Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Каніщук Матвій
Каніщук Матвій
28 серпня 2016 р.н.
Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Іванківці
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ліля 

У січні 2019 року помітили справа на животі велике ущільнення. Звернулися до районної лікарні. Припустили, що це запор і так роздуло кишечник. Зробили клізму й відправили додому. Вдома весь день робили клізми - не допомогло. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і виявили новоутворення. На КТ підтвердилося. Направили в НІР, де встановили діагноз і з лютого 2019 року Матвій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7555 2513 4132
Одержувач: Каніщук Ліля
Лебедєв Максим
Лебедєв Максим
14 червня 2013 р.н.
Донецька обл., Мм. Селидове
Діагноз: естезіонейробластома пазух носа
Група крові: B (III) Rh ()
мама Наталя

На початку травня 2019 року дитина почала скаржитися на болі в правому вусі і скроні. Звернулися до лора. Лікар сказав, що дитина здорова і йому нічого не болить. Хлопчику промили ніс, призначили краплі, але через три дні батьки звернулися до педіатра з такими ж скаргами. Ще один лікар сказав, що дитина здорова. Ще три дні лікування результату не дали. Мама попросила направлення на МРТ. Виявили новоутворення в пазухах носа. Дитину направили в обласну лікарню Славінська. Звідти терміново направили в Інститут отоларингології. Взяли біопсію, яка показала, що клітини пухлини злоякісні. В кінці травня 2019 року Максим поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8020 1488 6003
Одержувач: Лебедєв Юрій
Калюжний Діма
Калюжний Діма
23 квітня 2010 р.н.
Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Олена

На початку червня 2016 року хлопчик забив ногу. Через два тижні звернулися до лікаря зі скаргами на біль і кульгавість. Зробили рентген, який не викликав занепокоєння у лікаря. Призначили електрофорез. Після курсу лікування знову звернулися до лікаря з тими ж скаргами. Зробили рентген та виявили значну зміну кістки й новоутворення. Дитину направили в обласну лікарню. Біопсія показала доброякісність процесу. Направили в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і хлопчика направили в НІР. З жовтня 2016 по жовтень 2017 Діма пройшов чотирнадцять хіміотерапій і операцію по кріодиструкції кістки з аутопластикою пластиною. На черговій перевірці виявлено рецидив. З жовтня 2018 року Діма знову поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення рахунку 4149 4996 4568 4224
Одержувач: Калюжна Олена
Родін Андрій
Родін Андрій
23 травня 2006 р.н.
м. Донецьк
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка головного мозку
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Анна
Шишалова Дар'я
Шишалова Дар'я
6 березня 2018 р.н.
Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Новосілка
Діагноз: гепатобластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

Дитина народилася недоношеною, через що постійно спостерігається у педіатра. У березні 2019 року на плановому огляді у педіатра в обласній лікарні в Запоріжжі здавали аналізи, серед яких один з показників печінки виявився завищеним. Провели УЗД, яке показало наявність новоутворення в печінці, за результатами КТ характер новоутворення був незрозумілий, припустили гемангіому та порадили зробити біопсію. Але онколог був у відпустці, а дитина захворіла на бронхіт. Протягом 10 днів лікували бронхіт та поїхали додому. Вдома дівчинка знову захворіла на бронхіт, його ще тиждень лікували. Батьки захотіли почути ще одну думку, тому звернулися в обласну лікарню в Донецьку, де провели біопсію, за результатами дослідження встановили діагноз та порадили їхати в НІР. З червня 2019 року Даша почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 5167 4901 3116 2472
Одержувач: Шишалова Тетяна
Дросова Дар'я
Дросова Дар'я
09 жовтня 2008 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка головного мозку
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталя

Взимку 2017 року дівчинка почала скаржитися на часті головні болі, ночами з'явилася блювота. Звернулися до поліклініки. Лікар припустив ротавірус та призначив лікування. Звернення до лікаря тривали, то зі скаргами на нирки, то ГРВІ. Через півтора місяці після курсу лікування блювання відновилося. Лікували отруєння. У березні 2018 року сильно набрякли руки й ноги. Звернулися в поліклініку до ендокринолога й невропатолога. Здали аналізи на гормони та зробили рентген черепа, який показав відхилення, але лікарі переконали, що це така будова. У дівчинки почалася трястися рука, призначили заспокійливе. Незабаром дитина знову перехворіла ГРВІ та почалася трястися рука, косити очко і з'явилася часта блювота. Батьки відвезли дочку в районну лікарню. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Госпіталізували в нейрохіругію обласної лікарні. Після видалення пухлини, гістології, встановили діагноз та направили в НІР. З травня 2018 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2660 3805
Одержувач: Дросова Наталя
Зганич Микола
Зганич Микола
2 жовтня 2006 р.н.
Закарпатська обл, м.Ужгород
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Ольга 

В кінці листопада 2018 року у дитини почалася блювота. Звернулися до дільничного лікаря, здали аналізи. Припустили проблему з шлунково-кишковим трактом й призначили лікування. Після п'яти днів лікування хлопчик пішов до школи. Виявилося, що блювота тривала, просто дитина приховувала. Звернулися до лікарні. Три дні хлопчика прокапали, УЗД не викликав побоювань. Зробили КТ і виявили новоутворення. Госпіталізували у відділення нейрохірургії. В середині грудня прооперували. За гістологічним дослідженням встановили діагноз, в НІР його підтвердили, розписали протокол лікування й хіміотерапію дитина почала в обласній лікарні за місцем проживання. На блоки з метотрексатом, з лютого 2019 року Микола приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бичкова Дар'я
Бичкова Дар'я
24 березня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медулобластома, рецидив
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Анастасія

У серпні 2017 року батьки помітили, що дитина стала вередливою, пропав апетит і з'явилася хиткість в ході. На п'ятий день дівчинку вирвало. Батьки відразу звернулися в міську лікарню, де припустили сонячний удар або пухлину і дитину госпіталізували. За вихідні стан погіршився і з'явився сильний головний біль. КТ показало новоутворення. В обласній лікарні провели МРТ, за результатами якого було вирішено оперувати, але, через відсутність наркозу, операцію було неможливо провести найближчим часом і батьки самостійно поїхали з дитиною в Мінськ. У Мінську прооперували, взяли гістологію, яка підтвердила діагноз, і наступні півтора року дівчинка проходила лікування в Мінську. У грудні 2018 року повернулися до Одеси. Перше планове МРТ не викликало занепокоєння, але через два місяці почався сильний головний біль. В обласній лікарні пройшли КТ, яке показало рецидив. Стан дитини швидко погіршувався, і батьки вирішили везти доньку в Москву, але їх не пропустили на кордоні, тому що під час лікування в Мінську, вони перевищили кількість днів, які могли перебувати в іншій країні. З квітня 2109 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7423 5919 5413
Одержувач: Бичкова Анастасія
Сапяннік Маша
Сапяннік Маша
25 серпня 2015 р.н.
м. Харків
Діагноз: білатеральна нефробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ліля

З 2017 року дитині рік лікували пієлонефрит. У березні 2019 року мамі не сподобалася сеча дитини. Звернулися до нефролога. УЗД показало проблему з правого ниркою. Обстеження на КТ показало, що і з другої ниркою не все гаразд. Дівчинку госпіталізували в онкогематологію і провели чотири курси хіміотерапії. На початку липня в НІР дитину прооперували і почали хіміотерапію. З липня 2019 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Вертигел Іван
Вертигел Іван
2 лютого 2016 р.н.
м. Київ
Діагноз: АТРП лівої гемосфери головного мозку
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Марія 
Князев Роман
Князев Роман
1 грудня 2016 р.н.
Волинська обл., Маневицький р-н, смт. Колки
Діагноз: анапластична медуллобластома задньочерепної ямки головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Яна 

В середині січня 2019 року дитина, яка тільки почала ходити, впала й перестала ходити. Через два тижні насторожилися, що хлопчик частіше лежить і спить. Звернулися до поліклініки й дитину по швидкій забрали в реанімацію. Зробили КТ, виявили гідроцефалію та новоутворення. На початку лютого встановили шунт. Зробили МРТ і направили до Києва, в Інститут нейрохірургії. Госпіталізували в реанімацію і в середині лютого прооперували. Кілька разів зробили МРТ, виявили метастази в хребті і направили в НІР. З березня 2019 року Роман продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Рябченко Аліна
Рябченко Аліна
19 жовтня 2004 р.н.
Рівненська обл., Володимирецький р-н, с. Великі Цепцевичі
Діагноз: остеосаркома малогомілкової кістки правої ноги
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Катерина 

На початку жовтня 2018 року дівчинка раптово почала кульгати й скаржитися на біль в нозі. Звернулися до сімейного лікаря за місцем проживання - призначила мазь, припустивши розтягнення. Тиждень такого лікування не допоміг. Приїхали в районну лікарню, зробили рентген, який не викликав ніяких побоювань. Пояснили стан дитини тим, що швидко зростає, м'язи не встигають. Знову призначили мазь і рекомендували гріти. Батьки не гріли, тиждень застосовували мазь, не побачили результат і поїхали в обласну лікарню. Рентгенівський знімок тепер насторожив. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Направили в НІР. Після біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і дівчинка почала хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року на блоки з метотрексатом Аліна приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Колісник Марія
Колісник Марія
1 серпня 2006 р.н.
Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Пригородок
Діагноз: герміногенна пухлина правого яєчника
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку літа 2019 року дівчинка стала скаржитися на періодичні болі внизу живота. Батьки не звернули особливої ​​уваги, припустивши, що скоро може початися перша менструація. На початку вересня, батькам подзвонили зі школи - дитина скаржилася на біль. Сімейний лікар районної лікарні направив до гінеколога. УЗД показало наявність кісти великих розмірів. Направили в обласну лікарню. Після УЗД, КТ, припустили онкологію й направили до Києва. У НІР описали диски КТ і припустили діагноз, в жовтні дівчинку прооперували, взяли матеріал на гістологію і встановили діагноз. З жовтня 2019 року Марія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2300 1664
Одержувач: Колісник Олена
Писарєва Софія
Писарєва Софія
12 квітня 2017 р.н.
Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, м Синельникове
Діагноз: медуллобластома верхнього відділу хробака мозочка
Група крові: B (III) Rh (-)
Мама Аліна 

У листопаді 2018 року у дитини вночі стався напад: дівчинка сіла на ліжку і різко впала, почалася блювота, втрата свідомості. Дитина не приходила до тями, батьки терміново звернулися в лікарню. У приймальні лікарі говорили, що дитина просто спить, але знайома реаніматолог, яка чергувала в ту ніч, сказала терміново госпіталізувати до реанімації. Дівчинку підключили до апарату ШВЛ. Викликали сан авіацію і терміново перевезли в реанімацію обласної лікарні, потім перевели в нейрохірургію, де провели КТ, поставили гідроцефалію і встановили шунт. Дитину направили в Інститут нейрохірургії, там подивилися знімки і сказали, що через сліди крововиливу не можна проводити біопсію. Призначили два курси ХТ (Темодал), але МРТ показало, що лікування не допомогло. Батькам порадили часткове видалення пухлини, але вони відмовилися і самостійно відвезли дівчинку в Охматдит. На початку квітня дитину прооперували, взяли гістологію і встановили діагноз. У НІРі підтвердили діагноз і розписали протокол лікування. Одну хіміотерапію дитина пройшла за місцем проживання, а з червня 2019 року Софія почала курси з метротрексатом у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5820 5997
Одержувач: Писарєва Аліна
Лисих Данило
Лисих Данило
8 червня 2004 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (-)
Батько Сергій

У лютому 2019 року у дитини почала боліти нога в області коліна, звернулися в поліклініку, де зробили рентген, припустили забій коліна і призначили 10 сеансів електрофорезу. Після 7го сеансу стало гірше - почало боліти все стегно. Звернулися до завідуючого відділення травматології, який порадив пройти цифровий рентген в приватній клініці. На знімках побачили новоутворення і терміново направили в Охматдит, де подивилися знімок і направили в НІР. У НІР пройшли обстеження, провели відкриту біопсію та поставили діагноз. З травня 2019 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8432 6528
Одержувач: Лисих Юлія
Мартишин Вероніка
Мартишин Вероніка
10 лютого 2008 р.н.
Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Путятинці
Діагноз: гангліоневрома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

В кінці травня 2018 року дівчинка почала скаржитися на болі в животі. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД і, з підозрою на кісту яєчника, дитину направили в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення й відразу ж прооперували. Видалити вдалося тільки частинину. Зробили гістологію, встановили діагноз та на два місяці відпустили додому. На перевірці зробили КТ і стало зрозуміло, що пухлина росте. Дівчинку направили в НІР. Після місяця обстеження, з вересня 2018 року Вероніка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бутрік Роман
Бутрік Роман
11 жовтня 2003 р.н.
Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Холосне
Діагноз: пілоцітарна астроцитома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Алла

У червні 2019 року дитина почала періодично скаржитися на головний біль і двоїння в очах. Через тиждень звернулися до невропатолога. Зробили МРТ і хлопчика направили в обласну лікарню до нейрохірурга, а потім в Інститут нейрохірургії. В кінці червня пухлину частково видалили. Ускладненням операції став «невроз лицьового нерва». Поки проходили обстеження, чекали на результат гістології. Діагноз не могли встановити більше місяця. Консиліум в НІР призначив хіміотерапію. Після двох курсів хімії, МРТ-обстеження показало зростання залишку пухлини. Після консультації з закордонними фахівцями хіміотерпію скасовано і призначено препарат Дарафініб.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2073 9786
Одержувач: Бутрик Віктор
Пашинська Евеліна
Пашинська Евеліна
10 листопада 2017 р.н.
Житомирська обл., м.Коростень
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Група крові: B (III) Rh (+)
Бабуся Анжела

Мама дівчинки нещодавно народила, тому з Евеліною в лікарні бабуся. У червні 2019 року дитину викупали ввечері і вона, не перестаючи, почала вередувати й скаржитися на біль. Звернулися до лікаря в поліклініці. Дитину направили в міську лікарню, де припустили «цистит» і лікували два тижні. Додому виписали з болями і фразою - «це повинно пройти». Через тиждень батьки привезли доньку в обласну лікарню. Півтора тижні лікували «нефрит». Додому знову виписали з болями, ліками і запевненнями, що пройде. Вдома, ниючі та страждаючи на горщику, з дитини вийшло якесь ущільнення. Приїхали в обласну лікарню, госпіталізували в хірургічне відділення і направили в Охматдит. Після консультації з онкологом з НІР, дитину направили в обласну лікарню, де прооперували. Після гістологічного дослідження встановили діагноз і з серпня 2019 року Евеліна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Зуєнко Микита
Зуєнко Микита
21 травня 2008 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин малого тазу
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя 

В кінці жовтня 2018 року хлопчик активно бавився з братом  й відчувся біль у попереку. Незабаром збільшився живіт. Звернулися до лікарні, зробили УЗД й виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ і дообстежили хлопчика. Аналізи привезли в Охматдит, де встановили діагноз й направили в НІР. В Інституті раку розписали протокол лікування і шість блоків хіміотерапій дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З липня 2019 року Микита поступив на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1878 2364
Одержувач: Зуєнко Наталя
Костючок Тетяна
Костючок Тетяна
1 червня 2002 р.н.
Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт. Десна
Діагноз: солідна псевдокапілярна пухлина підшлункової залози
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ніна 

На початку грудня 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в животі. Коли через кілька днів біль не вщух, звернулися до педіатра в міській лікарні. На УЗД виявили новоутворення. Повторили УЗД й наявність пухлини підтвердили. Дівчинку направили в обласну лікарню. Після УЗД, КТ, знову підтвердили наявність новоутворення, сказали, що треба оперувати, але вони не можуть провести таку операцію. Дитину направили в НІР. Зробили МРТ і в січні 2019 року прооперували. Після гістологічного дослідження встановили діагноз й з січня 2019 року Таня початку лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Події

АртСтудія.
09-12-2019

АртСтудія.

Сьогодні під керівництвом Ірини Кіріченко створюємо 3Д кулю....
АртСтудія.
08-12-2019

АртСтудія.

Сьогодні у нас незвичайні сніговички. А що в них незвичайного?...
Благодійний концерт.
07-12-2019

Благодійний концерт.

Джаз та рок на бандурі - це можливо! Сьогодні відбувся музичний...
АртСтудія.
06-12-2019

АртСтудія.

Сніжинка може бути м якою та теплою, якщо вона є ялинковою...
Чаювання.
05-12-2019

Чаювання.

Ми сьогодні чаюємо у компанії Катерини Хливнюк та Оксани Козак....
Клоуни.
05-12-2019

Клоуни.

Сьогодні день обходу від лікарняних клоунів. У кожного...
День волонтера.
05-12-2019

День волонтера.

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера...
Валяння.
04-12-2019

Валяння.

В очікуванні новорічних див, валяємо сьогодні янгола. Працюємо...
Студенти.
03-12-2019

Студенти.

Сьогодні з нами студенти Студентського парламенту ННЦ Інститут...
Благодійна вистава.
02-12-2019

Благодійна вистава.

Вечір понеділка. Повна зала Національного академічного...
Гості.
02-12-2019

Гості.

Поки ми сьогодні граємося, декоруємо єдиноріжків, бешкетуємо,...
АртСтудія.
01-12-2019

АртСтудія.

Сьогодні перший день зими, а взимку багато снігу, а там, де...
Концерт.
29-11-2019

Концерт.

Сьогоднішній вечір розпочинається зі звучання бандури та...
АртСтудія.
29-11-2019

АртСтудія.

З Лесею Максаєвою та Аьоною Стрекановою майструємо прикрасу у...
Клоуни.
28-11-2019

Клоуни.

Четверговий обхід цього тижня проводять Міша та Зозо. В...
Кінофойє.
28-11-2019

Кінофойє.

Сьогодні час мультфільму на великому екрані. Хрумкочучи...
Малювання.
27-11-2019

Малювання.

Малюємо з Мариною Крук. Наші сніговички чарівні та бешкетні....
Студенти.
25-11-2019

Студенти.

Новорічна листівочка може бути й у вигляді чашки. Прикрашаємо...
АртСтудія.
24-11-2019

АртСтудія.

А ви знали, що у світі понад вісімнадцять тисяч видів...
АртСтудія.
22-11-2019

АртСтудія.

В очікуванні снігу тренуємося складати сніговика. Працюємо в...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments