Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Богуцький Іван
Богуцький Іван
20 січня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., П'ятихатський р-н, смт. Вишневе
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Світлана

В кінці січня 2016 року, наливаючи чай, у дитини раптом переламалася нога. Приїхали в районну лікарню, де зробили рентген, наклали шину і направили в Криворізьку лікарню. Не проводячи операції, хлопчикові склали кістку і загіпсували. Через два тижні зробили рентген і стало зрозуміло, що щось не так. Під загальним наркозом ламали кістку і знову складали без операції. Наклали гіпс і відправили додому. Через тиждень у дитини з'явилася підвищена температура тіла. Знову приїхали в Криворізьку лікарню. Зняли гіпс і побачили опухле коліно. Один лікар сказав, що це нормально при такому переломі, інший доктор побачив почервоніле горло. Призначили антибіотики. Через тиждень хлопчика госпіталізували в реанімацію з інтоксикацією при дуже високій температурі. Швидкою перевезли в обласну лікарню. Зробили біопсію і перевели в онкогематологічне відділення. В НІР розписали протокол лікування і першу хіміотерапію дитина пройшла за місцем проживання. З травня 2017 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4337 0560
Одержувач: Д'ячкова Світлана Павлівна (мама)
Браницький Олексій
Браницький Олексій
8 січня 2014 р.н.
м. Маріуполь
Діагноз: пухлина Вільмса справа
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

В кінці липня 2016 року, відпочиваючи на пляжі, батьки звернули увагу на якесь ущільнення у сина в правому боці. Зробили УЗД у приватній клініці і, з підозрою на новоутворення печінки або нирки, звернулися в міську лікарню. Після ще одного УЗД, дитячий хірург, з підозрою на пухлину нирки, направив хлопчика в НІР. З серпня 2016 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 5933 4722
Одержувач: Браницька Ірина Михайлівна
Чирков Денис
Чирков Денис
5 жовтня 2013 р.н.
Херсонська обл., м.Нова Каховка
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома м'яких тканин
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

З Денисом в родині четверо дітей. У листопаді 2016 року дитина травмувалася ударом під око. Утворилася гематома. Лікар прописав краплі і теплові процедури. Утворення стало збільшуватися. Хлопчика направили в обласну лікарню. На початку грудня гематому розкрили і встановили дренаж. Утворення почало збільшуватися швидко. Дитину направили до Одеси, в Інститут ім.Філатова. Новоутворення видалили, зробили гістологію, встановили діагноз, який підтвердили в НІР. Хлопчик отримав 40гр променевої терапії і з січня 2017 року поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4378 5267 9917
Одержувач: Чиркова Юлія Миколаївна
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 3227 3500
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна
Шаркевич Марта
Шаркевич Марта
21 листопада 2014 р.н.
м. Київ
Діагноз: саркома м'яких тканин правої пахвової западини
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

В кінці серпня 2016 року батьки звернули увагу на дивну поведінку доньки - дівчинка нервувала, коли доторкалися до правої руки. Оглянули дитину і виявили ущільнення під рукою. Звернулися до педіатра. Дівчинку оглянув ортопед, зробили рентген, патології кісток не виявили. Батьки зробили УЗД у приватній клініці. Лімфатичні вузли були в нормі. Від поліклініки дитину направили в лікарню району. Після обстеження хірурга, дівчинку направили в обласну лікарню. Перша біопсія виявилася не результативною. Через три тижні зробили відкриту біопсію, встановили діагноз. Батьки привезли доньку в НІР. З жовтня 2016 року Марта поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гороховський Єгор
Гороховський Єгор
12 березня 2003 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Наталія 

Єгор старший з трьох дітей в родині. У серпні 2016 року відпочивав місяць в таборі як дитина з багатодітної сім'ї. У жовтні у хлопчика іноді стала проявлятися невиразна мова і порушення ходи. У грудні всією сім'єю перехворіли на грип. У дитини стала помітною хиткість в ході, почало косити око. Після новорічних свят домовилися про візит до лікаря, але в школі, дитині стало погано. Госпіталізували в обласну лікарню. Зробили КТ, МРТ та нейрохірург запропонував спостерігатися з місяць. Стан погіршився. Знову звернулися до лікаря. На обстеженні було помітно, що пухлина розрослася. На початку березня зробили операцію. В кінці березня 2017 року Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Калюжний Діма
Калюжний Діма
23 квітня 2010 р.н.
Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Олена

На початку червня 2016 року хлопчик забив ногу. Через два тижні звернулися до лікаря зі скаргами на біль і кульгавість. Зробили рентген, який не викликав занепокоєння у лікаря. Призначили електрофорез. Після курсу лікування знову звернулися до лікаря з тими ж скаргами. Зробили рентген і виявили значну зміну кістки і новоутворення. Дитину направили в обласну лікарню. Біопсія показала доброякісність процесу. Направили в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і хлопчика направили в НІР. З жовтня 2016 року Діма почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Мурадов Руслан
Мурадов Руслан
14 вересня 2014 р.н.
Полтавська обл., м. Пирятин
Діагноз: ПНЕТ
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Джерен

У серпні 2016 року, граючи в футбол, хлопчик отримав удар м'ячем в живіт. Через три тижні помітили ущільнення на місці удару. Звернулися до міської лікарні. Зробили УЗД і дитину направили в обласну. Госпіталізували, почали обстеження, направили в НІР на біопсію. Гістологічний аналіз показав доброякісність пухлини, а імуногістохімія підтвердила злоякісність клітин. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З березня 2017 року Руслан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7556 3054 3433
Одержувач: Мурадова Джерен Альбертівна
Ярошенко Настя
Ярошенко Настя
17 червня 2006 р.н.
Сумська обл., м. Лебедин
Діагноз: пухлина Вільмса лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (-)
Тато Олександр

Настя народилася семимісячною з гідроцефалією. У два з половиною роки дитину виписували з відділення неврології з встановленою глухотою та затримкою мовного розвитку. Рекомендували пройти повне обстеження. На МРТ виявили новоутворення біля лівої нирки. На консультацію до онколога батьки не потрапили і поїхали додому. Настя третя дівчинка в сім'ї. Інвалід дитинства. Такий же статус має і старша дочка. Проблеми з дітьми постійно відкладали візит до лікаря. Тим більше дівчинка ні на що не скаржилася і відвідувала школу-інтернат для глухих. На початку березня 2017 року батьки звернули увагу на асиметрію живота. Звернулися до шкільного лікаря, який направив в міську лікарню. Зробили УЗД і дитину направили в обласну, а звідти в НІР. Після тижня обстеження, з березня 2017 року Настю готують до операції у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Гордієнко Настя
Гордієнко Настя
16 лютого 2015 р.н.
Донецька обл., м. Дружківка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

На початку березня 2017 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в животі. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і направили дівчинку в міську лікарню. Звідти, за консультацією дитячого хірурга, в лікарню Краматорська. Після огляду - в Охматдит. З дитячої спеціалізованої лікарні - в НІР. З кінця березня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5724 9017
Одержувач: Гордієнко Вадим Анатолійович
Бокій Уляна
Бокій Уляна
19 квітня 2009 р.н.
Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Яківці
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

У січні 2017 року звернулися в амбулаторію до сімейного лікаря зі скаргами на високу температуру тіла у дитини. Здали аналізи, встановили запалення нирок і почали лікування. Після місячного курсу температура знову значно підвищувалася. Приїхали в районну лікарню, де продовжили лікувати запалення нирок. Незабаром дівчинка почала скаржитися на болі в нозі. Приїхали в обласну лікарню до ревматолога. Знову лікування, але через три дні знову піднялася температура. На початку березня звернулися в сусідню обласну лікарню. Дитину госпіталізували з гострим пієлонефритом. Тиждень лікування не дав поліпшення і дитину почали дообслідувати - УЗД, біпсія. З підозрою на лейкемію, відправили аналізи в референт-лабораторію Охматдиту. Підтвердився діагноз нейробластоми і дівчинка поступила в онкогематологічне відділення. У НІР розписали протокол лікування і три курси хіміотерапії дитина пройшла за місцем проживання. З червня 2017 року Уляна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7426 0397 6972
Одержувач: Бокій Людмила Анатоліївна
Лащенко Кароліна
Лащенко Кароліна
26 липня 2013 р.н.
Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Недогарки
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Вікторія

У середині квітня 2015 батьки звернулися в районну лікарню зі скаргами на те, що помітили якесь ущільнення, яке з'являється, коли дитина тужиться. Лікар оглянув дівчинку і нічого не виявив. Незабаром на памперсі батьки знайшли шматочок чогось. Звернулися в приватну поліклініку. Лікар зідзвонився з колегами з обласної лікарні та батькам було рекомендовано звернутися до Охматдиту. З Охматдиту дитини відразу направили в НІР. Після обстеження, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2015 року Кароліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Калинич Віка
Калинич Віка
29 травня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с.Вільхівка
Діагноз: рабдоміосаркома підочної області справа
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Євгенія 
Цирень Ганна
Цирень Ганна
13 лютого 2011 р.н.
м. Київ
Діагноз: рабдоміосаркома м'яких тканин лівої стопи.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

Наприкінці 2015 року мама звернула увагу на гематому у дитини на мізинці лівої ноги. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і доктор призначив мазь. Через місяць знову звернулися з тією ж проблемою. Зробили УЗД і знову призначили мазь. Через місяць «гематома» збільшилася. Лікар рекомендував видаляти операбельним шляхом. Хірург подивився результати УЗД і відправив в НІР на консультацію. Після обстеження, з березня 2015 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6579 9490
Одержувач: Цирень Роман Миколайович.
Костюк Ярослав
Костюк Ярослав
1 лютого 2015 р.н.
Запорізька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Анжела

У грудні 2016 року дитина перехворіла на запалення легенів. У лютому стали помічати, що почав збільшуватися живіт. Звернулися до педіатра. Хлопчика направили до хірургічного відділення міської лікарні. Зробили УЗД, виявили пухлину і направили в обласну. Батьки вирішили відразу їхати в НІР. З березня 2017 року Ярослав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПУМБ
Поповнення карти 5168 9906 0000 2298
Одержувач: Залевадна Анжела Вікторівна (мама)
Прохорчук Наталія
Прохорчук Наталія
05 травня 2003 р.н.
Житомирська обл., Черняхівський р-н, с. Некраші
Діагноз: гигантоклеточная пухлина крижів
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

У січні 2017 року у дитини з'явилися болі в спині. Звернулися до районної лікарні. У дівчинки виявили два зайвих хребця і одне ребро. Через два місяці болі посилилися, стала кульгати, стало боляче сидіти. Батьки привезли доньку в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, направили в НІР. Біопсію провели двічі. Підтвердили доброякісність новоутворення і неоперабельність пухлини. Призначили прийом препарату Проліа.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 6582 6323
Одержувач: Прохорчук Ірина Василівна
Кравчук Станіслав
Кравчук Станіслав
19 січня 2010 р.н.
Рівненська обл., м.Сарни
діагноз:
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Інна

На початку лютого 2017 року дитина почала скаржитися на болі в спині. Через тиждень почали боліти ноги. Скарги з'явилися після шкільного уроку з хореографії. Вирішили, що потягнув м'язи і звернулися до травматолога. Після рентгену, хлопчика направили до хірурга. З підозрою на «епітеліальний куприковий хід» призначили лікування. Після тижня примочок, електрофорезу стан дитини покращився. Хлопчик пішов до школи. Але через тиждень в один момент у дитини відмовили ноги. Приїхали в травмпункт, де призначили знеболююче і відправили додому. Зі скаргами на сильні болі, вранці знову приїхали в лікарню. Дитину госпіталізували, почали обстеження і направили в обласну лікарню. Після МРТ, КТ направили в НІР. З березня 2017 року Станіслав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5645 9302
Одержувач: Кравчук Інна Адамівна
Бойко Настя
Бойко Настя
9 квітня 2015 р.н.
Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Cорока
Діагноз: пухлина VI шлуночка головного мозку
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У червні 2016 року батьки звернули увагу на незвичну поведінку дитини. Дочка стала нервовою, слабкою, перестала повзати і намагатися ходити. Звернулися в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення і дівчинку направили в Інститут нейрохірургії. На даний момент пухлина виявилася неоперабельною. У липні дитині встановили шунт і направили в НІР, де розписали протокол лікування. Курси хіміотерапій Настя проходить в обласній лікарні. На курси з метатріксатом приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Токарєва Таня
Токарєва Таня
27 лютого 2014 р.н.
Донецька обл., м.Маріуполь
Діагноз: білатеральна нефробластома
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Поліна

У листопаді 2016 року у дитини стала підніматися температура, з'явилася рясна пітливість. З місяць зверталися до різних педіатрів, всі ставили ГРВІ. Здали аналізи, бакпосів в приватній клініці. Щоб розібратися з призначенням, звернулися до чергового лікаря в лікарні, який вирішив подивитися дитину і при огляді намацав ущільнення в черевній порожнині. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Приїхали в онкогематологічне відділення обласної лікарні. Після обстеження, зателефонували НІР і почали капати призначену хіміотерапію. З лютого 2017 року Таня продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7573 0484 5649
Одержувач: Тимченко Поліна Анатоліївна (мама)
Євтрохін Дмитро
Євтрохін Дмитро
30 жовтня 2001 р.н.
м.Харків
Діагноз: саркома Юінга кісток черепа
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

У червні 2016 року у дитини почалися часті головні болі, нудота. Звернулися до поліклініки, де стан «списали» на перехідний вік. Незабаром бригада швидкої допомоги привезла хлопчика в обласну лікарню зі скаргами на втрату свідомості, блювання. Зробили КТ і виявили новоутворення на півчерепа. Через тиждень частково видалили пухлину, встановили діагноз. Дитина пройшла курси хіміотерапій в обласній лікарні за місцем проживання та променеву терапію. З жовтня 2016 року Діма приїхав на аутотрансплантацию у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7556 1902 5261
Одержувач: Плохих Борис Іванович (дідусь)

Події

Дивовижне малювання.
21-06-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні, у День літнього сонцестояння, в техніці...
Лялькова вистава.
20-06-2017

Лялькова вистава.

Ми сьогодні рятуємо гусеня від хитрющої лисиці. У нас з...
Дивовижні вузлики.
19-06-2017

Дивовижні вузлики.

З Ольгою Лукаш сьогодні виплітаємо браслетики. Якщо правильно...
Зі святом!
18-06-2017

Зі святом!

З Днем медичного працівника! Здоров я, миру, добробуту! Дякуємо...
День батька.
18-06-2017

День батька.

Сьогодні з багатьма країнами є нагода святкувати День батька....
Квілінг.
18-06-2017

Квілінг.

Сьогодні у нас особлива аплікація! З Катериною Романенко...
Цирюльнетерапія.
16-06-2017

Цирюльнетерапія.

Сьогодні у нас цирюльнетерапія. Як відомо, краса врятує світ!...
Кінофойє.
15-06-2017

Кінофойє.

Сьогоднi кiнофойє. Дивимося мульт "Вгору". Насмiялися! Коли...
День донора.
14-06-2017

День донора.

Сьогодні Всесвітній день донора крові! Безоплатного донора...
СтудКраб.
14-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні з Тимофієм Щербій вітали донорів! За допомогою ножиць...
Вузелковий батік.
13-06-2017

Вузелковий батік.

Сьогодні знайомились з цікавою технікою фарбування тканини....
Валяна панда.
12-06-2017

Валяна панда.

Сьогодні Світлана Марченко знайомила нас з бамбуковим...
СтудКраб.
11-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні Євгенія Новікова вчила нас створювати пташок з...
АртСтудія.
09-06-2017

АртСтудія.

Якщо хочеться творити - творити можна з будь-чого. Головне...
Чаювання.
08-06-2017

Чаювання.

Сьогодні чаюємо з Катериною Хливнюк. Формат спілкування з...
Дивовижне малювання.
07-06-2017

Дивовижне малювання.

Сьогодні з Тетяною Дубицькою у техніці правопівкульного...
Малюємо на молоці
06-06-2017

Малюємо на молоці

Сьогодні у нас не просто малювання, а захоплюючий експеримент....
Паперова пташка.
05-06-2017

Паперова пташка.

Сьогодні Катерина Хливнюк допомагала нам створювати райську...
СтудКраб.
04-06-2017

СтудКраб.

Сьогодні з Тетяною Мариняк та учнями Київської дитячої школи...
Вовняні рибки.
02-06-2017

Вовняні рибки.

З вовни можна не тільки валяти . Сьогодні з Вікторією Болобан...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми Про що мріє тринадцятирічна дівчинка з Одеси? Її мрія коштує стільки ж скільки коштує Mersedes-Benz. Тільки ця мрія дозволить не шикувати роз їжджаючи, а ходити, танцювати, радіти життю. Проблеми почалися з жовтня 2012 року, коли виявили не зрозумілий синець, а через рік встановили рак кістки. Агресивне лікування, п ять операцій. Вона все витримала. Вже четвертий рік ремісії, але боротьба за ногу продовжилася. Лєру готують до встановлення німецького модульного ендопротезу. Операцію треба встигнути зробити в травні-червні цього року. ПІБ: Франко...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Murahy.com
Ми підключені до фондів-отримувачів Першої благодійної торгової платформи Murahy.com. У кожного з нас є речі, якими ми не користуємося: щось набридло або вийшло з моди, для чогось знайшлася заміна, якісь речі подарували, а щось купувалося через примху. Сьогодні кожна така річ комусь може знадобитись, а комусь врятувати життя. Все просто. Загляньте до своєї шафи, комірчини чи просто до гаража. Перевірте, чи є у вас там речі (електроніка, одяг, книжки, іграшки, аксесуари та ін.), які вам вже не потрібні, але все ще не втратили своєї актуальності. Фотографуєте, завантажуєте до каталогу...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments