Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У листопаді 2016 року дитина поскаржився на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок та сечового міхура і призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступний день знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь по гістології та з січня 2017 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4731 2191 0225 2545
Одержувач: Самборський Олексій Васильович
Соловйова Анна
Соловйова Анна
15 липня 2012 р.н.
Херсонська обл., Алешковский р-н, с. Подо-Калинівка
Діагноз: злоякісна пухлина
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Олена

На початку грудня 2017 року батьки помітили, що дочка при ходьбі тягне ліву ногу. Дівчинка сказала, що впала й болить нога. На наступний день у дитини перестали рухатися ноги. Звернулися до невропатолога в обласну лікарню. Провели різнобічне обстеження, висувалося багато діагнозів. Після консиліуму, з підозрою на саркому направили в НІР. З грудня 2017 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 0306 2254
Одержувач: Кириченко Валерій Павлович (дідусь)
Крук Ілона
Крук Ілона
7 червня 2006 р.н.
Тернопільська обл., Заліщицький р-н, с. Нирків
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Лілія

У вересні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Самостійно лікували розтягнення. Скарги почастішали і в листопаді звернулися в районну поліклініку. Лікар не виявив нічого незвичайного й призначив вітаміни. Нога продовжувала боліти при фізичних навантаженнях, а на початку січня опухла. Після новорічних вихідних знову звернулися в поліклініку. Зробили рентген і виявили новоутворення. Батькам пояснили, що гниє кістка і направили в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, УЗД, встановили діагноз та направили в НІР. З січня 2018 року Ілона поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7426 0331 0446
Одержувач: Ляшенко Лілія Михайлівна (мама)
Шкулка Єва
Шкулка Єва
1 серпня 2013 р.н.
Луганська обл., м. Антрацит
Діагноз: кістозно-солідна гліома хіазми зорових нервів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Олеся

У півроку батьки звернулися до педіатра зі скаргою на коливальний рух правого ока у дитини. З підозрою на «ністагм» направили до невролога. За результатами МРТ встановили діагноз і дівчинка протягом двох років спостерігалася в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. У зв'язку з тим, що пухлина неоперабельна, дитину консультували і в НІР. Через півтора року контрольне обстеження на МРТ показало збільшення ущільнення. Після 12 курсів хіміотерапій з'явилася гідроцефалія. В середині липня проведена ендоскопічна перфорація кісти пухлини. З лютого 2017 року Єва почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 4901 7720 6654
Одержувач: Шелест Олеся (мама)
Біляшов Назар
Біляшов Назар
7 лютого 2003 р.н.
Вінницька обл., м. Жмеринка
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Вікторія

В кінці вересня 2017 року дитина почала скаржитися на болі в коліні. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген. Нічого підозрілого лікар не побачив. Пояснив стан тим, що хлопчик швидко зростає і призначили кальцій. Біль не припинявся і батьки звернулися в обласну лікарню. Знову рентгенівський знімок був цілком нормальним, знову рекомендували кальцій і спокій. У грудні довелося знову звернутися в обласну лікарню зі скаргами на болі в коліні. УЗД і рентген знову не викликали занепокоєння. Вдома хлопчик підвернув ногу, нога опухла. Приїхали в обласну лікарню. На рентгені побачили новоутворення. Зробили КТ, взяли біопсію, встановили діагноз. З січня 2018 року Назар поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7573 5127 4149
Одержувач: Біляшова Вікторія Анатоліївна
Грабко Ксенія
Грабко Ксенія
22 серпня 2010 р.н.
Херсонська обл., смт. Чаплинка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Алла

У вересні 2015 року дівчинка почала скаржитися на періодичні болі в нозі, але завжди була активна. В один день, в лютому 2016, дитина просто не змогла ступити на ногу. Звернулися в обласну лікарню, зробили рентген, який не викликав ніяких занепокоєнь. Доктор призначив мазь. Через тиждень застосування мазі, збільшилися лімфовузли. Дівчинку госпіталізували у відділення хірургії. Гістологічне дослідження показало злоякісність процесу. Дві лабораторії встановили різні діагнози. Звернулися в НІР, повторили біопсію, встановили діагноз, розписали протокол лікування і два курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2016 року Ксенія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 7702 8710
Одержувач: Грабко Алла Вікторівна
Ніцук Владислав
Ніцук Владислав
18 червня 2004 р.н.
Чернігівська обл., м. Корюківка
Діагноз: саркома Юінга лівої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Наталя

У грудні 2016 року, граючи в футбол, дитина сильно забила ногу. Зробили рентген, лікар призначив мазь. На початку серпня 2017 року, катаючись на гойдалці, хлопчик знову забив ногу. Зробили рентген, який показав перелом, але через наявність набряклості рекомендували повторити знімок через два тижні. За результатами повторного знімка дитину направили в обласну лікарню, а після консультації з ортопедом - госпіталізували. Після КТ, біопсії направили в НІР. Обстежили, встановили діагноз і з вересня 2017 року Владислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3817 8905
Одержувач: Андрєєва Наталія (мама)
Шобей Ярослава
Шобей Ярослава
11 квітня 2001 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Вільхівці-Лоза
Діагноз: лейміосаркома малого таза
Група крові: АВ (IV) Rh (-)
Тато Михайло

У два роки дівчинка пройшла курс лікування при ретинобластомі. Видалене око.
У квітні 2017 року звернулися до районної поліклініки до гінеколога, зі скаргами на болі в низу живота зліва. На УЗД виявили новоутворення і направили в обласну лікарню. Зробили УЗД, МРТ, підтвердили припущення і направили дівчинку до Києва, у приватну клініку. Батьки приїхали в НІР. Після обстеження, біопсії встановили діагноз. З кінця липня 2017 року Ярослава поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Чобанюк Данило
Чобанюк Данило
30 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Катерина

Наприкінці серпня 2016 року дитину вночі госпіталізували по швидкій зі скаргами на головний біль, блювоту. В інфекційному відділенні зняли інтоксикацію. Через два тижні знову трапився подібний напад. Швидка привезла хлопчика в Охматдит з підозрою на апендицит. Після обстеження, УЗД, КТ, виявили новоутворення та направили в НІР. Біопсія лапорокскопом виявилася невдалою і на початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини. З вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Перевірка на mibg показала наявність осередків пухлини. З вересня 2017 року дитина продовжила лікування в Італії.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4620 2786
Одержувач: Чобанюк Катерина Михайлівна
Богуцький Іван
Богуцький Іван
20 січня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., П'ятихатський р-н, смт. Вишневе
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Світлана

В кінці січня 2016 року, наливаючи чай, у дитини раптом переламалася нога. Приїхали в районну лікарню, де зробили рентген, наклали шину і направили в Криворізьку лікарню. Не проводячи операції, хлопчикові склали кістку і загіпсували. Через два тижні зробили рентген і стало зрозуміло, що щось не так. Під загальним наркозом ламали кістку і знову складали без операції. Наклали гіпс і відправили додому. Через тиждень у дитини з'явилася підвищена температура тіла. Знову приїхали в Криворізьку лікарню. Зняли гіпс і побачили опухле коліно. Один лікар сказав, що це нормально при такому переломі, інший доктор побачив почервоніле горло. Призначили антибіотики. Через тиждень хлопчика госпіталізували в реанімацію з інтоксикацією при дуже високій температурі. Швидкою перевезли в обласну лікарню. Зробили біопсію і перевели в онкогематологічне відділення. В НІР розписали протокол лікування і першу хіміотерапію дитина пройшла за місцем проживання. З травня 2017 року Іван поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4337 0560
Одержувач: Д'ячкова Світлана Павлівна (мама)
Побережний Вадим
Побережний Вадим
4 травня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: карцинома правої легені
Група крові: А (II) Rh (+)
Батько Руслан

У листопаді 2017 року, під час планової медкомісії у військкоматі, на флюорографії виявили якісь затемнення. Зробили КТ і хлопчика направили на консультацію до фтизіатра. Після двох тижнів обстеження, біопсії направили в НІР. У січні 2018 року Вадим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Кравченко Катя
Кравченко Катя
11 листопада 2010 р.н.
Чернігівська обл., м.Прилуки
Діагноз: інфантильна гемангіоендотеліома скроневої області
Група крові: А (II) Rh (-)
Тато Віктор

На початку січня 2018 року батьки звернули увагу, що обличчя доньки стало асиметричним. Звернулися до невропатолога, який встановив «неврит лицьового нерва» та призначив лікування. Після трьох тижнів лікування, перекіс не пройшов, але ще турбувало, що дитина не давала чистити вушка. Звернулися за консультацією до лора. Лікар виявив новоутворення розміром з горошину, схожим на чужорідне тіло. Дівчинку оглянули в Охматдиті й направили в Інститут нейрохірургії. Після обстеження, дитину направили в Інститут отоларингології, де тиждень обстежували та знову направили в Інститут нейрохірургії. В середині лютого пухлину частково видалили. Через місяць виписали й батьки привезли доньку в НІР. Лікарі вирішили перевірити ще раз гістологію - направили блоки в Італію, а дитину відпустили додому. Але через три дні батьки привезли дівчинку в НІР - пухлина почала рости. Знову Інститут нейрохірургії, де підтвердили, що не можуть провести операцію. Знову Інститут отоларингології, де зважилися робити операцію спільно з нейрохірургами, але після консиліуму відмовилися. Дитині взяли повторну гістологію і з квітня 2018 року Катя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4731 2191 0302 4422
Одержувач: Кравченко Віктор
Прокопчук Тимофій
Прокопчук Тимофій
27 грудня 2015 р.н.
Рівненська обл., Березнівський р-н, с.Білка
Діагноз: атипова тератоіднио-рабдоідная пухлина (АТРО) головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марія

У грудні 2015 року помітили, що дитина не активна, не стає на ніжки, голову хилить в бік. Звернулися до педіатра, який сказав, що всі рефлекси в нормі. Батьки наполягли на направленні в обласну лікарню. Зробили УЗД голови і з підозрою на гідроцефалію направили до нейрохірурга. Зробили МРТ, яке показало наявність новоутворення. Направили до Києва. В Інституті нейрохірургії під час операції видалили 70% пухлини, встановили шунт і з діагнозом «медуллобластома» направили на хіміотерапію за місцем проживання. Батьки повезли дитину на лікування до Білорусі. Встановили АТРО-пухлину. Після чотирьох курсів хіміотерапії пухлина продовжувала рости. Повернулися в Україну і пройшли променеву терапію в Рівненському обласному онкологічному диспансері. МРТ показало зменшення пухлини. З вересня 2017 року Тимофій продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Кудим Кіра
Кудим Кіра
15 липня 2015 р.н.
м. Черкаси
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Тетяна

У серпні 2017 року, під час обстеження при оформленні в дитячий садочок, на УЗД, виявили новоутворення. Після обстеження в обласній лікарні направили в НІР. У серпні зробили операцію, видалили пухлину разом з наднирником. Після гістології встановили діагноз і з вересня 2017 року Кіра почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1246 9026
Одержувач: Кудим Станіслав Володимирович.
Кваснюк Софія
Кваснюк Софія
1 квітня 2014 р.н.
Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с.Кунін
Діагноз: нейробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Іванна

На початку травня 2017 року у дитини поступово почали з'являтися синці під очима. В цей же час дівчинка захворіла на бронхіт. Здали аналізи, виявили низький рівень гемоглобіну. Через два тижні аналізи здали повторно і виявили всі показники нижче норми. Обстежили на УЗД, МРТ і ніяк не могли встановити діагноз. Дитину перевели в онкогематологію, зробили пункцію, виявили атипові клітини і направили в НІР. Після обстеження, з кінця червня 2017 року Софія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Барабаш Микита
Барабаш Микита
13 травня 2010 р.н.
Луганська обл., м. Лисичанськ
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Анна

Ніяких скарг у дитини не було. В кінці травня 2016 року, купаючи сина, мама виявила якесь ущільнення в боці. Звернулися до хірурга, зробили УЗД і з підозрою на новоутворення, хлопчика направили в обласну лікарню, а звідти відразу в НІР. З червня 2016 року Микита почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4378 5278 6308
Одержувач: Барабаш (Сіра) Анна Юріївна
Щербатюк Іван
Щербатюк Іван
29 квітня 2017 р.н.
Хмельницька обл., м.Кам'янець-Подільський
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (-)
Мама Іванна

У червні 2017 року батьки виявили якесь ущільнення на животі у дитини. Звернулися до хірурга в поліклініку. Лікар сказав чекати і з'явитися через місяць. Приїхали на повторний огляд. Лікар знову радив спостерігатися. У вересні батьки самі звернулися до УЗД, де виявили новоутворення. Батьки привезли сина в Охматдит. Дитину обстежили - УЗД, КТ, МРТ і направили в НІР. Зробили біопсію, встановили діагноз. Хлопчика спостерігали, але в грудні КТ показало, що пухлина збільшилася. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Лук'янчук Ярослав
Лук'янчук Ярослав
1 квітня 2004 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н / 3 правого стегна
Група крові: B (III) Rh (+)
Мати Оксана

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген та дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівський знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній, по привезеним знімкам, запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна
Кобець Кіра
Кобець Кіра
22 червня 2015 р.н.
Черкаська обл., м. Монастирище
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олеся

У серпні 2016 року в районі куприка батьки виявили у дитини якесь ущільнення. Звернулися до педіатра, який направив до хірурга. З підозрою на кісту з наривом, дівчинку направили в сусідній район. Хірург сусіднього району направив до обласної лікарні. Після двох тижнів обстеження, батькам, нічого не пояснюючи, просто дали направлення і сказали везти дитину в НІР. З вересня 2016 року Кіра поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 6744 6553
Одержувач: Кобець Олеся Анатоліївна
Андрушко Матвій
Андрушко Матвій
25 травня 2014 р.н.
м. Львів
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя

У травні 2017 року, купаючи дитину, мама виявила ущільнення. Звернулися до сімейного лікаря, яка заспокоїла, що це просто забій. На літні канікули дитина з мамою поїхала в село до бабусі. Звернули увагу, що хлопчик став слабким, малоактивним. Мама порадилася з місцевим фельдшером, який рекомендував їхати в обласну лікарню. Дитина почала скаржитися на болі. Сімейний доктор був у відпустці і батьки самі звернулися на УЗД. Виявили новоутворення. Приїхали в обласну лікарню. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз і почали лікування. З квітня 2018 року Матвій приїхав на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6058 0188
Одержувач: Андрушко Олег Миронович

Події

АртСтудія.
24-04-2018

АртСтудія.

Разом з Катериною Хливнюк сьогодні релаксуємо з піском. На...
Цирульнетерапія.
23-04-2018

Цирульнетерапія.

Сьогодні у нас щомісячний день краси. До нас в гості завітали...
АртСтудія.
22-04-2018

АртСтудія.

Сьогодні в компанії Наталії Лакійчук мудруємо над паперовою...
АртСтудія.
20-04-2018

АртСтудія.

А ми сьогодні з Іриною Зінченко чаклували над брошками з фетру....
Чаювання.
19-04-2018

Чаювання.

"Чаювання" - це такий собі смачненький формат спілкування з...
Малювання.
18-04-2018

Малювання.

Сьогодні під керівництвом Тетяни Дубицької творили в техніці...
Гості.
17-04-2018

Гості.

А пам ятаєте ми 23 березня вирізали та склеювали фігурки тварин...
АртСтудія.
17-04-2018

АртСтудія.

Карантин нарешті скінчився, тож ми з ентузіазмом приступаємо до...
Jewish Fashion Day.
15-04-2018

Jewish Fashion Day.

Сьогодні вперше в Україні та в Києві відбувся Jewish Fashion...
Модна лялька.
15-04-2018

Модна лялька.

Три дні в чарівному світі мистецтва ляльки! Дивовижні й...
Карантин.
15-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Сьогодні у відділенні кожен обрав собі книгу за...
Карантин.
13-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Якщо ви думаєте, що пазли це лише забавки, ви...
Карантин.
12-04-2018

Карантин.

Дні карантину. А сьогодні ми ліпимо! За карантин вже встигли й...
Карантин.
11-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Працювати, звичайно, добре, а відпочивати ще...
Карантин.
10-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Хоч занять зараз немає, але ми не...
Карантин.
09-04-2018

Карантин.

Дні карантину. За вихідні трошки відпочили і тепер з новими...
Карантин.
08-04-2018

Карантин.

Подарунки це завжди приємно. Сьогодні приймали привітання та...
Гості.
07-04-2018

Гості.

Сьогодні студенти Київської православної богословської академії...
Карантин.
06-04-2018

Карантин.

Дні карантину. Враховуючи Великодні свята, сьогодні до...
Карантин.
05-04-2018

Карантин.

Дні карантину. У нас креативні діти та старанні батьки. Усі...

Акції

Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments