Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Погребний Микола
Погребний Микола
10 травня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Катя 

У грудні 2018 року дитина перехворіла вітрянкою. Незабаром помітили, що у хлопчика збільшений живіт і звернулися до педіатра. Зробили УЗД, госпіталізували і направили в НІР. Після обстеження, УЗД, КТ встановили діагноз і з лютого 2019 року Микола поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гуссак Ростислав
Гуссак Ростислав
5 березня 2003 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н., м. Калуш
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина

У червні 2018 року хлопцю почало сильно боліти коліно. У районній травматології поставили діагноз «запалення колінного суглоба». За місяць лікування стало трохи легше, але через три місяці біль посилився знову. В обласній лікарні госпіталізували і два тижні знову лікували запалення суглоба. Знову настало полегшення, але через два місяці помітили набряк на стегні. В обласній лікарні зробили УЗД і виявили новоутворення. Провели КТ, біопсію і поставили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапій хлопець пройшов за місцем проживання. З липня 2019 року Ростислав приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку на аутотрансплантацію.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7118 5994
Одержувач: Гуссак Ірина
Білявський Матвій
Білявський Матвій
1 вересня 2018 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна карцинома крижово-куприкового відділу
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Ірина

В середині листопада 2019 року мама виявила на попі у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга, а той до онколога. Після консультації онколога в приватній клініці, МРТ, КТ, направили в НІР на біопсію. З грудня 2019 року Матвій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4678 0800 9007 5156
Одержувач: Білявська Ірина
Краля Карина
Краля Карина
25 серпня 2014 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський район, смт. Городниця
Діагноз: ангіофіброма гортані і верхньої третини трахеї, рецидив
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

У 2014 році у дитини почалися сильний нежить і кашель, з часом з'явилася задишка. За місцем проживання дівчинці поставили діагноз «бронхіт» і призначили лікування, яке призвело до ускладнень і реанімації. Після реанімації припустили поліп гортані і направили в Охматдит. Провели операцію і взяли матеріал на гістологію, за результатами якої й встановили діагноз. З 2014 по 2016 роки дівчинка пройшла шість курсів хіміотерапій і в 2016 році закінчила спецлікування.
На черговій перевірці, в липні 2019 року, на КТ побачили вогнища в легенях і лімфовузлах. Два курси хіміотерапії дівчинка пройшла за місцем проживання і з вересня 2019 року поступила на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4993 4175 1780
Одержувач: Краля Ірина
Гетьман Ілля
Гетьман Ілля
13 липня 2016 р.н.
Чернігівська обл., Сосницький р-н, с. Шаболтасівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
мама Анна

В кінці червня 2019 року мама помітила, що у дитини збільшився живіт і з'явилася припухлість з правого боку. Відразу ж звернулися до хірурга в обласну лікарню. Оглянувши дитину, лікар припустив новоутворення, яке підтвердило УЗД. За результатами КТ припустили нейробластому і направили дитину в НІР, де взяли біопсію й підтвердили діагноз. З липня 2019 року Ілля почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7426 0042 0248
Одержувач: Гетьман Дмитро
Швецова Віка
Швецова Віка
18 липня 2008 р.н.
Одеська обл., Іванівський р-н, смт. Іванівка
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Наталя

У червні 2019 року дівчинка впала, катаючись на велосипеді. Гематома біля коліна була великою, а незабаром помітили, що дитина стала кульгати. Звернулися до травматолога, який не побачив нічого тривожного і порекомендував мазь. Мазали три тижні. Віка поводилася досить активно, вдень іноді скаржилася на біль, а ось вночі відчувала його явно. Звернулися до хірурга, зробили УЗД, рентген і поїхали в обласну лікарню до травматолога. Зробили біопсію, два тижні чекали результат і отримали направлення в НІР. З серпня 2019 року Віка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 4790 7000 0921 4132
Одержувач: Швецова Наталія
Дьяков Михайло
Дьяков Михайло
14 лютого 2008 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: пласкоклітинна нозофарінгінальна карцинома носоглотки
Група крові: B(III) Rh()
Мама Наталя

У жовтні 2019 року хлопчик почав хропіти уві сні. Видалили аденоїди в грудні і відправили матеріал на гістологію. Виявили онкологію й направили до Києва. Дитину обстежували з місяць і, з лютого 2020 року, Михайло поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 6293 9459 6019
Одержувач: Дьякова Наталія
Ланков Артем
Ланков Артем
14 серпня 2010 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Синельникове
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

У жовтні 2019 року зі скаргами на болі в руці звернулися в обласну лікарню. Зробили рентген, припустили «гематогенний остеомієліт» і прооперували. Гістологічне дослідження матеріалу не показало онкології і почали антибіотикотерапію. Хлопчик продовжував скаржитися на біль. Зробили рентген, УЗД, КТ, виявили гнійний процес і в кінці листопада знову прооперували. На початку грудня дитину виписали додому. Через тиждень плече опухло і хлопчика знову прооперували. Матеріал на гістологію повезли в НІР, де і встановили діагноз. До січня були в лікарні, тому що відкрилася кровотеча з рани. З початку січня 2020 року батьки самі привезли Артема у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2537 1813
Одержувач: Ланкова Олена
Бортейчук Дар'я
Бортейчук Дар'я
9 лютого 2017 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: нейробластома наднирника
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Тетяна

У травні 2019 року у дитини ліве око полізло вгору. Звернулися до невролога. Після УЗД черевної порожнини, МРТ голови, встановили «енцефаліт» і призначили лікування на місяць. Покращення стану не було - знову УЗД і почали лікувати «міастенію». Після місяця лікування, у липні, дівчинку госпіталізували в реанімацію. Зробили УЗД черевної порожнини і виявили новоутворення на наднирнику. Батьки привезли доньку в приватну клініку Києва. Після двох днів обстеження, дитину направили в НІР. На початку серпня дівчинку прооперували. З кінця липня 2019 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1602 8661
Одержувач: Недашківська Тетяна (мама)
Мащенко Вероніка
Мащенко Вероніка
13 червня 2003 р.н.
Дніпропетровська обл., м Новомосковськ
Діагноз: остеосаркома лівого колінного суглоба
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Людмила 

З вересня 2018 року у дівчинки почалися періодичні болі в коліні. Місяць мазали мазями - не допомогло, біль посилилась. Звернулися по знайомству до хірурга, який відразу направив в обласну лікарню з підозрою на онкологію. Дитину дообстежили, зробили біоспію і встановили остеобластому - не злоякісне утворення. У листопаді пухлину видалили. Через два тижні дівчинка взагалі не змогла встати на ногу. Направили в НІР, де переглянули гістологію, встановили остеосаркому, розписали протокол лікування і, через відсутність вільних місць у відділенні, поїхали проходити хіміотерапію в обласну лікарню за місцем проживання. В обласній невдало встановили порт - згорнулася легеня - місяць відновлювалися. Пройшли дві хіміотерапії і з березня 2019 року Вероніка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 7305 9874
Одержувач: Мащенко Людмила
Каніщук Матвій
Каніщук Матвій
28 серпня 2016 р.н.
Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Іванківці
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ліля 

У січні 2019 року помітили справа на животі велике ущільнення. Звернулися до районної лікарні. Припустили, що це запор і так роздуло кишечник. Зробили клізму й відправили додому. Вдома весь день робили клізми - не допомогло. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і виявили новоутворення. На КТ підтвердилося. Направили в НІР, де встановили діагноз і з лютого 2019 року Матвій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 2513 4132
Одержувач: Каніщук Ліля
Лисих Данило
Лисих Данило
8 червня 2004 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Батько Сергій

У лютому 2019 року у дитини почала боліти нога в області коліна, звернулися в поліклініку, де зробили рентген, припустили забій коліна і призначили 10 сеансів електрофорезу. Після 7го сеансу стало гірше - почало боліти все стегно. Звернулися до завідуючого відділення травматології, який порадив пройти цифровий рентген в приватній клініці. На знімках побачили новоутворення і терміново направили в Охматдит, де подивилися знімок і направили в НІР. У НІР пройшли обстеження, провели відкриту біопсію та поставили діагноз. З травня 2019 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8432 6528
Одержувач: Лисих Юлія
Костроба Олександр
Костроба Олександр
09 травня 2017 р.н.
Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Сасово
Діагноз: нейробластома заднього середостіння і заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Катерина
Янішевський Артем
Янішевський Артем
23 червня 2010 р.н.
Київська обл., Богуславський район, с. Саварка
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ліна

В кінці березня 2019 року хлопчик впав і вдарився головою. Через тиждень помітили порушення координації, припухлість і почервоніння очей. Так як дитина з 5 місяців перебувала на постійному спостереженні у лора, звернулися до лора в районну лікарню. Лікар припустив гайморит і направив на рентген. Знімки не викликали занепокоєння, але батьки самостійно вирішили звернутися в приватну клініку в Києві, де лікар сказав, що, швидше за все, це новоутворення й порадив пройти МРТ в Інституті нейрохірургії. Обстеження показало новоутворення і порадили терміново оперувати. За порадою знайомих, батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні 2019 року хлопчика прооперували, взяли гістологію і встановили діагноз. Півтори місяці дитина перебувала в Охматдиті, поставили резервуар і направили в обласну лікарню для подальшого лікування. Мама вирішила продовжувати лікування в НІР. З травня 2019 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Саєнко Максим
Саєнко Максим
5 грудня 2001 р.н.
Черкаська обл., м.Канів
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана 

В кінці жовтня 2018 року хлопець почав скаржитися на біль в нозі. Звернулися до районної лікарні, де припустили розтягнення й призначили мазь. Батьки наполягали на рентгені, але лікар відмовив, зазначивши, що для цього не достатньо показань. За два тижні лікування вдома біль посилився. А після того, як хлопець послизнувся і впав, нога розпухла. В обласній лікарні провели УЗД, яке показало надрив чотириголового м'яза і рідину в коліні. За результатами обстеження в районній лікарні наклали гіпс і сказали повторно приїхати через тиждень. При наступному зверненні прибрали рідину з коліна і вкололи гормональний препарат, щоб попередити подальше утворення рідини. Ще тиждень хлопець провів у гіпсі. Коли гіпс зняли - біль і набряк залишилися. Батькам порадили пройти МРТ в Києві, за результатами обстеження встановили діагноз і направили в НІР. Біопсія підтвердила новоутворення. З січня 2019 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4243 1439
Одержувач: Саєнко Віктор
Дердюк Владислав
Дердюк Владислав
15 серпня 2012 р.н.
Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт. Делятин
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

На початку грудня 2018 року дитина почала скаржитися на біль у боці. Педіатр призначив здати аналіз сечі і зробити УЗД. Хлопчика направили в обласну лікарню до гастроентеролога. Повторили УЗД, сказали мамі, що є проблема й призначили консультацію онколога. Дитину госпіталізували у відділення онкогематології. Взяли біопсію, два тижні чекали результат, але виявилося, що взяли матеріал з нирки, а не пухлини. Для повторної біопсії були адміністративні труднощі, які затягували процедуру, а стан хлопчика погіршувався. Дитину направили в НІР. Вивчивши знімки, лікарі встановили діагноз і почали хіміотерапію. З лютого 2019 року Владислав на лікуванні у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Пряхіна Юлія
Пряхіна Юлія
30 серпня 2004 р.н.
Донецька обл., м. Мирноград
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома м'яких тканин правого передпліччя
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Ліля

Після травми в січні 2019 року, на руці з'явилося невелике ущільнення, яке абсолютно не турбувало. У вересні мама помітила, що воно почало збільшуватися. Почали мазати маззю. А в жовтні, знайшовши час між заняттями дитини, звернулися до хірурга. Зробили УЗД й направили до Краматорська. Після УЗД, МРТ, в кінці жовтня пухлину видалили. Встановили діагноз і направили в НІР. З грудня 2019 року Юля почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3830 1072
Одержувач: Пряхіна Лілія
Скутар Анатолій
Скутар Анатолій
17 червень 2005 р.н.
м. Маріуполь
Діагноз: злоякісна пухлина куприка
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Сергій 

На початку 2019 року дитина почала скаржитися на біль в попереку, який віддавав в ногу. Звернулися до терапевта, хірурга, які рекомендували приймати знеболювальне й проколоти вітаміни. Хлопчику стало легше, але через два місяці всі симптоми повернулися. Лікарі так само стверджували, що це вікове. Коли з'явилося ущільнення в районі куприка й проблема з сечовипусканням і стільцем, то звернулися в іншу лікарню. Дитині зробили рентген і направили в НІР. З липня 2019 року Толя почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Вертигел Іван
Вертигел Іван
2 лютого 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: АТРП лівої гемосфери головного мозку
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Марія 
Іскандаров Елто
Іскандаров Елто
25 липня 2005 р.н.
Азербайджан, м.Баку
Діагноз: остеосаркома правого коліна
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Світлана

У січні 2019 року хлопчик поскаржився на біль в коліні. Але особливої ​​тривоги це не викликало - дитина активна й займається спортом. Через місяць коліно знову почало боліти. Звернулися до лікаря, зробили рентген. Мамі порекомендували зробити МРТ, але не хотілося вірити в погане. Незабаром мама помітила, що син накульгує. Зробили МРТ, припустили три діагнози і рекомендували зробити біопсію. Батько дитини живе й працює в Україні і наполіг на лікуванні в Києві. У березні зробили біопсію, встановили діагноз і з березня 2019 року Елто поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Карантин.
27-03-2020

Карантин.

Карантин у відділенні триває 22 день. Доступ не тільки у...
Карантин.
25-03-2020

Карантин.

Дівчата сьогодні байдикують. Для дівчаток сьогодні припасені...
Карантин.
23-03-2020

Карантин.

Сьогодні кожен отримав книгу. Читаємо, безпечно проживаємо...
Карантин.
20-03-2020

Карантин.

Для тих, хто має бажання зацікавити себе роботою, або зайняти...
Карантин.
18-03-2020

Карантин.

Карантин посилює умови перебування у відділенні. Сьогодні...
Карантин.
16-03-2020

Карантин.

За вихідні встигли скучити за поробками, тож сьогодні із...
COVID-19.
14-03-2020

COVID-19.

Зважаючи на часті запитання батьків у відділенні та...
Карантин.
13-03-2020

Карантин.

Попереду вихідні, тож потрібно запастися роботою. Тому сьогодні...
Карантин.
11-03-2020

Карантин.

Хлопці сьогодні байдикують! Для хлопців припасені машинки,...
Карантин.
09-03-2020

Карантин.

У відділенні карантин, але це ще не означає, що доведеться...
Допомога.
07-03-2020

Допомога.

При щільних солідних пухлинах операцію потребує кожен. Потім...
Карантин.
06-03-2020

Карантин.

У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку до...
Ярмарок.
06-03-2020

Ярмарок.

Святковий ярмарок пряників в компанії Інфопульс стає традицією....
Чаювання.
05-03-2020

Чаювання.

Сьогодні чаюємо з Катериною Хливнюк. А в гостях у нас Олена...
Клоуни.
05-03-2020

Клоуни.

Сьогодні час щотижневого обходу лікарняних клоунів. Тоша дарма...
Малювання.
04-03-2020

Малювання.

Сьогодні ми працюємо на листочку білого паперу з олівцями,...
АртСтудія.
03-03-2020

АртСтудія.

Сьогодні з Іриною вирізаємо й загинаємо пелюстки троянди. Нашу...
АртСтудія.
02-03-2020

АртСтудія.

Коли хочеться зробити приємне, то порадує й невигадливий...
АртСтудія.
01-03-2020

АртСтудія.

Робимо конвертик з квітами, наповнений цукерками - ми готуємося...
АртСтудія.
28-02-2020

АртСтудія.

Намотуючи нитки ми й не очікували, що вийде такий чарівний...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments