Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Лисак Ярослав
Лисак Ярослав
25 квітня 2012 р.н.
м. Вінниця
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Інна

З січня 2013 по грудень 2014 року дитина пройшла курс агресивного лікування з діагнозом «нефробластома лівої нирки». Лікування хлопчик повністю проходив в обласній лікарні за місцем проживання.
В кінці 2019 року, перед новорічними святами, дитина забила ногу. За тиждень біль не пропав і звернулися до травмпункту. Доктор порекомендував мазь. Бувало, що біль посилювалася ввечері, тому приїжджали в травмпункт. На початку березня приїхали вже сьомий раз. У зв'язку з карантином доктора не було, направили до хірурга. Лікар, враховуючи, що болі два місяці - це не травма, що був онкодіагноз - призначив УЗД, з онкогематології підійшли лікарі. Зробили біопсію і підтвердився вищевказаний діагноз. Після вісьми курсів хіміотерапії, з жовтня 2020 року, Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 9992 5488
Одержувач: Лисак Інна
Головков Андрій
Головков Андрій
12 грудня 2013 р.н.
Миколаївська обл., м.Первомайськ
Діагноз: остеосаркома правої великогомілкової кістки
Група крові: B(III) Rh(-)
Тато Олег

Влітку 2020 року, стрибаючи, дитина забила ногу, але скарги на періодичні болі в цій нозі почалися в листопаді. За місяць скарги почастішали, та й у батьків вийшло по роботі, звернулися до дитячого хірурга в міську лікарню. Після рентгену, КТ, з підозрою на новоутворення, направили в обласну лікарню. В обласній обстежили, зробили тести і направили в НІР. В кінці грудня взяли біопсію, через два тижні прийшов діагноз і з січня 2021 року Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8115 2992
Одержувач: Головков Олег
Мушка Олександра
Мушка Олександра
19 травня 2015 р.н.
Закарпатська обл., м. Хуст
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові:
Мама Тетяна

В грудні 2020 року звернулися до сімейного лікаря зі скаргами на періодичні болі в області серця. Впродовж місяця у дитини були скарги на болі в животі, в кістках. УЗД не виявило ніяких патологій. Але коли піднялася температура тіла, то госпіталізували в міську лікарню, зробили рентген і побачили на знімку затемнені легені. Дихання так само не прослуховувалося. Приїхали в обласну лікарню. Після консультацій з лікарями НІРу, дівчинку направили до Києва. З лютого 2021 року Саша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5167 8031 ​​1654 5166
Одержувач: Мушка Тетяна
Лебедєв Максим
Лебедєв Максим
14 червня 2013 р.н.
Донецька обл., Мм. Селидове
Діагноз: естезіонейробластома пазух носа
Група крові: B (III) Rh ()
мама Наталя

На початку травня 2019 року дитина почала скаржитися на болі в правому вусі і скроні. Звернулися до лора. Лікар сказав, що дитина здорова і йому нічого не болить. Хлопчику промили ніс, призначили краплі, але через три дні батьки звернулися до педіатра з такими ж скаргами. Ще один лікар сказав, що дитина здорова. Ще три дні лікування результату не дали. Мама попросила направлення на МРТ. Виявили новоутворення в пазухах носа. Дитину направили в обласну лікарню Славінська. Звідти терміново направили в Інститут отоларингології. Взяли біопсію, яка показала, що клітини пухлини злоякісні. В кінці травня 2019 року Максим поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8020 1488 6003
Одержувач: Лебедєв Юрій
Богма Олександр
Богма Олександр
4 вересня 2015 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Вікторія

У жовтні 2020 року, з симптомами отруєння, дитину по швидкій госпіталізували в хірургічне відділення обласної лікарні. На УЗД виявили об'ємне новоутворення. Після додаткових аналізів і КТ, перевели в онкогематологічне відділення й почали лікування. Після чотирьох курсів хіміотерапії пухлина не зменшувалася і хлопчика направили в НІР на консультацію та операцію. Дитині провели ще один курс хіміотерапії, на початку грудня пухлину видалили й призначили променеву терапію. З грудня 2020 року Саша продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4393 1745 6030
Одержувач: Богма Вікторія
Полянський Артур
Полянський Артур
28 жовтня 2004 р.н.
Кіровоградська обл., м. Долинська
Діагноз: саркома Юінга крила правої клубової кістки
Група крові: B(III) Rh(-)
Мама Леся

У травні 2020 року дитина почала скаржитися на біль в нозі. Педіатр призначила протизапальне. Після десяти днів прийому стан нормалізувався. Але, через місяці три, болі відновилися. Хлопчик спостерігався в обласній лікарні з епісиндром. На черговому обстеженні сказали про біль в нозі. Зробили МРТ і з підозрою на новоутворення, дитину направили в НІР. З жовтня 2020 року Артур поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 1523 1390
Одержувач: Полянський Артур
Лебединець Єва
Лебединець Єва
7 серпня 2019 р.н.
Житомирська обл., Коростишівський р-н, с. Гуменники
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: B(III) Rh(+)
Мама Тетяна

У березні 2020 року, готуючись до чергового щеплення, прийшли на прийом до педіатра і звернули увагу лікаря, що у дочки твердий живіт. Педіатр запевнила, що це норма в такому віці. Зробили щеплення і поїхали додому. У жовтні викликали бригаду швидкої допомоги зі скаргами на сильні спазми в животі у дитини. Лікар швидкої забрав дівчинку на госпіталізацію через занадто твердий живіт. На УЗД виявили новоутворення. В обласній лікарні провели обстеження - аналізи, рентген, УЗД, КТ й направили в НІР. В Інституті раку взяли біопсію, встановили діагноз і готувалися до госпіталізації, але два тижні дитині довелося лікувати правосторонню пневмонію. З листопада 2020 року Єва поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 9128 3555
Одержувач: Москаленко Тетяна (мама)
Луценко Анна
Луценко Анна
11 листопада 2004 р.н.
м. Кропивницький
Діагноз: хоріонкарцинома лівого яєчника
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Вікторія

У лютому 2020 року дівчинка поскаржилася на різкі болі в животі. З підозрою на апендицит, звернулися в лікарню. Зробили УЗД і, припустивши кісту, направили до хірурга. Дитину відразу ж взяли на операцію, а кровотечу під час оперативного втручання, пояснили розривом кісти. Матеріал віддали на гістологію. Після трьох тижнів обстеження почали хіміотерапію. Приїхали в НІР для розуміння подальшої тактики і на обстеженні виявили збільшення пухлини. Перевірили гістологію, поміняли хіміотерапію, розписали протокол лікування. Курси хіміотерапії Анна проходить в обласній лікарні за місцем проживання з регулярним контролем у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2076 5631
Одержувач: Луценко Вікторія
Боярко Поліна
Боярко Поліна
8 серпня 2016 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нейробластома наднирника
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Карина

У лютому 2020 року дівчинка поскаржилася на біль в ногах. Сімейний лікар направив на консультацію до кардіоревматолога, у дитини в дитинстві була проблема з серцем. Після аналізів направили в обласну лікарню з підозрою на артрит. Три тижні намагалися розібратися зі станом дитини. На той час в лікарню почали госпіталізувати дітей з проблемами дихання, в країні був введений карантин. Дівчинку направили в Охматдит, де на УЗД виявили новоутворення. Після КТ і МРТ дитину направили в НІР. З квітня 2020 року Поліна поступила на лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 4577 4876
Одержувач: Семененко Карина (мама)
П'ятенко Назар
П'ятенко Назар
3 вересня 2015 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: хореоідіт плексус карцинома правого бокового шлуночка головного мозку
Група крові: О(I) Rh(+)
Мама Олена

У лютому 2020 року дитина перехворіла на ГРВІ та помітили, що хлопчик став слабким. Приїхали до педіатра. Дитина заходила до лікаря хитаючись. Госпіталізували в неврологію міської лікарні. Прокапали чотири дні, зробили МРТ і направили в нейрохірургію обласної лікарні, а звідти в Охматдит. В середині березня і на початку квітня дитину двічі прооперували. Після біопсії і імуногістохімії встановили діагноз й направили в НІР. З квітня 2020 року Назар поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4993 4196 7642
Одержувач: П'ятенко Олена
Михайленко Юлія
Михайленко Юлія
19 вересня 2004 р.н.
Полтавська обл., смт. Котельва
Діагноз: агресивний фіброматоз м'яких тканин правого стегна
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Людмила

У квітні 2018 року стало помітно й відчутно, що у дівчинки змінилася права нога. Звернулися до поліклініки і дитину направили в обласну лікарню. Після КТ направили в НІР. Після обстеження, МРТ, КТ, біопсії, було прийнято рішення спостерігати. Протягом двох років дівчинка пройшла сім перевірок. Стало помітним поступове збільшення новоутворення. У січні 2020 року Юлі призначена хіміотерапія за місцем проживання.
Бортейчук Дар'я
Бортейчук Дар'я
9 лютого 2017 р.н.
Донецька обл., м.Макіївка
Діагноз: нейробластома наднирника
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Тетяна

У травні 2019 року у дитини ліве око полізло вгору. Звернулися до невролога. Після УЗД черевної порожнини, МРТ голови, встановили «енцефаліт» і призначили лікування на місяць. Покращення стану не було - знову УЗД і почали лікувати «міастенію». Після місяця лікування, у липні, дівчинку госпіталізували в реанімацію. Зробили УЗД черевної порожнини і виявили новоутворення на наднирнику. Батьки привезли доньку в приватну клініку Києва. Після двох днів обстеження, дитину направили в НІР. На початку серпня дівчинку прооперували. З кінця липня 2019 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1602 8661
Одержувач: Недашківська Тетяна (мама)
Смаглюк Вікторія
Смаглюк Вікторія
25 серпня 2003 р.н.
Рівненська обл., Зарічненський р-н, с. Дібрівськ
Діагноз: остеосаркома правої плечової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Марія

На початку грудня 2019 року у дитини з'явилися скарги на біль в руці. Сімейний лікар прописала знеболююче. Через тиждень біль припинилася, але в січні знову почала боліти рука. Батьки повезли доньку в районну лікарню. Після рентгену направили в обласну. З підозрою на новоутворення дівчинку направили в НІР. Обстеження, біопсія, відкрита біопсія, повторний огляд гістології - обстеження затягнулося на два місяці. Перший курс хіміотерапії пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. З квітня 2020 року Вікторія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 1110 3585
Одержувач: Смаглюк Марія
Барна Ростислав
Барна Ростислав
26 квітня 2019 р.н.
Закарпатська обл., м.Мукачево
Діагноз: екстроренальна рабдоідна пухлина шиї
Група крові: О(I) Rh(-)
Мама Олександра

В кінці літа 2020 року мама стала мити дитину після прогулянки й помітила, що на ключицях неоднакові ямки. Сімейний лікар направила до травматолога і ортопеда з підозрою на забій. Зробили рентген і порекомендували з місяць поспостерігати. До кінця місяця ущільнення різко збільшилося. Сімейний лікар направила до хірурга і гематолога. Батькам порадили звернутися до онколога. Хлопчика госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні. Після обстеження, УЗД, КТ, виявили на шиї пухлину з чіткими краями. Взяли біопсію і через тиждень підтвердили злоякісність новоутворення, але діагноз не змогли встановити. В середині вересня дитину прооперували, пухлину видалили. Гістологічне дослідження матеріалу проводили два тижні в приватній клініці, але чіткого діагнозу не дали. Ще два тижні проводили іммуногістохімію. За цей час пухлина знову виросла й стала ще більшою. У відділенні почали капати хімію і паралельно консультувалися з НІР. З листопада 2020 року Ростислав почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 9558 4214
Одержувач: Барна Олександра
Гетьман Ілля
Гетьман Ілля
13 липня 2016 р.н.
Чернігівська обл., Сосницький р-н, с. Шаболтасівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
мама Анна

В кінці червня 2019 року мама помітила, що у дитини збільшився живіт і з'явилася припухлість з правого боку. Відразу ж звернулися до хірурга в обласну лікарню. Оглянувши дитину, лікар припустив новоутворення, яке підтвердило УЗД. За результатами КТ припустили нейробластому і направили дитину в НІР, де взяли біопсію й підтвердили діагноз. З липня 2019 року Ілля почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7426 0042 0248
Одержувач: Гетьман Дмитро
Пархоменко Мілена
Пархоменко Мілена
19 липня 2009 р.н.
Харківська обл., м.Ізюм
Діагноз: остеогенна саркома н/3 стегнової кістки
Група крові: АВ(IV) Rh(+)
Мама Наталія

У листопаді 2019 року дівчинка впала зі сходинок. Через тиждень поскаржилася, що болить нога. Звернулися до терапевта. Доктор заспокоїла, що це забій і пройде. Через півтора тижні дитина почала кульгати. Приїхали в міську лікарню, зробили рентген і батькам дали направлення на МРТ. У Харкові зробили обстеження, виявили новоутворення. Звернулися в Інститут ім.Сітенка. Дівчинку обстежили, взяли біопсію. Через десять днів, за результатами гістології, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, почали хіміотерапію. З березня 2020 року Мілена приїжджає на курси з метотрексатом у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1374 2595
Одержувач: Пархоменко Наталія
Скуратовський Андрій
Скуратовський Андрій
28 грудня 2002 р.н.
Київська обл., Іванківський р-н, с. Дитятки
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Любов

На початку червня 2020 року дитина почала періодично скаржитися на біль то в коліні, то під коліном. Через два тижні помітили, що коліно злегка опухло й приїхали в районну лікарню. Зробили рентген і хлопчика направили до онколога в обласну лікарню. Зробили КТ й направили в НІР. Після обстеження, в кінці червня 2020 року Андрій поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4393 1329 9343
Одержувач: Скуратовський Олександр
Білан Катя
Білан Катя
23 квітня 2005 р.н.
Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Старий Остропіль
Діагноз: герміногенна пухлина правого яєчника
Група крові: А(II) Rh(-)
Мама Світлана

В кінці березня 2020 року у дівчинки почала підніматися температура тіла. Педіатр призначила антибіотики. Три дні прийому ліків не поліпшили стан. Тест на covid-19 був негативним і дитину госпіталізували в інфекційне відділення. Через тиждень запросили районного педіатра, зробили УЗД і дівчинку направили в обласну лікарню з підозрою на новоутворення. Після обстеження, УЗД, КТ, направили в НІР. З квітня 2020 року Катя поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Огородник Костя
Огородник Костя
8 лютого 2005 р.н.
Вінницька обл., Оратівський р-н, с. Новоживотів
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Група крові: О(I) Rh(-)
Мама Любов

На початку серпня 2020 року заболіло коліно. Звернулися до районного травматолога, який призначив мазь. Мазали чотири дні, біль тільки посилився. Знову приїхали до травматолога, який сказав, що у дитини плоскостопість і треба купити ортопедичні устілки. Знову приїхали до травматолога зі скаргою, що устілки не допомагають. Лікар сказав, що носили мало. Батьки попросили обстеження на МРТ. На що лікар сказав, що якщо є гроші, то обстежуйте свою дитину як хочете. Батьки звернулися в приватну клініку. УЗД коліна, МРТ з контрастом і дитину направили на прийом до київського онколога, який у вихідні консультував в клініці. Після додаткового обстеження в Києві, хлопчика направили в НІР. З жовтня 2020 року Костя поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0355 0006
Одержувач: Огородник Любов
Васильчук Іван
Васильчук Іван
8 березня 2010 р.н.
Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Чорнобаївка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А(II) Rh(+)
Мама Людмила

У травні 2018 року дитина почала періодично скаржитися на нічні болі в попереку. У серпні звернулися до педіатра. Здали аналізи, які були в нормі, але направили в обласну лікарню. Огляд вузьких фахівців теж не викликав ніяких тривог. У вересні хлопчикові стало погано, почалася блювота. З підозрою на апендицит госпіталізували в хірургічне відділення. Апендицит виключили і направили в діагностичне відділення. Обстежили, зробили УЗД і на КТ виявили новоутворення. Направили в НІР. Але тут засумнівалися в наявності пухлини і направили в Інститут фтизіатрії і пульмонології. Місяць чекали з відпустки фахівця, але туберкульоз не підтвердили. Знову направили в НІР. Біопсія в листопаді 2018 року виявилась неінформативною. У грудні біопсію взяли лапараскопічно. Встановили діагноз, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У квітні 2019 року зробили операцію і ще два курси хіміотерапії. У вересні на mibg в Італії показало, що є накопичення, але без патологічного процесу. Було прийнято рішення призначити променеву терапію. В Охматдиті призначили остеографію, яка показала наявність вогнищ в кістках скелету. Тому променеву терапію скасували. Не показано. Хлопчик пройшов два курси хіміотерапії за місцем проживання. З лютого 2020 року Івана готують до аутотрансплантації у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 5375 9800 9003 7762
Одержувач: Васильчук Людмила

Події

Кінофойє.
25-02-2021

Кінофойє.

У нас Кінофойє й дивимося історію пса на ім я "Вольт", який має...
Історичні спогади.
23-02-2021

Історичні спогади.

З 15 лютого, від Міжнародного дня онкохворої дитини, триває...
Карантин.
22-02-2021

Карантин.

Сьогодні розважаємося креативним набором для ліплення кульковий...
Кінофойє.
18-02-2021

Кінофойє.

А що як ми з являємося вже з певним набором рис? Як готують...
Валентинки.
14-02-2021

Валентинки.

Фрукти, горішки, солодощі, амурчик, листівочки сьогодні у нас...
Смачна підтримка.
10-02-2021

Смачна підтримка.

От що відбувається, коли смаколики середи поєднали в одному дні...
Карантин.
08-02-2021

Карантин.

Сьогодні працюємо з творчою роботою без клею та ножиць....
Кінофойє.
04-02-2021

Кінофойє.

Разом з оленятком йдемо в країну де збуваються бажання - в...
World Cancer Day.
04-02-2021

World Cancer Day.

4 лютого відзначається World Cancer Day - Всесвітній день...
Тести.
02-02-2021

Тести.

На covid -19 в 2020 році фондом обстежено 484 людини. Почався...
Карантин.
01-02-2021

Карантин.

Сьогодні обираємо творчі набори, які по своїй складності здатні...
Підтримка.
29-01-2021

Підтримка.

Через відсутність реагентів в Інституті раку виникли труднощі з...
Кінофойє.
28-01-2021

Кінофойє.

У нас Кінофойє та дивимося ми канадський мульт Снігова битва ....
Карантин.
25-01-2021

Карантин.

Сьогодні у нас ручні лізуни! Міксуємо різнокольорові блискітки...
Річний звіт - 2020.
22-01-2021

Річний звіт - 2020.

На початок 2020 року на рахунках фонду було 202 721,12 грн. За...
Кінофойє.
21-01-2021

Кінофойє.

Довгі роки вершина найвищої гори Еверест ховалася за хмарами,...
Карантин.
18-01-2021

Карантин.

Модульне оригамі, об ємні розмальовки, розпис по полотну, тісто...
Кінофойє.
14-01-2021

Кінофойє.

Сьогодні вечір пригод. Запланований мульт не пішов, світло...
Смачна підтримка.
13-01-2021

Смачна підтримка.

Середа - у нас День смаколиків. Смачна підтримка щосереди від...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments