Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Орлов Діма
Орлов Діма
22 червня 2012 р.н.
Сумська обл., м. Дружба
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

Три роки дитина спостерігалася у ортопеда в Охматдиті через плоскостопість. У липні 2018 року мама помітила, що син накульгує на ліву ногу. Звернулися до районної лікарні. Зробили рентген, хірург припустив один діагноз, а педіатр - інший. Звернулися до ортопеда в обласну лікарню. Зробили КТ й виявили новоутворення. З серпня 2018 року Діма розпочав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0394 8814
Одержувач: Орлова Ольга Вікторівна
Лебедівська Вікторія
Лебедівська Вікторія
2 січня 2006 р.н.
Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Жабелівка
Діагноз: саркома Юінга правого плечового суглоба
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Людмила

У жовтні 2017 року дівчинка впала в школі і на наступний день помітили, що рука опухла й болить. Протягом тижня намагалися лікувати самостійно, але поліпшення не було. Крім того, рука перестала розгинатися. Звернулися в приватну клініку, зробили рентген. З підозрою на новоутворення, дитину направили в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, дівчинку госпіталізували в онкогематологічне відділення. Гістологію перевірили ще в НІР, підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2018 року Віка продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6049 6139
Одержувач: Лебедівська Людмила Станіславівна
Коваль Антон
Коваль Антон
28 січня 2016 р.н.
Хмельницька обл., смт. Копистін
Діагноз: медуллобластома заднечерепной ямки головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Віта

В кінці травня 2018 року дитина періодично скаржилася на болі в голові. Через два тижні з'явилася хиткість ходи й швидка втома. Звернулися до невропатолога. Зробили МРТ і виявили новоутворення. Хлопчика направили в Інститут нейрохірургії. У червні провели операцію та встановили шунт. Два місяці довелося налагоджувати роботу шунта (забивався). З серпня 2018 року Антон почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 5930 4083
Одержувач: Коваль Віта Віталіївна
Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга 097-413-91-36

У листопаді 2016 року дитина поскаржилася на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок і сечового міхура та призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступного дня знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення й направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь з гістології та з січня 2017 по травень 2018 року Олексій пройшов одинадцять хіміотерапій, операцію та півроку приймав підтримуючу хімію. У листопаді 2018 року, на черговій перевірці виявили рецидив. Олексію знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 1113 4159
Одержувач: Самборська Ольга Володимирівна
Панчіщенко Олексій
Панчіщенко Олексій
26 травня 2015 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Ірина

В кінці січня 2018 року, після активної гри, дитина поскаржилася на біль у боці. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і виявили новоутворення. Хлопчика направили в обласну лікарню. Після біопсії встановили діагноз й направили в НІР. З лютого 2018 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 0576 2787
Одержувач: Пархоменко Ірина
Соловйова Ганна
Соловйова Ганна
15 липня 2012 р.н.
Херсонська обл., Алешковский р-н, с. Подо-Калинівка
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома сечового міхура
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

На початку грудня 2017 року батьки помітили, що дочка при ходьбі тягне ліву ногу. Дівчинка сказала, що впала і болить нога. На наступний день у дитини перестали рухатися ноги. Звернулися до невропатолога в обласну лікарню. Провели повне обстеження, висувалося багато діагнозів. Після консиліуму, з підозрою на саркому направили в НЫР. З грудня 2017 по липень 2018 року Ганна пройшла вісім курсів хіміотрапій. На черговій перевірці виявили рецидив. З листопада 2018 року знову призначено лікування.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7422 1973 6992
Одержувач: Кириченко Валерій Павлович (дідусь)
Благодір Кирило
Благодір Кирило
28 червня 2015 р.н.
м. Черкаси
Діагноз: нейробластома заднього середостіння
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Надія

У лютому 2018 року, оформлюючись в дитячий садок, зробили щеплення АКДС. Швидка допомога госпіталізувала дитину з високою температурою. Щоб виключити запалення легенів, зробили рентген і виявили новоутворення. Перевели у відділення дитячої онкології та гематології обласного онкодиспансеру, зробили КТ й направили в НІР. На початку квітня пухлину видалили. В середині травня провели остеогарфію, виявили осередкові поразки ребер. Розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла у відділенні дитячої онкології за місцем проживання. Повторна остеографія показала, що ураження зменшилися. Хлопчика готують до аутотрансплантації. З вересня 2018 року Кирило поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3609 0404
Одержувач: Бабенко Надія Григорівна (мама)
Петрук Максим
Петрук Максим
3 січня 2004 р.н.
Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Демківці
Діагноз: рабдоміосаркома стовбура головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Антоніна

В останню п'ятницю вересня 2018 року хлопчик прийшов зі школи зі скаргами на головний біль і млявість. У суботу з'явилася блювота. У понеділок приїхали в районну лікарню й дитину відразу ж направили в обласну. Госпіталізували в реанімацію та лікували енцефаліт головного мозку. Два тижні лікування не поліпшили стан. Зробили МРТ й з підозрою на новоутворення, направили в Інститут нейрохірургії. Хлопчику встановили шунт, засумнівалися в наявності пухлини і два тижні знову лікували енцефаліт головного мозку. На початку листопада зробили відкриту біопсію. Матеріал направили на гістологію. З листопада 2018 року Максим продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7453 0105 2897
Одержувач: Петрук Антоніна
Бакай Мирон
Бакай Мирон
28 вересня 2013 р.н
м. Дніпро
Діагноз: ПНЕТ м'яких тканин черевної порожнини
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ганна

У січні 2018 року ввечері викликали швидку зі скаргами на болі в попереку, високу температуру тіла, пітливість. З підозрою на апендицит дитину госпіталізували. Апендицит видалили. Через три тижні знову викликали швидку з тими ж скаргами. Лікар припустив ГВРІ та рекомендував звернутися до гастроентеролога. Ще через три тижні хлопчика госпіталізували з високим рівнем ацетону. Мама розповіла про приступи. Зробили УЗД і виявили ущільнення. Після КТ, МРТ запропонували прооперувати. Батьки відмовилися та повезли дитину в ОХМАТДИТ, де обстежили, встановили діагноз й направили в НІР. З травня 2018 року Мирон почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 1549 6075
Одержувач: Бакай Ганна
Мартинюк Богдан
Мартинюк Богдан
23 квітня 2015 р.н.
Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Іванківка
Діагноз: гепатобластома правої частки печінки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Уляна

У квітні 2017 року у дитини з незрозумілих причин піднялася температура тіла. Звернулися до фельдшера. З підозрою на бронхіт хлопчика направили в обласну лікарню. Після аналізів, рентгена, УЗД, з підозрою на новоутворення, госпіталізували у відділення онкогематології. За анаравленням в НІР провели біопсію, розписали протокол лікування і п'ять курсів хімії дитина отримала в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2017 року Богдан продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Побережний Вадим
Побережний Вадим
4 травня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: карцинома правої легені
Група крові: А (II) Rh (+)
Батько Руслан

У листопаді 2017 року, під час планової медкомісії у військкоматі, на флюорографії виявили якесь затемнення. Зробили КТ й хлопчика направили на консультацію до фтизіатра. Після двох тижнів обстеження, біопсії направили в НІР. З січня по квітень 2018 року пройдені операція та дві хіміотерапії. Ще 4 курсу хіміотерапії скасували, враховуючи важку переносимість і складність операції. Раз на місяць дитина проходила рентген, а в липні на КТ помітили якісь зміни в печінці. З серпня 2018 року Вадимові знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 5579 5040
Одержувач: Побережний Руслан
Логінов Владислав
Логінов Владислав
24 вересня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома підколінної ямки правої ноги, рецидив
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Оксана

З 2011 по 2013 рік Владислав уже пройшов курс спецлікування при діагнозі «ембріональна рабдоміосаркома правої гомілки». Через п'ять років, на черговій перевірці, в травні 2018 року, на КТ помітили збільшений лімфовузол. Після обстеження, з підозрою на новоутворення, направили в НІР. Зробили біопсію, встановили діагноз і з травня 2018 року, Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0526 0846
Одержувач: Логінова Оксана
Барабаш Микита
Барабаш Микита
13 травня 2010 р.н.
Луганська обл., м. Лисичанськ
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анна

Ніяких скарг у дитини не було. В кінці травня 2016 року, купаючи сина, мама виявила якесь ущільнення в боці. Звернулися до хірурга, зробили УЗД і з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню, а звідти відразу в НІР. З червня 2016 року Микита почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 2532 6266
Одержувач: Барабаш (Сіра) Анна Юріївна
Ляшенко Денис
Ляшенко Денис
13 серпня 2013 р.н.
Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Яреськи
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома порожнини носа
Група крові: О(I)Rh(-)
Мама Інна

У січні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в щоці. Хлопчика дивилися стоматолог, лор, невропатолог. Вирішили, що проблема з гайморовими пазухами. Після трьох тижнів лікування поліпшення не настало, біль посилилась, дитина стала погано бачити на ліве око. Звернулися до лора в приватній клініці, який виявив якийсь наріст в порожнині носа. Взяв біопсію, результат треба було чекати десять днів. За цей час приїхали в Інститут нейрохірургії, де сказали, що це не їх профіль. Приїхали в Інститут отоларингології. В середині березня зробили операцію. Гістологію знову треба було чекати десять днів. Результат направили перевірити в іншій лабораторії та з'явився інший діагноз. На початку квітня хлопчика направили в Національний інститут рака. Гістологію знову взяли передивитися. За чергові десять днів очікування, пухлина виросла. Дитина почала втрачати зір. З квітня 2018 року Дениса терміново госпіталізували у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення рахунку: 5168 7573 3809 3026
Одержувач: Ляшенко Інна
Щербак Марія
Щербак Марія
31 травня 2017 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с Перебиківці
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Лілія

У серпні 2018 року приїхали відпочивати на море, але побули лише чотири дні, у дитини піднялася висока температура тіла. Повернулися додому і звернулися в обласну лікарню до педіатра. Місяць лікували то глисти, то підшлункову, призначили антибіотики. Висока температура все-одно піднімалася. Вирішили, що можливо проблема з нирками. Мама наполягла на УЗД. Виявили новоутворення, зробили КТ і направили в НІР. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Костроба Олександр
Костроба Олександр
09 травня 2017 р.н.
Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Сасово
Діагноз: нейробластома заднього середостіння і заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Катерина
Пецей Богдана
Пецей Богдана
17 лютого 2001 р.н.
Чернівецька обл., Путильський р-н, с. Конятен
Діагноз: саркома Юінга малого таза
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

Перші болі в лівій нозі почалися в серпні 2014 року. У районній лікарні встановили «тромбофлебіт» і дівчинка пройшла двотижневий курс лікування. Через півроку болі поновилися. Дитину направили в обласну лікарню, де місяць лікували «коксит». Але, як тільки, дівчинку перестали знеболювати, болі відновилися. Незабаром дитині довелося тримати ногу на витяжці, поміняти кілька лікарень, лікувати «неврит», «остеомієліт», отримати курси масажу, електрофорезу, антибіотикотерапії ... Коли дівчинка намацала у себе в животі ущільнення й звернули на це увагу доктора, то почули відповідь: «Лікуємо ноги, потім з животами ... » Дівчинку оглядали ще й гінеколог, гастроентеролог, хірург, а стан дитини стрімко погіршувався. Чекали прийом онколога, який був відсутній, але мама забрала дитину і поїхала в НІР. З квітня 2015 по грудень 2016 року Богдана пройшла дев'ять курсів хіміотерапії, променеву терапію і півроку приймала підтримуючу хімію. Дівчинка пішла вчитися в медичний коледж. У листопаді 2018 року з'явилася біль в нозі. Пройшли КТ й приїхали в НІР. З листопада 2018 року Богдана знову поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7573 7127 8542
Одержувач: Пецей Богдана
Гущина Валерія
Гущина Валерія
6 лютого 2004 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої стопи
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина

У лютому 2018 року помітили невелике ущільнення на нозі. Звернулися до ортопеда в дитячій поліклініці. Рентген не виявив нічого тривожного. Припустили «гігрому» та призначили масаж. Після двох тижнів масажу ущільнення збільшилося. Звернулися до Донецького травматологічного центру. Зробили УЗД, 3D-рентген, МРТ. Сказали, що щось є, але не гігрома. В обласній дитячій лікарні зробили біопсію, встановили «ембріональну рабдоміосаркому» й лікар порадив їхати або до Києва, або в Москву. Приїхали в НІР, пройшли обстеження і з травня 2018 року Валерія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Михненко Аіда
Михненко Аіда
3 березня 2018 р.н.
Житомирська обл., м. Радомишль
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Генрієтта

Бажана дитина, батьки готувалися до вагітності, спостерігалися. Дівчинка росла й розвивалася. У три місяці зробили планове шестикомпонентне щеплення, прочистили слізні канали (була непрохідність). Дитина стала неспокійною ночами. Такий стан списували на пройдені процедури. Після тижня такого занепокоєння, батьки помітили, що ліва ніжка стала повільно рухатися, дівчинка не хотіла вкладатися на живіт. Звернулися в обласну лікарню. Подивилися вузькопрофільні фахівці й проблем не виявили. Невропатолог призначив УЗД черевної порожнини та дитину госпіталізували у відділення онкогематології. В кінці червня дівчинка перестала рухати ніжками. З липня 2018 року Аіда поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Ватрич Ганна
Ватрич Ганна
30 жовтня 2017 р.н.
м.Чернівці
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

Події

Цирульнетерапія.
10-12-2018

Цирульнетерапія.

Наближаються новорічні свята, тож і ми готуємось зустрічати їх...
День благодійництва.
09-12-2018

День благодійництва.

У другу неділю грудня в Україні відзначається День...
Барабани.
09-12-2018

Барабани.

Сьогодні ми джемимо в компанії Олени Сухорукової, Наталії...
АртСтудія.
07-12-2018

АртСтудія.

Новий рік вже не за горами. Тож вже час готувати файні...
Чаювання.
06-12-2018

Чаювання.

Сьогодні п ємо чай з печивом та з Катериною Хливнюк ведемо...
Допомога.
06-12-2018

Допомога.

Ящики, упаковки, коробки - шприци, рукавички, халати, бахіли,...
День волонтера.
05-12-2018

День волонтера.

Сьогодні відзначають Міжнародний день волонтера. У відділенні...
Битовуха.
05-12-2018

Битовуха.

Пральні машинки у нас особливі трудяжки))) Багато різних рук,...
Донори.
04-12-2018

Донори.

Реєструючись на #ДобрийВівторок не забувайте ознайомитися з...
АртСтудія.
04-12-2018

АртСтудія.

Продовжуємо готуватися до запланованої події. А для цього нам...
АртСтудія.
03-12-2018

АртСтудія.

В компанії Світлани Марченко створюємо отару різнокольорових...
Благодійна вистава.
03-12-2018

Благодійна вистава.

Повна зала Національного академічного драматичного театру ім....
АртСтудія.
02-12-2018

АртСтудія.

На столах нас чекають маленькі холстики і невеличкі мольберти....
Фотосесія.
30-11-2018

Фотосесія.

Ми супергерої! Сьогодні ще й мали змогу спробувати себе в ролі...
Кінофойє.
29-11-2018

Кінофойє.

Сьогодні за планом - мультфільм на великому екрані. Разом з...
Казка.
28-11-2018

Казка.

З нами сьогодні лисенятко Міроша. Про пригоди лисенятка та його...
Допомога.
27-11-2018

Допомога.

Лікування це не тільки якісні та безпечні ліки, витратні...
Донори.
27-11-2018

Донори.

Сьогодні Щедрий Вівторок Всеукраїнський день добрих справ у...
АртСтудія.
27-11-2018

АртСтудія.

Сьогодні у нас хлібобулочне заняття! А точніше макаронне. На...
Вузлики.
26-11-2018

Вузлики.

З Ольгою Лукаш виплітаємо сьогодні з бісеру метеликів,...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Допоможіть нам допомогти!
Допоможіть нам допомогти! Зараз нам потрібна допомога та будь-яка підтримка в наступних питаннях: - ̶6̶ ̶3̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶з̶а̶ ̶а̶п̶а̶р̶а̶т̶ ̶з̶о̶в̶н̶і̶ш̶н̶ь̶о̶ї̶ ̶ф̶і̶к̶с̶а̶ц̶і̶ї̶ ̶к̶і̶с̶т̶о̶к̶ ̶д̶л̶я̶ ̶В̶л̶а̶д̶и̶с̶л̶а̶в̶а̶; - ̶7̶ ̶1̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶з̶а̶ ̶а̶п̶а̶р̶а̶т̶ ̶з̶о̶в̶н̶і̶ш̶н̶ь̶о̶ї̶ ̶ф̶і̶к̶с̶а̶ц̶і̶ї̶ ̶к̶і̶с̶т̶о̶к̶ ̶д̶л̶я̶ ̶К̶с̶е̶н̶і̶ї̶;̶ - ̶1̶6̶ ̶0̶5̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶з̶а̶ ̶с̶т̶р̶и̶ж̶е̶н̶ь̶ ̶д̶о̶ ̶е̶н̶д̶о̶п̶р̶о̶т̶е̶з̶у̶ ̶д̶л̶я̶ ̶Г̶а̶н̶н̶и̶;̶ - ̶3̶0̶ ̶0̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ ̶н̶а̶ ̶п̶р̶е̶п̶а̶р̶а̶т̶ ̶С̶о̶м̶а̶т̶у̶л̶і̶н̶ ̶д̶л̶я̶ ̶В̶а̶д̶и̶м̶а̶;̶ - ̶п̶о̶в̶н̶о̶ц̶і̶н̶н̶е̶ ̶з̶б̶а̶л̶а̶н̶с̶о̶в̶а̶н̶е̶ ̶п̶о̶...
Далi
Об'єднані піснею
Нашому Алексу важлива Ваша підтримка та лайк саме на цій сторінці з відео його виступу. Декілька наших колишніх пацієнтів братимуть участь в конкурсі-фестивалі " Об єднані піснею ". Ми усіх їх підтримаємо бо вони чудові та талановиті! Починаємо з Алекса!
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments