Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2016 року дитина поскаржився на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок та сечового міхура і призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступний день знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь по гістології та з січня 2017 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4731 2191 0225 2545
Одержувач: Самборський Олексій Васильович
Кіфор Тимофій
Кіфор Тимофій
03 липня 2011 р.н.
Івано-Франківська обл., м. Косів
Діагноз: анапластична астроцитома стовбура головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Вікторія

Влітку 2016 року мама помітила хиткість при ходьбі у дитини. Звернулися до міської лікарні. Хлопчика направили до невропатолога в обласну. Зробили МРТ і виявили новоутворення. В середині грудня дитину прооперували в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. В НІРі розписали протокол лікування та направили проходити хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. Починаючи лікування, планово зробили УЗД та виявили тромб в лівому передсерді. Після двох тижнів процедур в обласній лікарні та двох тижнів в кардіології Охматдиту, пухлина виросла знову. В середині лютого хлопчика знову прооперували і встановили шунт. З березня 2017 року Тимофій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7572 5913 4528
Одержувач: Зоркіна Вікторія Олександрівна (мама)
Калинич Віка
Калинич Віка
29 травня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с.Вільхівка
Діагноз: рабдоміосаркома підочної області справа
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Євгенія 
Довбиш Кирило
Довбиш Кирило
10 листопада 2015 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Марина

У квітні 2017 року батьки виявили невелике ущільнення у сина на шиї. Незабаром з'явилася шишка на голові. Звернулися до педіатра, проконсультувалися у травматолога, зробили рентген, який не викликав побоювань. Аналіз крові показав низький рівень гемоглобіну. Хлопчик ставав млявим, стали помітними зміни верхньої і нижньої повіки - з'явилися синці. Дитину направили в міську лікарню. Необхідна була консультація гематолога, якого не було в лікарні. Через інтернет батьки записалися на прийом до лікаря в поліклініці Охматдит. Хлопчика госпіталізували в гематологію, зробили пункцію, МРТ і направили в НІР. З травня 2017 року Кирило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 2557 1415
Одержувач: Довбиш Марина Євгенівна
Кравченко Марія
Кравченко Марія
06 липня 2006 р.н.
Херсонська обл., м.Скадовськ
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ніна

Дівчинка з п'яти років займається бальними танцями. У листопаді 2016 року у дитини раптово почалася блювота, головний біль. На наступний день з'явилася слабкість та сонний стан. Звернулися до міської лікарні. Припустили отруєння та почали капати. З другою пляшкою розчину посилилися головні болі та почалися судоми. Дівчинку забрали в реанімацію обласної лікарні. Відновивши дитину, зробили МРТ та виявили новоутворення. Мама привезла дочку в НІР. З листопада 2016 року Маша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 1388 1713
Одержувач: Кравченко Ніна Федорівна
Погрібний Артем
Погрібний Артем
16 червня 1999 р.н.
м. Рівне
Діагноз: ембріональна карцинома лівого яєчка
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Тетяна

У вересні 2015 року дитина почала скаржитися на болі в яєчку. Уролог призначив антибіотики. Після місяця лікування болі поновилися, яєчко було злегка збільшеним. Ще через два тижні з'явилися скарги на болі в животі. Після УЗД хлопчика направили на консультацію в НІР. КТ, УЗД, біопсія, підтвердили злоякісність процесу. У листопаді видалили яєчко і 6 курсів хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Через півроку після закінчення лікування з'явилися болі в попереку. Погріли і хворіти перестало. Буквально відразу ж хлопчик перехворів грипом. Болі поновилися і посилилися. Приїхали на чергову перевірку і на обстеженні запідозрили метастаз в заочеревинному просторі. На консультацію в НІР приїхали тільки через місяць. Не хотілося вірити в існування метастазу. Розписали хімію і два курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З березня 2017 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7573 1841 4549
Одержувач: Погрібна Тетяна
Кадар Іван
Кадар Іван
13 квітня 2010 р.н.
Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Сокирниця
Діагноз: нейробластома
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Наталя

У травні 2015 року у дитини з'явилася підвищена температура тіла і біль в суглобах. Приїхали в Закарпатську обласну лікарню, де хлопчикові встановили ревматоїдний артрит і призначили курс лікування на три місяці. До кінця лікування з'явилася асиметрія обличчя. Обстеження на КТ показало наявність пухлини. У листопаді дитині видалили новоутворення і почалися курси хіміотерапій. Пройдено п'ять блоків і в серпні 2016 - аутотрансплантація. Перевірка mibg була в нормі. У квітні 2017 року хлопчик заснув на дві доби - впав у кому. Після МРТ, КТ, в середині квітня, дитину знову прооперували. З травня 2017 року Іван поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 5967 6761
Одержувач: Кадар Наталя
Бойко Настя
Бойко Настя
9 квітня 2015 р.н.
Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Cорока
Діагноз: пухлина VI шлуночка головного мозку
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У червні 2016 року батьки звернули увагу на незвичну поведінку дитини. Дочка стала нервовою, слабкою, перестала повзати і намагатися ходити. Звернулися в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення і дівчинку направили в Інститут нейрохірургії. На даний момент пухлина виявилася неоперабельною. У липні дитині встановили шунт і направили в НІР, де розписали протокол лікування. Курси хіміотерапій Настя проходить в обласній лікарні. На курси з метатріксатом приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Худан Андрій
Худан Андрій
14 грудня 2009 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с.Дулово
Діагноз: остеосаркома лівого плеча
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Діана

У листопаді 2016 року дитина почала скаржитися на біль у плечі. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген. Хлопчика направили до дитячого ортопеда, а той, у свою чергу, в обласну лікарню. Після консультації з дитячим ортопедом та дитячим онкологом, дитину запропонували госпіталізувати. Ось тільки зібралися оформляти в лікарню без мами. Батьки відмовилися і повезли сина до Києва. Після обстеження, з січня 2017 року, Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 3227 3500
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна
Кобець Кіра
Кобець Кіра
22 червня 2015 р.н.
Черкаська обл., м. Монастирище
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олеся

У серпні 2016 року в районі куприка батьки виявили у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга. З підозрою на кісту з наривом, дівчинку направили в сусідній район. Хірург сусіднього району направив до обласної лікарні. Після двох тижнів обстеження, батькам, нічого не пояснюючи, просто дали направлення і сказали везти дитину в НІР. З вересня 2016 року Кіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6744 6553
Одержувач: Кобець Олеся Анатоліївна
Литвиненко Богдан
Литвиненко Богдан
15 вересня 2000 р.н.
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої великогомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (-).
Мама Наталі

У серпні 2015 року дитина почала періодично скаржитися на болі в нозі. В цей час сім'я проживала в Запоріжжі. Звернулися до хірурга в поліклініці, який рекомендував примочки. Півтора місяці такої процедури не поліпшили ситуацію. Батьки зробили рентген і хлопчика по швидкій забрали в міську лікарню з підозрою на «остеомієліт». Діагноз не підтвердився і дитину направили на консультацію в онкогематологічне відділення обласної лікарні. У жовтні озвучили передбачуваний діагноз і можливість ампутації ноги. Батьки відмовилися від лікування, звернулися до «травника» і почали лікувати сина настоянками. Протягом п'яти місяців новоутворення виросло до гігантських розмірів і вже не дозволяло дитині ходити. Батьки намагалися знайти можливість лікування за кордоном. Необхідність відправити для консультації диск з обстеженням КТ, змусила зробити це обстеження. Побачивши крім пухлини і перелом кістки, батьки привезли сина в НІР. З квітня 2016 року Богдан поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 3317 7626
Одержувач: Никиташ Наталі Володимирівна (мама)
Кошель Марія
Кошель Марія
28 березня 2016 р.н.
м. Одеса
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

У грудні 2016 року у дитини з'явилася підвищена температура тіла. Звернулися до лікарів і почали обстеження. УЗД, рентген з контрастом були в нормі. Встановили інфекцію сечостатевих шляхів і почали лікування. За чотири місяці поміняли п'ять антибіотиків, але аналізи не поліпшувалися - білок значно перевищував норму. Лікарі говорили мамі, що для її дочки це може бути нормою. Але стан дівчинки погіршувався - з'явилася слабкість, пропав апетит, перестала вставати на ніжки, з'явилася блювота. Знову звернулися до педіатра. Здали аналізи і зробили чергове УЗД. Помітили якесь ущільнення на лівому наднирнику. Після консультації у хірурга призначили КТ. Щоб не чекати в довгій черзі, обстеження приїхали зробити до Києва. З травня 2017 року Маша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Дмитрієв Владислав
Дмитрієв Владислав
17 лютого 1999 р.н.
Одеська обл., м. Кілія
Діагноз: аденокарцинома ротоглотки зліва
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Лариса

Владислав студент кафедри економіки підприємств Одеського інституту. На початку жовтня 2016 року на шиї зліва з'явилося якесь ущільнення. Хлопець саме здавав сесію, тому не було часу показатися до лікаря. Мама приїхала в Одесу та повела сина в онкодиспансер. Зробили біопсію і припустили туберкульоз лімфовузла. У листопаді зробили операцію, вирізали ущільнення і відправили додому. У лабораторії здивувалися матеріалу, тому що це була м'язова тканина. Згодом факт цієї операції зникне. Через місяць стало явно зрозуміло, що новоутворення нікуди не поділося. На початку січня провели другу операцію. Гістологічне дослідження припустило кілька діагнозів. Розуміючи, що виставляються онкологічні діагнози, мама привезла сина в НІР. З лютого 2017 року Владислав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7555 2775 8268
Одержувач: Дмитрієва Лариса Василівна
Донських Ганна
Донських Ганна
22 грудня 2009 р.н.
м. Полтава
Діагноз: остеосаркома правої променевої кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

На початку грудня 2016 року дівчинка поскаржилася на біль в руці. Мама оглянула руку і виявила ущільнення. Звернулися до травматолога в міську лікарню. Зробили рентген, КТ, зібрали консиліум і направили дитину в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка до Харкова. З Інституту Ситенка дівчинку направили в НІР. З лютого 2017 року Ганна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Білицький Андрій
Білицький Андрій
15 червня 2004 р.н.
Дніпропетровська обл., Петропавлівський р-н, с. Вереміївка
Діагноз: остеосаркома правої плечової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У лютому 2016 року почало періодично боліти плече. Мазали мазями, а через два тижні з'явилося ущільнення. Звернулися до районної лікарні. Зробили рентген і хлопчика направили в обласну. Після обстеження, біопсії, встановили доброякісність процесу і направили в НІР. З НІР дитину направили на дообстеження в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і знову направили в НІР. З березня 2016 року Андрій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4188 3710 4575 9231
Одержувач: Білицька Оксана Миколаївна
Ушаков Тимур
Ушаков Тимур
2 травня 2014 р.н.
Київська обл., смт. Баришівка
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: B (III) Rh (+)
Тато Антон

На початку червня 2016 року, купаючи дитину, виявили якесь ущільнення праворуч в боку. Звернулися до районної лікарні. Після огляду, лікар направила хлопчика в Охматдит. Після огляду, УЗД направили в НІР. З червня 2016 року Тимур поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6580 4514
Одержувач: Ушакова Наталія Володимирівна
Войналович Єгор
Войналович Єгор
20 жовтня 2016 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку 2017 року у дитини з'явився висип. Викликали педіатра додому. Оглядаючи хлопчика, лікар виявив ущільнення. Зробили УЗД і направили дитину в Охматдит. Після обстеження, консультації з НІР, в січні хлопчика прооперували в хірургії новонароджених клініки Охматдит. Гістологію перевіряли і переперевіряли з місяць. Встановили діагноз і з березня 2017 року, Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 3161 7479
Одержувач: Войналович Олена Юріївна
Вівденко Максим
Вівденко Максим
14 березня 2014 р.н.
Луганська обл., м.Свердловськ
Діагноз: ретинобластома правого ока
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

В середині жовтня 2016 року у дитини стався напад блювоти і сильного головного болю. Швидкою викликали лікаря додому. Вирішили, що отруєння, були призначені краплі. На початку січня 2017 року трапився такий же другий напад. Приїхали в міську лікарню. Вирішили, що у дитини застуда, а почервоніле око - надуло вітром. Через тиждень лікування прийшли на прийом до педіатра зі скаргами на ще більше почервоніле око. Огляд окуліста - здоровий. Рекомендували додати краплі. Стан дитини турбував - головні болі, почервоніле око - звернулися до іншого окуліста. З підозрою на катаракту, хлопчика направили в обласну лікарню. Після обстеження, з підозрою на пігментний ритиніт, рекомендували їхати до Києва чи Москви. Батьки привезли сина в Охматдит. Після МРТ виявили новоутворення і запропонували видалити око. З надією зберегти око дитині, батьки консультувалися в інших клініках. Після обстеження в Інституті Філатова, в січні, око видалили. В обласній лікарні Одеси хлопчик пройшов курс хіміотерапії та приїхав в НІР на променеву терапію. З лютого 2017 року Максим у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4393 9529 6209
Одержувач: Вівденко Оксана Сергіївна
Дейнега Денис
Дейнега Денис
3 серпня 2014 р.н.
Донецька обл., м.Дружківка
Діагноз: нейробластома
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Світлана

В кінці серпня 2016 року у дитини почалася блювота і пронос. Звернулися до інфекціоніста. Вирішили, що хлопчик отруївся чимось. Призначені ліки через п'ять днів зупинили пронос. Але в один день, вранці, на голові у дитини виявили гулю на лобі і синець під оком. Вирішили, що не помітили, коли дитина вдарилася. Через два дні звернулися до травматолога. Після обстеження, рентгена, УЗД, дитину направили в обласну лікарню, а звідти, одразу в НІР. З вересня 2016 року Денис почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5167 9856 9006 5172
Одержувач: Дейнега Світлана Анатоліївна

Події

Карантин.
26-07-2017

Карантин.

М яка іграшка має бути у кожного. Треба ж когось обійняти...
Карантин.
25-07-2017

Карантин.

Розфарбовування - прекрасний засіб позбутися стресу через...
Карантин.
24-07-2017

Карантин.

Сьогодні ми запропонували кожному попрацювати з наборами...
"Мрії здійснюються".
24-07-2017

"Мрії здійснюються".

Додзвонитися Наташі складно. Телефон практично завжди у сина. А...
Карантин.
23-07-2017

Карантин.

Сьогодні у нас спеціальні творчі набори . Рахуємо крапочки,...
Карантин.
21-07-2017

Карантин.

Карантин триває, тож творчі набори вже чекають на власни ків....
Карантин.
20-07-2017

Карантин.

Сьогодні ми малюватимемо. Кожен отримав альбом для малювання та...
Карантин.
19-07-2017

Карантин.

Сьогодні ми інженери-конструктори. Зі спеціальних наборів...
Карантин.
18-07-2017

Карантин.

Давненько ми не творили. Карантин продовжується, але творчий...
Карантин.
17-07-2017

Карантин.

На вихідних почитали, логічно помислили, в настільні ігри...
Карантин.
16-07-2017

Карантин.

Сьогодні будемо логіку розвивати. Дістали з закромів настільні...
Карантин.
14-07-2017

Карантин.

Попереду вихідні, тому, щоб не нудьгувати, даємо можливість...
Карантин.
13-07-2017

Карантин.

Як справжні художники творимо на полотні! Хоч карантин...
Карантин.
12-07-2017

Карантин.

Карантин не привід лінуватися! Будемо спеціальні заготовки...
Карантин.
11-07-2017

Карантин.

Час занять. На нас очікують, за нами скучили. Та, наразі,...
Карантин.
10-07-2017

Карантин.

Розлінуватися не дамо! За планом - творче заняття і карантин не...
Карантин.
09-07-2017

Карантин.

У відділенні карантин та 15 дітлахів. Заняття не проводимо, але...
Зустріч Переможців.
08-07-2017

Зустріч Переможців.

Щороку в першу п ятницю липня ми очікуємо на тих, хто колись...
Карантин.
06-07-2017

Карантин.

У відділенні карантин. Якщо дітлахи не можуть вийти на творче...
Благодійна вистава.
05-07-2017

Благодійна вистава.

Фейсбук. Постскриптум - моно-вистава від Юрія Дяка з нагоди...
Особливі орнаменти.
04-07-2017

Особливі орнаменти.

Сьогодні Олена Ліберті допомагала нам розмальовувати справжні...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми
Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми Про що мріє тринадцятирічна дівчинка з Одеси? Її мрія коштує стільки ж скільки коштує Mersedes-Benz. Тільки ця мрія дозволить не шикувати роз їжджаючи, а ходити, танцювати, радіти життю. Проблеми почалися з жовтня 2012 року, коли виявили не зрозумілий синець, а через рік встановили рак кістки. Агресивне лікування, п ять операцій. Вона все витримала. Вже четвертий рік ремісії, але боротьба за ногу продовжилася. Лєру готують до встановлення німецького модульного ендопротезу. Операцію треба встигнути зробити в травні-червні цього року. ПІБ: Франко...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Murahy.com
Ми підключені до фондів-отримувачів Першої благодійної торгової платформи Murahy.com. У кожного з нас є речі, якими ми не користуємося: щось набридло або вийшло з моди, для чогось знайшлася заміна, якісь речі подарували, а щось купувалося через примху. Сьогодні кожна така річ комусь може знадобитись, а комусь врятувати життя. Все просто. Загляньте до своєї шафи, комірчини чи просто до гаража. Перевірте, чи є у вас там речі (електроніка, одяг, книжки, іграшки, аксесуари та ін.), які вам вже не потрібні, але все ще не втратили своєї актуальності. Фотографуєте, завантажуєте до каталогу...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments