Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Жиров Єгор
Жиров Єгор
12 січня 2006 р.н.
Луганська обл., м Лисичанськ
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

Після активної гри, в березні 2017 року, на нозі, трохи вище коліна з'явилася припухлість. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і хлопчика направили до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка. У НІР не було місця для госпіталізації. В Інституті ім.Сітенка зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, де дитина пройшла два курси хіміотерапії. На блоки з метотрексатом, з липня 2017 Єгор приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0306 8231
Одержувач: Ткачова Тетяна Костянтинівна (мама)
Лембей Олеся
Лембей Олеся
11 квітня 2013 р.н.
Дніпропетровська обл., м. Павлоград
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Світлана

У липні 2016 року дитину госпіталізували по швидкій зі скаргами на болі в животі та підвищену температуру тіла. Встановили кишкові кольки, збили температуру і відпустили додому. На наступний день знову піднялася температура і мама звернулася в поліклініку. Педіатр припустила інвазії. Батьки звернулися через знайомих до іншого педіатра. Дівчинці призначили УЗД і виявили новоутворення. В обласній лікарні зробили КТ, біопсію, в НІР підтвердили діагноз, розписали протокол лікування і дитина пройшла п'ять курсів хіміотерапії за місцем проживання. З лютого 2017 року Олеся продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
З грудня 2017 року Олеся продовжила лікування в клініці Італії.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 4750 5705
Одержувач: Лембей Світлана Сергіївна
Опалько Ірина
Опалько Ірина
29 квітня 2000 р.н.
Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Клесів
Діагноз: гігантоклітинна пухлина крижів
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Алла

Занепокоєння в правій нозі виникало часто, крутило суглоби, а в липні 2016 року стало тягнути м'язи. Звернулися до поліклініки за місцем проживання. Дівчинку направили до районної лікарні. Зробили рентген, УЗД, припустили запалення нерва і призначили лікування. Через два тижні звернулися з тими ж скаргами та дитину направили в обласну лікарню. Призначили МРТ, але обстеження вдалося пройти тільки через тиждень через чергу. З підозрою на новоутворення крижів нейрохірург направив до Інституту нейрохірургії, а звідти, після обстеження, в НІР. З вересня 2016 року Ірина поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 1416 5871
Одержувач: Маковецька Алла Миколаївна (мама)
Дейнега Денис
Дейнега Денис
3 серпня 2014 р.н.
Донецька обл., м.Дружківка
Діагноз: нейробластома
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Світлана

В кінці серпня 2016 року у дитини почалася блювота і пронос. Звернулися до інфекціоніста. Вирішили, що хлопчик отруївся чимось. Призначені ліки через п'ять днів зупинили пронос. Але в один день, вранці, на голові у дитини виявили гулю на лобі і синець під оком. Вирішили, що не помітили, коли дитина вдарилася. Через два дні звернулися до травматолога. Після обстеження, рентгена, УЗД, дитину направили в обласну лікарню, а звідти, одразу в НІР. З вересня 2016 року Денис почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7450 1244 2403
Одержувач: Дейнега Світлана Анатоліївна
Кваснюк Софія
Кваснюк Софія
1 квітня 2014 р.н.
Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с.Кунін
Діагноз: нейробластома
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Іванна

На початку травня 2017 року у дитини поступово почали з'являтися синці під очима. В цей же час дівчинка захворіла на бронхіт. Здали аналізи, виявили низький рівень гемоглобіну. Через два тижні аналізи здали повторно і виявили всі показники нижче норми. Обстежили на УЗД, МРТ і ніяк не могли встановити діагноз. Дитину перевели в онкогематологію, зробили пункцію, виявили атипові клітини і направили в НІР. Після обстеження, з кінця червня 2017 року Софія поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Любицький Максим
Любицький Максим
10 червня 2015 р.н.
м. Миколаїв
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Марія

У вересні 2017 року батьки звернули увагу на жовтизну шкіри, що з'явилася у сина, синці під очима. Звернулися до поліклініки, здали аналізи і виявили знижений рівень гемоглобіну в крові. Після консультації з гематологом взяли кістковий мозок і направили в Охматдит на перевірку. Зробили УЗД та виявили новоутворення. Після МРТ, КТ направили в НІР. З жовтня 2017 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7572 6719 7244
Одержувач: Любицький Анатолій Михайлович
Войналович Єгор
Войналович Єгор
20 жовтня 2016 р.н.
Київська обл., м. Бровари
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Олена

На початку 2017 року у дитини з'явився висип. Викликали педіатра додому. Оглядаючи хлопчика, лікар виявив ущільнення. Зробили УЗД і направили дитину в Охматдит. Після обстеження, консультації з НІР, в січні хлопчика прооперували в хірургії новонароджених клініки Охматдит. Гістологію перевіряли і переперевіряли з місяць. Встановили діагноз і з березня 2017 року, Єгор поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4978 3161 7479
Одержувач: Войналович Олена Юріївна
Склярова Анастасія
Склярова Анастасія
2 квітня 2014 р.н.
Київська обл., Обухівський р-н, с. Червоне-1
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома перикарда
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

У червні 2017 року дитині вдома лікували ангіну, виводили ацетон. Дівчинка була слабкою. Звернулися до міської лікарні для УЗД. У перикарді виявили багато рідини і новоутворення під серцем. В середині червня приїхали в Центр кардіології, встановили «гидроперикард з загрозою тампонади серця». Не встигли отримати консультацію онколога, як у дитини зупинилося серце. Реанімація. Понад три доби дівчинка провела під ШВЛ і з штучним серцем. Відкриваючи грудну клітку під час операції, заодно видалили і пухлину. У Центрі кардіології 21 червня почали хіміотерапію. В кінці липня 2017 року Настя поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

УкрСибБанк
Поповнення карти 5169 3048 1041 2892
Одержувач: Повханич Галина Василівна (мама)
Роман Яна
Роман Яна
1 вересня 2002 р.н.
Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Нова Збур'ївка
Діагноз: гігантоклітинна пухлина правої ключиці
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Юлія

У вересні 2016 року виявили ущільнення на ключиці. Припустили, що це лімфовузол. За місяць він збільшився і звернулися до районного травматолога, який направили в обласну лікарню. За результатами УЗД, КТ, з підозрою на саркому, направили в НІР. Перша біопсія була малоінформативною. За другою встановили діагноз і з грудня 2016 року Яна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7450 1035 7819
Одержувач: Роман Юлія Віталіївна
Постольник Анна
Постольник Анна
17 травня 2005 р.н.
Харківська обл., Лозівський р-н, с.Артельне
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
Мама Антоніна

В кінці серпня 2016 року дівчинка впала з велосипеда. Рана загоїлася, а через два дні на цьому місці з'явилося ущільнення. Звернулися до районної лікарні до травматолога. Зробили рентген і дитину направили в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню, потім в Інститут патології хребта та суглобів ім.Сітенка, потім в обласну клінічну лікарню №1, де зробили КТ і направили в НІР. З кінця жовтня 2016 року Ганна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Бабак Владислав
Бабак Владислав
23 листопада 2000 р.н.
Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Мислятин
Діагноз: ПНЕТ малого таза
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Сніжана

Хлопчик професійно займається волейболом, тому, коли влітку 2017 року з'явилися болі в спині, то особливої тривожності вони не викликали. Два місяці застосування мазей поліпшення не дали. Звернулися до невропатолога. Зробили КТ попереку, доктор побачив протрузію. Незабаром з'явилися проблеми зі стільцем, з'явився біль під час сидіння. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення в малому тазу. Приїхали в урологічне відділення обласної лікарні. Зробили МРТ і дитину направили в НІР. З вересня 2017 року Владислав поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Гандера В'ячеслав
Гандера В'ячеслав
17 березня 2012 р.н.
Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Липча
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома привушної ділянки зліва
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Надія

Зустрічаючи 2016 рік дитина почала скаржитися на біль в щоці. Через тиждень одне око вже не закривалося через припухлість. Ще через тиждень звернулися до ЛОРа, який припустив неврит лицьового нерва. Тиждень лікування не дало результатів і батьки приїхали в лікарню Мукачева. Вигрівання і вітаміни тільки погіршили ситуацію. Дитину направили в лицьову хірургію обласної лікарні. Ще тиждень чекали результат біопсії і хлопчика направили в Київ на консультацію в Інститут отоларингології. З передбачуваними трьома різними діагнозами дитину перенаправили в НІР. З встановленою трахеостомою, порушеним ковтанням, з лютого 2016 року В'ячеслав поступив на лікування у відділення дитячої онкології. Пройдено дев'ять хіміотерапій, променева терапія. У вересні 2017 року закiнчили приймати підтримуючу терапію. У середині вересня з вуха пішла кров. Знову почалися обстеження. На початку листопада хлопчикові частково видалили пухлину в Інституті отоларингології. Через п'ять днів новоутворення почало збільшуватися. За рішенням лікарів з грудня 2017 року В'ячеслав поступив на другу лінію хіміотерапії у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 6293 9109 6294
Одержувач: Гандера Надія
Довбиш Кирило
Довбиш Кирило
10 листопада 2015 р.н.
Полтавська обл., м.Кременчук
Діагноз: нейробластома
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Марина

У квітні 2017 року батьки виявили невелике ущільнення у сина на шиї. Незабаром з'явилася шишка на голові. Звернулися до педіатра, проконсультувалися у травматолога, зробили рентген, який не викликав побоювань. Аналіз крові показав низький рівень гемоглобіну. Хлопчик ставав млявим, стали помітними зміни верхньої і нижньої повіки - з'явилися синці. Дитину направили в міську лікарню. Необхідна була консультація гематолога, якого не було в лікарні. Через інтернет батьки записалися на прийом до лікаря в поліклініці Охматдит. Хлопчика госпіталізували в гематологію, зробили пункцію, МРТ і направили в НІР. З травня 2017 року Кирило почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. З червня 2017 року продовжив лікування в Італії.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7556 2557 1415
Одержувач: Довбиш Марина Євгенівна
Вівсяннік Єва
Вівсяннік Єва
8 червня 2016 р.н.
Київська обл., м. Вишгород
Діагноз: тератобластома м'яких тканин малого тазу
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марія

В червні 2017 року у дитини в паху помітили збільшений лімфовузол. Звернулися в приватну клініку. Призначили курс антибіотика. Лікування не допомогло і дівчинку направили в Київську міську дитячу клінічну лікарню. Госпіталізували, видалили лімфовузол і направили на гістологію. Чекати результату треба було тиждень, але за кілька днів у дитини почалася затримка сечі і стільця. Після огляду, пальпації, з підозрою на новоутворення, направили на КТ. Виявили пухлину та направили в НІР. З серпня 2017 року Єва поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7422 0115 7264
Одержувач: Вівсяннік Артем Олександрович
Кибальник Данило
Кибальник Данило
28 грудня 2011 р.н.
Херсонська обл., Великоолександрівський р-н, с. Благодатівка
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Бабуся Лідія

В кінці серпня 2016 року в сечі дитини виявили кров. Приїхали в районну лікарню і хлопчика одразу ж направили в обласну. Після УЗД, КТ направили в НІР. Обстежили, розписали протокол лікування й передопераційні курси хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. В середині грудня хлопчика прооперували в НІР і післяопераційні курси знову продовжилися в обласній лікарні. У вересні 2017 року приїхали на перевірку в НІР. Призначили курс променевої терапії, яку пройшли в обласній лікарні за місцем проживання. У грудні на КТ виявлені метастази в легенях. У грудні 2017 року Данило поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3898 6922
Одержувач: Кибальник Ірина Миколаївна (мама)
Саморядова Ксенія
Саморядова Ксенія
22 вересня 2008 р.н.
м. Луганськ
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Людмила

З літа 2016 року дівчинка періодично скаржилася на болі в нозі. У лютому 2017 вже стало боляче ставати на ногу. Звернулися до травматолога в поліклініці. Зробили рентген і направили дитину в обласну лікарню. Після тижня обстеження припустили три діагнози і порекомендували батькам шукати клініку. Приїхали в НІР. Оформили статус переселенця і з березня 2017 року Ксенія почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Приватбанк
Поповнення картки 4149 4378 6645 1162
Одержувач: Саморядова Людмила Михайлівна
Лащенко Кароліна
Лащенко Кароліна
26 липня 2013 р.н.
Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Недогарки
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Вікторія

У середині квітня 2015 батьки звернулися в районну лікарню зі скаргами на те, що помітили якесь ущільнення, яке з'являється, коли дитина тужиться. Лікар оглянув дівчинку і нічого не виявив. Незабаром на памперсі батьки знайшли шматочок чогось. Звернулися в приватну поліклініку. Лікар зідзвонився з колегами з обласної лікарні та батькам було рекомендовано звернутися до Охматдиту. З Охматдиту дитини відразу направили в НІР. Після обстеження, розписали протокол лікування і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З вересня 2015 року Кароліна продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Назаренко Іван
Назаренко Іван
29 червня 2014 р.н.
Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Войниха
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Група крові: А (II) Rh (+)
Тато Віталій

У вересні 2017 року звернули увагу, що у дитини порушилися випорожнення, з'явилася слабкість, почав втрачати у вазі, скаржитися на біль в ногах. Педіатр припустив, що це глисти і призначив лікування. Тиждень прийому препаратів не поліпшив стан хлопчика. Звернулися в приватну клініку. Здали аналізи, зробили УЗД - все в нормі. Лікар рекомендував пробіотики. Два тижні прийому препаратів не поліпшили стану. Звернулися в іншу приватну клініку. Після УЗД, кардіограми, аналізів, хлопчика направили в Охматдит. Госпіталізували в хірургічне відділення, обстежили і направили в НІР. З грудня 2017 року Іван почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 1253 2151
Одержувач: Назаренко Віталій Васильович
Заблоцький Ілля
Заблоцький Ілля
28 січня 2014 р.н.
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Галина

Вперше блювота та висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитину спостерігали в Діагностичному центрі, постійно обстежували, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза противорвотного препарату. У хлопчика звело очі. За швидкої госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, доктор проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня, провівши складну операцію, пухлину видалили. На початку червня один курс хіміотерапії дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З червня 2017 року курси з метатрексатом Ілля почав проходити у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама)
Матюшенко Олександр
Матюшенко Олександр
17 березня 2010 р.н.
м. Київ
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома крилопіднебінної ямки
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Тетяна

У листопаді 2016 року, повернувшись з відпочинку, зробили дитині чергове щеплення. Через два дні хлопчик почав скаржитися на головний біль, незабаром став погано їсти. Педіатр направила в Інститут педіатрії, де обстежили різні вузькі фахівці, зробили МРТ і виявили новоутворення. Направили в Інститут нейрохірургії, ті, в свою чергу, направили до нейрохірурга в лікарню Феофанії. Нейрохірурги не роблять такі операції і направили в Охматдит на консультацію до лора. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, з січня 2017 року Саша почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти  5168 7427 0201 9187
Одержувач: Матюшенко Тетяна Геннадіївна

Події

Кінофойє.
18-01-2018

Кінофойє.

Сьогодні у нас Кінофойє. Дивимося мульт "Підводна ера". Разом з...
АртСтудія.
17-01-2018

АртСтудія.

Ми сьогодні малюємо зі Світланою Марченко. Малюємо вовною....
АртСтудія.
16-01-2018

АртСтудія.

Якщо використати уяву та фантазію, будь-який предмет можна...
АртСтудія.
15-01-2018

АртСтудія.

На заняттях Ольги Лукаш доводиться неабияк потрудитися....
АртСтудія.
14-01-2018

АртСтудія.

Під керівництвом Людмили Стреж малювали мандалу-оберіг на...
АртСтудія.
12-01-2018

АртСтудія.

Новорічні свята не відпускають. З Лесею Максаєвою, Іриною...
Дивовижне малювання.
10-01-2018

Дивовижне малювання.

У техніці правопівкульного малювання сьогодні зображували...
Гості.
09-01-2018

Гості.

Сьогодні разом зі Світланою Бондар займалися з лєго....
Гості.
08-01-2018

Гості.

Сьогодні до нас в гості завітали клоуни. Спершу здавалося, що...
Гості.
07-01-2018

Гості.

Сьогодні у нас гості. Дружньою компанією з Марією Шелеповою...
Театр.
06-01-2018

Театр.

Театр. Зовнішність може бути оманливою. Істинна краса захована...
АртСтудія.
05-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні на занятті тихо та спокійно. Під керівництвом Катерини...
АртСтудія.
04-01-2018

АртСтудія.

Білий папір дає волю фантазії. Сьогодні відділення заполонили...
АртСтудія.
03-01-2018

АртСтудія.

Разом з Катериною Хливнюк сьогодні релаксуємо з піском....
Кінофойє.
02-01-2018

Кінофойє.

Сьогодні у нас кінофойє. Смакуючи попкорн, на великому екрані...
АртСтудія.
01-01-2018

АртСтудія.

Сьогодні можна малювати, складати, сипати блискітки, вишивати,...
З Новим роком!
01-01-2018

З Новим роком!

Бажаємо Вам в 2018 році радощів, добробуту, цікавинок, перемог!...
АртСтудія.
31-12-2017

АртСтудія.

Святковий день ще не привід лінуватися! Разом з Надією Чмуленко...
Подарунки.
31-12-2017

Подарунки.

Багато хто зустрічає новорічну ніч у відділенні. Ми вирішили,...
Новий рік.
29-12-2017

Новий рік.

Новий рік вже не за горами, тож сьогодні ми святкуємо! А яке ж...

Акції

Нога має свою ціну
Нога має свою ціну Діма єдина та довгоочікувана дитина в родині. Він народився від великого кохання, яке триває досі та додало турботи й поваги у відносини. Життя примушує долати перешкоди. П ять років тому зі скаргами дитини потрапляли не до тих лікарів, потім лікували рак кістки в Києві, рятували ногу в Харкові, а потім до домівки прийшла війна. Парубок потребує заміни ендопротезу, щоб не прийшлося ампутувати ногу. Та виявилося, що перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен. Це наслідки не військових дій. Отож, нам вирішувати українець він, чи...
Далi
Зробити впевнений крок
Зробити впевнений крок Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти. Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола запустить появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини. Пройшла лікування та операції, лишилася живою та життєрадісною. Ось ще б ходити впевнено. ПІБ: Волкова Анна Сергіївна, 29.04.2000 р.н. Місто Харків Діагноз: остеогенна саркома н/3 правої стегнової кістки, ендопротезування Mutars Вартість ендопротезу: 560...
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments