Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Боднарук Емілія
Боднарук Емілія
17 листопада 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Косівський район, с. Стопчатів
Діагноз: проліферуюча гангліоневрома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Оксана 

В кінці травня 2019 року, перед дитячим садочком, дівчинка проходила медогляд в місцевій поліклініці. Мама сказала педіатру, що її непокоїть вздутий живіт дитини, лікар направив на УЗД, яке показало новоутворення. В районній лікарні пройшли повторне УЗД, яке показало наявність об’ємного утворення й батькам порадили пройти КТ. В обласній лікарні дівчинку оглянув спершу гастроентеролог, який підтвердив наявність утворення, а потім хірург, який сказав, що це застій калу й порадив вдома поставити клізми. Повернувшись додому, так і не пройшовши КТ, батьки звернулися до хірурга за місцем проживання, який сказав, що треба терміново їхати до лікарні. Батьки самостійно звернулися до Охматдиту, де два тижні дитину обслідували й направили в НІР, де двічі провели біопсію та встановили діагноз. З червня 2019 року Емілія розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Білан Катя
Білан Катя
23 квітня 2005 р.н.
Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Старий Остропіль
Діагноз: герміногенна пухлина правого яєчника
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Світлана

В кінці березня 2020 року у дівчинки почала підніматися температура тіла. Педіатр призначила антибіотики. Три дні прийому ліків не поліпшили стан. Тест на covid-19 був негативним і дитину госпіталізували в інфекційне відділення. Через тиждень запросили районного педіатра, зробили УЗД і дівчинку направили в обласну лікарню з підозрою на новоутворення. Після обстеження, УЗД, КТ, направили в НІР. З квітня 2020 року Катя поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Пряхіна Юлія
Пряхіна Юлія
30 серпня 2004 р.н.
Донецька обл., м. Мирноград
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома м'яких тканин правого передпліччя
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Ліля

Після травми в січні 2019 року, на руці з'явилося невелике ущільнення, яке абсолютно не турбувало. У вересні мама помітила, що воно почало збільшуватися. Почали мазати маззю. А в жовтні, знайшовши час між заняттями дитини, звернулися до хірурга. Зробили УЗД й направили до Краматорська. Після УЗД, МРТ, в кінці жовтня пухлину видалили. Встановили діагноз і направили в НІР. З грудня 2019 року Юля почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3830 1072
Одержувач: Пряхіна Лілія
Філімонова Діана
Філімонова Діана
19 вересня 2002 р.н.
Запорізька обл., м.Бердянськ
Діагноз: аденомокарцінома органів малого тазу
Група крові: А(II) Rh(-)
Бабуся Тетяна

З п'яти років бабуся є опікуном дівчинки. Мама позбавлена ​​батьківських прав. Діана заочно вчиться і працює в Києві бариста. У січні 2020 року дівчинку госпіталізували по швидкій зі скаргами на болі в животі. Екстрено провели лапароскопію, виявили новоутворення. Близько десяти днів дитину обстежували, КТ, МРТ й направили в НІР. Знову почалися обстеження. З місяць не могли встановити діагноз. В кінці березня 2020 року Діана почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1260 1115
Одержувач: Філімонова Тетяна
Коваль Денис
Коваль Денис
24 січня 2008 р.н.
Чернігівська обл., Коропський р-н, смт. Понорниця
Діагноз: остеосаркома лівої тазостегнової кістки
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Леся

Денис два роки як професійно займався міні-футболом. У листопаді 2019 року невдало впав, забив стегно. Коли за тиждень скарги на занепокоєння в нозі не припинилися, звернулися в поліклініку. Лікар сказала не турбуватися, пройде. Через тиждень знову звернулися. Виявили збільшений лімфовузол, призначили антибіотики і сказали не хвилюватися. Через тиждень знову звернулися з тими ж скаргами. Дитину направили до районної лікарні. Зробили рентген і, з підозрою на перелом тазостегнової кістки, направили в обласну лікарню. Обстеження, рентген, КТ і хлопчика направляють в НІР. Після біопсії встановили діагноз і з січня 2020 року Денис почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 4333 6712
Одержувач: Коваль Олеся
Хвищук Матвій
Хвищук Матвій
1 вересня 2015 р.н.
Волинська обл., Ковельський район, с. Козлиничі
Діагноз: десмопластична медулобластома задньочерепної ямки, пілоцитарна астроцитома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марія

У березні 2019 року хлопчик кілька днів скаржився на болі в животі і голові. Батьки звернулися до районної поліклініки, де взяли аналіз крові й провели УЗД, яке показало запалення підшлункової. Вирішили підтвердити діагноз в обласній лікарні. Знову провели обстеження, зробили рентген і УЗД, скоригували призначене у поліклініці лікування і прописали двотижневий курс лікування. Дитині стало гірше - біль не зник, з'явилася блювота, скосило око й збільшилися лімфовузли. Батьки звернулися до хірурга в районну лікарню. Лікар рекомендував госпіталізацію, тому що дитина дуже слабка і млява. У приймальному відділенні помітили ангіну та припустили мононукліоз. Хлопчика госпіталізували в інфекційне відділення районної лікарні. Доктор звернув увагу, що косить око. Так як рік тому вже були скарги на косоокість, яка з часом сама минулася, провели КТ, яке показало новоутворення головного мозку. Наступного дня хлопчика направили в обласну лікарню, де підтвердили мононукліоз і провели МРТ. Направили в Інститут нейрохірургії, але батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні дитину прооперували. На першій операції видалили 3 пухлини і поставили діагноз «медуллобластома», змінили дренаж та знову прооперували. З гістології матеріалу наступної операції, встановили діагноз «пілоцитарна астроцитома». З травня 2019 року Матвій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0219 8608
Одержувач: Хвищук Марія
Погребний Микола
Погребний Микола
10 травня 2014 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Катя 

У грудні 2018 року дитина перехворіла вітрянкою. Незабаром помітили, що у хлопчика збільшений живіт і звернулися до педіатра. Зробили УЗД, госпіталізували і направили в НІР. Після обстеження, УЗД, КТ встановили діагноз і з лютого 2019 року Микола поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Ващенко Данило
Ващенко Данило
10 листопада 2003 р.н.
Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Мала Данилівка
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана

В кінці серпня 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі. Почали мазати маззю, біль вщух. Через пару місяців біль відновився, посилився, хлопчикові стало важко підніматися по сходинках, нога злегка опухла. Звернулися до районної лікарні. На рентгені було помітно, що щось є. УЗД не викликало тривоги. Зробили КТ і виявили новоутворення. Приїхали до Харкова, в Інститут ім. Ситенка. Зробили біопсію, встановили діагноз. Батьки перевірили гістологію в НІР і Інституті ортопедії. В обласній лікарні за місцем проживання почали хіміотерапію. З грудня 2018 року Данило поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7422 2900 3607
Одержувач: Ващенко Сергій
Слободяник Валерія
Слободяник Валерія
31 січня 2004 р.н.
Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне
Діагноз: злоякісна стромальна пухлина шлунка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Інна

У 2018 році на відкритті початку навчального року дівчинка втратила свідомість. Звернулися до лікаря і виявили низький гемоглобін. Направили в обласну лікарню. У шлунку виявили поліп, але медики заспокоїли і відправили додому. Через п'ять місяців дівчинка знову втратила свідомість. Знову гемоглобін в крові був дуже низьким. Прокапали ер-масу та відпустили додому зі словами «нічого страшного». У серпні 2019 року знову втрата свідомості. Батьки зажадали направлення в Охматдит. Дівчинку лапароскопічно обстежили й виявили новоутворення. Після додаткових обстежень, біопсії, встановили злоякісність клітин та направили в НІР. З жовтня 2019 року Валерія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 4561 5662
Одержувач: Слободяник Валерія
Деяк Артем
Деяк Артем
2 вересня 2019 р.н.
Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Бороняво
Діагноз: нейробластома наднирника
Група крові: B(III) Rh(-)
Мама Марія

У жовтні 2019 року дитина заплакала від болю в животі. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД і хлопчика направили до уролога в обласну. На КТ виявили новоутворення. У дитини був дуже низьким гемоглобін. Госпіталізували, два тижні піднімали аналізи і направили в НІР. Після трьох тижнів обстеження, з листопада 2019 року, Артем почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4393 1329 9202
Одержувач: Деяк Марія
Поточняк Вероніка
Поточняк Вероніка
30 грудня 2005 р.н.
м. Тернопіль
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Тетяна

Влітку 2019 року дівчинка відпочивала в селі. В кінці липня, в один з приїздів мами, дитина поскаржилася на дискомфорт при згинанні коліна, але дівчинка активно проводила час і раніше подібних скарг не було, тому й не звернули особливу увагу. В кінці серпня, проходивши з мамою цілий день на ринку, дівчинка почала скаржитися на сильний біль в нозі. Звернулися до знайомого лікаря, зробили УЗД й виявили новоутворення. У міській лікарні провели рентген, припустили діагноз і порадили їхати до Києва в Інститут травматології та ортопедії. Там провели біопсію, встановили діагноз і розписали протокол лікування. Першу хіміотерапію Вероніка пройшла за місцем проживання, а з жовтня 2019 року почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 1213 9899
Одержувач: Поточняк Степан
Смаглюк Вікторія
Смаглюк Вікторія
25 серпня 2003 р.н.
Рівненська обл., Зарічненський р-н, с. Дібрівськ
Діагноз: остеосаркома правої плечової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Марія

На початку грудня 2019 року у дитини з'явилися скарги на біль в руці. Сімейний лікар прописала знеболююче. Через тиждень біль припинилася, але в січні знову почала боліти рука. Батьки повезли доньку в районну лікарню. Після рентгену направили в обласну. З підозрою на новоутворення дівчинку направили в НІР. Обстеження, біопсія, відкрита біопсія, повторний огляд гістології - обстеження затягнулося на два місяці. Перший курс хіміотерапії пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2020 року Вікторія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 1110 3585
Одержувач: Смаглюк Марія
Гарлачова Ангеліна
Гарлачова Ангеліна
26 травня 2008 р.н.
Луганська обл., м. Суходільськ
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Яна

У січні 2020 року дівчинка поскаржилася, що у неї опухла нога. Дочекавшись понеділка, звернулися до травматолога в районну лікарню. Рентген показав «якесь скупчення в кістці» і дитину направили в обласну лікарню. Там лікар відразу ж припустив онкологію й направив на КТ, біопсію. В обласній лікарні треба було довго чекати результатів біопсії, батькам порадили звернутися в НІР, де взяли біопсію і встановили діагноз. З лютого 2020 року Ангеліна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4393 1491 1474
Одержувач: Гарлачова Яна
Тараненко Артем
Тараненко Артем
21 травня 2011 р.н.
Черкаська обл., м.Сміла
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка головного мозку
Група крові: А(II) Rh(+)
Бабуся Інна

Дитина сирота, бабуся опікун з 2014 року. У січні 2020 року звернулися до педіатра зі скаргами на блювоту у дитини, яка постішала, на слабкість. До цього ставили «психогенну блювоту», дитина спостерігається у психіатра. Здали аналізи і виявили підвищений ацетон. Хлопчика госпіталізували на десять днів для обстеження. Невропатолог направив на дослідження очного дна, потім на МРТ. Виявили новоутворення і направили до Києва, в Інститут нейрохірургії. В середині лютого встановили шунт і через тиждень видалили пухлину. У НІР розписали протокол лікування. Через місяць, після відновлення, в обласній лікарні за місцем проживання почали хіміотерапію. З травня 2020 року на курси з метотрексатом Артем приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 1024 8308
Одержувач: Тараненко Інна
Дегтярьова Віка
Дегтярьова Віка
2 січня 2015 р.н.
Луганська обл., м. Сватове
Діагноз: саркома Юінга лівої н/3 великої гомілкової кістки
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Юлія

В кінці 2018 року дівчинка вранці прокинулася і не змогла встати на ногу. Звернулися до лікаря в поліклініці. Лікар призначив мазь. Після п'яти днів такого лікування все нормалізувалося. Але така ж ситуація повторилася через місяць. Знову звернулися в поліклініку. Зробили рентген і дитину направили в обласну лікарню. Травматолог запевнив, що нема про що тривожитися і варто показатися через півроку, але якщо ситуація погіршиться, то приїжджати відразу ж. Приїхали через два тижні зі скаргами на болі по ночах. Після КТ і МРТ, дівчинку направили в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка з рекомендацією зробити біопсію. Але лікар переконала, що робити біопсію не треба, що це схоже на остеомієліт і за станом треба поспостерігати. Через тиждень болі посилилися і знову приїхали в обласну лікарню. Дитину госпіталізували у відділення гнійної хірургії. П'ятнадцять днів вводили антибіотики і робили компреси. Стан тільки погіршувався і дівчинку направили в Охматдит. В Охматдиті тільки подивилися знімки і направили в НІР. На початку грудня 2019 року взяли біопсію, встановили діагноз, розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З липня 2020 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1765 7336
Одержувач: Дегтярьова Юлія
Бутрік Роман
Бутрік Роман
11 жовтня 2003 р.н.
Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Холосне
Діагноз: пілоцітарна астроцитома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Алла

У червні 2019 року дитина почала періодично скаржитися на головний біль і двоїння в очах. Через тиждень звернулися до невропатолога. Зробили МРТ і хлопчика направили в обласну лікарню до нейрохірурга, а потім в Інститут нейрохірургії. В кінці червня пухлину частково видалили. Ускладненням операції став «невроз лицьового нерва». Поки проходили обстеження, чекали на результат гістології. Діагноз не могли встановити більше місяця. Консиліум в НІР призначив хіміотерапію. Після двох курсів хімії, МРТ-обстеження показало зростання залишку пухлини. Після консультації з закордонними фахівцями хіміотерпію скасовано і призначено препарат Дарафініб.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2073 9786
Одержувач: Бутрик Віктор
Клименко Мар'яна
Клименко Мар'яна
21 вересня 2003 р.н.
Запорізька обл., м. Токмак
Діагноз: саркома Юінга з ураженням кісток тазу, хребців
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Ірина

У липні 2019 року дівчинка почала скаржитися на біль в попереку, що віддає в ногу. Лікар вирішила, що защемлення нерва і призначила протизапальні й знеболюючі уколи. Поліпшення стану дійсно настало, але на початку серпня з'явилася субфебрильна температура. При нормальному апетиті, дитина почала худнути. В середині серпня вночі викликали швидку зі скаргою на різкий напад болю. У лікарні призначили антибіотики, сказали, що це вірус. Після повторного нападу болю, батьки наполягли на КТ. Виявили наявність новоутворення і направили в обласну лікарню. Обстеження затягнулися бо не могли виявити осередок пухлини. Висувалися і спростовувалися різні діагнози: туберкульоз, лейкоз. Вирішили навмання брати пункцію з кістки. Встановили саркому, в НІР взяли біопсію, підтвердили діагноз, розписали протокол лікування. Сім курсів хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Для розуміння тактики подальшого лікування, з квітня 2020 року Мар'яна поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 4900 6593 5430
Одержувач: Клименко Юрій
Федоряко Назар
Федоряко Назар
20 березня 2006 р.н.
Полтавська обл., смт. Чутове
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена
 
На початку 2020 року хлопчик поскаржився на біль в нозі. Дитина активна, вирішили поспостерігати. Через два тижні біль повторився і звернулися в районну лікарню. Зробили рентген і, з підозрою на новоутворення, направили в обласну лікарню. Після МРТ, КТ, поїхали до Харкова, в Інститут ім. Ситенка. Зробили біопсію і хлопчика направили в НІР. З лютого 2020 року Назар почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 1381 1319
Одержувач: Федоряко Олена
Сінченко Олексій
Сінченко Олексій
20 червня 2007 р.н.
Луганська обл., смт. Троїцьке
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Людмила

На початку квітня 2020 року хлопчик почав скаржитися на біль в нозі. А тут як раз почався карантин. Але коли нога почала опухати, звернулися в районну лікарню. Зробили рентген, припустили порушення обміну речовин і рекомендували консультацію в обласній лікарні, коли почнеться прийом в умовах карантину. Чекали місяць. В обласній лікарні зробили КТ й припустили новоутворення. Батьки повезли сина в Інститут ім.Сітенка. Зробили біопсію, встановили діагноз і почали хіміотерапію в онкогематологічному відділенні обласної лікарні Харкова. З липня 2020 року на блоки з метотрексатом Олексій приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8896 0793
Одержувач: Сінченко Людмила
Іваненко Люба
Іваненко Люба
30 січня 2014 р.н.
Житомирська обл., Малинський р-н, смт. Гранітне
Діагноз: гангліонейробластома заднього верхнього середостіння і спинно-мозкового каналу
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Валя

У жовтні 2019 року дівчинка почала часто хворіти. Звернулися до районної поліклініки, встановили діагноз «бронхіт» і відправили на рентген. Рентген показав наявність новоутворення і дитину направили в Охматдит. Батькам порадили звернутися в НІР, але, так як рекомендованого лікаря необхідно було чекати два тижні, батьки відвезли дитину в міську клінічну лікарню № 17. В середині листопада в 17-ій лікарні взяли біопсію, а ввечері у дитини віднялися ноги - частина пухлини давила на спинний мозок. Провели операцію і взяли матеріал на гістологію, яка показала, що клітини доброякісні. Батьки звернулися в НІР, де перевірили ще раз матеріал дослідження і виявили 40% злоякісних клітин. З кінця січня 2020 року Люба почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

День народження.
01-08-2020

День народження.

У фонда сьогодні День народження! Нам сьогодні 15 років....
Карантин.
30-07-2020

Карантин.

Згадаємо, що сьогодні день Кінофойє. А ще сьогодні Міжнародний...
Карантин.
28-07-2020

Карантин.

Сьогодні обираємо крутяцькі розмальовки, дряпалки, альбоми,...
Карантин.
24-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен обирає творчу роботу за настроєм. У новеньких є...
Карантин.
22-07-2020

Карантин.

Найчастіше саме м яка іграшка стає другом. Її можна прихопити з...
Карантин.
20-07-2020

Карантин.

Вивчаємо покрокову інструкцію, готуємо заготовку, беремо розчин...
Карантин.
16-07-2020

Карантин.

Що знаходиться глибоко під поверхнею земної кори? Що приховано...
Карантин.
14-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен займається своєю креативною творчістю. Кожен...
Карантин.
10-07-2020

Карантин.

Сьогодні самостійно шиємо м яку іграшку. Усе необхідне є в...
Карантин.
08-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен отримав окремий чарівний світ книгу. Про книги,...
Карантин.
06-07-2020

Карантин.

Сьогодні кожен зайнятий своєю роботою, у кожного своє завдання...
Квартальний звіт.
04-07-2020

Квартальний звіт.

Звіт за II квартал 2020 року. Станом на початок квітня на...
Карантин.
02-07-2020

Карантин.

Зазвичай, у першу п ятницю липня у відділенні збираються ті,...
Карантин.
30-06-2020

Карантин.

Оля Франко вирішила, що в кожній палаті має пахнути полуничкою...
Карантин.
25-06-2020

Карантин.

До тривалих вихідних потрібно підготуватися, варто придумати...
Карантин.
23-06-2020

Карантин.

Зібрати балісту, сплести браслети, розібратися з головоломкою...
Свята.
21-06-2020

Свята.

Сьогодні свій професійний день святкують медичні працівники!...
Карантин.
19-06-2020

Карантин.

Сьогодні наша увага прикута до медичних працівників. Зазвичай...
Карантин.
17-06-2020

Карантин.

Антистресові розмальовки, гравюри, тісто-пластилин, творчі...

Акції

Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться". Богдан звичайний симпатичний парубок із протезом замість правої ноги. В 14 років йому довелося пройти лікування при онкології. Ампутували ногу. Закінчивши хіміотерапії, одягнувши протез, життя продовжилося. Приховувати протез не захотів одразу. Не захотів косметику. Почав працювати провайдером місцевого оператора. Життя налаштовувалося. Через сім років після агресивного лікування у Богдана почало щось поколювати під ребром. Лікарі розбиралися декілька місяців, призначаючи різні курси лікування. Знайшлися ті, хто розібрався,...
Далi
Лікування під час пандемії.
"З понеділка госпіталізують у відділення тільки при наявності тесту на covid-2019", почуте в п ятницю приголомшило. І це у відділення дитячої онкології, коли на результат впливають й вчасно отримані курси хіміотерапії. Почали моніторити можливості і варіанти рішення. З понеділка уклали договір з лабораторією та почали тестування. Але відчуття чому за це мають платити батьки не полишало. Підняли галас на соціальних сторінках, шукали офіційних пояснень від МОЗ, спілкувалися з телеканалами. Розуміння необхідності тестування методом ПЛР на covid-2019 усіх, хто госпіталізується у відділення,...
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. УВАГА! Під час карантину донорів приймають у вівторок та четвер з 10.00 до 13.00 Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися,... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments