Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Манчул Денис
Манчул Денис
29 серпня 2012 р.н.
м. Суми
Діагноз: нейробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У вересні 2017 року батьки помітили, що дитина стала швидко втомлюватися. Скаржився, що не хоче в садок - болить нога, голова. Через кілька тижнів почалися скарги на болі в руках, ногах, голові. З'явилася підвищена температура. Подзвонили педіатру, який призначив лікування при ГРВІ. Через тиждень знову піднялася температура. Звернулися до міської лікарні, здали аналізи. Зі скаргами на знижений рівень гемоглобіну, знижений ШОЕ, запах ацетону, звернулися в обласну лікарню до педіатра і гематолога. Припустили запалення легенів, зробили рентген. Припустили пієлонефрит, здали аналізи. Зняли інтоксикацію, зробили УЗД і виявили новоутворення. Госпіталізували в онкогематологію, обстежили. Взяли пункцію і в Охматдит встановили діагноз. З жовтня 2017 року Денис поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 7618 9596
Одержувач: Манчул Оксана Миколаївна
Заїка Артем
Заїка Артем
14 січня 2014 р.н.
Сумська обл., м. Глухів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

З кінця квітня 2016 року дитина почала прокидатися ночами, з'явилася пітливість, втома, підвищена температура тіла. Звернулися в поліклініку до педіатра. Встановили «гастрит» і почали антибіотикотерапію. Після місяця лікування хлопчик почав періодично скаржитися на болі в тазу, слабкість, болі в животі. У поліклініці зробили УЗД, але на старому апараті і побачили роздутий кишечник. Після консультації з ортопедом, зробили рентген тазостегнових суглобів і повторили УЗД на новому апараті. Виявили новоутворення і дитину направили в обласну лікарню, а звідти, після КТ, в НІР. З червня 2016 року Артем поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Цирень Анна
Цирень Анна
13 лютого 2011 р.н.
м. Київ
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома лівої стопи. Багатовогнищеве ураження головного мозку.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

У грудні 2015 року у дитини виявили ущільнення на нозі. Лікар в поліклініці припустив гематому й призначив мазь. Після двох місяців лікування ущільнення збільшилося. Було прийнято рішення оперувати, але лікар порекомендував пройти консультацію у онколога. З лютого 2016 року дівчинку півтора місяці обстежували в НІР. Встановивши діагноз, госпіталізували. Після дев'яти курсів хіміотерапії і видалення пухлини, в жовтні 2016 року Анна закінчила основне лікування. Потім півроку приймала підтримуючу хімію. Регулярні перевірки показували, що все в нормі. У листопаді 2017 року дівчинка почала скаржитися на головний біль, почалася блювота, з'явився ацетон у сечі. МРТ голови показало наявність новоутворення. На початку грудня дитину прооперували в Інституті нейрохірургії. З січня 2018 року Анна знову поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 6580 0942
Одержувач: Цирень Тетяна Василівна
Олійник Іванна
Олійник Іванна
2 липня 2017 р.н.
Київська обл., Макарівський р-н, с. Бишів
Діагноз: нейробластома шиї справа, лобових кісток
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Яна

У вересні 2017 року помітили на грудях у дитини невелике ущільнення. Під час планового огляду в Охматдиті звернулися до хірурга. Лікар запропонував поспостерігати дитину два місяці. За цей час з'явилися ще множинні ущільнення. У листопаді дівчинку госпіталізували. МРТ, КТ показало наявність новоутворення. Біопсія не показала наявності злоякісних клітин. Дитину направили в НІР на консультацію. Обстежили, взяли повторну біопсію, встановили діагноз. З січня 2018 року Іванна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4391 0728 8932
Одержувач: Олійник Яна Олексіївна
Войналович Єгор
Войналович Єгор
20 жовтня 2016 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку 2017 року у дитини з'явився висип. Викликали педіатра додому. Оглядаючи хлопчика, лікар виявив ущільнення. Зробили УЗД і направили дитину в Охматдит. Після обстеження, консультації з НІР, в січні хлопчика прооперували в хірургії новонароджених клініки Охматдит. Гістологію перевіряли і переперевіряли з місяць. Встановили діагноз і з березня 2017 року, Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 3161 7479
Одержувач: Войналович Олена Юріївна
Олексієнко Богдан
Олексієнко Богдан
17 січня 2016 р.н.
Черкаська обл., Лисянський р-н, с.Семенівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Любов

У червні 2016 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в боці. Стали спостерігати і помітили, що ущільнення почало збільшуватися, а дитина стала неспокійною, іноді підвищувалася температура тіла, до того ж різалися зубки. Звернулися до педіатра в районну лікарню. Зробили УЗД і хлопчика направили в обласну. У онковідділенні зробили КТ і направили в НІР. З липня 2016 року Богдан почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 7549
Одержувач: Олексієнко Любов Леонідівна
Чобанюк Данило
Чобанюк Данило
30 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Катерина

Наприкінці серпня 2016 року дитину вночі госпіталізували по швидкій зі скаргами на головний біль, блювоту. В інфекційному відділенні зняли інтоксикацію. Через два тижні знову трапився подібний напад. Швидка привезла хлопчика в Охматдит з підозрою на апендицит. Після обстеження, УЗД, КТ, виявили новоутворення та направили в НІР. Біопсія лапорокскопом виявилася невдалою і на початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини. З вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Перевірка на mibg показала наявність осередків пухлини. З вересня 2017 року дитина продовжила лікування в Італії.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4620 2786
Одержувач: Чобанюк Катерина Михайлівна
Сорокіна Віка
Сорокіна Віка
27 березня 2005 р.н.
Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с. Новий Комар
Діагноз: остеосаркома н/3 правої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анна

У вересні 2015 року дівчинка добу пролежала з високою температурою тіла і виявила на нозі ущільнення, яке не турбувало. Звернулися до травматолога в районну лікарню. Зробили МРТ в Запоріжжі і з підозрою на онкологію поїхали в обласну лікарню в Донецьк. Після обстеження, біопсії, підтвердили діагноз і направили в НІР. З листопада 2015 року Віка почала лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено 14 хіміотерапій і в середині березня встановили ендопротез. Після року ремісії, в липні 2017 року, у дівчинки почала підніматися температура тіла, висіяли стафілокок в ендопротезі. В середині листопада почистили, а на початку січня 2018 року ендопротез замінили спейсером. З січня 2018 року Віка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 0673 0666
Одержувач: Сорокіна Ганна Олександрівна
Пецоляк Марія
Пецоляк Марія
8 вересня 2000 р.н.
Івано-Франківська обл., Долинський р-н, с.Поляниця
Діагноз: пухлина заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Надія

У лютому 2017 року звернулися до фельдшера зі скаргами на сильні болі під час критичних днів. З підозрою на апендицит, дівчинку направили до районної лікарні. На УЗД виявили новоутворення. Припустили кісту яєчника і направили в обласну лікарню. Батьки повезли доньку в Прикарпатський центр репродукції. Після МРТ і консультації з обласним онкологом, направили в НІР. З серпня 2017 року Марія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 4900 3245 3962
Одержувач: Пецоляк Надія Іванівна
Савочкин Андрій
Савочкин Андрій
13 грудня 2005 р.н.
Житомирська обл., смт. Ємільчине
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Людмила

В кінці серпня 2017 року, готувалися до школи, приміряли штани. Мама провела рукою по штанині й відчула якесь ущільнення на нозі дитини. Звернулися до поліклініки. Зробили рентген і, з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню. Дообстежилися, зробили КТ та направили в НІР. За результатами біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і один блок хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2017 року Андрій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0481 1714
Одержувач: Савочкина Людмила Миколаївна
Борка Василь
Борка Василь
11 вересня 2011 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с.Топчіно
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Наталя

У вересні 2017 року дитина почала скаржитися на болі в правому боці. Звернулися до поліклініки. На УЗД сказали, що є якась рідина і направили в обласну лікарню. У хлопчика вже почала підніматися температура тіла. Два тижні вводили антибіотики. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, гістології встановили діагноз, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З грудня 2017 року Василь продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Гороховський Єгор
Гороховський Єгор
12 березня 2003 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: медуллобластома хробака мозочка
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Наталія 

Єгор старший з трьох дітей в родині. У серпні 2016 року відпочивав місяць в таборі як дитина з багатодітної сім'ї. У жовтні у хлопчика іноді стала проявлятися невиразна мова і порушення ходи. У грудні всією сім'єю перехворіли на грип. У дитини стала помітною хиткість в ході, почало косити око. Після новорічних свят домовилися про візит до лікаря, але в школі, дитині стало погано. Госпіталізували в обласну лікарню. Зробили КТ, МРТ та нейрохірург запропонував спостерігатися з місяць. Стан погіршився. Знову звернулися до лікаря. На обстеженні було помітно, що пухлина розрослася. На початку березня зробили операцію. В кінці березня 2017 року Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Назаренко Іван
Назаренко Іван
29 червня 2014 р.н.
Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Войниха
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Віталій

У вересні 2017 року звернули увагу, що у дитини порушилися випорожнення, з'явилася слабкість, почав втрачати у вазі, скаржитися на біль в ногах. Педіатр припустив, що це глисти і призначив лікування. Тиждень прийому препаратів не поліпшив стан хлопчика. Звернулися в приватну клініку. Здали аналізи, зробили УЗД - все в нормі. Лікар рекомендував пробіотики. Два тижні прийому препаратів не поліпшили стану. Звернулися в іншу приватну клініку. Після УЗД, кардіограми, аналізів, хлопчика направили в Охматдит. Госпіталізували в хірургічне відділення, обстежили і направили в НІР. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 1253 2151
Одержувач: Назаренко Віталій Васильович
Соєнко Олександра
Соєнко Олександра
7 квітня 2014 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У лютому 2016 року батьки звернули увагу, що дівчинка якось дивно хилить голову вліво і є невпевненість в ході. Звернулися до поліклініки. Після консультацій з хірургом, травматологом, невропатологом, дитину направили до обласного травматолога. Підозрюючи, що у дівчинки підвивих шийного хребця (атланта), одягли бандаж. Через три дні стан погіршився, дитина не могла ходити. Через знайомих звернулися до невропатолога, зробили МРТ, виявили новоутворення, госпіталізували і на початку квітня дівчинці частково видалили пухлину. Через півтора місяці відновлення почали хіміотепарію. На блоки з метатрексатом Саша приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Укрсиббанк
Поповнення карти: 4073 6430 0629 4335
Одержувач: Соєнко Тетяна Борисівна
Бага Олена
Бага Олена
18 січня 2004 р.н.
м. Суми
Діагноз: остеосаркома лівої н / 3 стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Олена

У березні 2017 року сім'єю пішли в похід в ліс. Пройшли багато. Дівчинка стала скаржитися на біль в коліні. Списали на втому, помазали. А після святкових пасхальних днів звернулися до ортопеда. За результатами УЗД, рентгену, дитину направили на консультацію до онколога. Направили в НІР і за результатами обстеження, біопсії встановили діагноз. Один курс хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Наступний курс через карантин в НІР - в Київському обласному онкологічному диспансері. З вересня 2017 року Олена поступила до відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0121 8366
Одержувач: Бага Олена Миколаївна
Гордієнко Настя
Гордієнко Настя
16 лютого 2015 р.н.
Донецька обл., м. Дружківка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Оксана

На початку березня 2017 року, купаючи дитину, мама виявила якесь ущільнення в животі. Звернулися до хірурга. Зробили УЗД і направили дівчинку в міську лікарню. Звідти, за консультацією дитячого хірурга, в лікарню Краматорська. Після огляду - в Охматдит. З дитячої спеціалізованої лікарні - в НІР. З кінця березня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 5724 9017
Одержувач: Гордієнко Вадим Анатолійович
Щербатюк Іван
Щербатюк Іван
29 квітня 2017 р.н.
Хмельницька обл., м.Кам'янець-Подільський
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Іванна

У червні 2017 року батьки виявили якесь ущільнення на животі у дитини. Звернулися до хірурга в поліклініку. Лікар сказав чекати і з'явитися через місяць. Приїхали на повторний огляд. Лікар знову радив спостерігатися. У вересні батьки самі звернулися до УЗД, де виявили новоутворення. Батьки привезли сина в Охматдит. Дитину обстежили - УЗД, КТ, МРТ і направили в НІР. Зробили біопсію, встановили діагноз. Хлопчика спостерігали, але в грудні КТ показало, що пухлина збільшилася. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Ніцук Владислав
Ніцук Владислав
18 червня 2004 р.н.
Чернігівська обл., м. Корюківка
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У грудні 2016 року, граючи в футбол, дитина сильно забила ногу. Зробили рентген, лікар призначив мазь. На початку серпня 2017 року, катаючись на гойдалці, хлопчик знову забив ногу. Зробили рентген, який показав перелом, але через наявність набряклості рекомендували повторити знімок через два тижні. За результатами повторного знімка дитину направили в обласну лікарню, а після консультації з ортопедом - госпіталізували. Після КТ, біопсії направили в НІР. Обстежили, встановили діагноз і з вересня 2017 року Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3817 8905
Одержувач: Андрєєва Наталія (мама)
Гандера В'ячеслав
Гандера В'ячеслав
17 березня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Липча
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома привушної ділянки зліва
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Надія

Зустрічаючи 2016 рік дитина почала скаржитися на біль в щоці. Через тиждень одне око вже не закривалося через припухлість. Ще через тиждень звернулися до ЛОРа, який припустив неврит лицьового нерва. Тиждень лікування не дало результатів і батьки приїхали в лікарню Мукачева. Вигрівання і вітаміни тільки погіршили ситуацію. Дитину направили в лицьову хірургію обласної лікарні. Ще тиждень чекали результат біопсії і хлопчика направили в Київ на консультацію в Інститут отоларингології. З передбачуваними трьома різними діагнозами дитину перенаправили в НІР. З встановленою трахеостомою, порушеним ковтанням, з лютого 2016 року В'ячеслав поступив на лікування у відділення дитячої онкології. Пройдено дев'ять хіміотерапій, променева терапія. У вересні 2017 року закiнчили приймати підтримуючу терапію. У середині вересня з вуха пішла кров. Знову почалися обстеження. На початку листопада хлопчикові частково видалили пухлину в Інституті отоларингології. Через п'ять днів новоутворення почало збільшуватися. За рішенням лікарів з грудня 2017 року В'ячеслав поступив на другу лінію хіміотерапії у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 6293 9109 6294
Одержувач: Гандера Надія
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти  5168 7427 0201 9187
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна

Події

Кінофойє.
18-01-2018

Кінофойє.

Сьогодні у нас Кінофойє. Дивимося мульт "Підводна ера". Разом з...
АртСтудія.
17-01-2018

АртСтудія.

Ми сьогодні малюємо зі Світланою Марченко. Малюємо вовною....
АртСтудія.
16-01-2018

АртСтудія.

Якщо використати уяву та фантазію, будь-який предмет можна...
АртСтудія.
15-01-2018

АртСтудія.

На заняттях Ольги Лукаш доводиться неабияк потрудитися....
АртСтудія.
14-01-2018

АртСтудія.

Під керівництвом Людмили Стреж малювали мандалу-оберіг на...
АртСтудія.
12-01-2018

АртСтудія.

Новорічні свята не відпускають. З Лесею Максаєвою, Іриною...
Дивовижне малювання.
10-01-2018

Дивовижне малювання.

У техніці правопівкульного малювання сьогодні зображували...
Гості.
09-01-2018

Гості.

Сьогодні разом зі Світланою Бондар займалися з лєго....
Гості.
08-01-2018

Гості.

Сьогодні до нас в гості завітали клоуни. Спершу здавалося, що...
Гості.
07-01-2018

Гості.

Сьогодні у нас гості. Дружньою компанією з Марією Шелеповою...
Театр.
06-01-2018

Театр.

Театр. Зовнішність може бути оманливою. Істинна краса захована...
АртСтудія.
05-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні на занятті тихо та спокійно. Під керівництвом Катерини...
АртСтудія.
04-01-2018

АртСтудія.

Білий папір дає волю фантазії. Сьогодні відділення заполонили...
АртСтудія.
03-01-2018

АртСтудія.

Разом з Катериною Хливнюк сьогодні релаксуємо з піском....
Кінофойє.
02-01-2018

Кінофойє.

Сьогодні у нас кінофойє. Смакуючи попкорн, на великому екрані...
АртСтудія.
01-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні можна малювати, складати, сипати блискітки, вишивати,...
З Новим роком!
01-01-2018

З Новим роком!

Бажаємо Вам в 2018 році радощів, добробуту, цікавинок, перемог!...
АртСтудія.
31-12-2017

АртСтудія.

Святковий день ще не привід лінуватися! Разом з Надією Чмуленко...
Подарунки.
31-12-2017

Подарунки.

Багато хто зустрічає новорічну ніч у відділенні. Ми вирішили,...
Новий рік.
29-12-2017

Новий рік.

Новий рік вже не за горами, тож сьогодні ми святкуємо! А яке ж...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments