Проекти

Національний інститут раку

Національний інститут раку

Провідний медичний заклад в Україні. Обстеження, лікування, перевірки проходять діти зі щільними солідними пухлинами з усієї України. Це...
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Якщо дитину не можна вилікувати, їй все ще можна допомогти. Хоспіс - будинок, в якому бережуть життя, скільки б його не залишилося....
Реабілітація

Реабілітація

Комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в...
Дерево життя

Дерево життя

Об єднання організацій, фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу в ендопротезуванні пацієнтам відділення дитячої онкології НІР....

Ви їм потрібні

Пашинська Евеліна
Пашинська Евеліна
10 листопада 2017 р.н.
Житомирська обл., м.Коростень
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Група крові: B (III) Rh (+)
Бабуся Анжела

Мама дівчинки нещодавно народила, тому з Евеліною в лікарні бабуся. У червні 2019 року дитину викупали ввечері і вона, не перестаючи, почала вередувати й скаржитися на біль. Звернулися до лікаря в поліклініці. Дитину направили в міську лікарню, де припустили «цистит» і лікували два тижні. Додому виписали з болями і фразою - «це повинно пройти». Через тиждень батьки привезли доньку в обласну лікарню. Півтора тижні лікували «нефрит». Додому знову виписали з болями, ліками і запевненнями, що пройде. Вдома, ниючі та страждаючи на горщику, з дитини вийшло якесь ущільнення. Приїхали в обласну лікарню, госпіталізували в хірургічне відділення і направили в Охматдит. Після консультації з онкологом з НІР, дитину направили в обласну лікарню, де прооперували. Після гістологічного дослідження встановили діагноз і з серпня 2019 року Евеліна почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Сюсель Тетяна
Сюсель Тетяна
3 серпня 2002 р.н.
м. Запоріжжя
Діагноз: саркома Юінга крила правої клубової кістки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга

У грудні 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в спині та сідниці. Звернулися до невропатолога в районну поліклініку. Лікар сказав, що це запалення сідничного нерва, прописав зігріваючу мазь, знеболююче та вітаміни. Через місяць лікування настало полегшення. Але ще за місяць знову з'явився біль, ще раз звернулися до невропатолога, який прописав фізіопроцедури. Після двох процедур біль посилився, звернулися до ортопеда в обласну лікарню. Рентген знімок показав невеликий сколіоз, але ортопед порадив пройти рентген таза показатися травматологу. Травматолог, поклавши дівчинку на спину, помітив припухлість в області живота й терміново направив на рентген таза, який показав затемнення. Лікар припустив пухлину та направив на подальше обстеження. За результатами МРТ і КТ припустили саркому і порадили батькам їхати до Києва. Батьки самостійно звернулися в НІР, місяць чекали гістологію, поставили діагноз і з травня 2019 року Таня почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3997 2731
Одержувач: Чако Ольга (мама)
Лунів Тимофій
Лунів Тимофій
4 листопада 2016 р.н.
Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Кнезівське
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гомілки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Оксана

У липні 2017 року на нозі у дитини помітили якесь невелике ущільнення й звернулися до хірурга в районній поліклініці. Лікар оглянув, нічого не знайшов та відправив додому. Ущільнення пропало, але через п'ять місяців знову з'явилося. Батьки повезли сина в обласну лікарню. Зробили УЗД і, припустивши жировик, рекомендували спостерігати. Ущільнення почало збільшуватися й батьки поїхали в Охматдит. Знову УЗД та припущення, що це жировик. Батьки наполягли на видаленні. На початку червня 2018 року провели операцію, озвучили діагноз «ліпома», а через десять днів прийшов результат гістології та хлопчика направили в НІР. З липня 2018 року Тимофій поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 7161 9419
Одержувач: Лунів Оксана
Березовська Катя
Березовська Катя
21 серпня 2013 р.н.
Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Піщанка
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома правої гомілки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Марина

У лютому 2018 року у дівчинки несподівано з'явилася набряклість гомілки. Звернулися до педіатра. Припустивши запалення лімфатичних вузлів, направили до хірурга. Після УЗД, рентгену, дитину госпіталізували в онкогематологічне відділення обласної лікарні. В паху почав збільшуватися лімфовузол. Його видалили і матеріал віддали на гістологію. Встановили діагноз і чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. У листопаді в НІР видалили основну пухлину. Після курсу променевої терапії і ще п'яти курсів хіміотерапії, пройшли ПЕТ КТ і п'ять місяців приймали підтримуючу хімію. На черговій перевірці, на КТ, виявили три вогнища новоутворення. Пройшли два курси хіміотерапії в обласній лікарні. Пухлина збільшувалася. Поміняли протокол лікування й пройшли ще дві хіміотерапії. Пухлина збільшувалася. В кінці вересня 2019 року уражену гомілку ампутували.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5938 0104
Одержувач: Березовська Марина
Соболь Амелія
Соболь Амелія
27 жовтня 2007 р.н.
м. Полтава
Діагноз: пухлина м'яких тканин правої гомілки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Світлана

На початку березня 2019 року дівчинка поскаржилася на біль під коліном, намацали ущільнення розміром з горошину і звернулися в поліклініку до хірурга. Лікар призначив компреси й постільний режим. Через два тижні лікування біль пройшла. Три роки тому дитина перенесла енцефаліт, тому навесні, під час загострення стану, госпіталізують в неврологічний центр. Дівчинка почала активно ходити і знову з'явилися болі. Лікар заспокоїв, що при розтягненні так буває і призначив електропроцедури. Через два тижні лікування дитина почала тягнути ногу та болі посилилися. На початку травня мама забрала доньку і повезла на КТ. За результатами обстеження рекомендували дообстежити дівчинку і припустили новоутворення. Направили до травматолога, бо дитячого онколога в місті немає. Знімки проконсультували у знайомих медиків і приїхали в НІР. З травня 2019 року Амелія поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)
Хоцевич Анна
Хоцевич Анна
6 червня 2006 р.н.
Волинська обл., Камінь-Каширський район, с. Осівці
Діагноз: рабдоміосаркома лівого яєчника
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Тетяна 
Самборський Олексій
Самборський Олексій
13 червня 2001 р.н.
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ольга 

У листопаді 2016 року дитина поскаржилася на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок і сечового міхура та призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і на наступного дня знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення й направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію в НІР. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь з гістології та з січня 2017 по травень 2018 року Олексій пройшов одинадцять хіміотерапій, операцію та півроку приймав підтримуючу хімію. У листопаді 2018 року, на черговій перевірці виявили рецидив. Олексію знову призначено лікування.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 1113 4159
Одержувач: Самборська Ольга Володимирівна
Капінос Антон
Капінос Антон
05 лютого 2017 р.н.
Хмельницька обл., м. Полонне
Діагноз: нефробластома лівої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Юлія

В січні 2019 року мама почала відчувати, що з дитиною щось не так. Педіатра відвідували регулярно, хлопчик часто хворів, постійно зверталися з проханням повної перевірки. У квітні на УЗД подивилися все крім нирок, здали аналізи. Заспокоїлися і в червні поїхали до Туреччини на відпочинок. Дитина почала неконтрольовано мочитися. У серпні звернулися до іншого педіатра, який направив до хірурга, до уролога. Лікарі сказали, що дитина маленька і це нормально. Зробили УЗД нирок і виявили новоутворення. Приїхали в НІР і після місяця обстежень і двох біопсій, встановили діагноз. З вересня 2019 року Антон поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2065 49999
Одержувач: Капінос Юлія
Гегельський Саша
Гегельський Саша
27 вересня 2002 р.н.
Черкаська обл., м. Шпола
Діагноз: остеосаркома н / 3 правої великої гомілкової кістки
Група крові: АВ (IV) Rh (+)
мама Наталя

У лютому 2018 року з'явилися періодичні болі в нозі. Через місяць звернулися до травматолога в районну лікарню. За результатом рентгена доктор сказав, що була тріщина, але затяглася, і призначив гель й сольові ванночки. Через десять днів повторили рентген, і доктор призначив інший гель та компреси. Сказав робити десять днів. Після трьох процедур, розуміючи, що з'явилися постійні болі та нога почала опухати, звернулися в обласну лікарню. Госпіталізували в травматологію. Зробили КТ, МРТ, відкриту біопсію і направили на дообстеження до онкодиспансеру. З травня 2018 року Сашу направили у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 6499 4709
Одержувач: Гегельська Наталя
Лебедєв Максим
Лебедєв Максим
14 червня 2013 р.н.
Донецька обл., Мм. Селидове
Діагноз: естезіонейробластома пазух носа
Група крові: B (III) Rh ()
мама Наталя

На початку травня 2019 року дитина почала скаржитися на болі в правому вусі і скроні. Звернулися до лора. Лікар сказав, що дитина здорова і йому нічого не болить. Хлопчику промили ніс, призначили краплі, але через три дні батьки звернулися до педіатра з такими ж скаргами. Ще один лікар сказав, що дитина здорова. Ще три дні лікування результату не дали. Мама попросила направлення на МРТ. Виявили новоутворення в пазухах носа. Дитину направили в обласну лікарню Славінська. Звідти терміново направили в Інститут отоларингології. Взяли біопсію, яка показала, що клітини пухлини злоякісні. В кінці травня 2019 року Максим поступив у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8020 1488 6003
Одержувач: Лебедєв Юрій
Мащенко Вероніка
Мащенко Вероніка
13 червня 2003 р.н.
Дніпропетровська обл., м Новомосковськ
Діагноз: остеосаркома лівого колінного суглоба
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Людмила 

З вересня 2018 року у дівчинки почалися періодичні болі в коліні. Місяць мазали мазями - не допомогло, біль посилилась. Звернулися по знайомству до хірурга, який відразу направив в обласну лікарню з підозрою на онкологію. Дитину дообстежили, зробили біоспію і встановили остеобластому - не злоякісне утворення. У листопаді пухлину видалили. Через два тижні дівчинка взагалі не змогла встати на ногу. Направили в НІР, де переглянули гістологію, встановили остеосаркому, розписали протокол лікування і, через відсутність вільних місць у відділенні, поїхали проходити хіміотерапію в обласну лікарню за місцем проживання. В обласній невдало встановили порт - згорнулася легеня - місяць відновлювалися. Пройшли дві хіміотерапії і з березня 2019 року Вероніка поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 7305 9874
Одержувач: Мащенко Людмила
Білінська Тетяна
Білінська Тетяна
29 липня 2014 р.н.
Тернопільська обл., Підволочиський район, с. Новосілка
Діагноз: рабдоміосаркома лівої орбіти
Група крові: О(I)Rh(+)
Мама Наталія
Іванов Діма
Іванов Діма
24 вересня 2007 р.н.
Полтавська обл., м. Глобине
Діагноз: медуллобластома задньочерепної ямки головного мозку, рецидив
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Леся

В 2015 році у дитини з'явилася хиткість ходи, блювота й головний біль. Звернулися до районної лікарні. З підозрою на струс мозку, хлопчик пройшов лікування. Через тиждень симптоми поновилися. Звернулися знову в районну лікарню. Зробили МРТ і виявили новоутворення. Батькам дали результати обстеження на руки й сказали самим шукати куди звернутися. Приїхали в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. Пухлину видалили, по гістології встановили діагноз. У НІР розписали протокол лікування і за місцем проживання дитина пройшла хіміо- та променеву терапію. Кожні півроку обстеження проходили вдало. Але в грудні 2017 на МРТ виявили рецидив. Знову операція в Інституті нейрохірургії. За гістологічним дослідженням - незрозуміла структура. Вирішили спостерігати. Через місяць - МРТ «чисте». Через два місяці - пухлина збільшилася в два рази. Знову операція. З червня 2018 року Діма продовжив лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4188 2160
Одержувач: Іванова Леся
Нейчева Аліса
Нейчева Аліса
3 вересня 2017 р.н.
м. Київ
Діагноз: нейробластома заднього середостіння
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Наталя 

У листопаді 2018 року звернулися до педіатра зі скаргою на збільшені лімфовузли. Зробили аналіз крові, УЗД. Батькам сказали, що це жировики і радили вирізати. На консультації хірург рекомендував спостерігати. Через місяць повторно приїхали до хірурга, який переконав, що все нормально. В середині січня у дитини піднялася температура тіла. Здали кров на аналіз і виявили підвищений ШОЕ. Рекомендували перездати аналіз через тиждень. В середині лютого, оглядаючи лімфовузли, мама помітила почервоніння ущільнень. На УЗД доктор виявив ще багато прихованих збільшених лімфовузлів. Зробили рентген грудної клітки й направили дівчинку до лікарні із запаленням легенів. У лікарні запалення не підтвердили, але направили в Охматдит з підозрою на збільшений тимус. На КТ виявили новоутворення і після трьох днів обстеження, направили в НІР. З лютого 2019 року Аліса поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Дердюк Владислав
Дердюк Владислав
15 серпня 2012 р.н.
Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт. Делятин
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Ольга

На початку грудня 2018 року дитина почала скаржитися на біль у боці. Педіатр призначив здати аналіз сечі і зробити УЗД. Хлопчика направили в обласну лікарню до гастроентеролога. Повторили УЗД, сказали мамі, що є проблема й призначили консультацію онколога. Дитину госпіталізували у відділення онкогематології. Взяли біопсію, два тижні чекали результат, але виявилося, що взяли матеріал з нирки, а не пухлини. Для повторної біопсії були адміністративні труднощі, які затягували процедуру, а стан хлопчика погіршувався. Дитину направили в НІР. Вивчивши знімки, лікарі встановили діагноз і почали хіміотерапію. З лютого 2019 року Владислав на лікуванні у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Труфен Ангеліна
Труфен Ангеліна
8 липня 2015 р.н.
Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Росохач
Діагноз: нефробластома правої нирки
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Марія 

У листопаді 2018 року батьки помітили якесь ущільнення на животі у дитини. Звернулися до сімейного лікаря, який сказав, що це здулася кишка. Мама попросила направлення на УЗД. Обстеження пішли робити в приватну клініку і фахівець в заключенні написав, що виявив скупчення глистів на печінці. Здали аналізи в районній лікарні. Все було в нормі. Звернулися в обласну лікарню, зробили КТ і виявили новоутворення на нирці. У НІР розписали протокол лікування й чотири курси хіміотерапії дівчинка пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. Після КТ приїхали в НІР на операцію. З грудня 2018 року Ангеліна поступила у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7554 3725 5983
Одержувач: Труфен Марія
Краля Карина
Краля Карина
25 серпня 2014 р.н.
Житомирська обл., Новоград-Волинський район, смт. Городниця
Діагноз: ангіофіброма гортані і верхньої третини трахеї, рецидив
Група крові: А (II) Rh (+)
Мама Ірина

У 2014 році у дитини почалися сильний нежить і кашель, з часом з'явилася задишка. За місцем проживання дівчинці поставили діагноз «бронхіт» і призначили лікування, яке призвело до ускладнень і реанімації. Після реанімації припустили поліп гортані і направили в Охматдит. Провели операцію і взяли матеріал на гістологію, за результатами якої й встановили діагноз. З 2014 по 2016 роки дівчинка пройшла шість курсів хіміотерапій і в 2016 році закінчила спецлікування.
На черговій перевірці, в липні 2019 року, на КТ побачили вогнища в легенях і лімфовузлах. Два курси хіміотерапії дівчинка пройшла за місцем проживання і з вересня 2019 року поступила на аутотрансплантацію у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4993 4175 1780
Одержувач: Краля Ірина
Худан Андрій
Худан Андрій
14 грудня 2009 р.н.
Закарпатська обл., Тячівський р-н, с.Дулово
Діагноз: остеосаркома лівого плеча
Група крові: О (I) Rh (+)
Мама Діана 

У листопаді 2016 року дитина почала скаржитися на біль у плечі. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген. Хлопчика направили до дитячого ортопеда, а той, у свою чергу, в обласну лікарню. Після консультації з дитячим ортопедом і дитячим онкологом, дитину запропонували госпіталізувати. От тільки зібралися оформляти в лікарню без мами. Батьки відмовилися і повезли сина до Києва. З січня 2017 по серпень 2018 року Андрій пройшов курси хіміотерапій і операцію з ампутації лівої руки й плеча. На черговій перевірці в грудні 2018 року виявили рецидив. З січня 2019 року Андрій знову поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
Дяденчук Дмитро
Дяденчук Дмитро
26 травня 2004 р.н.
Волинська обл., Любешівський р-н, с. Лобна
Діагноз: саркома Юінга лівої плечової кістки
Група крові: А (II) Rh (-)
Мама Віра 

На початку жовтня 2018 року хлопчик почав скаржитися на постійний біль в руці. Мама медсестра і почала давати нестероїдні протизапальні. На три тижні біль пропав. В кінці листопада вночі з'явився раптовий сильний біль, який не знімався анальгетиками. Звернулися до районної лікарні. На рентгені ніяких змін не було. Приїхали в обласну лікарню, зробили КТ й виявили новоутворення. Дитину направили в НІР. У грудні зробили біопсію, але з аналізу було незрозуміло яка саме злоякісна пухлина. Після відкритої біопсії встановили «синовіальну саркому», а після повторної перевірки в приватній лабораторії підтвердили «саркому Юінга». З січня 2019 року Дмитро поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 10175353
Одержувач: Дяденчук Віра
Мурадов Руслан
Мурадов Руслан
14 вересня 2004 р.н.
Полтавська обл., м. Пирятин
Діагноз: саркома Юінга черевної порожнини
Група крові: B (III) Rh (+)
Мама Джерен

У серпні 2016 року, граючи в футбол, дитині м'яч потрапив в живіт. Через місяць звернулися до лікаря зі скаргами на ущільнення. Зробили УЗД й направили в обласну лікарню. На біопсію приїхали в НІР, встановили діагноз, розписали протокол лікування. В обласній лікарні за місцем проживання хлопчик пройшов шість передопераційних та вісім післяопераційних курсів хіміотерапії. В кінці березня 2017 року в НІР зробили операцію. У вересні 2017 року дитина закінчила спецлікування. На черговій перевірці в червні 2018 року виявлено рецидив з метастазами. Пройдено чотири курси хіміотерапії в обласній лікарні. З жовтня 2018 року Руслан приїхав у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Приватбанк
Поповнення картки 4149 4991 1265 7265
Одержувач: Мурадова Джерен

Події

АртСтудія.
08-11-2019

АртСтудія.

У вас закінчився рулон туалетного паперу? Не викидайте втулку!...
Чаювання.
07-11-2019

Чаювання.

За чашкою гарячого чаю зі смаколиками говоримо на різні життєві...
Клоуни.
07-11-2019

Клоуни.

Сьогодні з нами Тоша, Тата та Зозо. Три красуні в особливих...
АртСтудія.
06-11-2019

АртСтудія.

Жуйки для рук не буває багато! Наші дітлахи обізнані в...
АртСтудія.
05-11-2019

АртСтудія.

Обводимо долоньку. Це буде нашим деревом з...
АртСтудія.
04-11-2019

АртСтудія.

Розвиваємо кмітливість й охайність в чудовій компанії дітлахів...
АртСтудія.
03-11-2019

АртСтудія.

Сьогодні Ольга Циріна до нас принесла осінь. За допомогою...
АртСтудія.
01-11-2019

АртСтудія.

В наявності - фарби, полотно, вовна, природний декор -...
Хеловін.
31-10-2019

Хеловін.

Ніч сьогодні особлива, чарівницька. На неї в давнину припадало...
Клоуни.
31-10-2019

Клоуни.

А ви знали, що клоуни теж вміють хворіти? І через це...
Акція.
31-10-2019

Акція.

Щиро дякуємо фахівцям компанії Інфопульс , що долучилися...
Малювання.
30-10-2019

Малювання.

З Мариною Крук малюємо гарбуз - символ достатку та...
АртСтудія.
29-10-2019

АртСтудія.

Добираючи різноманітні природні матеріали, оклеюємо заготовочку...
АртСтудія.
28-10-2019

АртСтудія.

Сьогодні у нас майстер-клас з Ольгою Франко. Ми плетемо квітку...
АртСтудія.
27-10-2019

АртСтудія.

Сьогодні власноруч створюємо пальчиковий театр. Наші актори...
Вітання.
27-10-2019

Вітання.

Святкування дня народження дитини, що перебуває у відділенні ми...
Чаювання.
24-10-2019

Чаювання.

Сьогодні день чаювання та розмов. З нами Тетяна Дубініна та є...
Малювання.
23-10-2019

Малювання.

Ми сьогодні малюємо з Валентиною Дубицькою. Але малюємо вовною....
Студенти.
22-10-2019

Студенти.

Разом зі студентами медичної асоціації UMSA Kyiv працюємо над...
Цирульнєтерапія.
21-10-2019

Цирульнєтерапія.

Сьогодні у відділенні команда майстрів - стрижка, манікюр,...

Акції

Добрий вівторок
Щовівторка ми чекаємо на вас на Ломоносова 33/43, відділення трансфузіології Національного інституту раку на донорські вівторки від команди Донорський проект "Zdai Blood" . Станьте рятівником маленького пацієнта відділення дитячої онкології! Щовівторка донорська акція #ДобрийВівторок для Інституту раку Реєструйтесь та допомагайте онкохворим дітям перемагати хворобу. Дата: КОЖЕН вівторок Час: 10-12:00 Місце: Національний інститут раку (вул. Ломоносова 33/43, м. Київ). Корпус поліклініки, відділення трансфузіології. З собою мати паспорт і гарний настрій. Реєстрація на акцію:...
Далi
Котики
Настав час котиків, які заробляють на добрі справи отримуючи нагороди та бали бонусу! Будь котиком - обміняй свій час на допомогу! На допомогу нам! Kotyky.org.ua - перша суспільно-корисна платформа. Заходь, реєструйся, виконуй легке завдання, заробляй "котиків" і допомагай нам! Тепер робити добро зовсім просто, легко і весело! А кожен твій зароблений "котик" - це гривня на добрі справи.
Далi
Зустрічі "Переможці в житті"
Щорічно у першу п ятницю липня фондом Краб проводяться зустрічі колишніх пацієнтів відділення дитячої онкології Національного інституту раку - Переможці в житті . На зустріч запрошуються колишні пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку у яких після закінчення лікування пройшло не менше року. У відділенні проходять лікування діти з усієї України. Доля по-різному ставиться до кожного з них. Ті, кому не вдалося перемогти хворобу, будуть жити в наших спогадах. Тим, хто зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології, необхідна віра в перемогу, мудра...
Далi

Стань донором крові

Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора . Людина, кров якого переливають, називається донором. Людина, якій переливають кров, називається реципієнтом. Здати кров Ви можете у Відділенні трансфузіології Національного інституту раку за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 33/39. Пункт переливання крові, 1 поверх. тел. 259-01-94 Дні обстеження і забору крові: пн., вт., ср., чт. з 9.30 до 11.30. При собі мати паспорт. Пам ятайте, ви можете бути донором якщо: 1. Вам від 20 до 45 років і у вас явно виражені вени на руках. 2. Ви не хворіли венеричними захворюваннями і вірусним гепатитом. 3. У вас немає хронічних захворювань у стадії загострення. 4. Ви психічно здорові. 5. За три дні до здачі крові ви не вживали ліків, які містять аспірин і анальгетики. 6. За дві години до здачі крові ви не курили. 7. Ви виспалися, відпочили, поснідали. 8. Кілька днів перед здачею крові ви дотримувалися... Далi
Мультстудія
«Равлик»
Розроблено в «DVK WebDev»
грн
ssl Verified by Visa MasterCard Personal Payments