Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Ольховий Владислав
Ольховий Владислав
19 березня 2003 р.н.
м. Одеса
Діагноз: незріла тератоідна пухлина середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Христина

На початку квітня 2019 року, після уроку фізкультури, хлопчик почав скаржитися на болі в м'язах шиї і попереку. Крепатура? Дали знеболююче, але звернулися до невропатолога в приватну клініку. Лікар сказав, що все в нормі. Батьки попросили комп'ютерного дослідження. На МРТ виявили множинні ураження поперекової області. З підозрою на лейкемію звернулися в онкогематологічне відділення обласної лікарні. Після обстеження рак крові виключили, а на КТ грудної клітки виявили новоутворення середостіння. Взяли біопсію і в Києві встановили діагноз. У дитини стан різко погіршувався. Почали хіміотерапію. Після шести курсів ПХТ, на другу лінію, хлопчика направили в НІР. З листопада 2019 року Владислав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2618 7121
Одержувач: Ольховий Сергій
Поточняк Вероніка
Поточняк Вероніка
30 грудня 2005 р.н.
м. Тернопіль
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Тетяна

Влітку 2019 року дівчинка відпочивала в селі. В кінці липня, в один з приїздів мами, дитина поскаржилася на дискомфорт при згинанні коліна, але дівчинка активно проводила час і раніше подібних скарг не було, тому й не звернули особливу увагу. В кінці серпня, проходивши з мамою цілий день на ринку, дівчинка почала скаржитися на сильний біль в нозі. Звернулися до знайомого лікаря, зробили УЗД й виявили новоутворення. У міській лікарні провели рентген, припустили діагноз і порадили їхати до Києва в Інститут травматології та ортопедії. Там провели біопсію, встановили діагноз і розписали протокол лікування. Першу хіміотерапію Вероніка пройшла за місцем проживання, а з жовтня 2019 року почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 1213 9899
Одержувач: Поточняк Степан
Ріщук Давид
Ріщук Давид
5 березня 2016 р.н.
м. Херсон
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома головного мозку
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Вікторія 

У грудні 2018 року хлопчик вдарився головою. Ніяких змін не було, але батьків турбувало почервоніння на місці удару, яке не сходило. Звернулися до невропатолога. Призначили МСКТ. Батьки вирішили спробувати мазі, щоб не робити наркоз для обстеження. Два тижні не дали поліпшення, навпаки, з'явилося ущільнення і хлопчикові провели мультиспіральну комп'ютерну томографію. Приїхали в дитячу обласну лікарню. Дообстежили, зробивши МРТ, і направили в НІР. З січня 2019 року Давид почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Шерепа Аліна
Шерепа Аліна
13 серпня 2014 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: нейробластома зачеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Оксана 

У листопаді 2018 року звернулися в поліклініку до педіатра зі скаргами на біль в лівому боці й збільшені лімфовузли. Призначили лікування і з місяць позбувалися глистів. Дівчинці ставало гірше. Батьки звернулися в лабораторію, зробили розгорнутий аналіз крові. Показали педіатру і дитину відразу відправили на госпіталізацію. Два тижні лікували нирки. На консультацію приходило багато лікарів. На КТ направив хірург. У черевній порожнині виявили новоутворення. Призначили консультацію онколога. На час консультації у дівчинки був пронос, тому доктор сказав приїхати через тиждень. Батьки не стали чекати й звернулися в обласну лікарню. На УЗД припустили «пухлину Вільмса» і направили на консультацію в НІР зі знімками. В НІР звернули увагу на метастази в кістках черепу. Дівчинку по швидкій привезли в НІР на біопсію. З лютого 2019 року Аліна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 9495 5696
Одержувач: Шерепа Оксана
Іваненко Люба
Іваненко Люба
30 січня 2014 р.н.
Житомирська обл., Малинський р-н, смт. Гранітне
Діагноз: гангліонейробластома заднього верхнього середостіння і спинно-мозкового каналу
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Валя

У жовтні 2019 року дівчинка почала часто хворіти. Звернулися до районної поліклініки, встановили діагноз «бронхіт» і відправили на рентген. Рентген показав наявність новоутворення і дитину направили в Охматдит. Батькам порадили звернутися в НІР, але, так як рекомендованого лікаря необхідно було чекати два тижні, батьки відвезли дитину в міську клінічну лікарню № 17. В середині листопада в 17-ій лікарні взяли біопсію, а ввечері у дитини віднялися ноги - частина пухлини давила на спинний мозок. Провели операцію і взяли матеріал на гістологію, яка показала, що клітини доброякісні. Батьки звернулися в НІР, де перевірили ще раз матеріал дослідження і виявили 40% злоякісних клітин. З кінця січня 2020 року Люба почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Маркович Іван
Маркович Іван
21 липня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с. Бронька
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Віра

На початку листопада 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в животі. Через тиждень звернулися в районну лікарню. Дитину відразу направили в обласну. Після двох тижнів обстеження, КТ, направили в НІР на біопсію. Хлопчику встановили діагноз і з листопада 2018 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Кроітор Артем
Кроітор Артем
18 грудня 2019 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Галина

У пологовому будинку у дитини виявили на спині якесь ущільнення. Перевели у відділення дитячої патології обласної лікарні. Направили в Охматдит. Після місяця обстеження, МРТ, перевели в НІР. З січня 2020 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1192 8188
Одержувач: Сапіга (Кроітор) Галина
Куценко Володимир
Куценко Володимир
14 липня 2012 р.н.
Київська обл., Фастівський р-н, смт. Кожанка
Діагноз: низькодиференційована злоякісна пухлина малого тазу
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Юлія

На початку вересня 2019 року дитина почала періодично скаржитися на болі в животі. В цей час сім'я відпочивала на морі, мама лікар, а все було схоже на харчове отруєння. Повернувшись, звернулися до хірурга, припустивши запалення апендициту. Здали аналізи, лікар, не знайшовши нічого тривожного, запропонував звернутися якщо будуть болі і підвищення температури. В кінці вересня син ввечері знову поскаржився на гострий біль в животі. Мама взялася промацати живіт і виявила ущільнення. Зранку були в обласній лікарні та на УЗД виявили новоутворення. Промоніторивши куди звернутися, приїхали в НІР. З жовтня 2019 року Вова поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Косар Назарій
Косар Назарій
18 червня 2004 р.н.
м. Івано-Франківськ
Діагноз: остеосаркома в/3 лівої гомілкової кістки
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Леся

У квітні 2019 року хлопчик забив ногу. Вдома помітили, що опухло коліно. Через два тижні, коли набряклість не пройшла і з'явилися болі, звернулися до травматолога. Рентген і УЗД не викликали занепокоєння і доктор призначив мазь. Тиждень такого лікування не допоміг. Знову приїхали до травматолога, який вже порекомендував компреси. Набряклість «спустилася» вниз по нозі. Знову приїхали до травматолога. Повторне обстеження не виявило нічого тривожного. Мамі порадили звернутися до професора. Дочекалися його з відпустки. Доктор пояснив в якій проекції зробити рентген і вже на підставі цього знімка призначили МТР і консультацію онколога. Онколог в цей час був на конференції і батьки повезли сина до Києва. Після трьох тижнів обстеження і двох біопсій, встановили діагноз і першу хіміотерапію хлопчик пройшов в обласній лікарні за місцем проживання. З жовтня 2019 року Назарій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2658 3986
Одержувач: Косар Назарій
Щербак Марія
Щербак Марія
31 травня 2017 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с Перебиківці
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Лілія

У серпні 2018 року приїхали відпочивати на море, але побули лише чотири дні, у дитини піднялася висока температура тіла. Повернулися додому і звернулися в обласну лікарню до педіатра. Місяць лікували то глисти, то підшлункову, призначили антибіотики. Висока температура все-одно піднімалася. Вирішили, що можливо проблема з нирками. Мама наполягла на УЗД. Виявили новоутворення, зробили КТ і направили в НІР. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Жмудь Настя
Жмудь Настя
8 березня 2013 р.н.
Вінницька обл., Шаргородський р-н, с.Плебанівка
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ(IV) Rh(+)
Мама Галина

У грудні 2018 року дівчинка вранці поскаржилася на біль у боці. Звернулися до районної лікарні. На УЗД виявили новоутворення і направили дитину в обласну лікарню. Госпіталізували, провели КТ, встановили діагноз і почали хіміотерапію. Після чотирьох курсів провели операцію і видалили нирку. Матеріал на гістологічне дослідження привезли в НІР. В Інституті підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і, призначені дванадцять курсів хіміотерапії, дитина поїхала проходити в обласній лікарні за місцем проживання. Після чотирьох курсів у дівчинки трапилася кишкова непрохідність. Зробили лапароскопічну операцію, провели ще п'ять курсів і сказали, що лікування закінчено. На першій перевірці через місяць, на КТ, виявили рецидив. Дівчинку направили в НІР. В кінці листопада 2019 року дитину прооперували, розписали протокол лікування і курси хіміотерапії, променеву терапію провели за місцем проживання. З січня 2020 року Настю готують до аутотрансплантації у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 4232 6123
Одержувач: Жмудь Галина
Вертигел Іван
Вертигел Іван
2 лютого 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: АТРП лівої гемосфери головного мозку
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Марія 
Зганич Микола
Зганич Микола
2 жовтня 2006 р.н.
Закарпатська обл, м.Ужгород
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Ольга 

В кінці листопада 2018 року у дитини почалася блювота. Звернулися до дільничного лікаря, здали аналізи. Припустили проблему з шлунково-кишковим трактом й призначили лікування. Після п'яти днів лікування хлопчик пішов до школи. Виявилося, що блювота тривала, просто дитина приховувала. Звернулися до лікарні. Три дні хлопчика прокапали, УЗД не викликав побоювань. Зробили КТ і виявили новоутворення. Госпіталізували у відділення нейрохірургії. В середині грудня прооперували. За гістологічним дослідженням встановили діагноз, в НІР його підтвердили, розписали протокол лікування й хіміотерапію дитина почала в обласній лікарні за місцем проживання. На блоки з метотрексатом, з лютого 2019 року Микола приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга 

У листопаді 2016 року дитина поскаржилася на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок і сечового міхура та призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступного дня знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення й направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь з гістології та з січня 2017 по травень 2018 року Олексій пройшов одинадцять хіміотерапій, операцію та півроку приймав підтримуючу хімію. У листопаді 2018 року, на черговій перевірці виявили рецидив. Олексію знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 1113 4159
Одержувач: Самборська Ольга Володимирівна
Пліщук Микола
Пліщук Микола
17 вересня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: метапластична карцинома з метастазами в малий таз, лімфовузли шиї, кістки скелета, середостіння, печінку.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина 

У травні 2018 року звернулися до терапевта зі скаргами на якесь болісне ущільнення біля лівого вуха. Доктор сказала, що це укус комахи й порекомендувала народні засоби. Через тиждень ситуація не покращилася і болі не припинилися. Зробили КТ, виявили новоутворення і направили на консультацію до щелепно-лицьового хірурга. Оперувати не наважилися та направили до Києва. В Інституті нейрохірургії прооперували на початку липня. Після остеографіі і КТ всього тіла, виявили множинні метастази й направили в НІР. В Інституті раку розписали протокол лікування і десять курсів хіміотерапій дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2019 року Микола поступив на аутотрансплантацію до відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1256 4321
Одержувач: Пліщук Ірина
Березовська Катя
Березовська Катя
21 серпня 2013 р.н.
Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Піщанка
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома правої гомілки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марина

У лютому 2018 року у дівчинки несподівано з'явилася набряклість гомілки. Звернулися до педіатра. Припустивши запалення лімфатичних вузлів, направили до хірурга. Після УЗД, рентгену, дитину госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні. В паху почав збільшуватися лімфовузол. Його видалили і матеріал віддали на гістологію. Встановили діагноз і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У листопаді в НІР видалили основну пухлину. Після курсу променевої терапії і ще п'яти курсів хіміотерапії, пройшли ПЕТ КТ і п'ять місяців приймали підтримуючу хімію. На черговій перевірці, на КТ, виявили три вогнища новоутворення. Пройшли два курси хіміотерапії в обласній лікарні. Пухлина збільшувалася. Поміняли протокол лікування й пройшли ще дві хіміотерапії. Пухлина збільшувалася. В кінці вересня 2019 року уражену гомілку ампутували.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5938 0104
Одержувач: Березовська Марина
Яворський Матвій
Яворський Матвій
8 жовтня 2018 р.н.
Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Жорнава
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Лілія

На 38 тижні вагітності, на УЗД побачили, що у дитини є новоутворення. Пологи пройшли з ускладненнями, дитину два тижні відновлювали і перевели в Охматдит. У лікарні встановили діагноз й перевели в НІР. З листопада 2018 року Матвій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2342 0327
Одержувач: Яворський Олег Михайлович (тато)
Галицький Андрій
Галицький Андрій
29 листопада 2002 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

У травні 2019 року Андрій забив ногу. Поболіло, але через тиждень місце забиття почало боліти відчутно. Звернулися до поліклініки до травматолога. Хлопчику призначили фізпроцедури. На сьомій болі значно посилилися і неможливо було встати на ногу. З підозрою на «остеомієліт», направили в дитячу лікарню. Зробили рентген, СКТ і виявили зміни в кістці. В обласній лікарні взяли біопсію. У НІР підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і перший курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2019 року на блоки з метотрексатом Андрій приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 0473 8694
Одержувач: Галицька Світлана
Ващенко Данило
Ващенко Данило
10 листопада 2003 р.н.
Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Мала Данилівка
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана

В кінці серпня 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі. Почали мазати маззю, біль вщух. Через пару місяців біль відновився, посилився, хлопчикові стало важко підніматися по сходинках, нога злегка опухла. Звернулися до районної лікарні. На рентгені було помітно, що щось є. УЗД не викликало тривоги. Зробили КТ і виявили новоутворення. Приїхали до Харкова, в Інститут ім. Ситенка. Зробили біопсію, встановили діагноз. Батьки перевірили гістологію в НІР і Інституті ортопедії. В обласній лікарні за місцем проживання почали хіміотерапію. З грудня 2018 року Данило поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7422 2900 3607
Одержувач: Ващенко Сергій
Скутар Анатолій
Скутар Анатолій
17 червень 2005 р.н.
м. Маріуполь
Діагноз: злоякісна пухлина куприка
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Сергій 

На початку 2019 року дитина почала скаржитися на біль в попереку, який віддавав в ногу. Звернулися до терапевта, хірурга, які рекомендували приймати знеболювальне й проколоти вітаміни. Хлопчику стало легше, але через два місяці всі симптоми повернулися. Лікарі так само стверджували, що це вікове. Коли з'явилося ущільнення в районі куприка й проблема з сечовипусканням і стільцем, то звернулися в іншу лікарню. Дитині зробили рентген і направили в НІР. З липня 2019 року Толя почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

Річний звіт-2019.
22-02-2020

Річний звіт-2019.

На початок 2019 року залишок на рахунках фонду: 149 421,56 грн....
АртСтудія.
21-02-2020

АртСтудія.

Бурундуки - рід гризунів з родини білячих. Хоча у бурундучків є...
Чаювання.
20-02-2020

Чаювання.

П ємо чай зі смаколиками, розмовляємо про життя та витягуємо...
Клоуни.
20-02-2020

Клоуни.

Сьогодні черговий обхід четверга від лікарняних клоунів Тоши й...
АртСтудія.
19-02-2020

АртСтудія.

Рівно чотири роки тому Валентина Дубицька провела своє перше...
Гості.
18-02-2020

Гості.

Якщо нитку добряче намочити фарбою, викласти на лист паперу,...
АртСтудія.
16-02-2020

АртСтудія.

Навіть звичайний олівець можна зробити забавкою, якщо докласти...
Конференція.
16-02-2020

Конференція.

Асоціація дитячих онкогематологів України проводить чергову...
АртСтудія.
14-02-2020

АртСтудія.

Куди ж сьогодні без валентинки! Тому в компанії Ірини Зінченко...
Кінофойє.
13-02-2020

Кінофойє.

Щороку Король і Королева запускають в небо тисячі ліхтариків, в...
Малювання.
12-02-2020

Малювання.

Сьогодні на наших малюнках котики. У них зустріч під місяцем на...
АртСтудія.
11-02-2020

АртСтудія.

Ірина Віталіївна підготувала нам заготовочки з фоамірану....
АртСтудія.
10-02-2020

АртСтудія.

Коханим присвячується. Гарненький декор для оселі сьогодні...
Гості.
09-02-2020

Гості.

Сьогодні у нас в гостях недільна школа Спасо-Преображенського...
АртСтудія.
07-02-2020

АртСтудія.

Світлана Доброханська пофарбувала різні крупи. На паперових...
Клоуни.
06-02-2020

Клоуни.

Сьогодні відповідальний день. Міша й Тоша були листоношами та...
Чаювання.
06-02-2020

Чаювання.

Сьогодні формат спілкування з психологом - "Чаювання". З нами...
АртСтудія.
05-02-2020

АртСтудія.

За схемою плетемо з мотузок поробку у вигляді серця. Запам...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments