Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Рябченко Аліна
Рябченко Аліна
19 жовтня 2004 р.н.
Рівненська обл., Володимирецький р-н, с. Великі Цепцевичі
Діагноз: остеосаркома малогомілкової кістки правої ноги
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Катерина 

На початку жовтня 2018 року дівчинка раптово почала кульгати й скаржитися на біль в нозі. Звернулися до сімейного лікаря за місцем проживання - призначила мазь, припустивши розтягнення. Тиждень такого лікування не допоміг. Приїхали в районну лікарню, зробили рентген, який не викликав ніяких побоювань. Пояснили стан дитини тим, що швидко зростає, м'язи не встигають. Знову призначили мазь і рекомендували гріти. Батьки не гріли, тиждень застосовували мазь, не побачили результат і поїхали в обласну лікарню. Рентгенівський знімок тепер насторожив. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Направили в НІР. Після біопсії встановили діагноз, розписали протокол лікування і дівчинка почала хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. З листопада 2018 року на блоки з метотрексатом Аліна приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Григорчук Олег
Григорчук Олег
1 серпня 2002 р.н.
Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Борщів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома правого яєчка
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Іванна 

У вересні 2018 року хлопцеві прооперували кісту яєчка. Через тиждень з'явилися на перевірку - все добре. Те, що яєчко знову збільшилося, виявили тільки на обстеженні в військкоматі. Дитина приховувала. Направили до уролога. Зробили УЗД, КТ і побачили новоутворення. Госпіталізували до відділення дорослої онкології й почали готувати до операції. Оперувати не наважилися і направили в НІР. З лютого 2019 року Олег поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Морев Феодосій
Морев Феодосій
27 серпня 2013 р.н.
Миколаївська обл., м. Вознесенськ
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марія
Дросова Дар'я
Дросова Дар'я
09 жовтня 2008 р.н.
Донецька обл., м. Маріуполь
Діагноз: медуллобластома правої гемісфери мозочка головного мозку
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталя

Взимку 2017 року дівчинка почала скаржитися на часті головні болі, ночами з'явилася блювота. Звернулися до поліклініки. Лікар припустив ротавірус та призначив лікування. Звернення до лікаря тривали, то зі скаргами на нирки, то ГРВІ. Через півтора місяці після курсу лікування блювання відновилося. Лікували отруєння. У березні 2018 року сильно набрякли руки й ноги. Звернулися в поліклініку до ендокринолога й невропатолога. Здали аналізи на гормони та зробили рентген черепа, який показав відхилення, але лікарі переконали, що це така будова. У дівчинки почалася трястися рука, призначили заспокійливе. Незабаром дитина знову перехворіла ГРВІ та почалася трястися рука, косити очко і з'явилася часта блювота. Батьки відвезли дочку в районну лікарню. Зробили МРТ й виявили новоутворення. Госпіталізували в нейрохіругію обласної лікарні. Після видалення пухлини, гістології, встановили діагноз та направили в НІР. З травня 2018 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 2660 3805
Одержувач: Дросова Наталя
Сироіжко Віталій
Сироіжко Віталій
2 листопада 2000 р.н.
Вінницька обл., смт. Сутиски
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин лівого стегна
Група крові: АВ (IV) Rh (-)
Мама Алла
Назаренко Максим
Назаренко Максим
9 січня 2014 р.н.
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Вікторія

В кінці травня 2018 року у дитини сильно заболів живіт. Викликали бригаду швидкої допомоги, яка госпіталізувала з підозрою на апендицит. Після обстеження підозру зняли та рекомендували звернутися в поліклініку. Педіатр призначила УЗД, де й виявили новоутворення. Приїхали в Охматдит. Після УЗД та аналізів припустили «ехонококковую кісту». У приватній лабораторії здали аналіз на ехінокок. Діагноз не підтвердився. Хлопчика направили в НІР. Після КТ, біопсії, встановили діагноз. З червня 2018 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7515 8492
Одержувач: Назаренко Вікторія
Богатова Владислава
Богатова Владислава
14 серпня 2017 р.н.
Одеська обл., Березівський р-н, с. Анатолівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга 

У два місяці дитині зробили планове щеплення. Підвищена температура тіла трималася дуже довго, дівчинці призначили курс антибіотиків. Температура тіла так і залишилася підвищеною, лікар припустив, що це реакція на зубки. У сім місяців мама вирішила, що треба здати аналізи, тому що постійно трималася субфебрильна температура. У районній лікарні взяли аналіз крові і призначили курс антибіотиків. Стан не змінився. Зробили УЗД і виявили збільшену нирку. Дитину оглянув хірірг та виявив збільшену селезінку. Дівчинку направили в обласну лікарню. На КТ виявили новоутворення. Дитину забрали на біопсію та в ході процедури вирішили видалити пухлину. Після шести курсів хіміотерапії, з січня 2019 року Владислава поступила на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Коваль Антон
Коваль Антон
28 січня 2016 р.н.
Хмельницька обл., смт. Копистін
Діагноз: медуллобластома заднечерепной ямки головного мозку
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Віта

В кінці травня 2018 року дитина періодично скаржилася на болі в голові. Через два тижні з'явилася хиткість ходи й швидка втома. Звернулися до невропатолога. Зробили МРТ і виявили новоутворення. Хлопчика направили в Інститут нейрохірургії. У червні провели операцію та встановили шунт. Два місяці довелося налагоджувати роботу шунта (забивався). З серпня 2018 року Антон почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 5930 4083
Одержувач: Коваль Віта Віталіївна
Швецова Віка
Швецова Віка
18 липня 2008 р.н.
Одеська обл., Іванівський р-н, смт. Іванівка
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Наталя

У червні 2019 року дівчинка впала, катаючись на велосипеді. Гематома біля коліна була великою, а незабаром помітили, що дитина стала кульгати. Звернулися до травматолога, який не побачив нічого тривожного і порекомендував мазь. Мазали три тижні. Віка поводилася досить активно, вдень іноді скаржилася на біль, а ось вночі відчувала його явно. Звернулися до хірурга, зробили УЗД, рентген і поїхали в обласну лікарню до травматолога. Зробили біопсію, два тижні чекали результат і отримали направлення в НІР. З серпня 2019 року Віка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ОщадБанк
Поповнення карти 4790 7000 0921 4132
Одержувач: Швецова Наталія
Пліщук Микола
Пліщук Микола
17 вересня 2001 р.н.
м. Житомир
Діагноз: метапластична карцинома з метастазами в малий таз, лімфовузли шиї, кістки скелета, середостіння, печінку.
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ірина 

У травні 2018 року звернулися до терапевта зі скаргами на якесь болісне ущільнення біля лівого вуха. Доктор сказала, що це укус комахи й порекомендувала народні засоби. Через тиждень ситуація не покращилася і болі не припинилися. Зробили КТ, виявили новоутворення і направили на консультацію до щелепно-лицьового хірурга. Оперувати не наважилися та направили до Києва. В Інституті нейрохірургії прооперували на початку липня. Після остеографіі і КТ всього тіла, виявили множинні метастази й направили в НІР. В Інституті раку розписали протокол лікування і десять курсів хіміотерапій дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2019 року Микола поступив на аутотрансплантацію до відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 1256 4321
Одержувач: Пліщук Ірина
Шерепа Аліна
Шерепа Аліна
13 серпня 2014 р.н.
м. Хмельницький
Діагноз: нейробластома зачеревинного простору
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Оксана 

У листопаді 2018 року звернулися в поліклініку до педіатра зі скаргами на біль в лівому боці й збільшені лімфовузли. Призначили лікування і з місяць позбувалися глистів. Дівчинці ставало гірше. Батьки звернулися в лабораторію, зробили розгорнутий аналіз крові. Показали педіатру і дитину відразу відправили на госпіталізацію. Два тижні лікували нирки. На консультацію приходило багато лікарів. На КТ направив хірург. У черевній порожнині виявили новоутворення. Призначили консультацію онколога. На час консультації у дівчинки був пронос, тому доктор сказав приїхати через тиждень. Батьки не стали чекати й звернулися в обласну лікарню. На УЗД припустили «пухлину Вільмса» і направили на консультацію в НІР зі знімками. В НІР звернули увагу на метастази в кістках черепу. Дівчинку по швидкій привезли в НІР на біопсію. З лютого 2019 року Аліна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 9495 5696
Одержувач: Шерепа Оксана
Янов Максим
Янов Максим
17 лютого 2005 р.н.
Донецька обл., м. Покровськ
Діагноз: остеосаркома в/3 правої великої гомілкової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Наталя

На початку червня 2019 року хлопчик катався на велосипеді і вдарився об педаль. Через місяць звернулися до сімейного лікаря та травматолога зі скаргою на біль в нозі. Зробили рентген і встановили «остеопороз». Призначили кальцій і електрофорез. Після трьох процедур нога опухла. Призначили мазь. Три дня лікування не дали результат і батьки самі повезли дитину в обласну лікарню. На КТ виявили новоутворення. Направили в НДІ травматології та ортопедії м.Лиман. Взяли біопсію і батьки поїхали до Харкова, в Інститут ім.Сітенка. Дитину чотири дні дообслідували, встановили діагноз і направили в НІР. З кінця серпня 2019 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2969 0960
Одержувач: Янова Наталя
Сапяннік Маша
Сапяннік Маша
25 серпня 2015 р.н.
м. Харків
Діагноз: білатеральна нефробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ліля

З 2017 року дитині рік лікували пієлонефрит. У березні 2019 року мамі не сподобалася сеча дитини. Звернулися до нефролога. УЗД показало проблему з правого ниркою. Обстеження на КТ показало, що і з другої ниркою не все гаразд. Дівчинку госпіталізували в онкогематологію і провели чотири курси хіміотерапії. На початку липня в НІР дитину прооперували і почали хіміотерапію. З липня 2019 року Маша продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Давиденко Христина
Давиденко Христина
10 вересня 2012 р.н.
м. Суми
Діагноз: саркома Юінга правої клубової кістки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олександра

У березні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі й кульгати. Звернулися в обласну лікарню. Рентген показав, що на кістці щось є. Госпіталізували на тиждень обстеження в ортопедичне відділення. КТ показала наявність новоутворення. Після консультації онколога та біопсії, з травня 2018 року Христина поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0253 3534
Одержувач: Давиденко Олександра
Дутчак Марта
Дутчак Марта
1 лютого 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Калуський р-н, с. Довге-Калуське
Діагноз: медуллобластома мозочка
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Христина

У серпні 2017 року звернули увагу, що у дитини змінився нахил голови. Незабаром стала погано їсти, ходити, почалися блювоти. Приїхали в обласну лікарню. Рентген, УЗД не викликали ніякого занепокоєння. Припустили, що неправильно зрослися сухожилля і рекомендували приїхати через місяць на операцію. Мама не стала чекати - звернулася до невропатолога і наполягла на госпіталізації. Після МРТ виявили новоутворення і направили в Інститут нейрохірургії. Дитині встановили шунт і в кінці вересня пухлину видалили. Курси хіміотерапій дівчинка проходить в обласній лікарні за місцем проживання, на блоки з метотрексатом Марта приїжджає у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Костроба Олександр
Костроба Олександр
09 травня 2017 р.н.
Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Сасово
Діагноз: нейробластома заднього середостіння і заочеревинного простору
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Катерина
Лунів Тимофій
Лунів Тимофій
4 листопада 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Кнезівське
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гомілки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У липні 2017 року на нозі у дитини помітили якесь невелике ущільнення й звернулися до хірурга в районній поліклініці. Лікар оглянув, нічого не знайшов та відправив додому. Ущільнення пропало, але через п'ять місяців знову з'явилося. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і, припустивши жировик, рекомендували спостерігати. Ущільнення почало збільшуватися й батьки поїхали в Охматдит. Знову УЗД та припущення, що це жировик. Батьки наполягли на видаленні. На початку червня 2018 року провели операцію, озвучили діагноз «ліпома», а через десять днів прийшов результат гістології та хлопчика направили в НІР. З липня 2018 року Тимофій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 7161 9419
Одержувач: Лунів Оксана
Мартишин Вероніка
Мартишин Вероніка
10 лютого 2008 р.н.
Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Путятинці
Діагноз: гангліоневрома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Тетяна

В кінці травня 2018 року дівчинка почала скаржитися на болі в животі. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД і, з підозрою на кісту яєчника, дитину направили в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення й відразу ж прооперували. Видалити вдалося тільки частинину. Зробили гістологію, встановили діагноз та на два місяці відпустили додому. На перевірці зробили КТ і стало зрозуміло, що пухлина росте. Дівчинку направили в НІР. Після місяця обстеження, з вересня 2018 року Вероніка поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Янішевський Артем
Янішевський Артем
23 червня 2010 р.н.
Київська обл., Богуславський район, с. Саварка
Діагноз: медулобластома задньочерепної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Ліна

В кінці березня 2019 року хлопчик впав і вдарився головою. Через тиждень помітили порушення координації, припухлість і почервоніння очей. Так як дитина з 5 місяців перебувала на постійному спостереженні у лора, звернулися до лора в районну лікарню. Лікар припустив гайморит і направив на рентген. Знімки не викликали занепокоєння, але батьки самостійно вирішили звернутися в приватну клініку в Києві, де лікар сказав, що, швидше за все, це новоутворення й порадив пройти МРТ в Інституті нейрохірургії. Обстеження показало новоутворення і порадили терміново оперувати. За порадою знайомих, батьки самі звернулися в Охматдит, де в квітні 2019 року хлопчика прооперували, взяли гістологію і встановили діагноз. Півтори місяці дитина перебувала в Охматдиті, поставили резервуар і направили в обласну лікарню для подальшого лікування. Мама вирішила продовжувати лікування в НІР. З травня 2019 року Артем поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Паламарчук Вова
Паламарчук Вова
5 березня 2010 р.н.
Одеська обл., Савранський р-н, с.Осечкі
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома м'яких тканин малого тазу
Група крові: О (I) Rh (+)
Тато Сергій

У листопаді 2016 року звернулися до районної лікарні зі скаргами на збільшений живіт і проблему з сечовипусканням. Зробили УЗД і направили в обласну. Після КТ, МРТ виявили новоутворення в малому тазу. За результатами біопсії встановили «нейробластому». По телефону проконсультувалися з НІР і почали курси хіміотерапії. У лютому 2017 року батьки перевірили гістологію в Німеччині і встановлено ​​«ембріональну рабдоміосаркому». На остесцінтіграфіі виявили накопичення в н/3 правої гомілки - вторинне утворення. Після консультації з НІР рекомендоване лікування згідно протоколу саркоми м'яких тканин. Батьки проігнорували призначення. З березня хлопчик лікування не отримував. У лютому 2018 року стан дитини погіршився. На обстеженні виявлено збільшення розмірів і кількості пухлин в малому тазу. Призначено непротокольне лікування. Батьки знову вирішили зробити перерву в лікуванні. На місці вторинного утворення стався патологічний перелом гомілкових кісток з кутовим стоянням уламків з формуванням хибних суглобів. У серпні 2018 року дитину госпіталізували в обласну лікарню з погіршенням стану, прооперували і провели два курси хіміотерапії. Після консультації з НІР рекомендована променева терапія. З січня по березень 2019 року пройшли променеву терапію в Кропивницькому. У червні, на обстеженні в НІР виявили рецидив. Після трьох курсів хіміотерапії хлопчика знову прооперували. З серпня 2019 року Вова продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 4301 3746
Одержувач: Паламарчук Сергій

Події

Кінофойє.
17-10-2019

Кінофойє.

Герої відеоігор, які живуть в гральних автоматах, Ральф і...
АртСтудія.
16-10-2019

АртСтудія.

Кожна шишка мріє стати квіткою! От ми сьогодні й втілюємо в...
АртСтудія.
15-10-2019

АртСтудія.

З нами сьогодні майбутні медики. Студенти медичної асоціації...
Вузлики.
14-10-2019

Вузлики.

Ох, нелегка це робота з ... з ниток брелоки плести! Але ми...
АртСтудія.
13-10-2019

АртСтудія.

Сьогодні у нас малювання навпаки. У техніці гратажу видряпуємо...
Зустріч.
12-10-2019

Зустріч.

Цього року наш День пам яті припав на День паліативної та...
АртСтудія.
11-10-2019

АртСтудія.

Коли у тебе перед очима дивна різноманітність природних...
Чаювання.
10-10-2019

Чаювання.

Чаюємо ми сьогодні. Головна прикраса столу - тортик від Ксенії...
Малювання.
09-10-2019

Малювання.

З Мариною Крук малюємо дерево. Але це не просто дерево - це...
АртСтудія.
08-10-2019

АртСтудія.

Сестри Інна та Мирослава Степанчук запропонували сьогодні...
АртСтудія.
07-10-2019

АртСтудія.

Якщо ви змішаєте тетраборат натрію з клеєм ПВА, то в результаті...
АртСтудія.
06-10-2019

АртСтудія.

Сьогодні Ольга Циріна підготувала нам різноманітні заготовки з...
Фокуси.
04-10-2019

Фокуси.

З нами інтернет-магазин "Дикозаврик" з прикольними фокусами,...
Кінофойє.
03-10-2019

Кінофойє.

У нас Кінофойє і дивимось мульт про хвостатого кардинала...
Клоуни.
03-10-2019

Клоуни.

Щотижневий обхід четверга. Лікарняні клоуни оснащені усім...
Малювання.
02-10-2019

Малювання.

Правопівкульне малювання з Тетяною Дубицькою. Малюючи,...
АртСтудія.
01-10-2019

АртСтудія.

А ви знаєте, що не дивлячись на мирний та спокійний зовнішній...
АртСтудія.
30-09-2019

АртСтудія.

Сьогодні Катерина Хливнюк нам показує як створити янголя з...
Гості.
29-09-2019

Гості.

Сьогодні у нас в гостях мовна школа Study Hall. Команда...
АртСтудія.
27-09-2019

АртСтудія.

Сьогодні разом з Іриною Зінченко і Лесею Максаевою створюємо об...

Акції

Терміновий збір!
У Христини пухлиною вражена клубова кістка. У дитячій онкології, в Києві, пройдено сім курсів хіміотерапій і два блоки аутотрансплантації. Складний діагноз, складне розташування і складно приймати рішення. Після численних консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Щоб своєчасно її провести, фондом надано гарантійного листа й дівчинці вже проведено повний курс в Санкт-Петербурзі, в Центрі протонної терапії. Вартість процедури 752 000 грн. До повної оплати ще не вистачає 87 000 грн. Оплату проводить Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб". Допоможіть закрити суму! Збір на...
Далi
Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments