітня 2007 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Колінківці
Діагноз: тератобластома середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марта
Хоцевич Анна
Хоцевич Анна
6 червня 2006 р.н.
Волинська обл., Камінь-Каширський район, с. Осівці
Діагноз: рабдоміосаркома лівого яєчника
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Тетяна 
Сероветнік Денис
Сероветнік Денис
17 квітня 2018 р.н.
Вінницька обл., м. Бар
Діагноз: хоріорідпапілома тім'яної частини головного мозку
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Олена

У два місяці дитина почала погано їсти. Сказали про це педіатру, але лікар заспокоїла, що все гаразд. У 3,5 місяці мама звернула увагу, що хлопчик не тримає голову. Припустивши «защемлення нерва», призначили масаж. Батьки вирішили показати сина невропатологу в обласній лікарні. Зробили УЗД й виявили новоутворення - то чи пухлина, то чи крововилив. МРТ підтвердило пухлину. Направили в Інститут нейрохірургії, зробили відкриту біопсію і встановили шунт. Гістологічне дослідження в Інституті Ромоданова показало, що пухлина доброякісна. Відвезли блоки в НІР на перевірку. Встановили вищевказаний діагноз. Оперувати дитину відмовилися, порадили емболізацію, але і її неможливо зробити. Розписали протокол лікування і перший курс хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року Денис приїжджає на курси з метотрексатом у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 3457 8298
Одержувач: Сероветнік Олена
Яровенко Катерина
Яровенко Катерина
7 серпня 2015 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

Періодично живіт у дівчинки трохи болів з народження. У січні 2018 року болі посилилися. Звернулися в дитячу поліклініку. УЗД не викликало занепокоєння і рекомендували звернутися до гастроентеролога. Приїжджали в обласну лікарню, але дівчинці встановили «запор» і не госпіталізували. Почали лікування у гастроентеролога. Болі постійно тривали, стан погіршувався. Зверталися до хірургів, в приватні клініки - ніхто не міг розібратися, що з дитиною. В березні у дівчинки різко піднявся ацетон у сечі, стало погано, повисла на руках й кричала. Приїхали в обласну лікарню до хірурга. Зробили УЗД, виявили пухлину, на тиждень забрали в реанімацію. Зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і реанімобілем відправили в НІР. З кінця березня 2018 року Катя поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 1661 3581
Одержувач: Яровенко Олена Валеріївна
Погребний Микола
Погребний Микола
10 травня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Катя 

У грудні 2018 року дитина перехворіла вітрянкою. Незабаром помітили, що у хлопчика збільшений живіт і звернулися до педіатра. Зробили УЗД, госпіталізували і направили в НІР. Після обстеження, УЗД, КТ встановили діагноз і з лютого 2019 року Микола поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Шишалова Дар'я
Шишалова Дар'я
6 березня 2018 р.н.
Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Новосілка
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

Дитина народилася недоношеною, через що постійно спостерігається у педіатра. У березні 2019 року на плановому огляді у педіатра в обласній лікарні в Запоріжжі здавали аналізи, серед яких один з показників печінки виявився завищеним. Провели УЗД, яке показало наявність новоутворення в печінці, за результатами КТ характер новоутворення був незрозумілий, припустили гемангіому та порадили зробити біопсію. Але онколог був у відпустці, а дитина захворіла на бронхіт. Протягом 10 днів лікували бронхіт та поїхали додому. Вдома дівчинка знову захворіла на бронхіт, його ще тиждень лікували. Батьки захотіли почути ще одну думку, тому звернулися в обласну лікарню в Донецьку, де провели біопсію, за результатами дослідження встановили діагноз та порадили їхати в НІР. З червня 2019 року Даша почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 4901 3116 2472
Одержувач: Шишалова Тетяна
Севастьянов Олександр
Севастьянов Олександр
6 грудня 1995 р.н.
Хмельницька обл., м. Дунаївці
Діагноз: хондросаркома правої стегнової кістки
Группа крови: А(II) Rh(-)
Мама Віта

Події

Клоуни.
22-08-2019

Клоуни.

Четвер - день лікарняних клоунів - унікальні процедури,...
Кінофойє.
22-08-2019

Кінофойє.

У нас перегляд мультика на великому екрані - Кінофойє. Сьогодні...
Валяння.
21-08-2019

Валяння.

Сьогодні у нас валяння з Валентиною Дубицькою. Створюємо...
АртСтудія.
20-08-2019

АртСтудія.

Сьогодні Інна Степанчук завітала до нас з заготовками...
Вузлики.
19-08-2019

Вузлики.

Не все так легко, як здається на перший погляд. Як є бажання,...
АртСтудія.
18-08-2019

АртСтудія.

Інна Степанчук запропонувала нам сьогодні зробити невеличку...
АртСтудія.
16-08-2019

АртСтудія.

Варто було дізнатися, що робитимемо handgum, як усі швиденько...
Чаювання.
15-08-2019

Чаювання.

Сьогодні Чаювання. Говоримо про мрії. Чи знаєте ви про мрії...
Клоуни.
15-08-2019

Клоуни.

Сьогодні четвер і за розкладом у нас - лікарняні клоуни....
Малювання.
14-08-2019

Малювання.

Ви де? А ми на березі моря))) Спостерігаємо захід сонця, йдемо...
АртСтудія.
13-08-2019

АртСтудія.

Творче заняття з Альоною Стрекановою та Іриною Зінченко....
Цирульнєтерапія.
12-08-2019

Цирульнєтерапія.

Сьогодні день майстрів, що волонтерять своєю працею. Стрижки,...
Фотосесія.
11-08-2019

Фотосесія.

У нас сьогодні фотосесія з Оленою Фоковою. Трошки за дійством...
АртСтудія.
09-08-2019

АртСтудія.

Робимо ми сьогодні неньютонівську рідину. Якщо з цієї речовини...
Кінофойє.
08-08-2019

Кінофойє.

Сьогодні наш вечір в компанії робота Валл-І, який з року в рік...
Доктор-клоун.
08-08-2019

Доктор-клоун.

Щочетверга у відділенні незвичний обхід. Усі лікарі з червоними...
Малюємо.
07-08-2019

Малюємо.

Сьогодні варто було уважно слідкувати за усіма кроками під час...
АртСтудія.
06-08-2019

АртСтудія.

Сьогодні у нас нова техніка розпису скла. Виявляється, аби...
АртСтудія.
05-08-2019

АртСтудія.

Сьогодні Марія Краснолоб вчить нас як за допомогою свічки,...
АртСтудія.
04-08-2019

АртСтудія.

Сьогодні Ольга Циріна підготувала нам сову. Кожен обрав собі...

Акції

Терміновий збір!
У Христини пухлиною вражена клубова кістка. У дитячій онкології, в Києві, пройдено сім курсів хіміотерапій і два блоки аутотрансплантації. Складний діагноз, складне розташування і складно приймати рішення. Після численних консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Щоб своєчасно її провести, фондом надано гарантійного листа й дівчинці вже проведено повний курс в Санкт-Петербурзі, в Центрі протонної терапії. Вартість процедури 752 000 грн. До повної оплати ще не вистачає 87 000 грн. Оплату проводить Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб". Допоможіть закрити суму! Збір на...
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments