Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Паламарчук Вова
Паламарчук Вова
5 березня 2010 р.н.
Одеська обл., Савранський р-н, с.Осечкі
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома м'яких тканин малого тазу
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Сергій

У листопаді 2016 року звернулися до районної лікарні зі скаргами на збільшений живіт і проблему з сечовипусканням. Зробили УЗД і направили в обласну. Після КТ, МРТ виявили новоутворення в малому тазу. За результатами біопсії встановили «нейробластому». По телефону проконсультувалися з НІР і почали курси хіміотерапії. У лютому 2017 року батьки перевірили гістологію в Німеччині і встановлено ​​«ембріональну рабдоміосаркому». На остесцінтіграфіі виявили накопичення в н/3 правої гомілки - вторинне утворення. Після консультації з НІР рекомендоване лікування згідно протоколу саркоми м'яких тканин. Батьки проігнорували призначення. З березня хлопчик лікування не отримував. У лютому 2018 року стан дитини погіршився. На обстеженні виявлено збільшення розмірів і кількості пухлин в малому тазу. Призначено непротокольне лікування. Батьки знову вирішили зробити перерву в лікуванні. На місці вторинного утворення стався патологічний перелом гомілкових кісток з кутовим стоянням уламків з формуванням хибних суглобів. У серпні 2018 року дитину госпіталізували в обласну лікарню з погіршенням стану, прооперували і провели два курси хіміотерапії. Після консультації з НІР рекомендована променева терапія. З січня по березень 2019 року пройшли променеву терапію в Кропивницькому. У червні, на обстеженні в НІР виявили рецидив. Після трьох курсів хіміотерапії хлопчика знову прооперували. З серпня 2019 року Вова продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 4301 3746
Одержувач: Паламарчук Сергій
Козак Валерія
Козак Валерія
20 квітня 2003 р.н.
м. Київ
Діагноз: аневризмальна кіста 8-9 хребців
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ольга

У квітні 2019 року, граючи в бадмінтон на уроці фізкультури, дівчинка відчула біль в спині. Вирішили, що потягнула м'язи. Незабаром дитина не могла довго сидіти. Через два місяці відчуття болю звернулися в приватну клініку до ортопеда-реабілітолога. Зробили рентген і почали лікувати сколіоз масажами. Покращення не наставало і лікар вирішив, що це «міозит» й призначив мазь. У липні дівчинка тиждень відпочивала в Єгипті і повернулася без болю. Але через три дні знову з'явилися скарги на біль і дитина вже частіше лежала. На початку серпня звернулися до сімейного лікаря. Призначили уколи групи В і знеболююче. Через чотири дні дівчинка зрозуміла, що зникає чутливість ніг. Приїхали в Охматдит. Зробили рентген і невролог направив на МРТ. На обстеження вже везли, Лєра не могла ходити. В середині серпня дівчину терміново прооперували і направили в НІР. Ще йде перевірка гістології. З серпня 2019 року Валерія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2794 4856
Одержувач: Козак Василь
Антоненко Ксенія
Антоненко Ксенія
17 серпня 2007 р.н.
м. Одеса
Діагноз: остеосаркома нижньої третини лівої стегнової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ольга

На початку червня 2019 року дівчинка вдарилася ногою, після чого з'явилися періодичні болі. За місяць біль не минув, тому звернулися до хірурга в районну поліклініку, провели рентген, який не викликав занепокоєння. В обласній лікарні провели повторний рентген і КТ, яке показало наявність новоутворення. Провели МРТ, біопсію й встановили діагноз. З липня 2019 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0255 4404
Одержувач: Антоненко Ольга
Копилов Владислав
Копилов Владислав
5 липня 2007 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Наталя

У листопаді 2018 року дитина вивихнула ногу, а через два місяці на цю ж ногу впала лавочка. Звернулися до травматолога, зробили рентген і наклали гіпс. Через місяць гіпс зняли, а хлопчик не зміг встати на ногу. Доктор рекомендував розробляти ногу, але батьки звернулися до іншого лікаря. З підозрою на саркому дитину направили в обласну лікарню. Після біопсії встановили діагноз і направили в НІР на підтвердження. З квітня 2019 року Владислав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4390 0597 1852
Одержувач: Копилова Наталя
Хвищук Матвій
Хвищук Матвій
1 вересня 2015 р.н.
Волинська обл., Ковельський район, с. Козлиничі
Діагноз: десмопластична медулобластома задньочерепної ямки, пілоцитарна астроцитома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марія

У березні 2019 року хлопчик кілька днів скаржився на болі в животі і голові. Батьки звернулися до районної поліклініки, де взяли аналіз крові й провели УЗД, яке показало запалення підшлункової. Вирішили підтвердити діагноз в обласній лікарні. Знову провели обстеження, зробили рентген і УЗД, скоригували призначене у поліклініці лікування і прописали двотижневий курс лікування. Дитині стало гірше - біль не зник, з'явилася блювота, скосило око й збільшилися лімфовузли. Батьки звернулися до хірурга в районну лікарню. Лікар рекомендував госпіталізацію, тому що дитина дуже слабка і млява. У приймальному відділенні помітили ангіну та припустили мононукліоз. Хлопчика госпіталізували в інфекційне відділення районної лікарні. Доктор звернув увагу, що косить око. Так як рік тому вже були скарги на косоокість, яка з часом сама минулася, провели КТ, яке показало новоутворення головного мозку. Наступного дня хлопчика направили в обласну лікарню, де підтвердили мононукліоз і провели МРТ. Направили в Інститут нейрохірургії, але батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні дитину прооперували. На першій операції видалили 3 пухлини і поставили діагноз «медуллобластома», змінили дренаж та знову прооперували. З гістології матеріалу наступної операції, встановили діагноз «пілоцитарна астроцитома». З травня 2019 року Матвій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7453 0219 8608
Одержувач: Хвищук Марія
Маркович Іван
Маркович Іван
21 липня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с. Бронька
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Віра

На початку листопада 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в животі. Через тиждень звернулися в районну лікарню. Дитину відразу направили в обласну. Після двох тижнів обстеження, КТ, направили в НІР на біопсію. Хлопчику встановили діагноз і з листопада 2018 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бабушко Надя
Бабушко Надя
18 квітня 2015 р.н.
Черкаська обл., м.Ватутіно
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Анна

В липні 2018 року, коли дитина тільки прокинулася, мама помітила ущільнення зліва живота. Звернулися до поліклініки. Педіатр направила на УЗД, де і виявили новоутворення. Дівчинку госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні. Зробили КТ, біопсію, в НІР встановили діагноз, розписали протокол лікування і 4 курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2018 року Надя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7098 4892
Одержувач: Бабушко Анна
Саєнко Максим
Саєнко Максим
5 грудня 2001 р.н.
Черкаська обл., м.Канів
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Світлана 

В кінці жовтня 2018 року хлопець почав скаржитися на біль в нозі. Звернулися до районної лікарні, де припустили розтягнення й призначили мазь. Батьки наполягали на рентгені, але лікар відмовив, зазначивши, що для цього не достатньо показань. За два тижні лікування вдома біль посилився. А після того, як хлопець послизнувся і впав, нога розпухла. В обласній лікарні провели УЗД, яке показало надрив чотириголового м'яза і рідину в коліні. За результатами обстеження в районній лікарні наклали гіпс і сказали повторно приїхати через тиждень. При наступному зверненні прибрали рідину з коліна і вкололи гормональний препарат, щоб попередити подальше утворення рідини. Ще тиждень хлопець провів у гіпсі. Коли гіпс зняли - біль і набряк залишилися. Батькам порадили пройти МРТ в Києві, за результатами обстеження встановили діагноз і направили в НІР. Біопсія підтвердила новоутворення. З січня 2019 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4243 1439
Одержувач: Саєнко Віктор
Причина Ілля
Причина Ілля
4 вересня 2003 р.н.
Дніпропетровська обл., Синельниківський район, смт. Іларіонове
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гайморової пазухи
Група крові: B (III) Rh (-)
Тітка Ольга 
Бабуся Людмила 

У січні 2019 року у хлопця почався нежить, тиждень лікували самі, а потім звернулися в місцеву поліклініку, звідки направили до районної поліклініки. Десять днів лікували алергію, але нежить не зникав, тому зробили рентген, який показав якусь пляму. Ще десять днів лікували гайморит, але після процедури «зозуля» (промивання пазух носа) почало збільшуватися око, тому батьки взяли направлення в обласну лікарню. КТ показало наявність новоутворення в гайморовій пазусі, провели біопсію й встановили діагноз «альвеолярна рабдоміосаркома». При перепровірці матеріалу в Києві, припустили «естезіонейробластому», але наступна перевірка підтвердила перший діагноз. Поки чекали результатів перевірки, два блоки хіміотерапії хлопчик пройшов за місцем проживання. З травня 2019 року Ілля почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8624 3358
Одержувач: Генсицька Людмила (бабуся)
Щербак Марія
Щербак Марія
31 травня 2017 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с Перебиківці
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Лілія

У серпні 2018 року приїхали відпочивати на море, але побули лише чотири дні, у дитини піднялася висока температура тіла. Повернулися додому і звернулися в обласну лікарню до педіатра. Місяць лікували то глисти, то підшлункову, призначили антибіотики. Висока температура все-одно піднімалася. Вирішили, що можливо проблема з нирками. Мама наполягла на УЗД. Виявили новоутворення, зробили КТ і направили в НІР. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Пліщук Микола
Пліщук Микола
17 вересня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: метапластична карцинома з метастазами в малий таз, лімфовузли шиї, кістки скелета, середостіння, печінку.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина 

У травні 2018 року звернулися до терапевта зі скаргами на якесь болісне ущільнення біля лівого вуха. Доктор сказала, що це укус комахи й порекомендувала народні засоби. Через тиждень ситуація не покращилася і болі не припинилися. Зробили КТ, виявили новоутворення і направили на консультацію до щелепно-лицьового хірурга. Оперувати не наважилися та направили до Києва. В Інституті нейрохірургії прооперували на початку липня. Після остеографіі і КТ всього тіла, виявили множинні метастази й направили в НІР. В Інституті раку розписали протокол лікування і десять курсів хіміотерапій дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2019 року Микола поступив на аутотрансплантацію до відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1256 4321
Одержувач: Пліщук Ірина
Бордюг Мілана
Бордюг Мілана
16 серпня 2013 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: гліобластома головного мозку
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга 
Казін Михайло
Казін Михайло
20 листопада 2001 р.н.
м. Рівне
Діагноз: остеосаркома правої плечової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Віка

У листопаді 2017 року хлопчик вже їхав на змагання з флорболу з періодичними болями в руці. Після повернення звернулися в поліклініку до травматолога. Лікар припустив забій м'язів, але дитина наполягла, що болить по-іншому. Зробили рентген. З коментарями доктора: «Я такого ще не бачив», - направили в обласну лікарню. Після консультації в тубдиспансері, хлопчика направили в поліклініку Охматдиту до онколога. В НІР, після двох біопсій, встановили діагноз. Один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З березня 2018 року Михайло продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3890 2390
Одержувач: Левчук Вікторія (мама)
Шерепа Аліна
Шерепа Аліна
13 серпня 2014 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: нейробластома зачеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Оксана 

У листопаді 2018 року звернулися в поліклініку до педіатра зі скаргами на біль в лівому боці й збільшені лімфовузли. Призначили лікування і з місяць позбувалися глистів. Дівчинці ставало гірше. Батьки звернулися в лабораторію, зробили розгорнутий аналіз крові. Показали педіатру і дитину відразу відправили на госпіталізацію. Два тижні лікували нирки. На консультацію приходило багато лікарів. На КТ направив хірург. У черевній порожнині виявили новоутворення. Призначили консультацію онколога. На час консультації у дівчинки був пронос, тому доктор сказав приїхати через тиждень. Батьки не стали чекати й звернулися в обласну лікарню. На УЗД припустили «пухлину Вільмса» і направили на консультацію в НІР зі знімками. В НІР звернули увагу на метастази в кістках черепу. Дівчинку по швидкій привезли в НІР на біопсію. З лютого 2019 року Аліна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 9495 5696
Одержувач: Шерепа Оксана
Мартишин Вероніка
Мартишин Вероніка
10 лютого 2008 р.н.
Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Путятинці
Діагноз: гангліоневрома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

В кінці травня 2018 року дівчинка почала скаржитися на болі в животі. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД і, з підозрою на кісту яєчника, дитину направили в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення й відразу ж прооперували. Видалити вдалося тільки частинину. Зробили гістологію, встановили діагноз та на два місяці відпустили додому. На перевірці зробили КТ і стало зрозуміло, що пухлина росте. Дівчинку направили в НІР. Після місяця обстеження, з вересня 2018 року Вероніка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Рябченко Аліна
Рябченко Аліна
19 жовтня 2004 р.н.
Рівненська обл., Володимирецький р-н, с. Великі Цепцевичі
Діагноз: остеосаркома малогомілкової кістки правої ноги
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Катерина 

На початку жовтня 2018 року дівчинка раптово почала кульгати й скаржитися на біль в нозі. Звернулися до сімейного лікаря за місцем проживання - призначила мазь, припустивши розтягнення. Тиждень такого лікування не допоміг. Приїхали в районну лікарню, зробили рентген, який не викликав ніяких побоювань. Пояснили стан дитини тим, що швидко зростає, м'язи не встигають. Знову призначили мазь і рекомендували гріти. Батьки не гріли, тиждень застосовували мазь, не побачили результат і поїхали в обласну лікарню. Рентгенівський знімок тепер насторожив. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Направили в НІР. Після біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і дівчинка почала хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року на блоки з метотрексатом Аліна приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Писарєва Софія
Писарєва Софія
12 квітня 2017 р.н.
Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, м Синельникове
Діагноз: медуллобластома верхнього відділу хробака мозочка
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Аліна 

У листопаді 2018 року у дитини вночі стався напад: дівчинка сіла на ліжку і різко впала, почалася блювота, втрата свідомості. Дитина не приходила до тями, батьки терміново звернулися в лікарню. У приймальні лікарі говорили, що дитина просто спить, але знайома реаніматолог, яка чергувала в ту ніч, сказала терміново госпіталізувати до реанімації. Дівчинку підключили до апарату ШВЛ. Викликали сан авіацію і терміново перевезли в реанімацію обласної лікарні, потім перевели в нейрохірургію, де провели КТ, поставили гідроцефалію і встановили шунт. Дитину направили в Інститут нейрохірургії, там подивилися знімки і сказали, що через сліди крововиливу не можна проводити біопсію. Призначили два курси ХТ (Темодал), але МРТ показало, що лікування не допомогло. Батькам порадили часткове видалення пухлини, але вони відмовилися і самостійно відвезли дівчинку в Охматдит. На початку квітня дитину прооперували, взяли гістологію і встановили діагноз. У НІРі підтвердили діагноз і розписали протокол лікування. Одну хіміотерапію дитина пройшла за місцем проживання, а з червня 2019 року Софія почала курси з метротрексатом у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5820 5997
Одержувач: Писарєва Аліна
Ніженський Арсеній
Ніженський Арсеній
25 вересня 2008 р.н.
м. Черкаси
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Назар

У травні 2018 року дитина почала скаржитися на болі в нозі. Через знайомих зробили УЗД, рентген і звернулися до травматолога. Зробили КТ й підтвердилося новоутворення. Хлопчика направили в обласну онкогематологію. Після тижня обстеження, МРТ, направили в НІР. Зробили біопсію, проконсультувалися в Інституті травматології та ортопедії. У НІР розписали протокол лікування і першу хіміотерапію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2018 року приїхали на курс з метотрексатом та Арсеній розпочав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4731 2191 1360 7935
Одержувач: Ніженський Назар
Гапонько Аріна
Гапонько Аріна
20 серпня 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: гепатобластома печінки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ірина
Семенюк Андрій
Семенюк Андрій
19 листопада 2000 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин лівого плеча
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Галина

На початку травня 2018 року хлопчик почав скаржитися на болі в лівому плечі. В цей же час звернулися до педіатра зі скаргами на застуду. Сказали про біль в руці. Доктор рекомендувала розтирати маззю. За два тижні такого лікування біль посилилився. Звернулися до травматолога. Встановивши «плечовий артроз», призначили електрофорез та знеболююче. Легше не стало й звернулися до невропатолога. Перед святковими вихідними встигли зробити МРТ, але його довелося переробити з контрастом, тому що за чотири дні вихідних на шиї з'явилося ущільнення. Зробили рентген легенів, встановили «невриному плечового сплетення» і направили в обласну лікарню. З обласної - до Києва, в Інститут нейрохірургії. Подивилися знімки й сказали приїхати через місяць - відпускні періоди, немає лікарів. Вдома дитині стало гірше. Приїхали в Інститут нейрохірургії та зверталися вже до тих лікарів, які чергували. Дитячий нейрохірург направив в НІР. У Національному інституті раку зробили біопсію, встановили «парагангліому» і, з огляду на складність розташування й операції, направили до Національного інституту хірургії і трансплантології. В середині серпня пухлину видалили. Як наслідок - параліч Дюшена-Ерба. Матеріали пухлини досліджували в декількох лабораторіях, використовуючи імуногістохімічний та молекулярний аналіз. Встановили діагноз й з вересня 2018 року Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

АртСтудія.
17-09-2019

АртСтудія.

Сьогодні зайчики робили кроликів. А якщо серйозно, то Катерина...
АртСтудія.
16-09-2019

АртСтудія.

У нас кольорове солене тісто. Ми фантазуємо зі Світланою...
Барабанимо.
15-09-2019

Барабанимо.

Сьогодні Альона Сухорукова з помічниками задають ритм у...
АртСтудія.
13-09-2019

АртСтудія.

Для чого ви збираєте на березі моря камінчики, мушлі та морське...
Клоуни.
12-09-2019

Клоуни.

А ви знаєте що таке каністерапія? Лікарі Тоша й Тата сьогодні...
Чаювання.
12-09-2019

Чаювання.

Сьогодні день Чаювання з психологом Катериною Хливнюк. На столі...
Малювання.
11-09-2019

Малювання.

З Валентиною Дубицькою малюємо вовною. Задана тема - листочок....
АртСтудія.
10-09-2019

АртСтудія.

Використовуючи природні матеріали, збираємо підвіску з...
Вузлики.
09-09-2019

Вузлики.

З нами Ольга Лукаш і ми кропітливо працюємо з бісером. Оля...
АртСтудія.
08-09-2019

АртСтудія.

Сьогодні разом з Ольгою Циріною збираємо осінній врожай....
АртСтудія.
06-09-2019

АртСтудія.

У відділенні неймовірні аромати. Ми робимо мило. Варто з самого...
Кінофойє.
05-09-2019

Кінофойє.

Дивимося мульт "Леонардо: місія Мона Ліза" - підлітки серед...
Клоуни.
05-09-2019

Клоуни.

Лікарський обхід. Сьогодні четвер - день обходу лікарів, яких...
АртСтудія.
04-09-2019

АртСтудія.

У природи так багато творчих речей для нас - шишки, жолуді,...
АртСтудія.
03-09-2019

АртСтудія.

Шиємо панду. - А як зшивати? Ото й показуєш яким швом можна...
АртСтудія.
02-09-2019

АртСтудія.

Відділення не надто заповнене. Декілька палат взагалі пусті, в...
Барабанимо.
01-09-2019

Барабанимо.

Сьогодні разом з Альоною Сухоруковою та її помічниками...
АртСтудія.
30-08-2019

АртСтудія.

Сьогодні з Людмилою Стреж та її помічниками створюємо баттер...
Клоуни.
29-08-2019

Клоуни.

Сьогодні на обході наша лікар уважно ставилася до кожного,...

Акції

Терміновий збір!
У Христини пухлиною вражена клубова кістка. У дитячій онкології, в Києві, пройдено сім курсів хіміотерапій і два блоки аутотрансплантації. Складний діагноз, складне розташування і складно приймати рішення. Після численних консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Щоб своєчасно її провести, фондом надано гарантійного листа й дівчинці вже проведено повний курс в Санкт-Петербурзі, в Центрі протонної терапії. Вартість процедури 752 000 грн. До повної оплати ще не вистачає 87 000 грн. Оплату проводить Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб". Допоможіть закрити суму! Збір на...
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments